Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula: Arengumaagide esinemised nõmme raadios.
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

Hingeketta tutvustus.
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Tokroda vanad teooriad
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Laup Veeb 28, 2004 3:47 pm    Teema: Vasta viitega

See on küll hinge ketas. Paksus näitab küll midagi. Mingi asja suurust, mida täpsemalt, ei oska kohe öelda. Hõbe peaks näitama koostöö oskust, Kuld info vahetuse oskust, ja ka juhtimist.
Erinevad kettad näitavad erinevaid osasi. Näiteks sisemaailm, välismaailm. Mida jaotad teistega, mida jätad enda teada jne.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
efeja
Hall päike
Hall päike


Liitunud: 24 Jan 2004
Postitusi: 74
Asukoht: Texase osariik

PostitusPostitatud: Nelj Märts 04, 2004 1:35 pm    Teema: Vasta viitega

Ma tunnetan oma hingeketast spiraalina. Keskpunktist üha laieneva liikuva spiraalina. Keskpunkt on algus.Igavesti liikuv spiraal, millel on värvid. See on sisemine ketas. Välimine ketas on ka spiraali kujuline kuid liigub väljaspoolt sissepoole, keskpunkti. Ma ei oska seletada, kuid spiraalid on ketta peal.
Mida ergum ja selgem on värv, seda tugevam on su olemuse üks osa.
Seda mida värvid tähendavad, ma veel ei tea. Ma arvan, et iga inimene tunnetab värve erinevalt ja teab mida üks või teine värv tema jaoks tähendab.
_________________
Per aspera ad astra
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
uudishimulik
Hall päike
Hall päike


Liitunud: 20 Jan 2004
Postitusi: 98
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Märts 18, 2004 7:44 pm    Teema: Vasta viitega

Sain oma hingeketta alles hiljuti kätte. Tema läbimõõt on umbes nati üle meetri ja kujult näeb välja nagu ketas, mida kergejõustiklased tõukavad. Ehk siis äärtest õhem ja keskelt paksem. Kui oma hingeketta juurde esimest korda sain siis oli see üsna räsitud, määrdunud ja liikus vaevaliselt (loperdas ja krigises). Ketta materjali oli aga kerge aimata - see oli pronks või vask. Puhastasin ja putitasin ta korralikult ära ning koheselt muutus hingeketta ümbrus valgeks (enne oli pime). Osades sektorites on värv üsna kulunud ja osades on see justkui võltsilt peale värvitud. Ainuke värv, mis säras nagu uus, oli kollane. Välimine ketta äär on aga jällegi pronksist või vasest ja sel võib aimata mingeid märke. Nagu ruunid ainult selgelt ei näe.Ainuke häda (ei teagi kas on häda) on selles, et ketas keerleb vastu päeva. Mida see tähendada võiks?
_________________
Ma saan varsti väga targaks
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
flywinter
Külaline





PostitusPostitatud: Nelj Märts 18, 2004 8:17 pm    Teema: Vasta viitega

Ma kujustasin endale uue hingeketta. See asub ühe suurema ketta sees, kõige keskmine ruum. Suures kettas endas on 12 ruumi, nagu 12 sektorit. Diameeter on ikka paarsada meetrit. Keskel on ruum kus asub hingeketas. Alumisel korrusel on neli ristiasuvat teed, kus käib päris tihe liiklus. Asi vajab veel uurimist mida see ketas endast kujutab.
Tagasi üles
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Reede Märts 19, 2004 12:44 am    Teema: Vasta viitega

uudishimulik kirjutas:
ketas keerleb vastu päeva. Mida see tähendada võiks?
See tähendab, et tõmbad energiat jämedamatest sagedustest peenematesse. Ehk võtad minevikust infi. Ehk meenutad eelnevat õpitut.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
flywinter
Külaline





PostitusPostitatud: Nelj Märts 25, 2004 9:56 pm    Teema: Vasta viitega

Lugesin veel neid hingekettaid ja minu meelest pole mõtet vormiliselt seda ettekujutada kui arusaamist pole. Sellepärast kujustasin uue. Välimine ketas on analoogne astroloogilisele sünnikaardile, seal ka 12 sektorit. Ja siis sisemine on selle sees ja meenutab seda kui vaadata inimese energiakeskusi külje pealt nagu see logo oli kujutatud. Ja need keerlevad ja võivad suvalises asendis kokku puutuda. See kuidas nad kokku puutuvad, sellest sõltub taju. Ja veel see et ma võin sisemise aktiivseks ka teha ja võin energiat suunata üldiselt üksikule või vastupidi, vaheldumisi. Tegelt see on jura selles mõttes et arusaamine on tähtsam kui see millises vormis ta on. Mingeid kettaid pole mõtet kujutada kui nendes mingit sõnumit ei ole. Ma arvan et hingeketas on abstraktsioon ja reaalselt seda ei ole, see on asjadest rääkimise viis. Võib ju mingi vormi talle kujutada et paremini aru saada. Kuigi mul vist meenutab see küll rohkem häälestusketast.
Tagasi üles
coco
Külaline





PostitusPostitatud: Nelj Märts 25, 2004 10:06 pm    Teema: Vasta viitega

Sõnad ongi pelgalt sümbolid, kokkulepe teatud etnilise või muu grupi vahel. Ehk mäletab keegi lapsepõlvest Aino Perviku(vist) raamatut Õhupall, kus seltskond noori käisid jalgratastega Lätis reisimas, ja tagasituleku järgselt jäi neid ühendama fraas "lambakasvatuse aspektist võttes...". Fraas iseenesest ei tähendanud midagi, võõrastele, st gruppi mittekuuluvatele oli täiesti jampslik, antud grupi jaoks aga mõjuvõimas sümbol.

Muide, ma olen perses kinos käinud. Jajah, Riia linnas nimelt tänav nimega Perses, ja seal oli kino... Wink
Tagasi üles
coco
Külaline





PostitusPostitatud: Reede Märts 26, 2004 12:06 am    Teema: Vasta viitega

Sõnadest veel... Eksisin Pariisis üksi ringi kolades ära ja ei olnud metroos kindel kummas suunas sõita. Pöördusin infolauda, inglise keeles muidugi, sest prantsust ei valda, vastati aga mu küsimusele puhtas prantsuses Smile Sügasin mõttes kukalt ja kukkusin siis joonistama ehk teisisõnu kasutasin piltkirja. Leidsin end Suureks pidava rahva esindajaga koheselt ühise keele Wink
Metrooga õigesse peatusse jõudes tuli aga ka õige tänav õige hotelliga ühes tükkis veel üles leida. Kordus sama intsident politseinikuga. Jõudsin õnnelikult kohale. Ja olin ühe kogemuse võrra rikkam - Suur saab aru küll, aga põhimõtteliselt keeldub Võõrast keelt kasutamast. Kui aga leida väljendusviis, mis mõlemale poolele piisavalt neutraalne, on üksteisemõistmine kindlustatud... Wink
Tagasi üles
flywinter
Külaline





PostitusPostitatud: Reede Märts 26, 2004 9:58 pm    Teema: Vasta viitega

Piltkirjad on head. Mul ongi nii kusjuures, et ma loen teksti ja näen pilte. Enne kirjutasid et käisid Perses kinos. Ma siis sattusin unes ka kinosse.. ..Nüüd rääkisid et käisid Pariisis. Muide, Monotoon, oskab ka piltkirja kasutada. Ta demonstreeris seda jutukas.
Tagasi üles
coco
Külaline





PostitusPostitatud: Laup Märts 27, 2004 12:00 am    Teema: Vasta viitega

Laughing Sa oled ka eriliselt tundlik, lähed kohe pildi sisse. See ohtlik, võidki kinni jääda! Sõjamehed on ikka hulljulged... Wink
Tagasi üles
flywinter
Külaline





PostitusPostitatud: Laup Märts 27, 2004 12:26 am    Teema: Vasta viitega

Hulljulgus jah. Aga see ju teine kirjaoskus mida mõned OmaIlmaks nimetavad... Esimest kirjaoskust tunneme kõik. No see, et ruumiline on, sellele ei maksa tähelepanu pöörata. Asja olemus jääb samaks. Kui esimest kirjaoskust omandame siis me ei pööra ka tähelepanu tasapinnalisusele.
Tagasi üles
Fööniks
Külaline





PostitusPostitatud: Esm Apr 05, 2004 8:01 pm    Teema: Elukad hingekettal? Vasta viitega

sain hakkama oma esimese õppetunniga - leidsin ja nägin oma hingeketast. see oli nagu vurr ( väga huvitav ja põnev elamus). samas sain teada, et hingeketta all on mul mingid elukad, kellest peaksin lahti saama. ise ma neid ei tunne ega ei näe (kahjuks).

mis oleks järgmine samm selleks, et need oleksid mulle tajutavad kuidagimoodi või siis nähtavad? ei saa ju hävitada seda ,mida ei näe ega tunne. on seda võimalik õppida ,seda nägemist ja tunnetamist ?
Tagasi üles
flywinter
Külaline





PostitusPostitatud: Reede Apr 16, 2004 11:33 am    Teema: Vasta viitega

Täna juhtus siis see, et nägin selle hingeketta lõpuks ära. See oli nagu pilvede sees, ümberingi olid pilved ja seal pilvede vahel oli nagu mingi ümmarune erivõrvi sõõridega ring. keskel punane, siis tuli oranz jne teised värvid. Lõpuks see võttis lennuki või ufo kuju. Ja siis olin nagu ufos ja vaatasin alla maa peale. Mingit kõrguse kartust ei olnud. Mäletan veel seda et ise olin selle ringi keskel ja punane valgus sisenes minu kehasse selle ketta pealt ja ka oranzi tuli . Pärast seda ärkvelolekus vaatasin oma toas kappi ja kui silmad kinni panin siis oli kapi asemel puu. Siis arvasin et kapp on sellest materjalist tehtud. peaks kontrollima
Tagasi üles
jõgi
Valge päike
Valge päike


Liitunud: 23 Märts 2004
Postitusi: 22
Asukoht: maa ja taeva vahel

PostitusPostitatud: Laup Apr 24, 2004 12:47 am    Teema: Vasta viitega

ma tahaks värvide tähendusest rohkem teada saada Confused
_________________
iga oja jõuab ükskord jõkke,ta selleks ületab kõik tõkked...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Itika
Heleroheline päike
Heleroheline päike


Liitunud: 13 Mai 2004
Postitusi: 810

PostitusPostitatud: Esm Mai 17, 2004 12:19 pm    Teema: seos? Vasta viitega

Crowley taro-kaartide tagaküljel on mingi hingekettamoodi värk. Aga hirmus pruun rist on taustaks. Mis taolise kujundikombinatsiooniga öelda tahetakse? Mis mõjuga see on (võtavad ju kaartidega konsulteerijad kaarte siis, kui need on tagaküljega ülespidi)?
_________________
Must Kaardivägi
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Esm Mai 17, 2004 9:43 pm    Teema: Vasta viitega

Rist on kanali sulgeja. Seega peaks kokku andma hinge sulgemine.
Pruun on isiksus. Seega oma enda hinge sulgemine.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Fööniks
Külaline





PostitusPostitatud: Kolm Okt 27, 2004 1:42 pm    Teema: Vasta viitega

hingeketas - üks imelik asi see;)

vaatan siin enda ketast ja see vahepeal muutunud on. minu vurr on horisontaalselt pooldunud ja mõlemad pooled tiirlevad kiiresti ja ühtlaselt. toimub nii võtmine, kui andmine ja seda enamvähem võrdsel määral.
kuid ülemise poolega selline asi, et see hakkab vist veel omakorda jagunema ( väiksemast suuremani vähehaaval tõusevad ) Shocked
kas see võimalik ja mida see peaks tähendama Question
Tagasi üles
Must_Hunt
Külaline





PostitusPostitatud: Kolm Okt 27, 2004 9:18 pm    Teema: Mina näen enda hingeketast niimoodi Vasta viitega

On üks suur ketas. Umbes 80 cm läbimõõdus või nii.
On maapinnaga risti. Koosneb 24-st sektorist mis on eri värvi.
Sektorite vahel on sissegraveeritud vaod.
Pöörleb päripäeva.
Keskel on umbes 10 cm läbimõõdus ketas. Sellel on mingi sümbol, mida ma veel selgelt ei näe. Sisemine ketas pöörleb vastupäeva.
Erinevast 24-st sektorist tulevad tajutavad kuid nähtamatud jõujooned keskmisesse ringi.
Ruum kui selline on ise pime. Ketas kiirgab valgust ümbritsevale u. 20 meetri raadiuses.
EDIT
See sisemine ketas on kõrgenev võrreldes ülejäänud tasapinnaga. Keskel umbes 4 cm kõrgem
Tagasi üles
Virmaline
----------------------------


Liitunud: 22 Jan 2004
Postitusi: 293

PostitusPostitatud: Esm Nov 01, 2004 3:37 pm    Teema: Vasta viitega

Mida tähendab see, kui hingeketas liigub vastupäeva, siis jääb seisma ja möne aja pärast hakkab päripäeva liikuma.
_________________
xxx
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Esm Nov 01, 2004 5:27 pm    Teema: Vasta viitega

vastupidi tiireldes tõmbab ta energiat alt, ehk teisitiõeldes maa energiat.
kasutab oma infopagasit
Päripäeva võtab ta väljastpoolt, ehk ülevalt energiat. kasutab välisabi.

Kui käib vaheldumisi, siis sünteesib, võrdleb vana uuega. Enda kogemust teiste kogemustega.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Tokroda vanad teooriad Kõik ajad on GMT + 3 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6  Järgmine
Lehekülg 2, lehekülgi kokku 6

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


© 2001, 2005 phpBB Group