Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula: Arengumaagide esinemised nõmme raadios.
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

Egregor
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4
 
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Maailma ülesehitus, füüsika
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Liine31
Heleroheline päike
Heleroheline päike


Liitunud: 18 Jan 2005
Postitusi: 810
Asukoht: Elus

PostitusPostitatud: Nelj Veeb 17, 2005 12:16 pm    Teema: Vasta viitega

Dmitri - see on vale pilt!
_________________
Chaos Control.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
lycantrophe
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 26 Dets 2004
Postitusi: 1135

PostitusPostitatud: Nelj Veeb 17, 2005 12:22 pm    Teema: Vasta viitega

bljä

Viimati muutis seda lycantrophe (Reede Jan 19, 2007 2:27 pm). Kokku muudetud 2 korda
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Dmitri Petrjakov
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 24 Märts 2004
Postitusi: 3801
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Veeb 17, 2005 1:37 pm    Teema: Vasta viitega

Liine !
Miks ta vale siis on?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Dmitri Petrjakov
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 24 Märts 2004
Postitusi: 3801
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Veeb 17, 2005 2:56 pm    Teema: Vasta viitega

Miks see KRATT siis õige ei ole, kui ta on minuga tehtud TÄPSELT vana eesti rahvaretsepti järgi Very Happy
Siin on see retseptÖ

"Rikas mees õpetab vaest, kuis rikkaks saada: tuleb teha kratt. Selleks võetakse saunast vihtu, aetakse mustal kassil ing välja. Siis viiakse kass vana kuu neljapäeval sauna lavale, kaks vihta tiibadeks, kaks elavat süttsilmadeks, ise üütakse, et kratt ellu tõuseks. Teisel ja kolmandal neljapäeval viiakse kratile süüa, kolmandal neljapäeval kratt hakkab liigutama, küsib juua. Siis peab andma pahema käe nimetissõrme otsast kolm tilka verd. Kratt tõuseb siis lendu, küsib tööd, eluaset. Ta juhatatakse elama toa äära pääle, kus on vaikne ja üksik koht. Kratt hakkab teenima, talle tuleb ainult süüa anda. Ära tulles ei tohi teiste loomadega tegemist teha. Kui sülitada valge hobuse saba alla 3 korda, saab hea kratt. "
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Naine
Külaline





PostitusPostitatud: Laup Apr 30, 2005 3:29 am    Teema: Re: Egregor Vasta viitega

Tokroda kirjutas:
Tüüp näide kristlik maagia. See ei toimi inimese peal, kas ei ole ristitud. RISTIMINE POLE MUUD, KUI KANAL, LÄBI MILLE TOIMIB KRISTLASTE NÕIDUS..


Kes saab endale Kristliku egregori energia, valguse või mis iganes ? Kellele see vajalik on .. ma mõtlen isikuid, inimesi või mis iganes.
Tagasi üles
Gerdenel
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 25 Okt 2004
Postitusi: 3086

PostitusPostitatud: Laup Apr 30, 2005 9:54 am    Teema: Re: Egregor Vasta viitega

naine kirjutas:
Tokroda kirjutas:
Tüüp näide kristlik maagia. See ei toimi inimese peal, kas ei ole ristitud. RISTIMINE POLE MUUD, KUI KANAL, LÄBI MILLE TOIMIB KRISTLASTE NÕIDUS..


Kes saab endale Kristliku egregori energia, valguse või mis iganes ? Kellele see vajalik on .. ma mõtlen isikuid, inimesi või mis iganes.
Jehoovale.
Foorumis muust ei kirjutatagi.
Naised tirivad mehed oma maailma, saavad kristlikust egregorist mõttemudeli ja energia kandivad sinna. Toidavad laipu.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Naine
Külaline





PostitusPostitatud: Laup Apr 30, 2005 12:49 pm    Teema: Re: Egregor Vasta viitega

Gerdenel kirjutas:
naine kirjutas:
Tokroda kirjutas:
Tüüp näide kristlik maagia. See ei toimi inimese peal, kas ei ole ristitud. RISTIMINE POLE MUUD, KUI KANAL, LÄBI MILLE TOIMIB KRISTLASTE NÕIDUS..


Kes saab endale Kristliku egregori energia, valguse või mis iganes ? Kellele see vajalik on .. ma mõtlen isikuid, inimesi või mis iganes.
Jehoovale.
Foorumis muust ei kirjutatagi.
Naised tirivad mehed oma maailma, saavad kristlikust egregorist mõttemudeli ja energia kandivad sinna. Toidavad laipu.


Kuidas see Jehoova siis välja peaks nägema ? Alles oli kuskil küsitlus, kas usute Jumalat.. mõni ikke ei usu ka.

Umbes siis nii, et maailmas on palju jumalaid, tavaliselt siis jumalad olid selleks, et valitseda miskid osa/regiooni üle maailmas, Jehoova oli siis juutide jumal, nagu Thor Skandinaavia ja Uku Eesti. Jehoova aga ei leppinud vähesega ja tahtis kõikide inimeste energiat, mitte vaid juutide.

Aga milleks need jumalad ? Kus nad alguse seaid.
Tagasi üles
Celtic
Külaline





PostitusPostitatud: Laup Apr 30, 2005 1:34 pm    Teema: Vasta viitega

naine... loe võngete alt mu viimaseid poste... saad teada.
Tagasi üles
oggy
Hall päike
Hall päike


Liitunud: 29 Sept 2004
Postitusi: 99
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Dets 01, 2005 12:14 am    Teema: Vasta viitega

Kas üks inimene saab kuuluda korraga mitmesse egregori ?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Naine
Külaline





PostitusPostitatud: Nelj Dets 01, 2005 1:12 am    Teema: Vasta viitega

oggy kirjutas:
Kas üks inimene saab kuuluda korraga mitmesse egregori ?


Ikka. Egregor pole midagi muud kui ühisväli, ühismaailmapilt. Ka perekond, kool, töökoht jne on egregorid, aga pisemad. Sellised väljad on kõikjal.

Suuremad egregorid on riik, piirkond jne Rahvus on juba võrgustik.

Eraldi on parasiitegregorid, neid on 6 tükki.

Mõnuegregor
Usuegregor
Transaegregor
Äriegregor
Zombiegregor
Sitaegregor

Näiteks mina tegelen natuke veel Tensegrityga, mis on otsapidi ka miski parasiitegregoriga seotud. Näen sitakanti vaeva, et tegeleda asjaga ja mitte egregori toita.
Tagasi üles
oggy
Hall päike
Hall päike


Liitunud: 29 Sept 2004
Postitusi: 99
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Dets 01, 2005 11:19 am    Teema: Vasta viitega

Et vabaneda parasiitegregoridest tuleb mõelda vastupidi selle egregori maailmavaadetele ?
Kust ma tean kuhu egregori kuulun ? Seda saab näha astraaltasandil ?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
akk
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 29 Dets 2004
Postitusi: 6324

PostitusPostitatud: Nelj Dets 01, 2005 1:28 pm    Teema: Vasta viitega

Mina leidsin ühe võrgustiku Pirita näitustepaviljoni juurest. Kas see on sellest, et seal tihti autod seisavad teeäääres kui mingi üritus toimub. Aga igatahes mina sain oma esimese võrgustiku kogemuse sealt. Ma avastasin sealt valge võrgustiku. Kas see taju läks lahti sellepärast, et seal palju inimesi käib, ei oska öelda.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Maailma ülesehitus, füüsika Kõik ajad on GMT + 3 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4
Lehekülg 4, lehekülgi kokku 4

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


© 2001, 2005 phpBB Group