Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula: Arengumaagide esinemised nõmme raadios.
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

3 valikut seoses rahaga.
Mine lehele 1, 2, 3, 4  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Tokroda mõtted.
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  

Milise variandi teie valite.
Naistele: jagan oma meest teise naisega, et ta saaks raha teha. Meestele: pean kaht naist, sest vaja kindlustada naisi majanduslikult
26%
 26%  [ 11 ]
Naistele: Söön kartulikoori, aga selleest on mees ainult minu. Meestele: ma ei viitsi pere eest vastutada ja elan ühe naisega, las tema muretseb.
14%
 14%  [ 6 ]
Ohverdan oma elu võitlusele. Eesmärgiga luua uus majanduse egregor, et meie lapsed ei peaks vaevlema armastuskolmnurkade käes.
59%
 59%  [ 25 ]
Kokku Hääli : 42

Autor Teade
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Märts 06, 2005 8:38 pm    Teema: 3 valikut seoses rahaga. Vasta viitega

Miks ma selle valiku kirja panin?
Mul kõriauguni naistest, kelle mehed on tasemel ja kindlustavad pere majandislukult. Nende naiste mure on, et mees peab armukest ja võitlevad selle vastu. Aga nad ei saa aru, et lõhuvad tegelikult mehe tööd.
Miks ma seda väidan? meie ärimaailm on valge ja kollase rassi ühislooming. Seega, et seal maailmas luua hüvesid peab olema kaks naist, millest üks kogub materjali valge rassi egregorist, teine kollase rassi egregorist. Seega raha saab luua aint see mees, kellel kaks naist, kes on erinevates rassiegregoridas.
Aga on ka kolmas variant. luua uus majandus maailm, mis basseeruks aint valge rassi pealt. See lõpetaks armukolmnurgad. aga selleks kulub aega ja hüvesid saavad kasutada me lapsed. kas olete selleks valmis?
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Gerdenel
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 25 Okt 2004
Postitusi: 3086

PostitusPostitatud: Püh Märts 06, 2005 9:48 pm    Teema: Vasta viitega

...

Viimati muutis seda Gerdenel (Laup Jan 30, 2010 3:59 am). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Märts 06, 2005 11:00 pm    Teema: Vasta viitega

esimese ja teise punktiga võin nõusse jääda. Aga kolmas? nojahh, seda tahvad teha nagunii enamus.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Gerdenel
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 25 Okt 2004
Postitusi: 3086

PostitusPostitatud: Püh Märts 06, 2005 11:36 pm    Teema: Vasta viitega

...

Viimati muutis seda Gerdenel (Laup Jan 30, 2010 3:59 am). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
valkyrie
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 24 Aug 2004
Postitusi: 1126

PostitusPostitatud: Esm Märts 07, 2005 12:32 am    Teema: Vasta viitega

ma võtsin esimese, teine on minu arust absurd kuid kuis ma võtan siis kolmanda kui ma alles üritan siin antud esimest varianti endale selgeks teha Wink
_________________
Muna jaoks on kana kõigest moodus teha teist muna
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Esm Märts 07, 2005 1:17 am    Teema: Vasta viitega

Tegelikult ongi mõistlik võtta esimene.
Selleks, et kolmandaga tegeleda, peab tugev aluspõhi olema.
No mina võtsin kolmanda. Ma arvan, et suudan midagi ära teha.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Natuke
Külaline





PostitusPostitatud: Esm Märts 07, 2005 10:20 am    Teema: Vasta viitega

Valisin teise variandi, sest pole näinud, et mõni mees, kes mitut naist peab, mind kuidagi majanduslikult kindlustanud oleks. Pigem raban enesele vajaliku raha ise, selleasemel, et taluda nende pidevat vingumist rahateemadel. Ja ega meest pidevalt kah nagu käeülatusse ole vaja. Ja kui mees valib kolmanda variandi, siis ma võiks teda toetada ja innustada tema valikutes, aga kui ta suudab end ohverdada teiste nimel, siis miks ta ei peaks suutma olla olemas siis, kui tema naine teda vajaks.

Kolmandat varianti ei valinud ma seepärast, et enese ohverdamine mingi tundmatu tuleviku nimel ei oma minu jaoks siinses eksistentsis tähtsust. Siin ja praegu tuleb teha siinse jaoks parimat, mis suudetakse.
Tagasi üles
Celtic
Külaline





PostitusPostitatud: Esm Märts 07, 2005 10:20 am    Teema: Vasta viitega

miks peaks oma elu ohverdama.
Tagasi üles
Natuke
Külaline





PostitusPostitatud: Esm Märts 07, 2005 10:34 am    Teema: Vasta viitega

Seda minagi, et võib-olla muutub ebamäärases tulevikus ühiskonna kord selliseks, et nauditaksegi mitme naise/mehe ametlikku pidamist ja armukolm- või rohkemad nurgad saavad elu nauditavaks osaks. Tokroda just kuskil kirjutas, et ta tulevikku ei vaata. Selleks ohverdada oma praegune elu? Seepärast sind pidevalt maha löödud ongi läbi erivevate eluda, et sa ei taha elada selles ajas, kuhu kehastud ja pürgid kuhugi tundmatusse. Ja pidevalt oled rahulolematu. Ja see tulevik leiab su tööd võibolla ja naerab. Näed milline tühi töö ja vaimunärimine.
See oli praegu kuisid ja olekseid täis, kahvliga vee peale kirjutatud. Ära nüüd jälle märatsema hakka.
Tagasi üles
Natuke
Külaline





PostitusPostitatud: Esm Märts 07, 2005 12:03 pm    Teema: Vasta viitega

Üldiselt siiralt armastavad naised enamasti suudaksid süüa ka kartulikoori, et mehed saaks oma elu ohverdada võitlusele.
Aga mees, kelle naine ohverdaks oma elu võitlusele, ei suudaks elada selle ühe naisega, kes võitleb laste tuleviku nimel vahenditega, mis on üldlevinud standarditest väljaspool.
Seega isikul, kes ohverdab oma elu võitlusele, on üksiku tee ja temal pole siinsete jaoks raha tarvis ning sööb kartulikoori parema tuleviku nimel.
Tagasi üles
Liine31
Heleroheline päike
Heleroheline päike


Liitunud: 18 Jan 2005
Postitusi: 810
Asukoht: Elus

PostitusPostitatud: Esm Märts 07, 2005 1:00 pm    Teema: Vasta viitega

Inimesed, mõelda tuleks esimese ja teise küsimuse juures. Mis kolmandasse puutub - siis, kes on sündinud enne aastat 1980, siis praeguseks ajaks oleks te pidanud sünnitama lapsi kommunismiajastusse, nimelt 1980. aasta pidi olema see pöördeline aasta, kus saabub õnnistuslik kommunismiajastu.
Kui tänases päevas ikka midagi ei loo ja oma lastele midagi käegakatsutavat jätta ei ole, siis uskuda seda, et küll nad kunagi tulevikus ikka hästi elama hakkavad - on tobe. Liiga pikka aega on korrutatud - meil on raske, aga neil seal ( kuskil maakera x punktis on veel raskem - sõda, haigused ja muud hädad), aga meie lapsed elavad kunagi õnnelikult, kui me praegu, see tähendab täna kannatlikud ja kuulekad oleme.
Vaatasin hääletustulemusi - rahvas paneb puusse - enamus hääletab helge tuleviku poolt.
_________________
Chaos Control.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
torukybarik
Arengumaag


Liitunud: 24 Nov 2004
Postitusi: 446
Asukoht: tagasiteel tagurpidiantslast

PostitusPostitatud: Esm Märts 07, 2005 3:06 pm    Teema: Vasta viitega

Peale pikka mõtlemist valisin esimese. Sest kolmandat saab valida mingilt tasemelt, mida mul praegu ei ole. Kunagi tõenäoliselt jõuan sellesse punkti, kus tuleb teha valik. Mis võib olla kolmas, aga ei pruugi.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Gerdenel
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 25 Okt 2004
Postitusi: 3086

PostitusPostitatud: Esm Märts 07, 2005 3:10 pm    Teema: Vasta viitega

...

Viimati muutis seda Gerdenel (Laup Jan 30, 2010 4:00 am). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Natuke
Külaline





PostitusPostitatud: Esm Märts 07, 2005 5:34 pm    Teema: Vasta viitega

Gerde, kui kartulikoorte söömine on orjastamine, siis ma tõesti ei tea enam midagi. Ja mis selles siis nõnda halba on, kui ei sokuta pere rahaasjade eest hoolitsemist täielikult tema õlgadele ja ollakse nõus samaväärselt rabama? Ühise eesmärgi nimel vastastikusel kokkuleppel, st. kui on tõeliselt väärt sobivus ja vastastikune klapp ning mõlemapoolne nõusolek.
Tagasi üles
Elvis
Sitaseenlane
Sitaseenlane


Liitunud: 19 Nov 2004
Postitusi: 1641
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Esm Märts 07, 2005 5:43 pm    Teema: Vasta viitega

NR1. Naistele: jagan oma meest teise naisega, et ta saaks raha teha.
LOLL NAINE ÜHESÕNAGA.
Meestele: pean kaht naist, sest vaja kindlustada naisi majanduslikult
MITME NAISE PIDAMINE ON KARISTATAV ASI,VÕIB VASTU PÜKSE SAADA Wink
NR2.Naistele: Söön kartulikoori, aga selleest on mees ainult minu.
KUI NAINE MEEST NII VÄGA ARMASTAB SIIS VÕIB JU KA NII OLLA.
Meestele: ma ei viitsi pere eest vastutada ja elan ühe naisega, las tema muretseb. SELLINE MEES TULEKS RAEKOJA PLATSI HÄBI POSTILE PANNA JA LÄBI PEKSTA.
NR3.Ohverdan oma elu võitlusele. Eesmärgiga luua uus majanduse egregor, et meie lapsed ei peaks vaevlema armastuskolmnurkade käes.
ENAM VÄHEM KÕIGE NORMAALSEM VALIK.

PS,NATUGA OLEN MA KA TÄIESTI NÕUS.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Tüünas
Arengumaag


Liitunud: 13 Märts 2004
Postitusi: 2299
Asukoht: omaette

PostitusPostitatud: Esm Märts 07, 2005 5:57 pm    Teema: Vasta viitega

Armukolmnurgas vaevlemine on huvitav nähtus.

Üks psühholoog kirjutas kuskil:
"... te väidate, et teil on valus, kui teie abikaasa kellegi teisega magab. Mina ütlen, ei ole. Teil on valus, kui sellest teada saate. ... "

Mul on tähelepanek lisaks. Kui mees leiab armukese ja naine seda ei tea, ei kahtlusta, muutub ta samal ajal oma naisele ahvatlevamaks. Häda algab, kui naine teada saab.

Seega on vaevlemine meie enda mõistuses. Vaevlemine pole kolmnurgas.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Gerdenel
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 25 Okt 2004
Postitusi: 3086

PostitusPostitatud: Esm Märts 07, 2005 6:25 pm    Teema: Vasta viitega

...

Viimati muutis seda Gerdenel (Laup Jan 30, 2010 4:00 am). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Natuke
Külaline





PostitusPostitatud: Esm Märts 07, 2005 8:09 pm    Teema: Vasta viitega

Lenab Kõrgel kirjutas:
Tsiteerin::
Seega on vaevlemine meie enda mõistuses. Vaevlemine pole kolmnurgas.


Gerde kirjutas:
Tsiteerin::
Õige tähelepanek. Mõtlemises avaldubki saamahimu.


Aga nende kahe väite põhjal ongi siis nii, et valida kolmas versioon ja võidelda armukolmnurkade vastu laste nimel on mõttetu, sest kui me lapsed peavad oma elus vaevlemisest õppima, siis õpivad nad seda niiehknii, ja kui mitte armukolmnurkade läbi, siis kindlasti mingil muul moel, et oma vaevlemisõppetund selgeks õppida.

Ärge nüüd valesti aru saage - ma pole sellist värki kunagi pooldanud. Ja seda on vastavad isikud esimesest kohtumisest peale teadnud.
Tagasi üles
Gerdenel
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 25 Okt 2004
Postitusi: 3086

PostitusPostitatud: Esm Märts 07, 2005 8:21 pm    Teema: Vasta viitega

...

Viimati muutis seda Gerdenel (Laup Jan 30, 2010 4:00 am). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Natuke
Külaline





PostitusPostitatud: Esm Märts 07, 2005 8:37 pm    Teema: Vasta viitega

Aga Gerde, point ei olegi armastuskolmnurkades. Ja põhjuseks nende tekkele on mustmiljon muud asja ka. Ainult osa on avastanud iseeneses võibolla sellise võrdluse. See aga on poolik tõde. Ja selle nimel end ohverdada ei ole ikkagi mõtet.
Ma võin kinnitada, et saab äri ajada ja vägagi tulemuslikult ilma kolmnurkne olemata, kuigi mu ärile aluse pani just Tokroda veenmine. Ja selles asjas olen ma talle kohe väga tänulik.
Kui mõni nüüd ei kuku deklareerima, et naiste äriettevõtted sellesse süsteemi ei käi....
Tagasi üles
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Tokroda mõtted. Kõik ajad on GMT + 3 Tundi
Mine lehele 1, 2, 3, 4  Järgmine
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 4

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


© 2001, 2005 phpBB Group