Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula: Arengumaagide esinemised nõmme raadios.
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

wow!!!??
Mine lehele 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Erinevad teemad
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
ghazal
Valge päike
Valge päike


Liitunud: 4 Veeb 2004
Postitusi: 18
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Esm Veeb 16, 2004 1:13 am    Teema: wow!!!?? Vasta viitega

see on kül mõtlema panev teooria ... seksimine nõiaga!!!??? algajaid ehmatab selline asi päris ära ... vähemalt mind isiklikult
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
ghazal
Valge päike
Valge päike


Liitunud: 4 Veeb 2004
Postitusi: 18
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Esm Veeb 16, 2004 1:15 am    Teema: vabandus! Vasta viitega

vabandan, mpderaatorid võivad selle maha võtta ... see kuulus "Kuidas arendada oma tajusid ja teisi vaimseid võimeid?" teema alla!!!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
monotoon
Punane päike
Punane päike


Liitunud: 21 Jan 2004
Postitusi: 540

PostitusPostitatud: Esm Veeb 16, 2004 10:51 am    Teema: semantiline maailm Vasta viitega

Tänapäeval nõia ja luua jutte rääkides oleme nagu seljataha vaatajad.
Elu sunnib meid aga nägema kõikides suundades ja vahel rohkemgi veel Wink .
Esimesi tolmuimejaid venemaal 60ndatel aastatel nimetati RAKETAdeks.
...ja mitte ilmaasjata. Razz
Nüüd siis peaks korrastama endale väljendi "SEX" . Tahaksin väga loota ,et Teie Kõrgeausused sellele sõna õiget tõlgendust teavad ....
Meeltemaailmas on see kahe vatsndliku energia kokkupuude ja teineteise mõjutamine.Kindlasti on see loominguline tegevus.Ja kui see pole loominguline akt ,siis on see lihtsalt sügeluse kratsimine.


Viimati muutis seda monotoon (Esm Veeb 16, 2004 11:28 am). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
monotoon
Punane päike
Punane päike


Liitunud: 21 Jan 2004
Postitusi: 540

PostitusPostitatud: Esm Veeb 16, 2004 11:26 am    Teema: wow Vasta viitega

Leidsin siit foorumist hakklihamasinaga vehkleja. Hmm ! Rolling Eyes Natuke Bushilik meetod - otsida kaitserevi ja siis hakklihamasinaga nagu tankiga üle sõita . Braavo - tokroda !
Aga mida sellest ujulast kokku kukutasite?

Vaat seepsee on , kui kõik ninupidi vastu lage survet avaldavad ( konstruktsioonidele )
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Veeb 17, 2004 1:34 am    Teema: Vasta viitega

Jah Monotoon, selles suhtes on Sul õigus, et oleme Bushiga sarnased. Aga meie erinevust Sa ei näe. Buss käib teisi vallutamas, mina hakin vallutajaid. Kes minu mõistusega mängib, see ärgu pärast virisegu, et jäi hammasrataste vahele. Seega olen ma ninatarkade kaitsja. Ilma meiesugesteta oleksite juba ammu orjad. Muideks Egerit mäletad. Kui ungarlased poleks türklasi kinni pidanud, siis laulaksid koraani 5 korda päevas.
Mis on seotud selle ujulaga, siis sõjas ikka keegi pihta saab. Muretseda pole põhjust. Normaalsed inimesed olid ära koristatud.
Toon näite oma elust: Estoonia läks põhja. Sellel laeval töötasid minu kaks venda. Aga just enne seda vallandati neid töölt. Siis minu prõua pidi koos lapsega selle sama laevaga Rootsi sõitma, aga viisat ei saanud. Ja siis üks klassivend pidi ka minema aga auto lagunes ja peale ei jõudnud.
Nii, kellel pole ette nähtud, see tiritakse enne välja.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Veeb 17, 2004 1:55 am    Teema: Re: vabandus! Vasta viitega

ghazal kirjutas:
vabandan, mpderaatorid võivad selle maha võtta ... see kuulus "Kuidas arendada oma tajusid ja teisi vaimseid võimeid?" teema alla!!!
Ma arvan, et kui Sa selle teema suurest erutusest avasid, ju siis seda on Sulle vaja. Midagi ei juhtu siin maailmas niisama. Mis ma soovitan. Ära võta kõiki isiklikult. Sex oli mõeldud Monotoonile. Ma loodan, et Sa ei tormanud suurest tuhinast nõidasid lantima. Kõigepealt tuleks asjad enne ikka lahti rääkida ja ma alustan:
Kust selle idee võtsin. Mul oli kunagi üks naisklient, kellel oli kinnisidee, et kui ta Vigala Sassiga seksib, siis saab nõia võimed. Käis minu juures uurimas, kuidas pugeda Sassi külje alla. Ma algus suhtusin ise ka temasse mitte hästi. Aga pärast avastasin, et asjal nagu mõte sees.
Võiks rääkida ühest oma kogemusest. Mulle tegi ka kunagi üks daam ettepaneku. Tal oli huvi, kuidas nõid voodis on. Kuna ta oli päris kena tibi, siis ma võtsin pakkumise vastu. Temale mõjus see hästi. Ta pühendas selle toimingu vaimsele arengule. Peale seda oli tal kolm päeva selline olek, et silmad kinni pannes oli silme ees valge. Muideks Ta läks lahti.
Ma olen sellist fenomeeni pannud ka teiste juures tähele. Näiteks: kui futark mõne neiuga käib muutub see nõiaks.
Arvesta sellega, et on ka teistsuguseid kogemusi.
Näiteks: ühel mu sõprannal oli üks armuke. Peale tema juurest tulekut alati juhtus midagi. näiteks murdis jala luu, jäi töö kohast ilma jne. Paranes asi siis, kui suhte katkestas.
Kõige hullem kogemus oli mul üks klient. Nii, kui mõne poisiga käima hakkas, nii surma see poiss sai. Muideks selliseid naisi kutsume me surma ingliteks.
Vot nii. Tänaseks aitab.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Tirk
Valge päike
Valge päike


Liitunud: 30 Dets 2003
Postitusi: 13

PostitusPostitatud: Teis Veeb 17, 2004 12:22 pm    Teema: Vasta viitega

Tokroda kirjutas:
Muretseda pole põhjust. Normaalsed inimesed olid ära koristatud.


Kuidas Sa saad niimoodi öelda? Kogu austuse juures, mis mu Sinu vastu on, ei saa ma sellist juttu rahulikult võtta. Hunnik inimesi saab surma ja Sina ütled, et muretsemiseks pole põhjust. Mis suhtumine see on? Ja normaalseid inimesi ei olnud. Kes need siis surma said? Ebanormaalsed? Kuidas Sina liigitad inimesi? Ise räägid siin inimeste päästmisest ja siis tuled sellise jutuga välja ... Ma ei taha iriseda, ma olen lihtsalt pettunud.
_________________
Maailm lõppeb maikuus
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
kerca
Beez päike
Beez päike


Liitunud: 7 Jan 2004
Postitusi: 203

PostitusPostitatud: Teis Veeb 17, 2004 12:41 pm    Teema: Vasta viitega

Rolling Eyes tegelt oli eelnev kole karmilt ja otsekoheselt öeldud, kuid paraku on nii, et kel pole aeg ja valik minemiseks, see mingi ime mõjul või äpardusest tingituna pääseb.

Smile Loomulikult polnud need kes surid ebanormaalsemad ega ka need kes jäid, normaalsemad.
_________________
üks konn astus usinasti mööda teed, oo-jaa ja-jaa
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Arxos
Külaline





PostitusPostitatud: Teis Veeb 17, 2004 3:56 pm    Teema: Vasta viitega

Mnjah... aga kahjuks on iga inimene seotud väga palju teiste inimestega...
Mitte ainult pole kurb see, kui inimene sureb, vaid väga kurb on see, kuidas see tema lähedastele mõjub...
Näiteks sureb ära pereisa ja nüüd on edasi küsimus, et kuidas pere tulevikus toime tuleb, tihti peab hakkama palju vaesemalt ja s****** elama...
Kui sureb see, kes ei olnud nö. valitud pääsema, siis koos temaga sureb ka osa teistest inimestest, tema lähedastest Neutral
Tihti saavad ka inimesed nö. vihjeid, et nad ei tohi kuskile minna, muidu surevad... aga inimesed alati ei usu neid "vihjeid" ja surevad ikkagi...
Kuskilt lugesin "Kurski" peal hukkunute juhtumistest ennem seda õnnetust (hukkunute lähedased rääkisid) ja paistab, et "vihjeid" said ikka väga paljud...
Tagasi üles
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Veeb 18, 2004 1:12 am    Teema: Vasta viitega

Tirk kirjutas:
Kuidas Sa saad niimoodi öelda? Kogu austuse juures, mis mu Sinu vastu on, ei saa ma sellist juttu rahulikult võtta. Hunnik inimesi saab surma ja Sina ütled, et muretsemiseks pole põhjust. Mis suhtumine see on? Ja normaalseid inimesi ei olnud. Kes need siis surma said? Ebanormaalsed? Kuidas Sina liigitad inimesi? Ise räägid siin inimeste päästmisest ja siis tuled sellise jutuga välja ... Ma ei taha iriseda, ma olen lihtsalt pettunud.
Mul on kahju, kui Sulle haiget tegin, mõnesmõttes mõtlematu minust. Aga elu on julm ja selleks, et mitte seisma jääda, peab südame kõvaks tegema. Muideks, mis puutub sellesse õnnetusse, siis see ei olnud õnnetus, vaid täitsa teadlikult tehtud. ärirngkondade omavaheline võitlus. Sama mis 11 sept. Ameerika valitsus oli sellest teadlik. Siin ohvertati mõned tuhanded inimest oma rahvast, et oleks põhjust sõda alustada. Muideks hoiatusi anti. Aga kes kuulab. sama üritan minagi teha. Aga kui paljud mind kuulavad. Inimesed on nagu lambad, kes pea ees surma jooksevad. mina olen omalt poolt teinud kõik ja teen edaspidi. Aga mis teha, see nende inimeste otsus, vaba tahe. Jäta meelde. iga inimene saab alati hoisatuse, seda teeb meie võrgustik. Aga rohkemaks pole võimu. Ja me ei saa nutta taga kedagi. Ees on tulekul palju raskeid aegu, milleks tuleb ette valmistada. Ilusad sõnad on tavaliselt huulil kõige suuremal tapjal.
Toon näite: Elu viis kokku ühe naisega, keda korduvalt vägistas üks kiriku õpetaja. Avalikuse ees räägitakse temast, kui kõige õilsamast inimesest. Karistada teda ei saa. Rahvas kaitseb teda, keegi ei usu. Ma lahendasin selle. Aga kuidas käituks tavaline inimene. Ta ei saagi midagi sinna teha. Seega pole vaja kõigil teadagi kõikke koledusi. Selleks oleme meie...... Nii, et anna andeks, kui paistame vahetevahel jõhkrad. See meie kaitse mask.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Poder
Lilla päike
Lilla päike


Liitunud: 11 Veeb 2004
Postitusi: 432
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Nelj Veeb 19, 2004 11:37 pm    Teema: Seks nõiaga Vasta viitega

Nii mõnigi mees ütleb oma abikaasa kohta teinekord "nõid". Kuna paljud mõisted meie keeles on paika pandud just meesterahvaste poolt, pole ime, et naisterahvaste väljenduslaad veidi saladuslik kipub olema. Räägitakse ju "naiselikust salaväest" ja nõnda edasi. Mis arusaamatu, see hirmus, selge see. Aga kuradima huvitav ka. Õige "nõid" ongi naisterahvas, mehed on rohkem "targad" või midagi sellist.
Muide, mul on selline ketserlik arvamus, et ei ujula õnnetusel ega kahe (või kolme?) pilvelõhkuja kokkukukkumisel ei olnud midagi pistmist seksiga. Kuigi seks kui nõidus on küll huvitav teema. Ma arvan, et kui nõiaga pilvelõhkujas seksitigi, siis lendas ta enne suuremat jama ikkagi tolmuimejaga minema. Muidugi, ega mina ju ei tea kah midagi maailma asjadest.
_________________
Kui teid huvitavad minu usulised tõekspidamised, siis uurige järgi Püha Joosepi koduleheküljelt
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Laup Veeb 21, 2004 1:14 am    Teema: Vasta viitega

Peaks minema teema alguse juurde tagasi.
Ma soovitaksin leida looduses energia samba ja selle all sexida.
Miks see hea on Question
Looduse energia sammas on energia liikumine. Naine sexi käigus avaneb. Nüüd, kui ta on avanenud, siis läbib teda see looduslik voog. See voog lükkab lahti kõik ummistused. Peale seda peaks olema väga hea värske tunne.
Kas keegi on seda proovinud Question
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
selenium
Külaline





PostitusPostitatud: Esm Veeb 23, 2004 12:39 pm    Teema: Vasta viitega

vot selliseid jutte lugedes tuleb vähe vastik maitse suhu küll...
selles suhtes on küll vastuväiteid. ikka niimoodi need asjad kah ei käi, asi pole mu naiseuhkuses, vaid väärikuses ja puhtuses!

mingi loogika võib ju asjas ka olla, kui see ei tähenda et asi ka õigustatud on. asjade käiku pole vaja kiirendada, iga asi omal ajal.

kellegi "panemine" nüüd küll kedagi ei ülenda ega ava, olgu ta siis "nõid" või misiganes. see on küll energia jagamine, aga iga asi peab olema õiges kohas, õigel ajal ja ainult õige inimesega.

PS!selles punktis ei veena mind keegi kunagi ümber.
Tagasi üles
Karnalk
Tumeroheline päike
Tumeroheline päike


Liitunud: 10 Jan 2004
Postitusi: 123

PostitusPostitatud: Esm Veeb 23, 2004 1:37 pm    Teema: Vasta viitega

Rahu ainult rahu.
Selle postituse pani Tokrooda selleks, et lüüa vale häbi inimestes välja.
Mitte keegi ei käsi seda teha. See inimeste enda vaba valik.
Muideks sellise asja tegemine ja mitte tegemine ei kahjusta mitte kedagi, seega ei ole selles midagi halba.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Natu
Külaline





PostitusPostitatud: Esm Veeb 23, 2004 3:37 pm    Teema: Vasta viitega

Energiasambad üsna avalikud kohad, nii raske proovida ka siis, kui inimene olemas, kellega midagi taolist kogeda tahaks.
Näiteks Tuhala energiasambale on post pandud ja säärased toimingud pole posti otsas võimalikud. Võib-olla stripipostina saaks seda kasutada, aga sellisel juhul oleks pigem meestele vabastav kogemus ja just naised jääks heast ilma.
Tagasi üles
Tobarot-Litaana
Beez päike
Beez päike


Liitunud: 21 Dets 2003
Postitusi: 270

PostitusPostitatud: Esm Veeb 23, 2004 6:49 pm    Teema: Vasta viitega

Te võite küll sõnastada, et kui jube ja vastik see on.

Aga mis toimub teil mõtteis ? fantaasiates ? seda me ei tea ju keegi. Wink
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
Tiibuka
Tumeroheline päike
Tumeroheline päike


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 145

PostitusPostitatud: Teis Veeb 24, 2004 7:53 pm    Teema: Vasta viitega

Natuke kirjutas:

Näiteks Tuhala energiasambale on post pandud ja säärased toimingud pole posti otsas võimalikud.

Miks mitte, Natuke. Posti otsas vist jah pole eriti võimalik, aga posti saab ju hoopis seljatoena abiks võtta ja järgmiseks eelmänguks saab kannadest pindude väljatõmbamine...........
Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
selenium
Külaline





PostitusPostitatud: Kolm Veeb 25, 2004 9:44 am    Teema: Vasta viitega

Te võite küll sõnastada, et kui jube ja vastik see on.

Aga mis toimub teil mõtteis ? fantaasiates ? seda me ei tea ju keegi.


Mõned inimesed kontrollivad oma mõtteid ja fantaasiaid. Mul isiklikult on sealt juba kõik ebapuhas välja visatud. See on üks väga tugev inimestega manipuleerimise viis madalamate olevuste poolt, ja väga paljud lähevad selle õnge, kuna arvatakse et mõtted on igaühe era-aasi, aga kahjuks või õnneks see seda pole. Mõtted on materialiseeruvad, hoiad nad puhtad hoiad ka oma elu puhtana.

Kusjuures ei vaidle vastu et füüsilised kahe erineva poole vahelised suhted omavad väga suurt tähtsust, aga alati on valik olemas kas otsida "juhuslikku" lühiajalist kogemust või leida enda kõrvale selline inimene, kellega on ka ühtne areng läbi selle nn valgustumise olemas ja kes teab mida kõike veel avastada.
Tagasi üles
kerca
Beez päike
Beez päike


Liitunud: 7 Jan 2004
Postitusi: 203

PostitusPostitatud: Kolm Veeb 25, 2004 11:51 am    Teema: Vasta viitega

hm, mul selline tagasihoidlik nabasabaküsimus, et kõik seksivad - loogiline, aga seks on algselt mõeldud vaid soo jätkamiseks. Paraku. Vaimne kirgastumine läbi seksi... See saab võimalik olla vaid siis, kui inimeste vahel on muudki kui sugutamine. Et siis küsimus - kuhu jääb armastus?

Seks ja söömie ja võitlemine - need on primaarsed vajadused, et ellu jääda - mingit kirgastumist selles veel küll toimuda ei saa.

Confused Järjest enam jääb mul seksist mulje, et see on vajalik just meestele. Nad võitlevad nii väga selle eest. Vajatakse naisi, palju naisi... Haaremite viisi naisi... Mida see tähendab? Miks jääb sellest tunne, et olukord pole võrdne...
_________________
üks konn astus usinasti mööda teed, oo-jaa ja-jaa
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Virmaline
----------------------------


Liitunud: 22 Jan 2004
Postitusi: 293

PostitusPostitatud: Kolm Veeb 25, 2004 9:06 pm    Teema: Vasta viitega

STOPP.arvasin,et siin foorumiosas oma arvamust ei avalda,nägin aga meeletusi igas vormis ja ka vastuseid kus "iva"sees .
Ettepanek.Igaüks,kes tahab siin arvamust avaldada süütab küünla ja mõtleb viis õhtut,viis minutit peegli ees pimedas toas selle teema üle. Huvitav kui süveneda milliseks kujuneb arusaam asjast siis?
_________________
xxx


Viimati muutis seda Virmaline (Nelj Veeb 26, 2004 12:08 pm). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Erinevad teemad Kõik ajad on GMT + 3 Tundi
Mine lehele 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Järgmine
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 8

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


© 2001, 2005 phpBB Group