Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula: Arengumaagide esinemised nõmme raadios.
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

Kes ruulib.
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Tokroda mõtted.
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
efu
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 24 Apr 2004
Postitusi: 1357

PostitusPostitatud: Laup Veeb 19, 2005 2:39 pm    Teema: Vasta viitega

Tokroda kirjutas:
efu kirjutas:
Tokroda, kas sulle ei tundu, et see inf, mida sa firma ja pugejate kohta jagad, on veits vildakas?

ja veel, miks sa domeeni nime enda nimele siis ei registreeri. Ta ei pea ju firma oma olema...
erasik ei saa sellist domeeni nime kasutada.
eraisik saaks kasutada vaimumaailm.pri.ee aga see eeldab, et peab kõik uuesti tegema. Aga inimesed on juba harjunud sellega.

Aga ma saan väga hästi aru, kuidas Su mõte liigub. ja nüüd astuksin ma su konnasilmapeale, ning küsiksin:
Kes on vaimumaiilma omanik:
Kas mina, kui selle looja,
või ork, kes on firma omanik (Sina tead sellist versiooni) ja vaimumaailma domeen on firma nimel.



Puht juriidiliselt võttes on vaimumaailma omanikuks firma omanik/omanikud.

kuid tegelikult on see tõlgendamise küsimus...

Tokroda, miks sa seda üldse minu käest küsid. sa tead ju ise, kes on vaimumaailma omanik.

minu arvamus ei loe siin küll midagi.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Elvis
Sitaseenlane
Sitaseenlane


Liitunud: 19 Nov 2004
Postitusi: 1641
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Laup Veeb 19, 2005 3:23 pm    Teema: Vasta viitega

...

Viimati muutis seda Elvis (Reede Märts 23, 2007 11:02 am). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Laup Veeb 19, 2005 4:50 pm    Teema: Vasta viitega

efu kirjutas:

Puht juriidiliselt võttes on vaimumaailma omanikuks firma omanik/omanikud.

kuid tegelikult on see tõlgendamise küsimus...

Tokroda, miks sa seda üldse minu käest küsid. sa tead ju ise, kes on vaimumaailma omanik.

minu arvamus ei loe siin küll midagi.
Vot siin me jõuamegi ühele armsale tõele. juriidiliselt on meil õigus röövida. Mis puutub tõlgendamisse, siis me võime asju vaadata läbi erinevate egregoride. Aga paljud räägivad, et on egregoridest vabad.
Järeldus: me ei oma tegelikult mittemidagi. Tänu sellele, et oleme omaks võtnud ärimaailma egregori, tänu sellele saab meid tühjaks imeda.
Võtame näiteks Hansapank. Hoiupank oli eesti rahva oma. See liideti Hansapangaga ja nüüd ostetakse kõik aksiad kokku. seega kogu eesti pank võeti seadusega ära. Sama on ka muude etevõtetega olnud.

Aga mis puutub Sinu tahet, siis sa käitusid naiselikult. Siin ma avalikult ei seleta seda. On siiski ka piir, mida ma räägin või mitte.

Muideks mulle ei saa nad midagi teha ja tead miks. ma ei võta omaks ei ärimaailma, ega usundite egregori. Ma jään inimeseks.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Poder
Lilla päike
Lilla päike


Liitunud: 11 Veeb 2004
Postitusi: 432
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Püh Veeb 20, 2005 1:03 am    Teema: Vasta viitega

Ãœtleme lihtsamalt, foorumit ei tee mitte firma, vaid sinna postitavad inimesed.
_________________
Kui teid huvitavad minu usulised tõekspidamised, siis uurige järgi Püha Joosepi koduleheküljelt
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Veeb 20, 2005 1:06 am    Teema: Vasta viitega

Poder kirjutas:
Ãœtleme lihtsamalt, foorumit ei tee mitte firma, vaid sinna postitavad inimesed.
Õigus. nii peakski olema. Aga tänapäeva ärimaailm tahab kõik erastada.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Natuke
Külaline





PostitusPostitatud: Püh Veeb 20, 2005 4:54 pm    Teema: Vasta viitega

Tsiteerin::
Võtame näiteks Hansapank. Hoiupank oli eesti rahva oma. See liideti Hansapangaga ja nüüd ostetakse kõik aksiad kokku. seega kogu eesti pank võeti seadusega ära. Sama on ka muude etevõtetega olnud.
Ja sisuliselt millise egregori tööriistad on need isikud, kes töötavad Hansapanga hüvanguks ja toituvad võõregregori rahast?
Tagasi üles
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Veeb 20, 2005 8:18 pm    Teema: Vasta viitega

Ärimaailm on alguse saanud Ameerikast. Seega teenivad nad jänkisid.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Ene
Hall päike
Hall päike


Liitunud: 8 Veeb 2005
Postitusi: 55
Asukoht: elus

PostitusPostitatud: Püh Veeb 20, 2005 10:59 pm    Teema: Vasta viitega

Tokroda kirjutas:
Ärimaailm on alguse saanud Ameerikast. Seega teenivad nad jänkisid.


Tere, ******!
Loe John Galsworthy Forsytide saaga`t (film on tüki kehvem). Ja seejärel katsu detailiseerida ning seejärel üldistada.
Tokroda kirjutas:
Tüüpnäide on ju primkadest firmajuhid. Terroriseerides omi töötajaid laseb ta endale toota energiat. Selle energiaga loob ta ärimaailmas endale raha.

Aga sellest sai räägitud, päris hulk aega tagasi, telefonijuttu(de)s. Kui detailiseerida. Ja seejärel üldistada.
Tokroda kirjutas:
Ja nüüd väike ülevaade meie elust. Te mäletate aegu, kus elasime sotsialismis. Meil oli probleeme vähem. Muideks pered olid terved ja naabrid ei kakelnud.

Jaa, pered olid terved. Sest kui mees litsi lõi, kutsuti vaibale. Naisel polnud muud valikut litsilöömise majanduslike tagajärgede elimineerimiseks kui kolhoosi eduliseks karjatalitajaks Wink Naabrid ei kakelnud tõest`, avalikult... salaja saadeti Siberi. Hiljem teatati Rahvakontrolli.
Tokroda kirjutas:
Astudes kapitalismi, astusime egregori, kus on massiliselt kratte. Selles maailmas lõhutakse peresid, pannakse inimesed üksteist vihkama. Ja kogu energia suunatakse teatud firmade arendusse.

Õigus, Hannes, Kratid on võimu võtnud! Loe uusimaid seadusi, vaatle Ametite ettevõtmisi - kõik areneb justniinagupeab..
Tokroda kirjutas:
Me lahendame pseudoprobleeme. Kaitseme oma erastatud maad, hoiame meest-naist kinni, et ta ulapeale ei läheks.

Võib ju ka mitte lahendada, mitte kaitsta, mitte kinni hoida. Igaüks ise valib. Mida valib...
Tokroda kirjutas:
11sept. telekast tuleb uudistest ameerika 11sept tragöödia. Nüüd üle maailma rahvas muretseb terrorismi pärast. See ju järjekordne pseudoprobleem. Rahvas genereerib energiat jänkidele ja jänkid vallutavad selle energiaga maid.

Kellel on aega telekast uu-uudiseid vaadata, sel on aega ka muretseda. Miks Sina sellepärast muretsed?
Tokroda kirjutas:
Eesti naised, tehke vastukaaluks kratte, kes toovad teie mehele energiat(raha) sisse. Ja kohad, kust seda ammutada võiks on kristlik egregor, jänkide äriegregor. Noh kasutage nutti ise. Aga ärge ainult naabrimehe kallale minge.

Aitäh hüva nõu eest, Hannes! Töö tegi ahvist inimese, orjapidamine Jumalast primitiivi.

Tervitused sm Orkile! Otse ja omadega...

PS Vabandan teiste, ehk hämmeldunud foorumlaste ees kummalisena tunduva kirjakoha pärast - õiges teemas ei omanud käesoleva virtuaalsõnumi autor kasutajaõigusi.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Arxos
Külaline





PostitusPostitatud: Püh Veeb 20, 2005 11:38 pm    Teema: Vasta viitega

kas selle eelmise postiga sai u. poole aasta vaen südamelt ära või jäi veel midagi kuskile loksuma Rolling Eyes
Tagasi üles
Kati
Külaline





PostitusPostitatud: Püh Veeb 20, 2005 11:44 pm    Teema: Vasta viitega

minumeelest on naised elevil. miski on k2ima l2inud. iseenesest vist pole see paha... pigem selgitav.
Tagasi üles
Ene
Hall päike
Hall päike


Liitunud: 8 Veeb 2005
Postitusi: 55
Asukoht: elus

PostitusPostitatud: Püh Veeb 20, 2005 11:46 pm    Teema: Vasta viitega

Arxos kirjutas:
kas selle eelmise postiga sai u. poole aasta vaen südamelt ära või jäi veel midagi kuskile loksuma Rolling Eyes

Siim, kulla laps, ära muretse; vae nuga... Smile
Loe ka. Traati näituseks. Või Hirve... Wink
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Arxos
Külaline





PostitusPostitatud: Püh Veeb 20, 2005 11:56 pm    Teema: Vasta viitega

ma ei loe üldse ilukirjandust ega muud sellist, see on minu jaoks liigne ajaraiskamine... parem vaatan vahel filme ja teen muud taolist.
Aga keskkoolis sai kunagi küll loetud M.Traati aga ei mäleta mis raamatut ja kas üldse lõpuni lugesin...
Tagasi üles
Krislyn
Külaline





PostitusPostitatud: Püh Veeb 20, 2005 11:57 pm    Teema: Vasta viitega

Ene, kui sina oled otsustanud oma tõelise nime all esineda, siis teiste eest palun ära otsusta seda sammu.
Tagasi üles
Arxos
Külaline





PostitusPostitatud: Püh Veeb 20, 2005 11:57 pm    Teema: Vasta viitega

Eve -le

ja pugemise tunnen ma tavaliselt ka ära Cool
Tagasi üles
Natuke
Külaline





PostitusPostitatud: Esm Veeb 21, 2005 12:02 am    Teema: Vasta viitega

Arxos kirjutas:
Tsiteerin::
Eve -le

Aju ei tööta ja silm ka ei seleta?
Kes on Eve, kellele kirjutad? Efu või?
Tagasi üles
Arxos
Külaline





PostitusPostitatud: Esm Veeb 21, 2005 12:06 am    Teema: Vasta viitega

Natuke kirjutas:
Arxos kirjutas:
Tsiteerin::
Eve -le

Aju ei tööta ja silm ka ei seleta?
Kes on Eve, kellele kirjutad? Efu või?


Ene -t mõtlesin, oleksid vist selle ise ka välja nuputanud Laughing

aga ma vaatan et sa oled ikka päris rabas omadega ja aina raskemaid ülesandeid saad... oh neid sinu südametuid ülemusi Neutral
Tagasi üles
Natuke
Külaline





PostitusPostitatud: Esm Veeb 21, 2005 12:11 am    Teema: Vasta viitega

Nimega eksimine on kõige elementaarsem ebaviisakus.
Hakka ometi kasvama.
Tsiteerin::
aga ma vaatan et sa oled ikka päris rabas omadega ja aina raskemaid ülesandeid saad... oh neid sinu südametuid ülemusi
Ma võin ka lausa soos olla, aga tulen ka sealt kuiva jalaga välja, aga sina seda ei näe, et loksud õlekõrrest paadis ja peagi oled uppumas.
Tagasi üles
Arxos
Külaline





PostitusPostitatud: Esm Veeb 21, 2005 12:12 am    Teema: Vasta viitega

Natuke kirjutas:
Nimega eksimine on kõige elementaarsem ebaviisakus.
Hakka ometi kasvama.
Tsiteerin::
aga ma vaatan et sa oled ikka päris rabas omadega ja aina raskemaid ülesandeid saad... oh neid sinu südametuid ülemusi
Ma võin ka lausa soos olla, aga tulen ka sealt kuiva jalaga välja, aga sina seda ei näe, et loksud õlekõrrest paadis ja peagi oled uppumas.


Äkki ma olen selline surematu, kes võib küll uppuda aga kukub ülevalt uuesti Rolling Eyes
Aga sa vajud rämedalt, aina rämedamalt vajuma hakkad ja paras sulle.
Tagasi üles
Natuke
Külaline





PostitusPostitatud: Esm Veeb 21, 2005 12:17 am    Teema: Vasta viitega

Sa oled igav.
Tsiteerin::
kes võib küll uppuda aga kukub ülevalt uuesti
Siis peaksid hoopis alt uuesti ronima hakkama. Ja jõudu sul enesel pole. Toetud teistele, sinust tugevamatele, sa ilma nendeta ei ela oma elu.
Surematud on kõik.
Tagasi üles
Ene
Hall päike
Hall päike


Liitunud: 8 Veeb 2005
Postitusi: 55
Asukoht: elus

PostitusPostitatud: Esm Veeb 21, 2005 12:17 am    Teema: Vasta viitega

Krislyn kirjutas:
Ene, kui sina oled otsustanud oma tõelise nime all esineda, siis teiste eest palun ära otsusta seda sammu.

Krislyn, Sinu eest olen otsustanud, et märkus selline?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Tokroda mõtted. Kõik ajad on GMT + 3 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Järgmine
Lehekülg 4, lehekülgi kokku 7

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


© 2001, 2005 phpBB Group