Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula: Arengumaagide esinemised nõmme raadios.
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

Loomingu sektor. Tume roheline.
Mine lehele 1, 2  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Tokroda vanad teooriad
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Veeb 17, 2004 4:23 am    Teema: Loomingu sektor. Tume roheline. Vasta viitega

Seda sektorit võiks ka nimetada töö sektorit.
Vaatame võtvat poolt. ideaalne näide oleks muusa. Kui inimese selles sektoris on keegi, siis võiksime teda nimetada ka töö andjaks. Milline on see inimene, sellist tööd me ka teeme.
Toon näite endast: Minul on selles sektoris Tokroda. Tokrooda on valguse võnge. Asub sagedusribas 40-47 vahel. Tema annab mulle vaimu töö. Margel on näiteks Jeesus, kes annab talle tööks inimeste värbamise. Muideks Jeesus on valge võrgustiku võnge, mis asub 6 sageduses.
Nüüd aktiiv pool. See näitab, mille eest me hoolitseme. Minul on selleks foorum. See foorum peegeldab tegelikult minu hinge. Ma hoolitsen selle eest. Loomulikult on ka abilised. Aga foorum toitub minu hinge jõust.
Veel näiteid. Seal võib ka inimene olla. Reaalses elus on see inimene, kelle eest hoolitsetakse. Hoolitsetav hakkab peegeldama hoolitseja hinge.

Siit mõningad probleemide lahendused. Kui keegi ei leia tööd, siis tuleks vaadata, kes, mis istub inimese hingeketta t-rohelise sektori peal. Ja see puhastada.
Muideks, olete pannud tähele inimesi, kes ootavad, et nende eest hoolitsetakse. Need on need, kes otsivad kohta, et istuda teise inimese hinge kettale. Need, kes tekitavad vajaduse, tunde hoolitseda nende eest, need on osavad hinge kettale istutajad.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
uudishimulik
Hall päike
Hall päike


Liitunud: 20 Jan 2004
Postitusi: 98
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Märts 18, 2004 8:12 pm    Teema: Vasta viitega

Tekkis selline küsimus, et kas teiste hingeketsatele annab ka midagi panna ja kui saab siis kui efektiivne selle toime on? Või vahetab inimene ise need siiski oma asjade vastu välja?
_________________
Ma saan varsti väga targaks
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Reede Märts 19, 2004 12:31 am    Teema: Vasta viitega

Kui inimene on iseenda peremees, siis ei saa, sest ketta omaniku sõna maksab. Kui inimene on ori, siis tee, mida tahad. niimodi saab needusi peale panna jne. Siit ka põhjus, miks mu info on rahvale oluline. Ei saa enam mängida, ega juhtida. Kui tahan näiteks, et mul oleks edu, siis panen oma asjad töökade inimeste tumerohelisse sektorisse allapoole ja õitsen. Ning õnnetu inimene rabeleb lolliks, tasu saamata. Väga levind nipp.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Hengreelia
Tumeroheline päike
Tumeroheline päike


Liitunud: 19 Jan 2004
Postitusi: 125

PostitusPostitatud: Kolm Mai 19, 2004 2:32 am    Teema: Vasta viitega

Kuidas panna hingekettale inimesi?
Kui sinna on roninud ise mingid tegelased,kuidas neid välja visata ja kuidas aru saada kes see inimene on?
Kas on võimalik mõni sektor reservis hoida(et kedagi pole) seniks kui leiab sinna sobiva inimese?
Kirja on pandud 3 värvi,kuid kettal ju neid 12....loeks ka teisi värve. Wink
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
coco
Külaline





PostitusPostitatud: Kolm Mai 19, 2004 11:02 am    Teema: Vasta viitega

Hengreelia kirjutas:
Kuidas panna hingekettale inimesi?


Vaimus. Vaimu jõuga. Mina tunnetan ja "näen" energeetiliselt seda inimest.

Hengreelia kirjutas:
Kui sinna on roninud ise mingid tegelased,kuidas neid välja visata ja kuidas aru saada kes see inimene on?


See on Sinu valik - kas lubad oma hingekettal elada neil, keda Sa ise sinna valinud pole või viskad nad välja. Arusaamine tuleb Sinust endast (vt eelmist vastuselõiku).

Hengreelia kirjutas:
Kas on võimalik mõni sektor reservis hoida(et kedagi pole) seniks kui leiab sinna sobiva inimese?
Kirja on pandud 3 värvi,kuid kettal ju neid 12....loeks ka teisi värve. Wink


Reservist ei tea muud öelda, ent kui Sa ei valda oma hingeketast ning ei kaitse teda ja kui emotsioonid on tugevamad kui Sina (st valitsevad Sind mitte Sina neid), siis - loodus tühja kohta ei salli... Edasi mõtle ise!
Värvidest on siin foorumis palju juttu olnud, pane otsingusse otsitav sõna ja loe ning "seedi".
Tagasi üles
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Mai 20, 2004 3:21 am    Teema: Vasta viitega

Kahjuks tühja kohta hoida on raske. Loodus ei salli tühja kohta ja seda tunneme rünnakutena. Tuleb leida vähemalt ajutine varijant.
Hingekettale panek füüsiline vaste on omaksvõtmine.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Külaline






PostitusPostitatud: Nelj Mai 20, 2004 9:10 am    Teema: Vasta viitega

Mis sellest, et rünnatakse. Ise te ründade vabamüürlasi, nende püramiidi. Kuna pangandus on vabamüürlaste kontrolli all siis nüüd see paha tuleb teile endale tagasi. Pangandust on maailmas rünnatud koguaeg.
Tagasi üles
coco
Külaline





PostitusPostitatud: Nelj Mai 20, 2004 11:59 am    Teema: Vasta viitega

Anonymous kirjutas:
Mis sellest, et rünnatakse. Ise te ründade vabamüürlasi, nende püramiidi. Kuna pangandus on vabamüürlaste kontrolli all siis nüüd see paha tuleb teile endale tagasi. Pangandust on maailmas rünnatud koguaeg.


Flywinter, kas Sa tead, mida tegi kuningas Babüloonia kuningas Hammurabi liiakasuvõtjatega?
Tagasi üles
flywinter
Külaline





PostitusPostitatud: Reede Mai 21, 2004 10:56 am    Teema: Vasta viitega

Oletada võib palju, lootuses et järsku läheb pihta.
Tagasi üles
coco
Külaline





PostitusPostitatud: Reede Mai 21, 2004 11:04 am    Teema: Vasta viitega

flywinter kirjutas:
Oletada võib palju, lootuses et järsku läheb pihta.

Noo... mine ajas tagasi oletamise ning lootmise asemel ja proovi järele Wink
Tagasi üles
flywinter
Külaline





PostitusPostitatud: Reede Mai 21, 2004 11:24 am    Teema: Vasta viitega

Ma saan aru et sa ajad mingit meeskonna asja . Tokroda jaoks salakavalal viisil tööle panna. Ainult et ma ei saa sellest aru miks ei võiks valgusevõnge olla lihtsalt valgusevõnge. Miks seda tahetakse ka ära erastada. Tegelt ma ei usu et valgusevõnge on Tokroda poolt ära erastatud. Aga ju siis vaja neid kellelt võnkeid tõmmata.
Tagasi üles
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Laup Mai 22, 2004 1:08 am    Teema: Vasta viitega

Sina näed valgusvõnke omamist erastamisena ja hüvede ammutamisena.
Mina teen sellega tööd.

Siit ka põhjus, miks ei anta seda kõigile.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
flywinter
Külaline





PostitusPostitatud: Laup Mai 22, 2004 8:21 am    Teema: Vasta viitega

Valgusvõnge ei saa kuuluda kellelegi, see on ühine hüve, nagu neli elementigi. Pole tähtsust kas hoitakse niisama või kasutatakse. Keegi ei sega seda kasutamist. Karistada saavad need kes teistelt arenguvõimalusi ära võtavad. Ennast kuningaks kuulutavad. Kes sind on valinud? Ise ei julge avalikkuse ettegi ilmuda. Kah, kuningas. Tänu sinu tegevusele keegi saab muud jõud, mis sulle endale halvasti tagasi tuleb.

Tõenäoliselt saab sinust mingi puuriloomade võitlemisvõistluse korraldaja aga kasum läheb kõik W meestele. Nii, et sina oled ikkagi ori. Sulle ei mahu ikka pähe see et W meestel on rohkem võimu kui sul. Sa üritad suure organisatsiooniga võidelda, oled ikka rumal. Keegi ei ole nendest jagu saanud. W mehed on palju targemad ja neil on valgust palju rohkem kui sul. Neil õnnestuvad kõik ettevõtmised, ükski ei lähe pankrotti, sest neil on org-n.
Tagasi üles
Karnalk
Tumeroheline päike
Tumeroheline päike


Liitunud: 10 Jan 2004
Postitusi: 123

PostitusPostitatud: Laup Mai 22, 2004 9:12 am    Teema: Vasta viitega

flywinter kirjutas:
Ise ei julge avalikkuse ettegi ilmuda. Kah, kuningas.

Minumeelest Tokroda ei varja ennast. Ta on ennast päris palju avalikustanud.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Thu
Valge päike
Valge päike


Liitunud: 19 Mai 2004
Postitusi: 27

PostitusPostitatud: Laup Mai 22, 2004 9:44 am    Teema: Vasta viitega

See, kes akna eest kardinad ära tõmbab, et päikest tuppa lasta, pole veel ise päike. Aga tuba saab tema teost heledamaks küll.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Laup Mai 22, 2004 9:12 pm    Teema: Vasta viitega

flywinter kirjutas:
Valgusvõnge ei saa kuuluda kellelegi, see on ühine hüve, nagu neli elementigi. Pole tähtsust kas hoitakse niisama või kasutatakse. Keegi ei sega seda kasutamist. Karistada saavad need kes teistelt arenguvõimalusi ära võtavad. Ennast kuningaks kuulutavad. Kes sind on valinud? Ise ei julge avalikkuse ettegi ilmuda. Kah, kuningas. Tänu sinu tegevusele keegi saab muud jõud, mis sulle endale halvasti tagasi tuleb.

Tõenäoliselt saab sinust mingi puuriloomade võitlemisvõistluse korraldaja aga kasum läheb kõik W meestele. Nii, et sina oled ikkagi ori. Sulle ei mahu ikka pähe see et W meestel on rohkem võimu kui sul. Sa üritad suure organisatsiooniga võidelda, oled ikka rumal. Keegi ei ole nendest jagu saanud. W mehed on palju targemad ja neil on valgust palju rohkem kui sul. Neil õnnestuvad kõik ettevõtmised, ükski ei lähe pankrotti, sest neil on org-n.
No ne nada lalaa. Kord sai teile võnked usaldatud. Mis tegite? Tapsite võnke andja. Salastasite selle. Rahvale teadmisi ei annud, pigem hävitasite olemasoleva valguse. Aleksandria ja babülonia raamatukogu hävitamine. Ja siis lõite orjuse. Nüüd vinged mehed.
Kahjuks ma ei usalda teid. Ma annan rahvale teadmised, aga allikat ei avalikusta. Kui seda teeksin, siis mõrvate mu, kustutaksite olemasoleva info ja tõmbaksite rahval täiesti kõri kinni. Seekortd ei lähe teil korda rahva jõuga röövida. Ma tean küll, et see kodeeritud mass teeb nagu soovite aga eks tehke rahva hääletus, või võtke vastu riigikogu seadus, et Tokroda võnge on rahvuslik omand.
Mis puudutab rahva vara röövimist, siis olete meistrid küll. Näide tallinna vesi. Erastati, müüdi maha. Peale seda tehti A/S kapital väiksemaks ja võeti seesama raha välja. Seega saadi tallinna vee endale tasuta. See ongi vabamüürlast raha ümber jaotamine. Nii, fly kasi indiaanlaste firmasse tööle ja ära süüdista, et eestlased sind tööle ei võta. ise võtsite eestlastellt vara ja andsite W meestele.

Aga kuda meil on Draakoniga. Miks me seda varjame ah.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Laup Mai 22, 2004 10:15 pm    Teema: Vasta viitega

flywinter
Kui juba laiamiseks läks, eks laiame edasi.
Sa tead väga hästi, et oma teisikuga saab luurata. Nüüd küsin, miks ei saa luurata hiinlasi Question Question Question
Kus nüüd W meeste võim on. Kasutame loogikat. Tead, et Hiina teeb meeletuid investeeringuid. Ostab metalli kokku jne. Mida nad valmistavad?
Tead sa seda, et neil on plaanis venemaa enda kätte võtta. Puudub ainult aiend, et alustada sõda. Ega nad asjata pole hävitanud venelaste eliidi. Kodeerinud venelased. Ja venelaste kaudu tahavad kodeerida ülejäänud valge rassi. Muideks neil on plaanis hävitada teised rassid. Ja siin mõningad inimesed laulavad neile oode. Muideks teie bossid teavad väga hästi, et selleks, et seista vastu Vene kodeerijatele on vaja Tokroda võnget. Nii, et pati seis. Ühtpidi vaja Tokrodat, teistpidi tahaks hävitada. Tokroda hävitusega võidavad draakonpoisid. teistpidi peavad loobuma võimust põhjamaades. Nii, et kaotavad nii, või teisiti, küsimus ainult selles, kui palju.

Aga ahnus ei luba loobuda, vaid tahaks juurde.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Mai 23, 2004 2:40 am    Teema: Vasta viitega

flywinter
Kuidas Sa seletad meile W meeste ebaõnnestunud projekti Vormsi Ennuga. Kas Sulle ei tundu imelik, et Enn ei mäleta minu nägu. Kes kustutas Tema teadvusest pildi minust Question Tavaliselt on see draakonmeeste töö. Isegi venelased seda ei oska. Nii, et kelle heaks Enn tegelikult töötab ja kelle projekt ta on Question Question Question
NB praami peal saame tihti kokku. Aga me ei suhtle omavahel.

Miks Hansapanga aktsia langeb. Ons siis mõtet minuga kakelda. Arvesta sellega, et ma oleks neid aidanud. Aga, kui mind tahetakse allutada, siis see ei ole enam abipalve, vaid orjastamine.
Kas ikka W mehed on edulised Question Question Question
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
flywinter
Külaline





PostitusPostitatud: Püh Mai 23, 2004 7:52 pm    Teema: Vasta viitega

Minu sugulane oli Tallinna Vee ülem. Sealt ta löödi minema. Nüüd on Tallinna Prügimäe ülem. Kui tunned siis ma võin tervisi saata.

Viimati muutis seda flywinter (Püh Mai 23, 2004 9:59 pm). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
flywinter
Külaline





PostitusPostitatud: Püh Mai 23, 2004 8:10 pm    Teema: Vasta viitega

Mul tuli just praegu selline mõte, et kuna sina tunned seda minu sugulast siis ma saan ju tema kaudu sinu kohta teada. Nii, et vaata kui lihtne. Kui sa sealt töötasid.
Tagasi üles
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Tokroda vanad teooriad Kõik ajad on GMT + 3 Tundi
Mine lehele 1, 2  Järgmine
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 2

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


© 2001, 2005 phpBB Group