Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula: Arengumaagide esinemised nõmme raadios.
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

Vene maagide nõrk koht avastatud!
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5
 
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Uudised ja seaduspärasused
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Natuke
Külaline





PostitusPostitatud: Teis Jan 18, 2005 2:30 pm    Teema: Vasta viitega

Siis pole midagi parata. Jään su vastusest ilma. Täitsa tingimusteta.
Tagasi üles
torukybarik
Arengumaag


Liitunud: 24 Nov 2004
Postitusi: 446
Asukoht: tagasiteel tagurpidiantslast

PostitusPostitatud: Teis Jan 18, 2005 5:25 pm    Teema: Vasta viitega

Mina vist sain Natukese jutust aru. Seega trügin kah püünele tähelepanu nõudma;)
Kuna siin käib juba jupimat aega jaht müstilisele tingimusteta armastusele, siis olen natuke (väikse tähega natuke!) asja üle juurelnud.

Kui vaadata tingimusteta armastusele läbi saamahimu, läbi eesmärgi-tegevuse-tulemuse, jõuab välja ainult keelemängudeni. Sest eeldus on juba vale- KUI ma pesen pesu, KUI ma panen naist, KUI ma saan targaks.

Tingimusteta armastus on väljaspool seda süsteemi, väljaspool tegevust. See on seisund. See kas on sinus või ei ole. Sõltumata sellest, kas sa pesed pesu, või ei pese pesu, või peksad naist, või ei peksa naist, või saad ise peksa, või ei saa ise peksa. Pole tähtsust, mida sa teed või ei tee. Kui sus on tingimusteta armastus, see on ikkagi. See saadab kõiki su tegemisi, mõtteid ja suhtumisi. Sa õnnistad kõike, mis su teel on. Ka vaenlast, kellele jääd alla. Gerdenel on seda tabanud, nii ma tema postitust mõistsin.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Gerdenel
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 25 Okt 2004
Postitusi: 3086

PostitusPostitatud: Teis Jan 18, 2005 5:36 pm    Teema: Vasta viitega

torukybarik, sa said mu mõttest õieti aru. Smile
_________________
kui praktik pole nõus teoreetikutega, siis on ta usklik loll, sest teoreetikud teavad alati paremini, ilma proovimatagi, sest nende arvamusi on rohkem ja need on sarnased. Very Happy
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Natuke
Külaline





PostitusPostitatud: Teis Jan 18, 2005 5:38 pm    Teema: Vasta viitega

Torukybarik kirjutas:
Tsiteerin::
Tingimusteta armastus on väljaspool seda süsteemi, väljaspool tegevust. See on seisund. See kas on sinus või ei ole. Sõltumata sellest, kas sa pesed pesu, või ei pese pesu, või peksad naist, või ei peksa naist, või saad ise peksa, või ei saa ise peksa. Pole tähtsust, mida sa teed või ei tee. Kui sus on tingimusteta armastus, see on ikkagi. See saadab kõiki su tegemisi, mõtteid ja suhtumisi. Sa õnnistad kõike, mis su teel on. Ka vaenlast, kellele jääd alla. Gerdenel on seda tabanud, nii ma tema postitust mõistsin.
Jah, ma sain kah aru nüüd, aga lõpptulem kõlab kahjuks kui kristlase jutt.

Viimati muutis seda Natuke (Teis Jan 18, 2005 5:42 pm). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Arxos
Külaline





PostitusPostitatud: Teis Jan 18, 2005 5:41 pm    Teema: Vasta viitega

Tingimusetust iseloomustab tasakaal. Ãœks asi toob kaasa teise, pole vaja tingimust esitada, kuna teatud asjad toimuvad nagu automaatselt.
Sa paned pesu pesumasinasse ja pesumasin teeb mis ta teeb, aga pesu on tahes tahtmata hiljem puhas...

Kui sa pastakaga kirjutad, siis sa ju lihtsalt kasutad teda ja tema täidab automaatselt enda funktsiooni...

Kasutad seda, mille kasutamiseks on sul õigus. Kui tunned reegleid, siis tegutsed vabalt...
Kui esitad tingimuse, siis ootad et sellega arvestatakse. Aga tõesti tundub mulle, et ootamine on samuti tahtmine või sellega rangelt seotud.
Kui annad saamahimutult, siis sa ju ka ei oota, et sulle selle eest midagi tagasi antakse. Tingimusetus on ju seotud saamahimuga. Tahtmised ju segavad harmoonilist tegutsemist. Kui otsustad näiteks suure inimhulga eest ja arvestad enda tahtmistega ja asjadega rohkem kui teiste omadega, siis ei ole asi enam harmoonias.
Tagasi üles
torukybarik
Arengumaag


Liitunud: 24 Nov 2004
Postitusi: 446
Asukoht: tagasiteel tagurpidiantslast

PostitusPostitatud: Teis Jan 18, 2005 5:46 pm    Teema: Vasta viitega

Natuke kirjutas:
Jah, ma sain kah aru nüüd, aga lõpptulem kõlab kahjuks kui kristlase jutt.


Sa jäid ühte sõnasse kinni ja see sõna on kristlikust paradigmast pärit küll, jah. Ma kõhklesin, kas kasutada seda või mitte, aga mul ei tulnud ühtegi muud sõna muust süsteemist pähe ja lootsin, et võtate seda natuke avaramalt. Nii või teisiti on vaimuasjadega koguaeg probleem, kuidas kirjeldada kirjeldamatut. Kes on seda seisundit tundud, saab aru, mida ma mõtlen, kes ei, see ei saa nagunii.

Edit: panin teksti värvi loetavamaks


Viimati muutis seda torukybarik (Teis Jan 18, 2005 5:49 pm). Kokku muudetud 2 korda
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Natuke
Külaline





PostitusPostitatud: Teis Jan 18, 2005 5:47 pm    Teema: Vasta viitega

Seega kui tingimusteta armastus on seisund, siis peaks see olema ka kõige ümbritseva suhtes ühtlane ja stabiilne. Ei saagi olla, et üht inimest armastad ja teist mitte, kui su sees üldse on tingimusteta armastust. Sest kui sa juba valid, keda armastada, keda mitte, siis paned sa sinna sellega sisse tingimuse, et need inimesed peavad vastama mingitele üldnäitajatele, et sa saaksid neid armastada. Sama ka loomadega. Siiski ma ikkagi ei talu prussakaid, sääski, hiiri ja veel muidki olendeid. Aga järelikult armastab Gerdenel mind ka, kuigi enne väitis vastupidist.
Tagasi üles
Arxos
Külaline





PostitusPostitatud: Teis Jan 18, 2005 6:29 pm    Teema: Vasta viitega

Valiku tegemine ei ole tingimuse esitamine. On olemas vaba valik, mitte valik kus on tingimused sees ehk näiliselt vaba valik. Kui valik on mitme vahel, siis sa ei pea valima kõiki. Kui on tõeliselt vaba valik, siis kõik variandid on võimalikud ja valitavad.
Tagasi üles
Natuke
Külaline





PostitusPostitatud: Teis Jan 18, 2005 6:32 pm    Teema: Vasta viitega

Valiku teed ju ikka mingitele tingimustele vastavuse järgi.
Tagasi üles
Arxos
Külaline





PostitusPostitatud: Teis Jan 18, 2005 7:52 pm    Teema: Vasta viitega

Natuke kirjutas:
Ei saagi olla, et üht inimest armastad ja teist mitte, kui su sees üldse on tingimusteta armastust. Sest kui sa juba valid, keda armastada, keda mitte, siis paned sa sinna sellega sisse tingimuse, et need inimesed peavad vastama mingitele üldnäitajatele, et sa saaksid neid armastada.


Saad valida ka sellise variandi, et ei vali mitte kedagi... Aga tingimusteta on vast ikka selles mõttes, et sa ei pane teistele tingimusi peale. Valida ikka tuleb ja valiku võiks tihti teha siis kõige sobivama kasuks.
Asi ju selles, kas paned teistele tingimusi peale... Kui teine sinu arust ei sobi, siis ongi kõik, sa ei pea ju minema talle sellist asja seletama, et vat tee nüüd nii ja nii ja muuda seda ja seda, siis valin sinu.
Samas soovitusi võib ju ikka teha ja õpetada, see ei ole tingimuste peale panek (kui see üle teatud piiride ei lähe).
Tagasi üles
Natuke
Külaline





PostitusPostitatud: Teis Jan 18, 2005 8:43 pm    Teema: Vasta viitega

Tsiteerin::
sa ei pea ju minema talle sellist asja seletama, et vat tee nüüd nii ja nii ja muuda seda ja seda, siis valin sinu.
Tavalise inimese suhtes on sellised asjad tajutavad, aga teise nõia suhtes pole.
Tsiteerin::
Samas soovitusi võib ju ikka teha ja õpetada,
Muide, mind ajaks väga marru, kui tuled mulle õpetama, kuidas ma oma elu elama pean, kui ma pole sinult nõu küsinud. Ei või õpetada, kui ma seda ei soovi, sest piiraksid mu isikuvabadust.
Tagasi üles
Natuke
Külaline





PostitusPostitatud: Teis Jan 18, 2005 8:46 pm    Teema: Vasta viitega

Aga seda olen õppinud, et piirid erinevate asjade ja tõlgenduste vahel on õhkõrnad nii, et nende vahel tuleb hõljuda (mitte lennata) nagu baleriin, et ühes ruumis kulgedes kogemata ei leiaks end teises olevat.
Tagasi üles
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Jan 19, 2005 12:49 am    Teema: Vasta viitega

Katus Sõidab kirjutas:
Tokroda kirjutas:
Olin jah, orkil läksid püksid punni, kui Chloed nägi.
Ta käis meil külas.

See oli lendaja orki tilli otsas, kes oma tiibu stardiks sirutas, et Cloe armastust varastada.
Siin on Sul õigus. Lendaja vajab sexuaalenergiat.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
torukybarik
Arengumaag


Liitunud: 24 Nov 2004
Postitusi: 446
Asukoht: tagasiteel tagurpidiantslast

PostitusPostitatud: Kolm Jan 19, 2005 1:02 am    Teema: Vasta viitega

Tokroda kirjutas:
Siin on Sul õigus. Lendaja vajab sexuaalenergiat.


Castaneda õpetajate nägemise järgi istus lendaja 7-nda, kroonchakra otsas. Ehk talle sobib ainult kõige peenem energia. Aga ilmselt loogika jääb kehtima, kuna kui sa oma energiavarud madalamate aukude kaudu välja tulistad, siis sinna seitsmendasse enam eriti ei jagu.

Edit: värvid paika jälle teisel katsel.

Arendan teemat ka, kui juba muutma hakkasin. Seitsmes chakra on muidugi iga hinna eest vaja kuival hoida, et inimene ei saaks oma kõrgema minaga kontakti. Niiet see ei tähenda, nagu talle muu energia ei peaks kõlbama, tegelt.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Jan 19, 2005 1:53 am    Teema: Vasta viitega

Lendaja oli küll vanasti krooncakra otsas.
Aga ta löödi alla mendaaltasandile. Aga toitub endiselt teadvusest.
Raudne võrgustik oli vanasti tema asukoht. See on nüüd puru. Õige raudraakon ehk kaheksas taevas on taastatud. muideks raudtraakon heidab valgeid ja värvilisi varje. mina näen neid nagu prosektorite valgusvihud.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Natuke
Külaline





PostitusPostitatud: Nelj Jan 20, 2005 12:20 am    Teema: Vasta viitega

Nagu torukybarik tabavalt nimetas, on tingimusteta armastus väljaspool tegevust. See on seisund. Lisan juurde, et vaimne seisund, kehaväline.
Tõmme, sõprus,, armumine, peksmine, peksa saamine, pesu pesemine jne - need on ainult ja vaid füüsilise kehaga seotud ja neid ei saa vaimsusesse toppida.

Sellega ongi kristlus rappa läinud ( ja ka vene maagia) , et nad üritavad tõmmata vaimset armastust füüsilise kehaga kokku ühtseks tervikuks neid omavahel põimides. Gerdeneli jutt tundus mulle samadelt põhimõtetelt lähtuv,aga hiljem ta muutis oma arusaamu.
Ma pole aga sugugi kindel, kas kehastunud inimene peab üldse tingimusetusega tegelema, kui talle on eelnevalt loodud tingimused füüsiliseks eksistentsiks. Sest siinse elu viimine tingimusetuks teeb kehastumise ebaoluliseks, tähtsusetuks.
Tingimusteta armastuse ja füüsilise kehaga vaheline side ongi lühise tekitaja, orjastamise/orjamise eelduseks, allikaks. Tingimusteta armastus toimib ka siis, kui pole enam või veel füüsilist keha, musta pesu ja armumist. On kõigest hing, vormita.
See on igavik,
neutraalsus
emotsioonitus
pooltetu
värvitu
läbipaistev
nähtamatu.
Seisund, millest selle saavutamisel enam välja ei tulda.
Ja vaenlast siis polegi, keda võita või kellele alla jääda.
Tagasi üles
Gerdenel
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 25 Okt 2004
Postitusi: 3086

PostitusPostitatud: Nelj Jan 20, 2005 1:21 am    Teema: Vasta viitega

Mina olen kogu aeg asjast ühte moodi aru saanud, see, et ma seletada ei oska, on teine asi.
Armastus on küll seisund, kuid ta haakub ka tegevusega7kehaga. Ta on tervik kõiges. Sa püüad omavahel asju lahutada, aga seda ei saa teha. Kõigel on kaks poolt.
_________________
kui praktik pole nõus teoreetikutega, siis on ta usklik loll, sest teoreetikud teavad alati paremini, ilma proovimatagi, sest nende arvamusi on rohkem ja need on sarnased. Very Happy
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Natuke
Külaline





PostitusPostitatud: Nelj Jan 20, 2005 1:28 am    Teema: Vasta viitega

Kaks poolt on tegelikkuses kaks erinevat asja. Aga sina tahad nad ühte patta panna.
Tsiteerin::
Armastus on küll seisund, kuid ta haakub ka tegevusega
Ütlesid ju ilusti, et haakub, aga pole sama asja üks pool.
Tagasi üles
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Uudised ja seaduspärasused Kõik ajad on GMT + 3 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5
Lehekülg 5, lehekülgi kokku 5

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


© 2001, 2005 phpBB Group