Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula: Arengumaagide esinemised nõmme raadios.
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

Kättemaks vaenlastele
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Erinevad teemad
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
apocalypse-mage
Valge päike
Valge päike


Liitunud: 2 Juun 2006
Postitusi: 46
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Püh Juun 04, 2006 4:29 pm    Teema: Vasta viitega

muidugi ei tohiks kättemaksul maagiat kasutada sest see tuleb sulle jällegi tagasi ja sa teed uuesti jne. see jääbki kestma...kätte maksta oleks parem võimalus samaga mis tema sulle tegi.
kui aga ikka otsustad kasutada maagiat(POLE SOOVITATAV!!)siis saada mulle privaatne sõnum ja ma annan sulle paar loitsu mis aitaks
_________________
Elu on nagu mäng
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
Jonna
Tumeroheline päike
Tumeroheline päike


Liitunud: 21 Mai 2005
Postitusi: 158
Asukoht: liikuv,et mitte "takerduda"

PostitusPostitatud: Esm Juun 12, 2006 3:00 pm    Teema: Vasta viitega

No kuulge. Mina olen reaalselt ,enamasti vaatlejana , kogenud,et inimene, kes tunneb ,et talle tehakse halba ja vaja kätte maksta on sageli ise ka nö. "paras kuju", kes on nagu natuke ise ka süüdi,et selline olukord tekkis.
Arvan,et kurjus tekitab kurjust. Makstes kätte, makstakse sulle kätte jne. Kui sina maksad kätte, oled ju sina ka "PAHA", sest kannataja" tõlgendab seda ju just nii!!!!??. Just nagu siin ennem on öeldud, kui Sa vaatad kõrvalt ,annad talle andeks,et ta oli NÕME , siis üsna varsti miski tugevam , kui inimlik kättemaks mõistab kohut.Samas, Sina ise jääd sellest kõrvale, ja see ei tekita sulle nö halba karmat.
Sellised on minu mõtted teemal, kui keegi keeb vihast ,et kellelegi keerata. Inimesena kogen sageli nö. ülekohut, kuid ootan kannatlikult, millal see "paha", saab karmimalt, kui mina iial oleks suutnud talle anda;)) Rolling Eyes
_________________
Ma mõtlen ,et ma mõtlen ,mõtlen...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
sirel
Külaline





PostitusPostitatud: Esm Juun 12, 2006 3:13 pm    Teema: Vasta viitega

Jonna kirjutas:
No kuulge. Mina olen reaalselt ,enamasti vaatlejana , kogenud,et inimene, kes tunneb ,et talle tehakse halba ja vaja kätte maksta on sageli ise ka nö. "paras kuju", kes on nagu natuke ise ka süüdi,et selline olukord tekkis.
Arvan,et kurjus tekitab kurjust. Makstes kätte, makstakse sulle kätte jne. Kui sina maksad kätte, oled ju sina ka "PAHA", sest kannataja" tõlgendab seda ju just nii!!!!??. Just nagu siin ennem on öeldud, kui Sa vaatad kõrvalt ,annad talle andeks,et ta oli NÕME , siis üsna varsti miski tugevam , kui inimlik kättemaks mõistab kohut.Samas, Sina ise jääd sellest kõrvale, ja see ei tekita sulle nö halba karmat.
Sellised on minu mõtted teemal, kui keegi keeb vihast ,et kellelegi keerata. Inimesena kogen sageli nö. ülekohut, kuid ootan kannatlikult, millal see "paha", saab karmimalt, kui mina iial oleks suutnud talle anda;)) Rolling Eyes


vahel kohe on lihtsalt raske tegevusetult pealt vaadata Laughing vaja juhendada kuidas ja veenuda, et ikka toimub kättemaks peopeale Razz
Tagasi üles
Naine
Külaline





PostitusPostitatud: Esm Juun 12, 2006 3:21 pm    Teema: Vasta viitega

apocalypse-mage kirjutas:
muidugi ei tohiks kättemaksul maagiat kasutada sest see tuleb sulle jällegi tagasi ja sa teed uuesti jne. see jääbki kestma...kätte maksta oleks parem võimalus samaga mis tema sulle tegi.
kui aga ikka otsustad kasutada maagiat(POLE SOOVITATAV!!)siis saada mulle privaatne sõnum ja ma annan sulle paar loitsu mis aitaks


Kui vaja, kasutatakse kas seda !
Ja mida tarka sa siis oskad korda saata ? Ja teiste loitse polegi hea kasutada. Inimene õppigu enne ise loitsima, mitte ei lähe seda küsima kuskilt. Kus sellised arusaamised ?

Miski ninnu-nännu headusest ja kurjusest.. jama. Kõik on suhteline, inimesed elavad karmis maailmas (kus teised inimesed ja parasiidid on selle karmiks teinud, maailm ise on neutraalne üksikisiku suhtes, igaüks saab vastavalt tasemele ja tööle jne), kus peab ellu jääma. Inimene on justkui saak, kui lastakse olla. See andeks andmine ja selja keeramine ja ei tohi kätte maksta ja tagasi teha ! Ja pahad aga õitsevad, keegi ei julge vastu hakata. Sellise suhtumisega on inimene juba hukule määratud, igasugused parasiidid aga võimutsevad. Kui inimene laseb endale liiga ja haoiget teha, siis on tal loomulikult paha, aga alati ei saa omas mullis peidus istuda. Loomulikult võiks, aga nii ei arene. Ja paljud hakkavad siis pommitama, kui natuke ilmas ringi tahetakse vaadata. Siis tuleb täiega vastu anda seni, kuini käpad eemale hoitakse. Lõpuks on lihtsalt savi. Kas pommitavad või mitte, kuna selline raudne kest on juba ümber kasvanud Wink

Kuna mina ei usu, et headus ja kurjus on olemas, ei saa headusega ka kurjust neutraliseerida. On vaid erinevad energiad. Mõned tahavad saada seda lihtsalt tasuta kätte.

Ja miks kohe arvatakse, et kui vaenlast rünnatakse vastu, on see kättemaks. Kätemaks on halb sõna. See on justkui ilma plaanita vastu lahmimine, ilma et ise mõistaks, mida tegelikult tahetakse saavutada. See võib olla positsioneerimine, mäng, kes keda sööb või süüa laseb. Aga ka tavaline kogemuste omandamine: Õpime oma vaenlasi tundma.

Jah, nagu ma ütlesin, võib ka oma urus istuda ja unistada.

Üksik indiviid on siiski vaid väike vidin süsteemis, tema juba hammasrattaid teistpidi tööle ei pane, aga mass loeb, mass murrab. Peaasi, et see mass ei liiguks sihitult nagu laviin, mis purustab kõik enese all. Aga eemärk polegi mägesid liigutada, vaid ise tugev olla. Ja kui see saavutatud, siis ...
Tagasi üles
ER
Külaline





PostitusPostitatud: Esm Juun 12, 2006 3:22 pm    Teema: Vasta viitega

Jonna kirjutas:
Inimesena kogen sageli nö. ülekohut, kuid ootan kannatlikult, millal see "paha", saab karmimalt, kui mina iial oleks suutnud talle anda;)) Rolling Eyes


näedsa kohe väääääääääääääga tark nõuanne kättemaksu haudujatele - OODAKE, kannatlikult, kuid OODAKE!!!

siis jääb teie enda karma vähemalt puhtaks Laughing

p.s sirel, aga sinu kärsitus rikub karmat!!!

p.s p.s huvitav, kas kannatlikult kättemaksu ootamine polegi kurjus Embarassed või on kurjus ikkagi vaid see, kui ise juhendad ja peo peale laod?
Tagasi üles
Naine
Külaline





PostitusPostitatud: Esm Juun 12, 2006 3:25 pm    Teema: Vasta viitega

Jah oodake, millal keegi Loll tuleb ja Pahad maha lööb Wink Loll saab ka Paha kraabitud briljandid siis endale Laughing
Tagasi üles
ER
Külaline





PostitusPostitatud: Esm Juun 12, 2006 3:28 pm    Teema: Vasta viitega

Naine kirjutas:
Jah oodake, millal keegi Loll tuleb ja Pahad maha lööb Wink Loll saab ka Paha kraabitud briljandid siis endale Laughing


vuihh, sul saamhimu Very Happy
aga ma hakkasingi juba muret tundma, et oled muutunud liiga heaks
ega see kaua aega hea olemine ei mõju üldse hästi tervisele, muideks - igavus võib ka tappa Wink
Tagasi üles
sirel
Külaline





PostitusPostitatud: Esm Juun 12, 2006 3:37 pm    Teema: Vasta viitega

ER kirjutas:
p.s sirel, aga sinu kärsitus rikub karmat!!!

p.s p.s huvitav, kas kannatlikult kättemaksu ootamine polegi kurjus Embarassed või on kurjus ikkagi vaid see, kui ise juhendad ja peo peale laod?[/color]


seda tean ma ise ka, et olen kärsitu aga kuri ma ei ole Laughing ma olen lihtsalt loll, kes arvab, et teeb head Cool
Tagasi üles
Naine
Külaline





PostitusPostitatud: Esm Juun 12, 2006 3:41 pm    Teema: Vasta viitega

ER kirjutas:
Naine kirjutas:
Jah oodake, millal keegi Loll tuleb ja Pahad maha lööb Wink Loll saab ka Paha kraabitud briljandid siis endale Laughing


vuihh, sul saamhimu Very Happy
aga ma hakkasingi juba muret tundma, et oled muutunud liiga heaks
ega see kaua aega hea olemine ei mõju üldse hästi tervisele, muideks - igavus võib ka tappa Wink


Ma pole kunagi väitnud et ma olen hea, ega paha, sest see on suhteline, aga igav on hetkel küll ja palav .... Ja saamahimu on mul lausa palju...
Tagasi üles
sirel
Külaline





PostitusPostitatud: Esm Juun 12, 2006 3:42 pm    Teema: Vasta viitega

Gerde pani kunagi ühe lingi karma anumatest ja mu arust on üks koht seal väga tabav Laughing


Tsiteerin::

Nagu te teate Kõrgemate jõudude nõudmised ei lange kokku Kriminaalkoodeksi nõudmistega või moraali normidega. Kõik need normid on välja mõeldud inimeste poolt, et teha oma elu mugavaks ja ohutumaks.

Kõrgematel jõududel on ükskõik kas te saate oma palga kassast, omandate osa raha firma või riigikassast või lihtsalt võtate altkäemaksu. Kui te teete seda kergelt, män-geldes, mitte solvudes ja solvates, siis see ei lähe patuna kirja. Sellepärast mõned ärimehed, altkäemaksuvõtjad ametnikud ja teised on tervise juures ja neil läheb hästi.

Teine asi on kui saades ametlikku palka kassast, te olete solvunud maailma peale – selle eest saate täie rauaga. Või kui te altkäemaksu võttes alandate inimesi, tunnete naudingut oma võimust. See on juba hukkamõistmine ja inimeste põlgamine, seda karistatakse politsei ja bandiitide abiga.

Samamoodi palgamõrtsukas võib elada edukalt palju aastaid, kui ta suhtub tapmistesse, kui hädavajalikku töösse ja ei oma mingeid emotsioone oma ohvri suhtes. See on töö – see on mäng milles ta peab võitma. Ta ei ole emotsionaalselt oma ohvriga seotud, seepärast tema ”karma anum” ei täitu isegi kui ta täidab oma tööülesandeid selles meie ühiskonnas mitte lugupeetavas ametis. Karma teooria järgi on palgamõrtsukas ainult töövahend ”vaatleja”( meie arengut vaatlema pandud kõrgem tegelane) käes, kes otsustab elu küsimuse.

Teine asi on kui tapja naudib ohvri hirmu, tundes võimu teise inimese elu üle. Seda karistatakse ja küllaltki kiiresti.


Tagasi üles
Kati
Külaline





PostitusPostitatud: Esm Juun 12, 2006 10:48 pm    Teema: Re: Kättemaks vaenlastele Vasta viitega

RaChela kirjutas:
Evil or Very Mad Maailmas ja minu ümber on liiga palju halba... Kirjutage mõned loitsud või aadressid, kus oleks kirjas, kuidas kätte maksta!!!

SUUR AITÄHH


ah, et teed maailma paremaks? Laughing

kätte maksad nii,et annad täpselt seda mida küsiti. oluline on saada aru,et mida küsitakse.
Tagasi üles
boss
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 5 Apr 2006
Postitusi: 2170

PostitusPostitatud: Esm Juun 12, 2006 11:59 pm    Teema: Re: Kättemaks vaenlastele Vasta viitega

Kati kirjutas:
RaChela kirjutas:
Evil or Very Mad Maailmas ja minu ümber on liiga palju halba... Kirjutage mõned loitsud või aadressid, kus oleks kirjas, kuidas kätte maksta!!!

SUUR AITÄHH


ah, et teed maailma paremaks? Laughing

kätte maksad nii,et annad täpselt seda mida küsiti. oluline on saada aru,et mida küsitakse.


Hea näide sellest on teada tuntud kuldkala jutuke!
Tema annab ka alati täpselt seda mida palud. Kuid ometi on igas tema andmises väike kättemaksu osa sees.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Arxos
Külaline





PostitusPostitatud: Teis Juun 13, 2006 2:11 am    Teema: Re: Kättemaks vaenlastele Vasta viitega

RaChela kirjutas:
Evil or Very Mad Maailmas ja minu ümber on liiga palju halba... Kirjutage mõned loitsud või aadressid, kus oleks kirjas, kuidas kätte maksta!!!

SUUR AITÄHH


Mis plätserad siis ainult pasa sees ?
Kui teisi sellega loopida, saavad oma käed kokku. Kui teisi siis kallistada, jooksevad eest ära...

Selline suhtumine ei pruugi sind aidata
Tagasi üles
protego
Hall päike
Hall päike


Liitunud: 29 Sept 2005
Postitusi: 51

PostitusPostitatud: Teis Juun 13, 2006 11:15 am    Teema: Re: Kättemaks vaenlastele Vasta viitega

selline asi et yx tüüp iga kord käib kambaga tänaval ringi ja tuleb kalale ,kui kysin mis probleemix siis motleb midagi suvalt välja ,viimati küsisin mis probleemix ytles vaata kuidas sa tydrukutega käitud oma arust käitun ma nendega kenasti nagu peab.Kui seda raiska yksinda tänaval näex lööks maha .Aga argpyx käib 5-20kesi .Argpyx!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Dmitri Petrjakov
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 24 Märts 2004
Postitusi: 3801
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Juun 13, 2006 11:19 am    Teema: Vasta viitega

Julge lööb raisa maha isegi siis kui tal on 20 inimest kõrval
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
asjatundja
Valge päike
Valge päike


Liitunud: 8 Okt 2006
Postitusi: 47
Asukoht: seal kus vaja

PostitusPostitatud: Püh Okt 08, 2006 1:06 pm    Teema: Vasta viitega

õpi veidi PSI combatit
_________________
maagia pole nii kerge kui te arvate
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
akk
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 29 Dets 2004
Postitusi: 6324

PostitusPostitatud: Püh Okt 08, 2006 1:09 pm    Teema: Vasta viitega

Üldiselt tuleks kõik kindlad vaenlased ja oletatavad vaenlased viia peldiku taha ja kuul pähe. Aga kuna inimesi suht vähe, siis tuleb eelistada ümberprogemist ja loota, et nad paranevad.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
arnevunk
Tumeroheline päike
Tumeroheline päike


Liitunud: 20 Nov 2008
Postitusi: 111

PostitusPostitatud: Nelj Nov 20, 2008 7:39 pm    Teema: Vasta viitega

Noh, kui sa talle needuse peale paned, siis on teine sinusugune, kes paneb jälle sulle needuse peale ja see ei lõppe. Idea Idea Idea Idea Idea
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
haldjanool
Arengumaag


Liitunud: 17 Märts 2005
Postitusi: 5797
Asukoht: goriolisi tuules

PostitusPostitatud: Reede Nov 21, 2008 2:52 am    Teema: Vasta viitega

parim kättemaks on panna peale tumeroheline raktobleeri rõngas: kõik mis teeb, tehakse talle tagasi: ja ma ei ole eksinud planeedi seaduste vastu, vaid soodustanud tema arengut!
oma probleem, kui hakkab jalgu murdma!
ei ole vaja teistele jalga ette panna!
_________________
just before the darkness...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
arnevunk
Tumeroheline päike
Tumeroheline päike


Liitunud: 20 Nov 2008
Postitusi: 111

PostitusPostitatud: Teis Dets 16, 2008 2:47 pm    Teema: Vasta viitega

rõngas?
_________________
http://pendlikool.forumotion.com/
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Erinevad teemad Kõik ajad on GMT + 3 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3  Järgmine
Lehekülg 2, lehekülgi kokku 3

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


© 2001, 2005 phpBB Group