Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula: Arengumaagide esinemised nõmme raadios.
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

Kättemaks vaenlastele
Mine lehele 1, 2, 3  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Erinevad teemad
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
RaChela



Liitunud: 30 Jan 2005
Postitusi: 1
Asukoht: Lääne-Virumaa

PostitusPostitatud: Püh Jan 30, 2005 3:37 pm    Teema: Kättemaks vaenlastele Vasta viitega

Evil or Very Mad Maailmas ja minu ümber on liiga palju halba... Kirjutage mõned loitsud või aadressid, kus oleks kirjas, kuidas kätte maksta!!!

SUUR AITÄHH
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Dmitri Petrjakov
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 24 Märts 2004
Postitusi: 3801
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Jan 30, 2005 3:57 pm    Teema: Vasta viitega

Mine võitluskunsti õppima. See mõni kord kaitseb! Very Happy
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Boreas
Valge päike
Valge päike


Liitunud: 22 Jan 2005
Postitusi: 38
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Jan 30, 2005 4:22 pm    Teema: Vasta viitega

Tead sulle tuleb see kuskilt tagasi nii vai naa. Proovi ilma loitsudeta hakkama saada !!!

Võta heaks !
_________________
M.V
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Must_Hunt
Külaline





PostitusPostitatud: Püh Jan 30, 2005 4:27 pm    Teema: Re: Kättemaks vaenlastele Vasta viitega

RaChela kirjutas:
Evil or Very Mad Maailmas ja minu ümber on liiga palju halba... Kirjutage mõned loitsud või aadressid, kus oleks kirjas, kuidas kätte maksta!!!

SUUR AITÄHH


Sellest tobedast küsimusest on näha, et sa suurt midagi ei tea. Aga mina kui kommenteerija vaatan muidugi asja enda mätta otsast.
Kutsu siis välja näiteks E¹u Da Kapa Preta. Aga vaata, et ta sind ennast ära ei sööVery Happy


Viimati muutis seda Must_Hunt (Püh Jan 30, 2005 4:33 pm). Kokku muudetud 2 korda
Tagasi üles
Dmitri Petrjakov
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 24 Märts 2004
Postitusi: 3801
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Jan 30, 2005 4:28 pm    Teema: Vasta viitega

http://www.folklore.ee/lepp/rouge/loits.php
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Faxaros
Parasiit


Liitunud: 15 Juun 2004
Postitusi: 621
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Jan 30, 2005 6:38 pm    Teema: Vasta viitega

Markoss kirjutas:
Tead sulle tuleb see kuskilt tagasi nii vai naa. Proovi ilma loitsudeta hakkama saada !!!

Võta heaks !


Aga tegelikult ei pruugi see inimesele tagasi tulla kui tehakse õiglast kättemaksu. Eriti just siis, kui inimene maksab samavaarselt sellega mis talle endale tehti.
Näiteks keegi Toomas teeb sulle halba, siis peab Toomasele midagi samaväärset tagasi tulema. Sina tekitadki selle samaväärse ja siis on kõik jälle tasakaalus. Või ma eksin?


Viimati muutis seda Faxaros (Esm Jan 31, 2005 4:27 pm). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Dmitri Petrjakov
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 24 Märts 2004
Postitusi: 3801
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Jan 30, 2005 7:15 pm    Teema: Vasta viitega

Eksid kindlasti!
Tunne talle (või endale) kaasa (mis viisil see on juba oma ette asi!)
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Boreas
Valge päike
Valge päike


Liitunud: 22 Jan 2005
Postitusi: 38
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Jan 30, 2005 8:00 pm    Teema: Vasta viitega

Aga tegelikult ei pruugi see inimesele tagasi tulla kui tehakse õiglast kättemaksu. Eriti just siis, kui inimene maksab samavaarselt sellega mis talle endale tehti.
Näiteks keegi Toomas teeb sulle halba, siis peab Toomasele midagi samaväärset tagasi tulema. Sina tekitadki selle samaväärse ja siis on kõik jälle tasakaalus. Või ma eksin?[/quote]

Maailmas ja minu ümber on liiga palju halba... Kirjutage mõned loitsud või aadressid, kus oleks kirjas, kuidas kätte maksta!!!

Point oli nagu selles , et tahetakse loitsudega kätte maksta - ehk siis maailmale ja tema enda ümber olevale halvale ! Ehk kui Toomas keerab mulle sitta siis ma keeran vastu aga kas just loitsudega ja ma millegipärast ei arva et talle on kurja tehtud loitsudega!
Aga üldse tundub mulle et kirjutab keegi väga kibestunud isik kes on üldse kogu maailmaga hetkel sõjas. Isa ei lasknud äkki nädalavahetusel sõpradega välja või pruut - peigmees jättis maha ???
_________________
M.V
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Froind
Hall päike
Hall päike


Liitunud: 1 Juun 2004
Postitusi: 55

PostitusPostitatud: Püh Jan 30, 2005 10:39 pm    Teema: Vasta viitega

Enne loitsmist peaksid läbi lugema http://www.vaimumaailm.ee/viewtopic.php?t=516 ja siis mõtlema uuesti.
_________________
Froind
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Faxaros
Parasiit


Liitunud: 15 Juun 2004
Postitusi: 621
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Esm Jan 31, 2005 4:41 pm    Teema: Vasta viitega

Dmitri Petrjakov kirjutas:
Eksid kindlasti!
Tunne talle (või endale) kaasa (mis viisil see on juba oma ette asi!)


Ok, kui mingi tegelane teeb sul elu põrguks, siis sina tunned lihtsalt talle või endale kaasa ja midagi muud ei teegi?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Dmitri Petrjakov
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 24 Märts 2004
Postitusi: 3801
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Veeb 01, 2005 12:13 am    Teema: Vasta viitega

Tegelikult ajasin sõnad segamini oma nõrga eesti keele valdamise pärast... Sorry! Ei olnud see kaastunne vaid peab olema HALETSUS

Ja kui mingi tegelane teeb sul elu "põrguks", siis sina haletsed et ta nii rumal on ja kogub endale nii halba karmat. Sa kannatad see lühike eluaeg, aga sa oled nii õnnetu et tead et ta peaette lendab vaene põrgu ja viibib seal võib olla igavesti Crying or Very sad
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Veeb 01, 2005 4:00 am    Teema: Re: Kättemaks vaenlastele Vasta viitega

RaChela kirjutas:
Evil or Very Mad Maailmas ja minu ümber on liiga palju halba... Kirjutage mõned loitsud või aadressid, kus oleks kirjas, kuidas kätte maksta!!!

SUUR AITÄHH
Antud küsimuses peaks ikka põrgu poole pöörduma.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Dmitri Petrjakov
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 24 Märts 2004
Postitusi: 3801
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Veeb 01, 2005 4:40 pm    Teema: Vasta viitega

Põrgu poole pöördumine Shocked

Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
tuuleluud
Punane päike
Punane päike


Liitunud: 16 Aug 2004
Postitusi: 573
Asukoht: tartu

PostitusPostitatud: Teis Veeb 01, 2005 5:25 pm    Teema: Vasta viitega

Kõige suurem kättemaks on see, kui ei lase sitakeerajatel endale enam sitta keerata. Nad kõik on siis niii kurvad ja õnnetud....
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
viplala
Arengumaag


Liitunud: 19 Juun 2004
Postitusi: 2042
Asukoht: sõawäljal

PostitusPostitatud: Teis Veeb 01, 2005 5:56 pm    Teema: Vasta viitega

Ma ehmatasin, Dima nii kõhnaks jäänud.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Faxaros
Parasiit


Liitunud: 15 Juun 2004
Postitusi: 621
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Veeb 01, 2005 7:57 pm    Teema: Vasta viitega

Dmitri Petrjakov kirjutas:
Ja kui mingi tegelane teeb sul elu "põrguks", siis sina haletsed et ta nii rumal on ja kogub endale nii halba karmat. Sa kannatad see lühike eluaeg, aga sa oled nii õnnetu et tead et ta peaette lendab vaene põrgu ja viibib seal võib olla igavesti Crying or Very sad

Natuke liiga aeganõudev meetod sellistega toime tulemiseks Twisted Evil
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Dmitri Petrjakov
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 24 Märts 2004
Postitusi: 3801
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Veeb 01, 2005 9:42 pm    Teema: Vasta viitega

viplala

Kõhnaks?? Ma olen turske ja pehme... Kui olid tähelepanelik, siis pealkirjaks oli "Torkoda põrgu"
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
angelah



Liitunud: 5 Dets 2004
Postitusi: 4
Asukoht: soome

PostitusPostitatud: Nelj Veeb 10, 2005 3:52 pm    Teema: Vasta viitega

Aga tegelikult ei pruugi see inimesele tagasi tulla kui tehakse õiglast kättemaksu. Eriti just siis, kui inimene maksab samavaarselt sellega mis talle endale tehti.
Näiteks keegi Toomas teeb sulle halba, siis peab Toomasele midagi samaväärset tagasi tulema. Sina tekitadki selle samaväärse ja siis on kõik jälle tasakaalus. Või ma eksin?


muidugi eksid..ta ei tohi kasutada v6lukunsti et kellelegi halba teha see tuleb talle endale tagasi..see kes talle on teind paha saab oma karistuse kyll Twisted Evil
_________________
Smile
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
tuuleluud
Punane päike
Punane päike


Liitunud: 16 Aug 2004
Postitusi: 573
Asukoht: tartu

PostitusPostitatud: Reede Veeb 11, 2005 4:35 pm    Teema: Vasta viitega

On selline võlukunst: rusikaga tou ära ja moos! Razz
Ja see on samsugune maagia nagu see, mida silmaga ei näe. Ja tõenäoliselt tuleb ka samaväärselt tagasi.
Mida ma öelda tahan on see, et ei ole võimalik eraldada maagiat ja tavaelu, et kuskil toimib mingi energeetiline seadus ja kuskil mitte.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
Maag



Liitunud: 8 Veeb 2005
Postitusi: 3
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Laup Veeb 12, 2005 9:20 pm    Teema: Vasta viitega

Mis te hirmutate üksteist. Igas foorumis muudkui loe mingist pääsmatust kättemaksust kui keegi on julgenud end kaitsta või midagi enda huvides ette võtnud.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Erinevad teemad Kõik ajad on GMT + 3 Tundi
Mine lehele 1, 2, 3  Järgmine
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 3

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


© 2001, 2005 phpBB Group