Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula: Arengumaagide esinemised nõmme raadios.
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

Hingesugulus?
Mine lehele Eelmine  1, 2
 
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Suhted, sidusväljad, seksuaalsus
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Hammett
Beez päike
Beez päike


Liitunud: 27 Nov 2005
Postitusi: 257
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Laup Dets 24, 2005 9:42 pm    Teema: Vasta viitega

BluePearl- kirjutas:
Hammett kirjutas:
MA arvan, et olen leidnud ka oma higesugulase. Me tundume sarnased olevat, sarnase arenguga, mõttemaailmaga, huvidega. Ning meie vahel on tugev side, ma olen kindel, et olen temaga telepaatiliselt suhelnud. Ja siis on veel nagu miskit, mida on raske sõnadesse panna. Aga ma olen temaga tülis. Sad ega saa enam ühendust temaga.
Mina aga arvan, et sa kasutad teda ära.. ja nüüd oled endast väljas, kuna sa ei saa talt enam seda mida sa tahad.



jah, armastust.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Freya
Valge päike
Valge päike


Liitunud: 9 Juul 2006
Postitusi: 28

PostitusPostitatud: Teis Dets 09, 2008 1:52 am    Teema: Vasta viitega

Minu hingesugulane on naine, seega nö kooselu suht välistatud. Ma pole temaga aastaid enam kohtunud . . . kuid tunnen temaga alati sidet. Tean, et ta on kuskil ja mulle alati olemas, mõistab, hoolib ja saab aru Smile Vahest ta käib minu unenägudes ja mina tema omades . . .
Oleme nalja pärast öelnud ka, et kui emb-kumb meist oleks mees, siis me abielluks Smile
_________________
Kui Sa ei tunne rahu tähendab, et sa ei ole õigel teel - siis mõtle hetk ja mine tagasi sinna, kust sa valesti läksid.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Suhted, sidusväljad, seksuaalsus Kõik ajad on GMT + 3 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2
Lehekülg 2, lehekülgi kokku 2

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


© 2001, 2005 phpBB Group