Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula: Arengumaagide esinemised nõmme raadios.
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

Hingeketta tutvustus.
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Tokroda vanad teooriad
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Natu
Külaline





PostitusPostitatud: Esm Nov 01, 2004 7:50 pm    Teema: Vasta viitega

Aga mina ennist jõudsin tänu virmale tähelepanekuni, et vastupäeva käib siis, kui mõni vale persoon hingekettal on. Päripäeva siis, kui kõik sobivad isikud hingekettal. Hingeketas ei pöörle siis, kui isikuid kettalt vahetad. Kas ma arvan valesti?
Tagasi üles
Virmaline
----------------------------


Liitunud: 22 Jan 2004
Postitusi: 293

PostitusPostitatud: Esm Nov 01, 2004 10:53 pm    Teema: Vasta viitega

Nojah, mulle tuli asi hoopis kolmandat moodi kätte. Kui keerleb vastupäeva- puhastub minevik, kui päripäeva on areng stabiilne ja eluenergia tasakaalus.
Nii, ja kui need kolm arvamust kokku panna, on köik tegelikult rääkinud ühest ja samast asjast, ainult eri nurga alt vaadatuna.
_________________
xxx
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Natu
Külaline





PostitusPostitatud: Esm Nov 01, 2004 10:55 pm    Teema: Vasta viitega

Näed siis, ja kätshida ei saanud!
Tagasi üles
Kati
Külaline





PostitusPostitatud: Nelj Nov 11, 2004 4:16 pm    Teema: Vasta viitega

nii
sain ka lõppeks hingekettad kätte.
sisemine koosneb sektoritest. igal sektoril oma värv. ülesse ei suuda veel lugeda...üle kümne tundub olema.
välimine aga on nagu vikerkaar. ehk siis värvid on üksteise peal suunaga väljapoole(kehast eemal).
nii sisemine kui välimine ketas pöörlevad vabalt. kas siis vastu- või päripäeva. üksteisest sõltumatult.ehk siis nii vastupidi üksteisele kui ühes suunas.
kord aeglaselt, kord kiiresti.paistab ,et aktiivse tegevuse ajal ketaste pöörlemiskiirus kasvab.

jälgides teisi leidsin ,et hingekettad edastavad inimese olemuse kohta vist väga palju.niiet suht delikaatne värk. mõnel on värvid sektorites, mõnel valgusvoogudena, mõnel ebaühtlaselt laiguti.
mõne värvi ergas esiletulek peaks näitama vist konkreetset tegevust.
tuhmunud värv siis 'riket' selles valdkonnas.osadel on massides inimesi mõnel värvil. raskelt haigetel on kettad plekilised ja isegi puruks või mõralised.
tänane tähelepanek. sisemine ketas valge(võiks öelda ,et peaaegu läbibaistev isegi) ja seisis. välimist ei tabanud. tegemist küllaltki eaka inimesega. oli see üldse hingeketas või mida see võiks tähendada?
Tagasi üles
mmetalheart
Tumeroheline päike
Tumeroheline päike


Liitunud: 7 Okt 2004
Postitusi: 184
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Nov 11, 2004 6:12 pm    Teema: Vasta viitega

aga ma tahan ka oma hingeketast näha Sad
_________________
kus vajuda võime üheks. ses verelombis. ja surma teeseldes.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Gerdenel
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 25 Okt 2004
Postitusi: 3086

PostitusPostitatud: Püh Juun 05, 2005 7:35 pm    Teema: Vasta viitega

...

Viimati muutis seda Gerdenel (Kolm Veeb 03, 2010 1:50 am). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Celtic
Külaline





PostitusPostitatud: Püh Juun 05, 2005 7:53 pm    Teema: Vasta viitega

need teised kettad on loodud võimendamaks värvispektri mõjutusi
Tagasi üles
Gerdenel
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 25 Okt 2004
Postitusi: 3086

PostitusPostitatud: Püh Juun 05, 2005 8:14 pm    Teema: Vasta viitega

...

Viimati muutis seda Gerdenel (Kolm Veeb 03, 2010 1:50 am). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Esm Juun 06, 2005 1:41 am    Teema: Vasta viitega

Arvestage sellega, et erinevates reaalsustes on erinevad hingekettad, vastavald süsteemi ülesehitatud energiate arvule.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Gerdenel
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 25 Okt 2004
Postitusi: 3086

PostitusPostitatud: Esm Juun 06, 2005 9:30 am    Teema: Vasta viitega

Tokroda kirjutas:
Arvestage sellega, et erinevates reaalsustes on erinevad hingekettad, vastavald süsteemi ülesehitatud energiate arvule.
See kahtlus tekkis mul eneselgi. Laughing
_________________
kui praktik pole nõus teoreetikutega, siis on ta usklik loll, sest teoreetikud teavad alati paremini, ilma proovimatagi, sest nende arvamusi on rohkem ja need on sarnased. Very Happy
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
akk
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 29 Dets 2004
Postitusi: 6324

PostitusPostitatud: Reede Okt 14, 2005 10:04 pm    Teema: Vasta viitega

minu jaoks on hingekettad pallid, mis on üksteise sees nagu matroskad ja neid on lõputult palju. igas pallis on üks auk, võibolla kaks auku, üks üleval ja üks allpool. kui tahta ketastest välja saada siis tuleb need augud kohakuti panna. info liigub nende aukude kaudu kihtide vahel. kuidagi imelikult mulli sarnane kirjeldus.
igatahes kõige parem on siis kui need augud on kohakutti. siis saab infi reaalsuste vahel kõige paremini kätte. aga kui ei ole kohakutti , siis on halvasti, siis on enesetunne kah vilets. enesetunde järgi saabki aru kuidas need augud omavahel on asetunud. kusjuures need augud moodustavad tegelikult tunneli. kui inimesed näevad tunneleid , siis tunnelid ongi tegelikult lõpmata hulk kohakutti asetsevaid auke. nii peenelt ma ei ole asja vaadanud, et sealt veel mingeid sektoreid suudakse eraldada. mida rohkem need kohakutti on seda rohkem võimeid on. st siis seda et kanal on lahti ja ka uksed igasugustesse reaalsustesse
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Laup Okt 15, 2005 1:51 am    Teema: Vasta viitega

See, mida kirjeldasid ei ole hingeketas.
Aga midagi sa igatahes kirjeldasid. Midagi tuttavlikku tuli ette.
Aga eks saab asja uuritud.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
akk
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 29 Dets 2004
Postitusi: 6324

PostitusPostitatud: Laup Okt 15, 2005 9:18 am    Teema: Vasta viitega

väga võimalik et see ei ole hingeketas. mul endale tundub, et see sarnaneb mulli või universumiga või see mis ümbritseb. oht on seal see, et võib nende aukude vahele kinni jääda, kuna need augud tihti muudavad oma asukohtasid ja harva on nad täpselt kohakutti. kui kinni olen jäänud siis ma olen puurima hakanud seinu. puurimiseks kõlbab üks kõik mis nöörimoodi asi mida saab pöörlema panna. kui palavaks läheb siis saab nii tuult ka teha ja selle tuule abil saab ennast õhku tõsta. pöörlevad asjad tekivavad tuult. ma ei tea kas need hingekettad ka tuult teevad. see kirjeldus võib tunduda nagu keegi hammastega näriks, no siis on need universumi hambad mis kõik peeneks jahvatavad. vot seda ma ei tea kas sealt eluga on võimalik pääseda.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Laup Okt 15, 2005 12:51 pm    Teema: Vasta viitega

Hingeketas on seotud teiste inimestega.
See, mis Sa kirjeldad on seotud kuidagi reaalsustega.
Need augud peaksid olema nagu uksed, kanalid ühest reaalsusest teise.
Inimene on ju mitmereaalsuse elanik.
Kui ta jääb ühte kinni, siis on tal väga kehva olla.
Ma kahtlustan, et need on tajupallid.
Mul küsimus?
Kas on nii, et olles erinevas pallis tajud maailma erinevalt Question
Kui see on nii, siis võin õelda, et need pallid lähvad paigast ära, kui inimene hakkab nautima, mõnulema.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
akk
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 29 Dets 2004
Postitusi: 6324

PostitusPostitatud: Laup Okt 15, 2005 8:10 pm    Teema: Vasta viitega

Siis on erinev , siis saab vastusi küsimustele mida pärast raske mäletada kui kirja ei pane. Ma olin siis mõnulemise ja nautimise lõpetanud kui neid palle ettekujutama hakkasin.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Laup Okt 15, 2005 8:25 pm    Teema: Vasta viitega

Selge, siis on need tajupallid.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Hammett
Beez päike
Beez päike


Liitunud: 27 Nov 2005
Postitusi: 257
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Dets 29, 2005 11:35 am    Teema: Vasta viitega

Mis juhtub hingekettaga siis, kui sealt mingi osa puudu on?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Hammett
Beez päike
Beez päike


Liitunud: 27 Nov 2005
Postitusi: 257
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Dets 29, 2005 11:46 am    Teema: Vasta viitega

ja miks hingele meeldib ennast teadlikult piinata? Otsides selliseid olukordi, mis tekitavad hingele piina ja sellest mingit kaifi saades. Mis puudus on?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Arxos
Külaline





PostitusPostitatud: Nelj Dets 29, 2005 4:30 pm    Teema: Vasta viitega

Ma pakun välja, et pole ise enda ja teistega suhted piisavalt korras. Üks võimalus on, et tehakse endale haiget, et ennast piinata.
Samas tehakse ka endale liiga, et teisi kannatama panna, neid keda süüdistatakse ja kellelt võetakse õiguseks nõuda näiteks hoolitsust, armastust või midagi muud.
Ja no enda piinamisega ehk tahtakse siis teistele näidata, mis olukorras ise ollakse, aga mis selle piinamise põhjuseks on ja mis on eesmärk, seda jällegi häbi tunnistada ja endale nähtavaks teha.

Et katsutakse saada teistelt seda, millest tohutu puudus. Võimalik, et puudus tekkinud selle pärast, et häbenetakse ise seda sama teistele anda.
Kui süükoorem nagu liialt suureks kasvab, siis hakatakse seda laiali jagama, enesesüüdistamine muutub vaikselt teiste süüdistamiseks...

Samuti võimalik, et kui liialt palju on tundeid maha surutud, siis katsutakse oma hinge elustada võimalike vahenditega. Et piina on kerge esile kutsuda, seda tavaliselt osatakse ja kui emotsioon aktiveerib hinge, siis kerkivad vaikselt ka maha surutud emotsioonid esile...
Tagasi üles
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Reede Dets 30, 2005 2:43 pm    Teema: Vasta viitega

Hammett kirjutas:
ja miks hingele meeldib ennast teadlikult piinata? Otsides selliseid olukordi, mis tekitavad hingele piina ja sellest mingit kaifi saades. Mis puudus on?
hingele ei meeldi, et piinleb. See on lolli diili tulemus. Kui inimese hinge juhib madalam olend, siis on piin ja hädad kohal.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Tokroda vanad teooriad Kõik ajad on GMT + 3 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6  Järgmine
Lehekülg 3, lehekülgi kokku 6

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


© 2001, 2005 phpBB Group