Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula: Arengumaagide esinemised nõmme raadios.
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

Must Draakon ja tema vennaskond.

 
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Võitlus
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Laup Jan 15, 2005 4:49 am    Teema: Must Draakon ja tema vennaskond. Vasta viitega

Nii, nüüdseks on siis juba mõnda huvitavat juhtunud. Ma otsustasin lendajat jahtima hakata. Jõudsin kohta, kus peaks olema heleroheline (4) taevas. See oli tükkideks. Selle asemel lösutas must draakon. See ongi siis see primkade planeedi pea taevas, mis siia on tulnud. Ta nimelt on lendaja meespool. Ja nüüd lõi pähe, miks idamaade ja muud usundid käsivad inimesi ainult südame(helerohelisele) chakrale keskenduda. Sealt juhibki lendaja.
Nii siis avastasin, et see must draakon ei liigu. Muideks meie kuldsed draakonid, mis on äratatud liiguvad. Nojah, kuna must draakon ei kuulu meie planeedile, siis ta ka ei saa toituda planeedi energiast. Ja kuna ei ole toitu, siis pole ka kütust. Teda maskeeriti. Muideks nüüd sain ka aru, miks Ikke kirjutas omad raamatud. must draakon teadis, et tuleb aeg, kui ta avastavad uue ajastu jumalad ning ta lootis, et kui ike kirjutab raamatu draakonmeestest, siis rahvas tormab meie kuldsete draakonitele kallale. Must draakon oleks pääsenud.
Nüüd üritasin musta draakoni sisse pääseda. Lõpuks sain talle augu sisse. Sees nägin mehi, kes istusid juhtruumide taga. Tõmbasin ühe mehe draakonist välja. Ja oh üllatust, see muutus naiseks. Tõmbasin veel ühe. Ka see muutus naiseks.
Muideks nüüd on mustade varjude saladus lahendatud. Selle must draakoni sees ongi need naissepad, kes saadavad projektsoone. Varjud takistavad inimesel liikumist. Varjudega juhiti inimesi sinna kus lendajal tarvis. Muideks varju emotsionaalne mõju on tunda hirmuna. Mehhanism oli lihtne, kõik muud teed olid ära lõigatud peale vajaliku.
Muideks, kui inimene võttis varju enda sisse, siis hakkas see vari looma kasutades inimese energiat hävitusprogramme. Muideks hävitusprogramme lõid eranditult ainult naised. Neid me kutsume rebasesabadeks. Rebasesaba andis tankistile programmi ja see viis selle kuhu tarvis. Inimene, kes selle programmi endasse võttis, tegi seda saamahimus ja sooviga midagi hävitada. Kelle sees oli programm, seda tabas õnnetus või surm.
Ma sain ühe üllatuse osaliseks. Kui ma musta draakonit lammutasin, siis helistas üks inimene ja kurtis, et ta raamatu peale tilkus verd. Ta kontrollis ennast ja teisi, kas keegi on katki, aga ei olnud. Ja siis jälle tilkus. Seega draakoni veri voolas. See oli kinnitus, et ma ei ole illusiooni kütkes.
Nüüd me lammutame edasi. Eks vaatame, mis juhtub.
Muideks varjude saatmine on mustal draakonil sassi läinud. Need ei lähe enam alati sinna, kus must draakon soovib.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Gerdenel
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 25 Okt 2004
Postitusi: 3086

PostitusPostitatud: Laup Jan 15, 2005 10:26 am    Teema: Vasta viitega

Sellepärast oligi tunne, et neljas taevas on korras ja draakon elus, kuigi kuldne ta polnud Confused . Ja neljandat taevast tajudes viskas ka vahel ette nagu oleks sell draakonil rohkem päid või et ta suurem, siis jälle, et ikka samasugune kui teised. Illusioon täiega Embarassed
Hirmust üle olles ei saadud sind sundida või kui oma otsuses olid kindel ja tegid ikkagi, hoolimata valehirmust, sest seda hirmu ei saanud kuidagi seletada, see ei tulnud enda seest.
_________________
kui praktik pole nõus teoreetikutega, siis on ta usklik loll, sest teoreetikud teavad alati paremini, ilma proovimatagi, sest nende arvamusi on rohkem ja need on sarnased. Very Happy
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Natuke
Külaline





PostitusPostitatud: Laup Jan 15, 2005 12:00 pm    Teema: Vasta viitega

Tokrodale!
Kas planeedi tule varguse öine üritus on kuidagi seotud musta draakoniga?
Tagasi üles
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Laup Jan 15, 2005 4:15 pm    Teema: Vasta viitega

Planeedi tule vargusest ma ei tea midagi.
Aga keegi pani vabamüürlaste valguse küll pätsu.

Aga ma ei sekku sellesse. Ma tegelen musta draakoniga. Muideks nüüd on veel sinna mingid sepad kohale ujunud ja peksavad ka draakonit.

Aga muideks mõrdiööbikud lootsid, et meie lööme draakoni maha. Siis plaanisid meid maha nottida. sellepärast nad nii kus olidki vahepeal.

Aga keegi otsustas neile ära teha (mõrdiööbikutele).
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Võitlus Kõik ajad on GMT + 3 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


© 2001, 2005 phpBB Group