Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula: Arengumaagide esinemised nõmme raadios.
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

Lendaja, sitaegregor, õgija.
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Tokroda vanad teooriad
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Turkian
Arengumaag


Liitunud: 28 Dets 2003
Postitusi: 1149

PostitusPostitatud: Laup Jan 15, 2005 6:52 pm    Teema: Vasta viitega

Selle õppetüki aeg, miks lendajad siia tulid, see aeg on nüüd läbi ja ei ole mingit sõprust, sõprust pole kunagi olnudki, lendajad on loomult kiskjad, vanaajajumalad (need "saastloojad" keda sina kummardad) on loomult võimuahned sitarattad kes liiga pika paradiisispassimisega peale taandarengu ka väärarengu saavutasid, nüüd tuleb need rõvedad õppetükitagajärjed ära koristada, ära hävitada.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Katus Sõidab
Külaline





PostitusPostitatud: Laup Jan 15, 2005 8:18 pm    Teema: Vasta viitega

Turkian
Oled vastuolus kõiksuse põhiseadusega: kõigel ja kõigil on arenguõigus.
Sa võid siin jalgu trampida ja kisada palju tahad, sellega tekitad vaid saasta juurde.
Tagasi üles
Gerdenel
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 25 Okt 2004
Postitusi: 3086

PostitusPostitatud: Laup Jan 15, 2005 8:22 pm    Teema: Vasta viitega

Jah, arenguõigus on küll, aga kui ülespoole ega allapoole enam ei saa või pole vaja, siis siin planeedil pole enam midagi teha. Teiseks saab määravaks arengusoov, kui seda ikka pole....
_________________
kui praktik pole nõus teoreetikutega, siis on ta usklik loll, sest teoreetikud teavad alati paremini, ilma proovimatagi, sest nende arvamusi on rohkem ja need on sarnased. Very Happy
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Jan 16, 2005 3:32 am    Teema: Vasta viitega

Katus Sõidab kirjutas:
Muideks sul on 5. astme paranoia. Kui see süveneb, oled kah kollaste silmadega. See on siis maksahaiguse üks sümptome. Mida rohkem sõna maksab, seda haigemaks maks jääb. Iga kord, kui ennast ise killid, süüdistad sa mind. Mida rohkem solvunud oled, seda rohkem peab su ninast tatti nirisema.
Jaa, sinu reaksioon annab kinnitust, et allud 5 taevale. kui inimene lahmib põhjendamatta, siis tahab ta varjata. Aga varjama hakkab siis, kui see puudutab teda.

Muideks 5 taevaga saab saatust muuta. Muideks mina ei allu saatusele ja tead miks? ma teen seda tööd saamahimutult. Ja see on ka põhjus, miks te mind ei saa hävitada. seega pole mõtet mulle saata haiguse programmi. See jääb ju nüüd sinu endasse kinni. Seekord ma enam ei hävita seda programmi. katsu nüüd ise hakkama saada. Ja mind paluks oma maksa haiguses mitte süüdistada. Ise lõid selle praegust kollase (tulnuka) teadvuse abil.
Muideks võiksid oma looja käest küsida järgi, milline on nende praegune plaan minuga.

Muideks kauaks enam ei loo saatust tulnukad.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Katus Sõidab
Külaline





PostitusPostitatud: Püh Jan 16, 2005 2:22 pm    Teema: Vasta viitega

Tokroda kirjutas:
Muideks 5 taevaga saab saatust muuta. Muideks mina ei allu saatusele ja tead miks? ma teen seda tööd saamahimutult. Ja see on ka põhjus, miks te mind ei saa hävitada. seega pole mõtet mulle saata haiguse programmi.


Sa oled pidevalt oma rinnast tolmu välja tagunud ja korrutanud, et teed oma tööd saamahimutult. Minu kogemus on selline, et teistele pidev pähetagumine on teistele ajupesu tegemine eesmärgiga varjata tegelikkust.
Tõde ei vaja tõestust, valele aga on see hädavajalik.
Lase oma paranoia sinu hävitamisest vabaks, siis suudad oma saatusega ehk isikliku arenguprogrammiga leppida.
Tagasi üles
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Jan 16, 2005 2:37 pm    Teema: Vasta viitega

Katus minul ei ole seda paranoiat.
ma olen inimestest alati hästi arvanud.
Pärast selgub nende negatiivne külg.
Praegu ma lihtsalt toonitan, hoiatan. Ärge tehke nii.
Ma võin tüdineda ükskord sellest. Siis ma enam ei hoiata. Muideks see aeg tuleb peagi. Siis räägin ainult ilusaid sõnu. Ja ma ei halasta kellegile.
Muideks juba praegu ma enam ei aita neid inimesi, kes tahavad hävitada.
Ma isoleerin nad ja nad surevad lihtsalt omas mahlas.

Kartke ilusaid sõnu
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Katus Sõidab
Külaline





PostitusPostitatud: Püh Jan 16, 2005 3:12 pm    Teema: Vasta viitega

Tokroda kirjutas:
Siis räägin ainult ilusaid sõnu. Ja ma ei halasta kellegile.
Muideks juba praegu ma enam ei aita neid inimesi, kes tahavad hävitada.
Ma isoleerin nad ja nad surevad lihtsalt omas mahlas.

Kartke ilusaid sõnu


Pajlu siis neid laipu juba on? Huvitav on see, et sina teed ja teised surevad.
Paranoia nimi on: keelan, käsen, poon ja lasen. Ja ikka heaks inimeseks olemise sildi all...
Tagasi üles
Arxos
Külaline





PostitusPostitatud: Esm Jan 17, 2005 11:10 am    Teema: Vasta viitega

Kuidas teised neid lendajaid hetkel tajuvad ?

Ma tajun seda musta draakonit nii, et tal oleks nagu pea otsast, kehavorm on muljutud ja maas lamaval peal on elutud ning verd täis valgunud silmad. Kõik keskused temas oleks nagu hävitatud, ta on kustunud...

Teist tajun mingi hiiglasliku plaadina, imeliku mustjas-lillaka peegelpinnaga. Sellest nõrgub midagi välja ja on kuskil kinni, ei liigu nagu. See on ka elutu ja mingit tööd ega elu seal sisemuses ei taju...

Kuidas teised neid lendajaid hetkel tajuvad, oleks huvitav teada...

Muideks olen seda tähele pannud, et lendajad veel kuskil 3 päeva tagasi suutsid inimesi kuidagi nõnda häirida, et oli raske uinuda. Paljud kurtsid ei ei saanud magama jääda...
Tagasi üles
Katus Sõidab
Külaline





PostitusPostitatud: Esm Jan 17, 2005 8:24 pm    Teema: Vasta viitega

Arxos kirjutas:
Muideks olen seda tähele pannud, et lendajad veel kuskil 3 päeva tagasi suutsid inimesi kuidagi nõnda häirida, et oli raske uinuda. Paljud kurtsid ei ei saanud magama jääda...


Asi selles, et kuna ollakse mingi asjaga harjunud, siis sellest järsku ilmajäämine tekitab alati probleeme. Kui energiat enam ei varastata, jääb see lihtsalt endale.
Magama ei saanud sellepärast jääda, et ei oldud harjutud nii suure energiahulgaga.
Tagasi üles
Varjuvaras
Pruun päike
Pruun päike


Liitunud: 16 Juul 2004
Postitusi: 316
Asukoht: Seal, kus sõnad ei kehti...

PostitusPostitatud: Esm Jan 17, 2005 9:38 pm    Teema: Vasta viitega

Te isegi et iea milline draakoni olemus on... Räägite draakonikujulistest mehaanilstest monstrumitest ja loote ise samasuguseid... ning ütlete et need on draakonid. Need ei ole seda mitte...
_________________
Pakun oma jutunurka igaühele kellel on midagi öelda. ->Soovin osaleda
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
ork



Liitunud: 20 Dets 2003
Postitusi: 1270

PostitusPostitatud: Esm Jan 17, 2005 9:38 pm    Teema: Vasta viitega

Arxos kirjutas:
Kuidas teised neid lendajaid hetkel tajuvad ?


kui ma püüan lendajat näha, siis mul tekib pilt nagu altpoolt tulevas õhujoas vehklevast hernehirmutisest, mis koosneb torudest. riidest valmistatud torudest.

muutunud on see, et ta on nüüd hakanud narmendama. ülemised otsad...nad on äärmised..sest õhk tuleb altpoolt. nad narmendavad..see hirmutis nagu laguneks otsast.


aga ma näen ainult üht vehklevat vennikest.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Turkian
Arengumaag


Liitunud: 28 Dets 2003
Postitusi: 1149

PostitusPostitatud: Esm Jan 17, 2005 9:59 pm    Teema: Vasta viitega

Katus Sõidab kirjutas:
Turkian
Oled vastuolus kõiksuse põhiseadusega: kõigel ja kõigil on arenguõigus.
Sa võid siin jalgu trampida ja kisada palju tahad, sellega tekitad vaid saasta juurde.

Need olendid ei pea siin elama, osad neist on värdjalikud tankistid kes on vahetanud üksteisega enda kehad, et õppeprogramm ei segaks hävitamist ja samal ajal võõrast headust nõrkusejõuks kasutada, need olendid lasevad üksteisel ennast orjastada, et vabaneda takistavast karmaks, nad põimivad ennast teiste inimestega et neid oleks raskem põrgusse viia, nad kasutavad musta augu kaitse/rünnaku süsteemi ja valivad ääreks kasvõi enda lapse (et asju kätte saada ei saa lüüa mitte ema vaid peab peksma last) ja nad kasutavad pantvange.
Mina tean mis on rohi, selle nimetus on tingimus, et kui proovivad hävitada valguseajastu kehtestajaid, siis surevad, neile jääb valikuvõimalus, ka surm on osa arengust.
ja sina kaitsed neid. Exclamation
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Katus Sõidab
Külaline





PostitusPostitatud: Esm Jan 17, 2005 10:27 pm    Teema: Vasta viitega

Turkian kirjutas:

Mina tean mis on rohi, selle nimetus on tingimus, et kui proovivad hävitada valguseajastu kehtestajaid, siis surevad, neile jääb valikuvõimalus, ka surm on osa arengust.
ja sina kaitsed neid. Exclamation

Sa arvad, et tead.
Igal asjal on oma mõte ja mingil tasandil on see vajalik. Kui sa sellest veel täna aru ei saa, siis see on juba iseküsimus. Samas ei tähenda see seda, et ma neid kaitseks või nende poolt oleks.
Tagasi üles
Turkian
Arengumaag


Liitunud: 28 Dets 2003
Postitusi: 1149

PostitusPostitatud: Esm Jan 17, 2005 10:34 pm    Teema: Vasta viitega

Katus Sõidab kirjutas:
Turkian kirjutas:

Mina tean mis on rohi, selle nimetus on tingimus, et kui proovivad hävitada valguseajastu kehtestajaid, siis surevad, neile jääb valikuvõimalus, ka surm on osa arengust.
ja sina kaitsed neid. Exclamation

Sa arvad, et tead.
Igal asjal on oma mõte ja mingil tasandil on see vajalik. Kui sa sellest veel täna aru ei saa, siis see on juba iseküsimus. Samas ei tähenda see seda, et ma neid kaitseks või nende poolt oleks.

Pimeduseajastu ei olnud selline nagu ta tegelikult olema peaks (juba ainuüksi loojate võimuletulekut ei tohi takistada), ka tagajärjed ei ole sellised nagu need tegelikult olema peaks, niiet nüüd tuleb puhastada ja koristada.


Viimati muutis seda Turkian (Esm Jan 17, 2005 10:39 pm). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Esm Jan 17, 2005 10:37 pm    Teema: Vasta viitega

Katus Sõidab kirjutas:
Pajlu siis neid laipu juba on? Huvitav on see, et sina teed ja teised surevad.
Paranoia nimi on: keelan, käsen, poon ja lasen. Ja ikka heaks inimeseks olemise sildi all...
Palun ära tembelda mind süüdlaseks.
Kordan veelkord üle. Teie käivitate need surma programmid, mida saadate mulle. Ma enam ei nulli neid ära. See tähendab ei muuda olematuks teie tapmised.
Seletan Sulle, kui nõiale. Sinul on piisavalt kliente, kes ei taha areneda vaid konkurente hävitada.
Üks tüüp näide: Mees läheb naise juurest ära. Põhjus: Naine ei suuda mehele pakkuda. Ta läheb sinna, kust saab. Nüüd see maha jäetud naine ei hakka arenema, vaid seda uut naist retsima vaimselt. "Ta ju siga, võttis mehe ära". Kui omal jõust puudu, siis tormab nõidade juurde, kes aitavad meest tagasi tuua.
Mina panen inimesi tööle ja püüan neile selgeks teha, et tapmine pole ilus.
Samamoodi käitud ka Sina. Mitte keegi ei suhtunud sinusse halvasti. Nüüd oled enamusega suutnud riidu minna. Milles point? Sa näed meis konkurentsi ja ei suuda sellega leppida, et Sa ei ole kõige kõvem. Ja nüüd otsid põhjusi, kuidas vaimselt kõrvaldada teisi, kes tunduvad sulle ohtlikena. Ja tõmbad mustast draakonist surmaprogramme.
Katus, tahad ma loon võrgustikku info, et Sinul on planeedi valitsemise energia kraan. Siis võid uhke olla, et oled kõige kangem mees planeedil.
Usu mind, ma ei ole kade.
Mulle isegi meeldib soove täita.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Katus Sõidab
Külaline





PostitusPostitatud: Teis Jan 18, 2005 12:21 am    Teema: Vasta viitega

Tokroda kirjutas:
Palun ära tembelda mind süüdlaseks.
Kordan veelkord üle. Teie käivitate need surma programmid, mida saadate mulle.

Mina panen inimesi tööle ja püüan neile selgeks teha, et tapmine pole ilus.
Samamoodi käitud ka Sina. Mitte keegi ei suhtunud sinusse halvasti. Nüüd oled enamusega suutnud riidu minna.


Sa vaesekene, kõik üritavad sind tappa.

See, et ma kõigiga riius olen, see puhtalt sinu arvamus. Mk ükskord saatis mind persse, kui ma talle armetult tõde näkku ütlesin. Samas ei ole eriarvamusele jäämine veel riid.

On üks ilus vanasõna, mis sinu kohta eriti hästi käib: suuga teed suure linna, käega ei kärbsepesagi. Pea igast sinu postitusest on lugeda, kuidas sina teisi kaitsed, kuidas sa neid tööle paned, kuidas sa igal pool korra eest hoolitsed. Tõelised tegijad ei peksa endalt rinnast tolmu välja ega pasunda igal pool lakkamatult, kui tähtsat ja vinget tööd nad teevad. Neil on selle ajaga muudki teha.
Tagasi üles
Katus Sõidab
Külaline





PostitusPostitatud: Teis Jan 18, 2005 12:27 am    Teema: Vasta viitega

Turkian kirjutas:

Pimeduseajastu ei olnud selline nagu ta tegelikult olema peaks (juba ainuüksi loojate võimuletulekut ei tohi takistada), ka tagajärjed ei ole sellised nagu need tegelikult olema peaks, niiet nüüd tuleb puhastada ja koristada.

Sa võtad sõna miljardite aastate jooksul toimunu kohta ja arvad tõde teadvat. Samas on sul nägemine pea 100% kinni ja korrutad kuude viisi ühte ja sama jura. See, et allud täielikult Tokroda programmidele, seda sa näha ei taha. Lase käia, sinu enda valik.
Tagasi üles
Must_Hunt
Külaline





PostitusPostitatud: Teis Jan 18, 2005 12:47 am    Teema: Vasta viitega

/me muigab...
Tagasi üles
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Jan 18, 2005 3:20 am    Teema: Vasta viitega

Katus Sõidab kirjutas:
On üks ilus vanasõna, mis sinu kohta eriti hästi käib: suuga teed suure linna, käega ei kärbsepesagi. Pea igast sinu postitusest on lugeda, kuidas sina teisi kaitsed, kuidas sa neid tööle paned, kuidas sa igal pool korra eest hoolitsed. Tõelised tegijad ei peksa endalt rinnast tolmu välja ega pasunda igal pool lakkamatult, kui tähtsat ja vinget tööd nad teevad. Neil on selle ajaga muudki teha.
Katus, minu kirjutised on kõik selgitavad, siis tulete teie ja üritate mind maha teha. loomulikult pean ma tasakaaluks ennast jälle üles upitama.

Aga tead, katsu nüüd omaette olla kõva mees. Saa aru, et ma ei ole Sulle ohtlik. Ma ei kavatse sult midagi röövida. Sul lihtsalt pole midagi mulle anda. Ja enda asju ei kavatse ma ka sulle anda. Kõige ohtlikum mees oled ise endale.

Muideks ehk seletaksid üht fenomeni.
Miks hakkad neid naisi taga ajama, kes minuga suhelnud on Question
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Arxos
Külaline





PostitusPostitatud: Teis Jan 18, 2005 3:31 am    Teema: Vasta viitega

Minu teada ei ole Turkianil nägemine pea 100% kinni, vahel ta ikka ühtteist vaatab ja näeb küll...
Infot ei saada ka ainult läbi nägemise, on ka muid mooduseid.
Tagasi üles
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Tokroda vanad teooriad Kõik ajad on GMT + 3 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6  Järgmine
Lehekülg 5, lehekülgi kokku 6

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


© 2001, 2005 phpBB Group