Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula: Arengumaagide esinemised nõmme raadios.
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

Hingeketta tutvustus.
Mine lehele 1, 2, 3, 4, 5, 6  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Tokroda vanad teooriad
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Veeb 17, 2004 3:59 am    Teema: Hingeketta tutvustus. Vasta viitega

Seda on küll väga raske seletada, aga eks püüame seda teha.
Alustaks vormist. Mina näen hinge kettana. Muideks sisemine ketas on kõigil. Väline on soojaverelisel ja ülesse. Sisemisega võetakse vastu. Tulevikus nimetame seda passiiv pool PP. Välisega antakse s.o. aktiiv pool AP. Välist ketast saab näha inimese ümber oleva energia kettakujulise voona. Hinge kettas jaguneb 12 sektoriks. Iga sektoril Saab olla kas konkreetne inimene, asi. Minu logo sümboliseerib ka hinge ketast. Mul ettepanek Igast sektorist teha teema. Kui hinge ketas liigub ja on puhas, siis on kõik OK. Kui seisab, siis arengut ei toimi. Must, määrdunud, siis on mingi jama peal. Ootan ka teiste seletusi.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
efeja
Hall päike
Hall päike


Liitunud: 24 Jan 2004
Postitusi: 74
Asukoht: Texase osariik

PostitusPostitatud: Kolm Veeb 18, 2004 10:42 am    Teema: Re: Hingeketta tutvustus. Vasta viitega

Tokroda kirjutas:
Seda on küll väga raske seletada, aga eks püüame seda teha.
Alustaks vormist. Mina näen hinge kettana. Muideks sisemine ketas on kõigil. Väline on soojaverelisel ja ülesse. Sisemisega võetakse vastu. Tulevikus nimetame seda passiiv pool PP. Välisega antakse s.o. aktiiv pool AP. Välist ketast saab näha inimese ümber oleva energia kettakujulise voona. Hinge kettas jaguneb 12 sektoriks. Iga sektoril Saab olla kas konkreetne inimene, asi. Minu logo sümboliseerib ka hinge ketast. Mul ettepanek Igast sektorist teha teema. Kui hinge ketas liigub ja on puhas, siis on kõik OK. Kui seisab, siis arengut ei toimi. Must, määrdunud, siis on mingi jama peal. Ootan ka teiste seletusi.


Ma sain aru nii, et igal inimesel on kaks hingeketast sisemine ja välimine. Sisemisele kettale sünnist kuni surmani salvastatakse kõike vajalikku ja ka mitte vajalikku. ma arvan, et PP kettale on salvestatud ka see mis oli eelmistes eludes. Kõik oskused. Iseasi kuidas sa seda avada ja kasutada oskad. Välimine ehk AP ketas on ühendatud sisemisega ja kõik oskused ja teadmised on kasutamisel teistega jagamisel. Inimese energia on liikuma panev jõud. Mida puhtam ja avatum on energia, seda kiiremini liigub AP. Kui energia kanalid on ummistunud ei saa ka AP hästi liikuda.
_________________
Per aspera ad astra
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
ork



Liitunud: 20 Dets 2003
Postitusi: 1270

PostitusPostitatud: Kolm Veeb 18, 2004 10:25 pm    Teema: Vasta viitega

hingeketta uurimine on mul väga algusjärgus.
pärast puhastamist näen teda pronksist kettana, mis pöörleb üsna vabalt.
ketta ülemisel poolel on mingid ornamendid ja märgid.
neid ei näe erit selgelt, on ainult näha selliseid üksteisest läbi põimuvaid kaarjooni nagu keldi sümbolitel.
kirjeldage oma hingekettaid.
mul küll mingeid sektoreid ja värve pole.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Natu
Külaline





PostitusPostitatud: Kolm Veeb 18, 2004 10:46 pm    Teema: Vasta viitega

Kas pöörleb vabalt - tähendab loperdab?
Nii pole õige.
Tagasi üles
ork



Liitunud: 20 Dets 2003
Postitusi: 1270

PostitusPostitatud: Kolm Veeb 18, 2004 10:56 pm    Teema: Vasta viitega

ma ei tea, kas on õige või mitte, aga ta on sellise "hoidja" vahel. mis teda ülevalt ja alt toetab, ta pöörleb selle vahel nagu kuullaagri peal "vabalt".
ei loperda, sirgelt, hoidja on klotsi moodi.
enne puhastamist seda hoidjat polnud, see tekkis hiljem.
ketas on ka puhastamise käigus muutunud, vahepeal oli erivärvilisest klaasist sektorid tinaraamis nagu vitraash.
muidugi ma ei tea, kas nendel üksikasjadel on mingit tähtsust.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Arxos
Külaline





PostitusPostitatud: Kolm Veeb 18, 2004 11:37 pm    Teema: Vasta viitega

Ork
Palun kirjuta, et umbes kui suure läbimõõduga sul see ketas on ja kas see ketas asub siis ühes inimese 10 -st ruumist ?
Tagasi üles
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Veeb 19, 2004 12:28 am    Teema: Vasta viitega

Hinge ketas ei asu kuskil ruumis, ta on täitsa omaette.
Olete pannud tähele, et mõned inimesed oskavad vahetada enda olekut. Nendel muideks töötab ketas. Need, kes on jäigad, alati ühesugused, neil ta seisab.
Efeja sai asjale pihta. Ta oskas täiustada minu juttu. Ma olen rõõmus.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
ork



Liitunud: 20 Dets 2003
Postitusi: 1270

PostitusPostitatud: Nelj Veeb 19, 2004 12:40 am    Teema: Vasta viitega

arxos
raske suurust hinnata, tunne, nagu oleks tavalise kandiku (ummarguse) sarnane.või suure praetaldriku.proovin nii mõõta, et viin selle eseme sinna kõrvale, siis võrdlen.


Viimati muutis seda ork (Reede Veeb 20, 2004 11:12 pm). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
monotoon
Punane päike
Punane päike


Liitunud: 21 Jan 2004
Postitusi: 540

PostitusPostitatud: Nelj Veeb 19, 2004 1:02 am    Teema: sos Vasta viitega

Nüüd soovin küll veidi nõu .
Minul on kogemus et : hing on nagu nabanöör ihu ja vaimu vahel. Kui elu elatud ,siis hing laseb ihust lahti .
Kuhu ma need kettad paigutan? AAga hingekettad on Smile väga armas mõiste.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Veeb 19, 2004 1:12 am    Teema: Vasta viitega

See, mis ühendab on ikka vaim. See on vaimu ühendus keha ja tervikolemuse vahel. Jah, kuidas seda ketast tajuda. Proovime nii, et ma saadan Sulle läbi K...... võrgustiku oma kiirega Sulle selle info. Keskendu südame kohal olevale ümbrusele. Takistab Sind see, et ei taha reaalset hinge korrasolekut näha. Võta asja lõdvemalt ja rõõmsamalt. Siis vähemalt tööd, mille kallal pusida.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Virmaline
----------------------------


Liitunud: 22 Jan 2004
Postitusi: 293

PostitusPostitatud: Nelj Veeb 19, 2004 6:12 pm    Teema: Vasta viitega

Kui Ork kirjutas oma hingekettast mõtlesin tükk aega ja arvasin,et loen vastuseid enne kui vastan.Pole üldse kindel,et ühest ja samast asjast räägime.Kui on midagi viltu,või kõnelen hoopis muust asjast,siis parandage.Sise ja välisketta kirjeldusega olen täiesti nõus ainult et kas ma ei oska seda näha kettana või ta ikkagi pole päris ketas,või on arengus olnud vigu.
Näen siseketast sellise ringina,mis järk-järgult vastavalt arengutasemele suureneb,laieneb.Umbes nagu ring ümber ringi, suurem võtab väiksema koha.Kui aga keegi vajab abi,siis selle välimise kaudu ma tunnetan seda,vahest ka põgenen,sest probleemid on rasked.Mõnikord aga pannakse ilma küsimata peale ja siis tuleb ära kanda.Sellistel kordadel mõtlen,et kusagil on siiski"kordineerija".
Mõni näide.Hiljuti oli selline juhus kui töökaaslane käis väga raskel opil,mul oli op täpselt sama asja pärast kui temal,kuid hulga kergemal kujul,kõik läks korda.Teine töökaaslane on kõhunäärme vähiga haige,kui kõneles ajast,mida haiguse algusega seostas meenusid mulle valud mida enne ega pärast seda aega mul pole olnud.Ise arvasin,et magu juperdab,kuid kõhunääre ju sealsamas.Kuidas edasi asi areneb,sellest olen isegi huvitatud.
_________________
xxx
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Reede Veeb 20, 2004 3:26 am    Teema: Vasta viitega

Kõik on õige Virmaline. Arvesta sellega, et ühte asja võib vaadata erinevast tahust. me näemegi samat asja erinevalt. Ainuke, mis on sama, see on olemus. Mina näen hingeketast valgustäppidest koosneva kettana, nagu galaktika. Mina vaatan kogutud ning töödeldud tedmiste nurga pealt. Ork ¹amanistlikust seisukohast. Virmalised arengu seisukohast. Ja samas ma mõistan neid kõiki. Ja siin ongi koht kogemusi vahetada ja teineteist täiustada. Kunagi kirjutame nendest ringidest ka. Ma pakun välja, et neid on 16, vajab täpsustamist, võibolla 17, 18.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Virmaline
----------------------------


Liitunud: 22 Jan 2004
Postitusi: 293

PostitusPostitatud: Laup Veeb 21, 2004 11:43 pm    Teema: Vasta viitega

No siis ma alles päris lapseeas.Olen näinud laienemist kolmanda ringini. Wink
_________________
xxx
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Virmaline
----------------------------


Liitunud: 22 Jan 2004
Postitusi: 293

PostitusPostitatud: Teis Veeb 24, 2004 10:31 am    Teema: Vasta viitega

Hommikul oli silmees selline pilt nendest hingeketastest.On üks suur,mis ühendab kõiki omavahel nö.ühendväli,kus on olemas kõikide eludes läbitud kogemuste muster ja see on ka ala,mille kaudu on juurdepääs kõigile teadmistele,olukordadele ja inimestele.Selle kaudu saab kindlaks teha kadunud hingeosa asukoht ja lõpetada minevikust järelelohisevad olukorrad ja saada jälle terviklikuks.Selle kaudu suunatakse ka inimene järgmisse ellu edasi toetudes minevikus ehitatule või lammutatule.
Teine ketas on inimese elude informatsiooni kandev .Siin on kõikide ainult sellele isikule omased kogemused , õpitu ja ka inf kogemustest,mis on saadud pere ja lähedastega koos elatud ja oldud aegadest(mälestused).
Laienevad ringid,tähistavad aga inimese arengutaset kõige selle keskel.
Võrgustikud on moodustunud läbi aegade kinnitudes inimeste(kanalite)külge,kes on kinnisideede kandjad,olenemata sellest mis on nende alustala,põhimõte.St. mis orjastavad ja mis vabastavad,valik on inimese oma teha.
Kui seda rada kõndisin tuli veel palju pilte,mis on hinge erisektoritest päri kuid see on tõesti määratult mitmetahuline .
Niipalju esialgu,kui siin on asju,millest valesti aru saanud olen,palun korrigeerida. Wink
_________________
xxx
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Natu
Külaline





PostitusPostitatud: Teis Veeb 24, 2004 2:39 pm    Teema: Vasta viitega

Nojah, minagi näen palju kettaid üksteise peal. Ülemised järjest väiksemad, aga samas tihedamalt täis tikitud infoga.
Neid kettaid seovad omavahel kokku konksuga hoovad, mis asjade korrasoleku eest hoolitsevad.
Mul justkui ühe hoova konks puhta puruks. Tuleb käsile võtta.
Ja siis jooksevad kõikidest kihtidest korraga ühtlaselt nagu hõredapinnalised lokaatorid läbi, mis ma-ei-tea-mida ka veel filtreerivad.
virmalised, ma kahjuks oma hingeosi seal ei näe, pigem kontakte teiste inimeste hingeosadega. Enese hingeosad kuuluksid nagu hoopis teise süsteemi alla, aga päris täpselt ma ei tea.
Tagasi üles
flywinter
Külaline





PostitusPostitatud: Kolm Veeb 25, 2004 10:37 am    Teema: Vasta viitega

Mul on see liikuvate valgustäppide parv ümber inimese. Ma olen seda ka pildistanud. Pildistada saab nii et võtta energiat päikeselt ja siis oodata pimenemist. Tumedal taustal on ringikujuliselt liikuvad täpid näha.
Tagasi üles
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Veeb 26, 2004 3:01 am    Teema: Vasta viitega

No nüüd viskasid köva ahvatluse välja.
Mina tahan seda pilti kohe näha.
Ja kohe tekkis möte, kas saad sedasi teiste inimeste higekettaid pildistada ka.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
flywinter
Külaline





PostitusPostitatud: Nelj Veeb 26, 2004 4:15 pm    Teema: Vasta viitega

http://www.hot.ee/webs0/Loojang.zip
Ma oleks rahul kui keegi tõestaks ära, et see on fototehniline praak või mis iganes.


Viimati muutis seda flywinter (Esm Märts 01, 2004 2:21 pm). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Arxos
Külaline





PostitusPostitatud: Laup Veeb 28, 2004 1:40 pm    Teema: Vasta viitega

Minu väline hingeketas asuks nagu vee või mingi vedeliku pinnal...
Oli küll nagu määrdudnud, et ei märganud värve, puhastasin ja nüüd tajun sellel värvisektoreid
Aga ta nagu natukene liikus üles ja alla, vist oli mingi asi punasele sektorile topitud, tundus, et selle vidina ülesandeks oli nö. suruda punane sektor peale Confused
Sisemine ketas oli siis nagu vee all
Seda hoidis nüüd küll mingi jurakas servast kinni ja ei lasknud tal liikuda, sisemine tundus aga puhas olevat
Tagasi üles
selenium
Külaline





PostitusPostitatud: Laup Veeb 28, 2004 3:39 pm    Teema: Vasta viitega

Kas hingeketta paksus mängib kah mingisugust rolli?
Ma näen ketast küll, pealt hõbedane aga see paksem osa on nagu kullast vms...
Järsku see polegi hingeketas...samas keskel on üks väiksem ja ümber suurem, tiirleb.
Tagasi üles
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Tokroda vanad teooriad Kõik ajad on GMT + 3 Tundi
Mine lehele 1, 2, 3, 4, 5, 6  Järgmine
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 6

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


© 2001, 2005 phpBB Group