Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula: Arengumaagide esinemised nõmme raadios.
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

Sitavõrgustik.
Mine lehele 1, 2  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Tokroda mõtted.
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Märts 06, 2005 4:02 am    Teema: Sitavõrgustik. Vasta viitega

Nii, nüüd on siis selgunud, kus ta täpselt asub. Tema asukoht on astraaltasandis. Täpsemalt rassi egregori kohapeal. Meie skaalas 18. Kuna ta laiutab tervenisti ümber planeedi, siis on ta kõik muud rassi egregorid hävitanud. Nüüd siis on küsimus millise rassi egregor ta on. Lähemalt uurides selgus, et ta on tekkinud kollasest rassiegregorist. Nojah, nüüd siis teame, kust tuleb ennustus, et kollane rass vallutab maailma. Mina isiklikult olen selle vastu. Ta muideks hõlmab vanaaja jumalaid, nende loodud kratte ja hunnik jüngreid. Need jüngrid tunneme ära selljärgi, et nad laulavad, et kõik on üks ja kõiksusega tuleb kooskõlas olla. Loomulikult sinna alla läheb esivanemate kultus (surnud jumalate teenimine) ja ainujumala süsteem.
Ja nüüd olen kindel ka selles, et kristlus loodi tegelikult kollaste poolt. Loomulikult ka muhameedlus. Muideks kommunism on ka kollase rassi toodang.
Aga äriegregor on valge ja kollase rassi segu. Nüüd ma mõistan, miks ta on omane valgele inimesele. Nad tunnevad seal oma osa ära. Aga kõik ilusa situb see kollaste osa ära. Muideks kollaste osa laseb ärimaailmas juhtida igasugustel oinastel. KÕIKSUS. No ei ole nii, et kõik juhivad. Ikka taset ka vaja. Siis ma mõtlesin, mis on valge rassi looming. Üks on näiteks füüsika. Ja see töötab. Seega valge rass on siin planeedil vist ainuke, kes viitsib tööd teha.
Vot nii, me peame hakkama taastama valge rassi egregori. Jälle ropult tööd juures. Mördiööbikud on ju kollaste juhendamisel kõik persse keeranud ju. Läbi kristliku struktuuri valitseb ju kollane meid.
Kas keegi siin oskab lühidalt ära tuua kollaste põhilised ideoloogiad, jumalad.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
ork



Liitunud: 20 Dets 2003
Postitusi: 1270

PostitusPostitatud: Püh Märts 06, 2005 11:17 am    Teema: Vasta viitega

no üks mõtteviis, millest juba on juttu olnud: taoism.

Tao kui toimumine. maailm toimub. maailmas kõik kulgeb, liigub omaenese tarkuses kõige paremini. elu kulgemine on iseenesest tõe toimimine, inimesel on vaja ainult seda mõista ja kaasa voolata.

minu arusaamises on taoism puhtalt Nõrkuse Jõule põhinev filosoofia ja maailmavaade. ja Nõrkuse Jõudu kummardav.

- nõrk ja pehme võidab jäiga ja kõlu.
- naist tundmata ..naiselikku alget tundmata ei mõisteta maailma.
- õnn ja eluga rahulolemine on maailma peene ja peaaegu tajumatu voolamise tajuminsega seotud. (õnn on nagu vesi, mis mäest alla voolab. inimeses siis energia katkematu LÄBIvoolamine.) voolus viibimine ja endas tõkete kõrvaldamine on tee KÕIGEGA kooskõlale.

seda voolamise tajumist ja voolus viibimist mõistan mina nagu Nõrkuse Jõu maailma jõudude hulgast üles leidmist ja sellega samastumist.

idee on ikka see, et maailm toimib iseeneses õigesti. inimesel on vaja ainult seda mõista. midagi muuta või oma mõistmise järgi suunata on totrus.
tark kasutab toimivat süsteemi enda kasu tarbeks.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
lycantrophe
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 26 Dets 2004
Postitusi: 1135

PostitusPostitatud: Esm Märts 07, 2005 10:08 am    Teema: Vasta viitega

Püüdsin mõned asjad kokku panna.
Lendaja jahib inimesi, kasutades ära nende saamahimu. Materiaalset saamahimu kasutavad programmid saame astraaltasandi kaudu. Vaimset saamahimu kasutavad programmid saame mentaaltasandi kaudu. Materiaalse saamahimu programmidele on vastuvõtlikum valge rass. Vaimse saamahimu programmidele on vastuvõtlikum kollane rass. Eestlastel kui rahvusel egregoride ristteel Ida ja Lääne keskel on suured eeldused mõistmaks lendaja olemust, selle mõlemaid pooli.
Materiaalne ja vaimne saamahimu on kui kaks draakoni pead. Ei ole võimalik saada jagu saamahimust tervikuna, võideldes üksnes materiaalse saamahimuga.


Viimati muutis seda lycantrophe (Reede Sept 07, 2007 9:44 am). Kokku muudetud 3 korda
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
lycantrophe
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 26 Dets 2004
Postitusi: 1135

PostitusPostitatud: Esm Märts 07, 2005 11:09 am    Teema: Vasta viitega

Vaimsete teadmiste moonutamine. Sellised sildid nagu Ühtsus Kõiksusega, Maailm kui illusioon, kooskõla kõiksusega jne. - moonutamata kujul on need kõik ju head asjad. Lendaja takistavad meie teadvuse avardumist, egregorid on lendaja tööriist mis moonutab vaimseid teadmisi.



Näiteks, vaimne tõde maailmast kui illusioonist. moonutatuna saame meelitava illusiooni olemisest väljaspool süsteeme

Tsiteerin::
levitaja kuulutab et on väljaspool süsteeme, ise aga sipleb elu võrkudes, on süsteemide ori mis tema elu valitsevad. Kuulutab et on süsteemidest üle, ise aga lihtsalt sipleb süsteemitus kaoses väljaspool süsteeme.


Viimati muutis seda lycantrophe (Reede Sept 07, 2007 9:48 am). Kokku muudetud 2 korda
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Celtic
Külaline





PostitusPostitatud: Esm Märts 07, 2005 11:13 am    Teema: Vasta viitega

maailm maailmas...
kui sellest aru saada siis ei oma see kollane rass enam tähtsust.
Tagasi üles
lycantrophe
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 26 Dets 2004
Postitusi: 1135

PostitusPostitatud: Esm Märts 07, 2005 11:29 am    Teema: Vasta viitega

Usun ka et siis ei oma
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Celtic
Külaline





PostitusPostitatud: Esm Märts 07, 2005 11:35 am    Teema: Vasta viitega

arusaamine ja vabanemine lõpeb kahte viisi... õigemini on edasisel käitumisel kaks väljundit:

1. oled vaba ja tunned uhkust selle üle. soov arendada ennast.
2. oled vaba ja hakkad sellega ülbama. soov õpetada teisi. miks? sest kui keegi ei tea sinu teadmisi siis pole kellegi ees uhkustada. see oleks sama mis koerale selgeks teha et oled kõrgem lüli temast. õpeta aga koer inimeseks ja tee selgeks talle sinu maailm... vot siis pälvid ka koera austuse
Tagasi üles
Kati
Külaline





PostitusPostitatud: Esm Märts 07, 2005 11:51 am    Teema: Vasta viitega

millal ollakse vaba?
ehk siis kuidas selles veenduda.
kas on üldse võimalik teada kelle tahet kellegi tahe tegelikult teenib.


ma nüt küsin ühe lolli küsimus.
kas enesetähtsuse nulli viimisega (kui sa ei taha ei anda ega võtta) on ainult võimalik kiskja küüsist vabaks saada ja olukorda õigesti hinnata?
minetades saamahimu jääd ju tasuta toitjaks. ehk siis vabadusehimu on samuti tegelikult saamahimu. mentaalses plaanis küll.

põhimõtteliselt pole ju vahet kuidas sitavõrgustik esineb. minumeelest on nad sisuliselt kõikvõimalikud nipid selgeks saanud.
Tagasi üles
Gerdenel
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 25 Okt 2004
Postitusi: 3086

PostitusPostitatud: Esm Märts 07, 2005 11:59 am    Teema: Vasta viitega

...

Viimati muutis seda Gerdenel (Laup Jan 30, 2010 4:01 am). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
lycantrophe
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 26 Dets 2004
Postitusi: 1135

PostitusPostitatud: Esm Märts 07, 2005 12:11 pm    Teema: Vasta viitega

Kati kirjutas:
kas enesetähtsuse nulli viimisega (kui sa ei taha ei anda ega võtta) on võimalik kiskja küüsist vabaks saada ja olukorda õigesti hinnata?


Saan aru nii et enesetähtsuse puudumine on see mis kaitseb süsteemi sees, saast mis sinu suunas saadetakse libiseb sinult maha. Et saada väljapoole süsteemi (ja kiskja küüsist vabaks) on vajalik enesepeegelduse kaotamine. Inimene peegeldab end läbi süsteemi millesse kuulub. Enesepeegelduse puudumine on ka nõia võimsaim kaitse. Et rünnata peab kõigepelt leidma selle peegelduse keda rünnata. Samas on enesetähtsus osa enesepeegeldusest, nii et enesetähtsususest vabanemine viib enesepeegeldusest vabanemise suunas
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Kati
Külaline





PostitusPostitatud: Esm Märts 07, 2005 12:17 pm    Teema: Vasta viitega

kui enesetähtsus pole kadunud ei ole võimalik leida ründaja peegeldust. ehk sellisel juhul ei saa ründaja olemust mõista kuna paned sellesse infosse juba osa oma enesepeegeldusest sisse?
saan õigesti aru?
Tagasi üles
Natuke
Külaline





PostitusPostitatud: Esm Märts 07, 2005 12:23 pm    Teema: Vasta viitega

Samas võib ju võtta ka sedapidi :
Ennast tähtsustades ehk väärtustades õiges astmes ei peegelda ümbritsev mulle mind. Ma tean täpselt, kus ma paiknen ja mida ma suudan, kui ma tahan või vajadus oleks. Seega olen kaitstud.
Tagasi üles
lycantrophe
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 26 Dets 2004
Postitusi: 1135

PostitusPostitatud: Esm Märts 07, 2005 12:28 pm    Teema: Vasta viitega

Kati kirjutas:
kui enesetähtsus pole kadunud ei ole võimalik leida ründaja peegeldust. ehk sellisel juhul ei saa ründaja olemust mõista kuna paned sellesse infosse juba osa oma enesepeegeldusest sisse?
saan õigesti aru?


saan samamoodi aru
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Kati
Külaline





PostitusPostitatud: Esm Märts 07, 2005 12:34 pm    Teema: Vasta viitega

Natuke kirjutas:
Samas võib ju võtta ka sedapidi :
Ennast tähtsustades ehk väärtustades õiges astmes ei peegelda ümbritsev mulle mind. Ma tean täpselt, kus ma paiknen ja mida ma suudan, kui ma tahan või vajadus oleks. Seega olen kaitstud.


aga natuke pime.

tegelikult tundub mulle,et inimesel/nõial/maagil peaks olema eelkõige enda regullimine käpas.
stabiilne seisund ühe vai teisena ei lase vist tegutseda. infot korjates teed ennast tillukeseks, infot levitades suuremaks.
minnes teise maailma tillukesena -varitsed, minnes suurena-ründad...
vms.
Tagasi üles
Natuke
Külaline





PostitusPostitatud: Esm Märts 07, 2005 12:39 pm    Teema: Vasta viitega

Aga kaitstud tuleb olla igas positsioonis olenemata gabariitidest.
Tagasi üles
Kati
Külaline





PostitusPostitatud: Esm Märts 07, 2005 12:41 pm    Teema: Vasta viitega

kas kogemus ja teadmine ei anna kõigeparemat kaitset?
ülejäänu mõjub tekiall 'tugev' olemisena.
Tagasi üles
Natuke
Külaline





PostitusPostitatud: Esm Märts 07, 2005 12:46 pm    Teema: Vasta viitega

Oleneb oskustest.
Tagasi üles
Arxos
Külaline





PostitusPostitatud: Esm Märts 07, 2005 12:50 pm    Teema: Vasta viitega

Celtic kirjutas:
arusaamine ja vabanemine lõpeb kahte viisi... õigemini on edasisel käitumisel kaks väljundit:

1. oled vaba ja tunned uhkust selle üle. soov arendada ennast.
2. oled vaba ja hakkad sellega ülbama. soov õpetada teisi. miks? sest kui keegi ei tea sinu teadmisi siis pole kellegi ees uhkustada. see oleks sama mis koerale selgeks teha et oled kõrgem lüli temast. õpeta aga koer inimeseks ja tee selgeks talle sinu maailm... vot siis pälvid ka koera austuse


Kas see kui inimene uhkust tunneb ei ole seotud võrdlemisega ?
Ülbama kipub tihti see, kes pole oma üleolemistes päris kindel, otsib tõestust, teiste kõrgendatud tähelepanu tema suhtes.

Kas uhkus pole siiski takistav emotsioon, st. et selle tundmine hoopis takistab inimest. Kui inimene arvab ennast liialt vägevaks, võimsaks, targaks jne., siis on vast sama suur võimalus ämbrisse astuda, kui inimne ennast liiga tühiseks ja saamatuks peab.
Tagasi üles
Kati
Külaline





PostitusPostitatud: Esm Märts 07, 2005 1:02 pm    Teema: Vasta viitega

ma siin vahemärkusena läbustan.
mulle tuli nimelt üks põrguseadus ehedalt kätte. ja läbi selle sain endale vajalikul õigustuse teatavate tegelaste materdamiseks.

2sfäär. lilla. Kikejeadi.
Puhast,avatud (last,armunut,õpihimulist) ei tohi petta,ära kasutada. Ta võtab uue algtõe.

Õppimine peaks olema mingi vorm enesetähtsuse kaotamisest. Ehk selleläbi omandatakse uus. uut omandada ei ole võimalik ennast peale surudes.
kui instantsid ,kes omavad tegelikuses suuri teadmisi maailma toimemehhanismide kohta, keeravad need kommertsiks ja kasutavad sisuliselt alatult ära neid lambukesi kes õrnahingeliselt nende poolt pakutu endasse lasevad voolata, siis...

ehk siis tegelikuses ei ole õigust teavet egregori tugevdamise/suurendamise eesmärgil väänata.


Viimati muutis seda Kati (Esm Märts 07, 2005 1:11 pm). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Natuke
Külaline





PostitusPostitatud: Esm Märts 07, 2005 1:10 pm    Teema: Vasta viitega

Oi kui pehmelt öeldud.
(jätkasin läbustamist)
Tagasi üles
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Tokroda mõtted. Kõik ajad on GMT + 3 Tundi
Mine lehele 1, 2  Järgmine
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 2

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


© 2001, 2005 phpBB Group