Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula: Arengumaagide esinemised nõmme raadios.
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

Kehaveäliste kogemuste liigitamine
Mine lehele 1, 2, 3  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Teispoolsuse maailmad.
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Dajek
Valge päike
Valge päike


Liitunud: 21 Dets 2004
Postitusi: 29

PostitusPostitatud: Püh Jan 16, 2005 4:11 pm    Teema: Kehaveäliste kogemuste liigitamine Vasta viitega

Tere.

Mõne aja jooksul olen interneti vahendusel kogunud informatsiooni nõndanimetatud kehaväliste kogemuste (Out of Body Experiences) kohta nagu seda on eetriline ja astraalprojektsioon, surmalähedased kogemused ja nn 'Remote Viewing' (ei oskagi tõlkida adekvaatselt tõlkida seda mõistet).

Sellist väljendit nagu astraalmaailm olen kohanud ka siin foorumis, aga üldiselt huvitaks mind kehaväliste kogemuste seos siinse foorumi asukate maailmavaadetega. Et kuhu teie arvates inimene satub ja mis temaga seal juhub jne.

PS. Kuskilt lugesin ka mingisugusest 'hierarhiast' projektsioonide kohta, et kõige lähem meie maailmale on eetriline maailm (etheric plane), 'kõrgemal' on astraalne (astral plane) ning edasi tulevad mentaalne (mental plane), buddhiline(?) (buddhic plane) ja atmiline (atmic plane). Viimastes aga ei pidavat just paljud inimesed käima..

Igal juhul olen kõigi seletuste, teooriate ja arvamuste eest tänulik.




Dajek
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
mmetalheart
Tumeroheline päike
Tumeroheline päike


Liitunud: 7 Okt 2004
Postitusi: 184
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Jan 16, 2005 5:28 pm    Teema: Vasta viitega

sedasama tahaksin ma ka teada Wink

sest tegelikult on sellest foorumist endast ka ilma mingisuguse õpetajata raske aru saada. mil moel neid maad ümbritdsevaid energiaid ja kanaleid nähakse (astraalis?).

ning mis nende kõigi rännakute vahe on. astraalrännakud, teadvuse- ja hingerännakud, ¹amaanirännakud.

ja üleüldse, kuidas ühe sõnaga seda 'maailmapilti' või 'süsteemi' nimetada, millega Tokroda siinseid foorumiasukaid valgustab?
(kuigi see kõik vast selle teema alla ei käi, aga ma ei hakka eraldi teemat ka tegema).
_________________
kus vajuda võime üheks. ses verelombis. ja surma teeseldes.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
FReeZe
Hall päike
Hall päike


Liitunud: 26 Aug 2004
Postitusi: 53

PostitusPostitatud: Püh Jan 16, 2005 7:21 pm    Teema: Vasta viitega

jamh, niikaua kui mina olen siin olnud olen ise õppinud ja lugenud tokrado ja teiste kommentaare kes hiilgavad oma teadmistega, kui neilt midagi küsida väidavad et sa pole valmis või liiga inteligente sellest aru saama.

ma soovitan et hakka otsast kõiki teemasi siin foorumis läbi kammima ja loe niipalju kui vähegi võimalik. siis hakkab ka midagi koitma mis need kanalid jms asjad om.

edu siis.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
valkyrie
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 24 Aug 2004
Postitusi: 1126

PostitusPostitatud: Püh Jan 16, 2005 8:03 pm    Teema: Vasta viitega

huvitavam võimalus oleks ka kokku saada kellegagi foorumist kes sümpaatse mulje jätnud Wink
_________________
Muna jaoks on kana kõigest moodus teha teist muna
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
mmetalheart
Tumeroheline päike
Tumeroheline päike


Liitunud: 7 Okt 2004
Postitusi: 184
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Jan 16, 2005 8:25 pm    Teema: Vasta viitega

ma üritan esialgu liigitada pigem kogu foorumi postitusi selle järgi, et msi esialgu mulle vajalik võib olla, mis mitte.

aga enamasti ei viiitsi teadjad ja targad inimesed algajatega mässata Rolling Eyes ning unustavad ka selle, et igaüks ise on ka ikkaig kunagi algaja olnud ja tahtnud üht-teist teada saada Smile
_________________
kus vajuda võime üheks. ses verelombis. ja surma teeseldes.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
valkyrie
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 24 Aug 2004
Postitusi: 1126

PostitusPostitatud: Püh Jan 16, 2005 9:14 pm    Teema: Vasta viitega

mmetalheart kirjutas:


aga enamasti ei viiitsi teadjad ja targad inimesed algajatega mässata Rolling Eyes ning unustavad ka selle, et igaüks ise on ka ikkaig kunagi algaja olnud ja tahtnud üht-teist teada saada Smile


ei ole see asi midagi nii vast. julge pealehakkamine on pool võitu, nagu öeldakse Wink
_________________
Muna jaoks on kana kõigest moodus teha teist muna
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
mmetalheart
Tumeroheline päike
Tumeroheline päike


Liitunud: 7 Okt 2004
Postitusi: 184
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Jan 16, 2005 9:27 pm    Teema: Vasta viitega

näh Very Happy
see ei käi ju nii, et klikin mingi suvalise tegelase peale siit foorumist, kes mulle on suht targa ja sümpaatse mulje jätnud ja ütlen, et kuule, saame kokku, räägi mulle algusest peale ära, kuidas see asi ikkagi on.
_________________
kus vajuda võime üheks. ses verelombis. ja surma teeseldes.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
valkyrie
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 24 Aug 2004
Postitusi: 1126

PostitusPostitatud: Püh Jan 16, 2005 9:54 pm    Teema: Vasta viitega

ma tegin nii, ja olen selle eest tänulik, mis sain
_________________
Muna jaoks on kana kõigest moodus teha teist muna
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
vaba inimene
Tumeroheline päike
Tumeroheline päike


Liitunud: 17 Nov 2004
Postitusi: 189
Asukoht: Seal kus parajasti juhtun olema

PostitusPostitatud: Püh Jan 16, 2005 10:35 pm    Teema: Vasta viitega

Mina arust foorumi arusaam põhineb sellel, et maailm on palju keerukam kui näha, koosneb 11 mõõtmest. Inimese teadvus on häälestatud nii, et ta tajuks ainult osa teda ümbritesvast infost, ehk seda jämedaks keerdunud energiat mida me mateeriaks nimetame. Lisaks sellele on ka terve hulk värki (olevused, maailmad, hing jne.) mida me ei taju (9/10 kogu universumi ainest) need avalduvad aga meie elus siiski vaevumärgatavalt, aga kaudselt mõjutavad küll. Kvantmehhaanikastki võib lugeda, et aatmi sees võib olla hulk lisamõõtmeid ja lisaks veel paralleelmaailmad, antimaailmad jne.

Astraalmaailm on meile lähedal sellepärast, et tema osaksesed on suht jämedakoelised, mentaalne peenem ja edasi on veel mingi vaim (vist atmiline) mis on kõige peenem ja mis asjadele elujõu annab, et programmid töötaksid. (võibolla jätsin midagi vahele)
Muide peenemaid osakesi õieti võmkuma pannes moodustatakse neist vormid mis muutuvad jämedamateks osakesteks.

Inimesel on ka nondest erinevatest osadest "kehad", peale surma satub ta astraalplaanile, viibib seal natuke ja edasi heidab selle keha maha nagu laiba ja tegeleb veel mingi kõrgema kehaga ja pärast tuleb astraalkehasse tagasi.

Muide nendel teistel tasanditel on asjad teistmoodi, kaugused mõjuvad erinevalt ja valguse kiirust ületatakse ka mitmekordselt, 1 võib olla samaaegselt 2 jne.

(Panin enda mõned mõttet kirja mis korraga pähe tulid. Vabandan kui milleski eksisin)
_________________
Oki doki free my mind
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Dajek
Valge päike
Valge päike


Liitunud: 21 Dets 2004
Postitusi: 29

PostitusPostitatud: Püh Jan 16, 2005 10:41 pm    Teema: Vasta viitega

Aitäh, et avaldasid oma mõtted. Taolist (või noh, sarnast) arusaama olen ka mujalt lugenud..

Ootan muidugi veel vastuseid, kui kellelgi miskit öelda on.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Froind
Hall päike
Hall päike


Liitunud: 1 Juun 2004
Postitusi: 55

PostitusPostitatud: Esm Jan 17, 2005 12:12 pm    Teema: Vasta viitega

Siit peaksid leidma maailmade kohta piisavalt informatsioon. Muidu on olemas veel selline raamat nagu C.W. Leadbeater "Nähtav ja nähtamatu inimene" . Sealgi räägiti nendest maailmadest.
_________________
Froind
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
skyzer
Arengumaag


Liitunud: 10 Sept 2004
Postitusi: 1371

PostitusPostitatud: Esm Jan 17, 2005 5:11 pm    Teema: Vasta viitega

Kas number 48 pole kogu dimensioonide arv? 1-7 on eteriaal, astraal, mentaalne jne ehk teadvuslikud tasandid ja 8 - 48 on teadvuseta tasandid. Nendes viimastes on inimene teadvuseta ja mitte kehaga, võib ka üldse mitmetes korraga olla.
Aga see selge et eteriaal ja astraaltasand on teadatundud paljudele. Külasta kumbagi nendest ja saad aru et me ei ole ainukesed olendid (ka minu teooria, et elu võib eksisteerida erinevatel tasanditel).
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Celtic
Külaline





PostitusPostitatud: Esm Jan 17, 2005 5:22 pm    Teema: Vasta viitega

ja keda see üldse kotib... need arvud ja muu sarnane.
minu arusaamist mööda eputavad nende numbrite ja teadmistega ainult eputised.

tegelikult on see kõik vaid tunnetuse asi.
eks sa siis juba ise tead kuidas kaardistad oma maailmu
Tagasi üles
Dajek
Valge päike
Valge päike


Liitunud: 21 Dets 2004
Postitusi: 29

PostitusPostitatud: Esm Jan 17, 2005 6:08 pm    Teema: Vasta viitega

See arvamus mulle täitsa sobib.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Faxaros
Parasiit


Liitunud: 15 Juun 2004
Postitusi: 621
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Esm Jan 17, 2005 6:16 pm    Teema: Vasta viitega

valkyrie kirjutas:
ma tegin nii, ja olen selle eest tänulik, mis sain

Et nagu ühekorraga said põhiasjad selgeks või?

Tegelikult peaks vist ise kah kellegagi kokku saama ja igasuguseid põhiteemasid hakkama selgeks tegema, mingi maailmapildi olen siiski foorumi kaudu kah kätte saanud.
Niiet kui siin leidub keegi targem, kellel on aega minuga rääkida, siis andke mulle teada Smile

Tegelt mul on see kuradi loll komme, karta alati pealetükkiv olla.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
valkyrie
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 24 Aug 2004
Postitusi: 1126

PostitusPostitatud: Esm Jan 17, 2005 6:21 pm    Teema: Vasta viitega

ei saand ühekorraga mudugi mitte, kuid mingi aluse, kust ise edasi mõelda/tuletada sain suht ruttu.
see tegelikutl sellinne teema ju, see foorum, mida on raske nagu ühte juttu/ühte inimesse mahutada.
Kuid kasuks tuleb ikka Smile
_________________
Muna jaoks on kana kõigest moodus teha teist muna
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
flywinter
Külaline





PostitusPostitatud: Esm Jan 17, 2005 6:22 pm    Teema: Vasta viitega

http://et.wikipedia.org/wiki/Esileht

Miks te ei võiks sinna oma teadmisi kirjutada kui arvate et olete midagi teada saanud
Tagasi üles
valkyrie
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 24 Aug 2004
Postitusi: 1126

PostitusPostitatud: Esm Jan 17, 2005 6:22 pm    Teema: Vasta viitega

Faxaros kirjutas:


Tegelt mul on see kuradi loll komme, karta alati pealetükkiv olla.


ma arvan et see pole pealetükkivus, kui läed juhatust küsima, pigem kompliment talle Smile
_________________
Muna jaoks on kana kõigest moodus teha teist muna
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Gerdenel
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 25 Okt 2004
Postitusi: 3086

PostitusPostitatud: Esm Jan 17, 2005 8:53 pm    Teema: Vasta viitega

...

Viimati muutis seda Gerdenel (Laup Jan 30, 2010 3:04 am). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
mmetalheart
Tumeroheline päike
Tumeroheline päike


Liitunud: 7 Okt 2004
Postitusi: 184
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Esm Jan 17, 2005 9:12 pm    Teema: Vasta viitega

no enamvähem ma saan sellest 'maailmapildist', kui seda nii nimetada, aru. aga lihtsalt teadmisest ei ole kasu, tahaks ise seda kuidagi näha ja kogeda ka. aga eesti keeles mumeelest sellised lihtsad ja selged õpetused puuduvad või ei ole mina neid üles leidnud Confused
seepärast ongi nii, et parem vist, kui kellegiga nöost näkku rääkida ja küsida, et mis või kus.

kui keegi foorumis siin midagi selgitabki, siis tõesti kasutatakse kogu aeg igasuguseid keerulisi termineid ja keerulisi lauseid. võibolla ei ole ma lihtsalt piisavalt haritud inimene neid mõistma Smile
agaei, ma ikkagi tahan.. teada saada. või midagi taolist..
_________________
kus vajuda võime üheks. ses verelombis. ja surma teeseldes.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Teispoolsuse maailmad. Kõik ajad on GMT + 3 Tundi
Mine lehele 1, 2, 3  Järgmine
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 3

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


© 2001, 2005 phpBB Group