Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula: Arengumaagide esinemised nõmme raadios.
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

Lendaja, sitaegregor, õgija.
Mine lehele 1, 2, 3, 4, 5, 6  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Tokroda vanad teooriad
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Reede Jan 07, 2005 3:18 am    Teema: Lendaja, sitaegregor, õgija. Vasta viitega

Nii, kuna siiamaani käisid meid kiusamas kristlased, mördiööbikud ja persse kukkunud nõiad, siis tänaseks on otsustanud lendaja ise kohale ronida. See on hea, nüüd saab siis selgeks, kes siin planeedil siis sigatseb. Ma ei tea asjast kogu tõde, aga mõndagi on selgunud ja seda tahaks teiega jaotada. Meie nimetasime sigatsejat egregorideks. Aga avastasime, et lendaja on sama ja otsustasime kasutada sõna lendaja. Siis asjad selgemad. Egregorid ei ole kõik ju halvad.
Lendaja on mingi naljakas olend, kes on siia planeedile tulnud. Mida me välja oleme uurinud? Ta õgib kogu elava energia. Ta asub planeedi naispooles. Planeedi naispool asub meie nähtavas universumi poole peal. Planeedi meespool on antireaalsuses. Lendaja kodu on 9 sagedusel. Ta on ümbritsetud sita egregoriga.
Milline ta välja näeb, seda ei oska ma öelda. Visuaalselt ei ole näinud teda. Ma pean silmas tema isiku aspekti. Aga välja on tunda. Ta liigub väljades tekitades madalat vibratsiooni. Kui me üritame teda vaadata, siis võib võtta pildis suvalise kuju. Need pildid mida ta loob, projekteerib ei vasta tema tegelikule olemusele. Ja siis avastasime, et ta on täielikult haaranud taeva enda valdusesse. Taevaks nimetame sagedusi, mis jääb meie kehast väljapoole siin reaalsuses. Seega on kõik jumala ilmutused, mida me tajume kõrgemalt tulnud, on tegelikult tema loodud pildid. Kaasaarvatud kosmose saadikud, ufod jne. Aga mis on huvitav, ta ei suuda puudutada maad. See tähendab, et ei saa tulla füüsilisse reaalsusesse. Uurisime siis asja. Meie ja planeedi keha võnguvad kõrgemas sageduses, kui ta suudab süüa. Seega on maine inimene kaitstud tema eest. Selle kõrge vibratsiooni annab planeedi meespool. Keha koosneb ju kahest poolest. Ta on naispoole ja meespoole ühendus. Seega siin on mõistetav, et kõik, mis teeb inimene füüsiliselt, on kaitstud planeedi energeetikaga. Aga nii, kui tõuseb nati kõrgemale, läheb lolliks. Vaadake vaimseid inimesi. Nende intelligents ei ole kahjuks kiita. Mis on põhjuseks. Inimene saab veits energiat ja ta suudab tõusta järgmisele sagedusele. Ja seal kohtub ta lendajaga. Lendaja imeb ta tühjaks. Seega inimesel on peaaegu võimatu tegeleda siin reaalsustes vaimsete asjadega. Aga tekkis küsimus, miks mõned saavad vaimselt liikuda. Need inimesed on lendaja kontrolli all. Nad koguvad energiat teistelt inimestelt ja siis korjab lendaja neilt selle ära. Nati jätab kogujale alles, et saaks tegeleda korjamise tööga. Need inimesed on lendaja tööriistad. Lendaja tuleb isiklikult siis kohale, kui tema alamad ei suuda inimest tühjaks kaanida. Seega oleme õigel teel. Nüüd tekkis küsimus, mis on meis sellist, et lendaja ei suuda õgida meid. Me saime vastuse kätte. Kui kõik ronivad taevasse ja kõrgustesse, siis nad lähvad ju otse lendaja lõugade vahele. Meie läksime maa sisse ja läbi tuuma hüppasime anti maailma. Seal kohtusime oma teisikutega. Esimene töö, mida tegime oli ürglätte teisiku korda tegemine. Meie teisikud on tükkideks seal. Teisik koosneb 8 erinevast osast. Kui nüüd oma teisik kokku koguda, siis hakkab ta seal elama. Tulemuseks on see, et meie siinse mina sagedus tõuseb ja lendaja ei saa enam meid süüa. Me ei ole tema jaoks enam söödavad. Kuidas inimene oma teisiku kokku korjab? Naine sedasi, et suudab tingimusteta armastada ja mees saamahimutult anda. Seega lendaja ei ole meile enam ohtlik. Ohtlikud on inimesed, kes töötavad lendaja heaks. Ja seda teevad nad peaaegu kõik. Lendaja soovib meie teisikut tükkideks lüüa. Aga seda ta ei saa teha, sest tal puudub pääs teispoolsusesse. Seega on ainuke võimalus teisi, katkisi inimesi kallale saata. Ja seda nad teevad. Jah ma olen ka juba sama meelt, nagu MK. Inimesed on saast. Sa pühendud, et neid terveks teha, aga nad tulevad sulle kallale. Poevad lendajale, lootuses, et lendaja õgiks neid vähem. Aga mul on tunne, et saame selle saastaga hakkama. Lendaja ei taha meie füüsilist surma, siis me lahkume siit kogutud teadmistega. Lendaja tahab meid vaimselt purustada, et saada kogutud pagas kätte. Seega üritab lendaja meisse viirusi süstida (vaimseid). Seda tehakse muideks läbi naiste. Naine toob ülevalt alla, mees viib alt üles. Seega naine, kes on niinimetatult tark, on tegelikult viirusekandja. Ta loodab, et kui me oleme viirusega nakatunud, siis lööb see viirus meie teisiku uuesti katki.
Mis oleme veel lendajast teada saanud? Neid on siin tegelikult kaks. Nad käivad paaris. Üks võtab planeedi naispoole, teine tahab pääseda planeedi meespoolde, ehk antireaalsusesse. Kui tal see õnnestuks, siis õgiks meie planeedi. Me planeet muutuks elutuks. Mul karvane tunne, et Marsil oli ka kunagi elu. Lendajad õgisid selle planeedi. Muideks nende lendajate käes oli kaks planeedi valitsejat vangis. Seega need lendajad, kes siin on, on juba kaks planeeti ära õginud. See on miinimum. Aga meie planeedi meespool on tugev. Ta ei lase lendajat oma poole peale.
Muideks lendaja on löönud ürgnaise tükkideks. Temast ehitas India Tiibeti rohelise võrgustiku. Siis on lendaja täiusliku sideme purustanud. Sellest ehitas valge võrgustiku. Aga ürgmeest ei saanud ta tükkideks lüüa. Aga energiat varastas küll jumalate abil. Sellest ehitas ta raudse võrgustiku Hiina, Tiibetisse. Aga see ei elanud. Seega polnud ta ürgmehe hinge kätte saanud. Nüüdseks on see raudne võrgustik hävitatud ja ürgmees paigas. Nüüd tean seda meeste viha naissoo vastu. Ürgnaine oli see, kes läks lendaja ahvatluse ohvriks. Tema lasi lendaja siia planeedile. Lendaja lõi ta lõhki. Ma loodan, et te ikka teate, et ürgnaise ja mehe, ning täiusliku sideme tase on energia looja. Seega see, mis siin toimub on ju ürgnaise teo vili. Ta maitses keelatut vilja. Ta pidi energiat vahetama ürgmehega. Aga läks ulapeale. Aga seal ei olnudki printsi, oli maskeerunud koletis.
Seega praeguseks hetkeks võime õelda, kes teenib taevaseid jõude, see teenib lendajat. Need, kes teenivad maa jõude, need kaitsevad planeeti hävingust.
Seega see, et maajõud on saatanast on tegelikult lendaja programm. Ja nii muudki programmid, eks ma mainin, mis on lendaja oma.
Üldse, mul on tunne, et olen vist hull. Mul tekkis tahtmine lendajaid küttima hakata.
Nätsa, jälle ei jõudnud armastuseni, tuli lendajaga tegeleda.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Tüünas
Arengumaag


Liitunud: 13 Märts 2004
Postitusi: 2299
Asukoht: omaette

PostitusPostitatud: Reede Jan 07, 2005 9:11 am    Teema: Vasta viitega

ma sõnastaks mõne koha natuke ümber.
tavainimene pole kaitstud minu arust. tavainimese võnge pole lendajale magus, sest tavainimese teadvuse helendus on juba söödud. huvi pakuvad lapsed. või võib hoopis õelda, et tavainimene on nii madalas võnkes, sest on juba söödud/pekstud.

samuti pakuvad huvi nn vaimsed inimesed, kes on oma teadvuse helendust tagasi võtmas. "nõidade tüli" mäng sobib selleks ideaalselt, et taksitada seda.

et üles tõustes oled lendaja meelevallas, seda vist kinnitab ka kogemus, et üles minnes on mul väga konkreetselt tunda aeg, kus jõud otsa saab ja tagasi "kukun" siinsesse võnkesse. allailma rännates sellist tunnet pole.

nüüd meenub veel midagi. kui teha soovide maagiat ja tassida eneriat ülemisse ilma, on tegemist ju otse lendaja toitmisega. seega "haiged" soovid taeva poole lähevad otse lendaja toiduks. vanasti tegelesin soovimaagiaga. kui ülevalt tagasi tulin, oli tunne, et sööks ükskõik kelle-mille ära.

üks loll mõte tuli veel. lendaja üritab hoida konkreetset inimest võimalikult ebameeldivamas seisus (emotsionaalselt). et see rohkem lekiks. näiteks rikkaks saada laseb nendel, kes rikkana rohkem lekivad. juhiametisse soosib neid, kes juhina rohkem lekivad, või ka röövivad.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
lycantrophe
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 26 Dets 2004
Postitusi: 1135

PostitusPostitatud: Reede Jan 07, 2005 9:50 am    Teema: Vasta viitega

Kokkuvqte CCst, yhe shamaani poolt kunagi mu jaoks tehtud

Praegusel hetkel jahib sind hea hulk väliseid jõudusid.
Pimedus laskus väga äkitselt ja puude lehestik, mis oli veel veidi aja eest roheliselt hõõgunud, oli nüüd väga tume ja raske. Don Huan ütles, et kui ma uurin lähemalt lehestiku tumedust ilma oma silmi fokuseerimata, kuid silmanurgast heidetud pilguga, võin ma näha põgusat varju, mis libiseb üle mu nägemisvälja.
„See on kõige sobivam päevaaeg selle tegemiseks, mida ma sul palun teha.” ütles ta. „ See võtab vaid hetke, et võita vajalik hulk su tähelepanu sellega tegelemiseks. Ära lõpeta enne kui näed seda põgusat musta varju.”

Ma nägin, et puude lehestikule projetseerus mingi kummaline põgus vari. See oli kas edasi-tagasi liikuv üks vari või mitu möödalibisevat varju, mis liikusid vasakult paremale või paremalt vasakule või õhus otse üles. nad näisid mulle kui paksud mustad kalad, tohutud kalad. see oli nagu tohutu möökkala, kes lendas õhus. Ma olin vaatepilti süvenenud. Lõpuks hirmutas see juba mind. Muutus liiga pimedaks, et näha lehestikku, kummatigi ma suutsin näha põgusaid musti varje.
„Meie ümber on kottpime”, ütles don Juan, , „aga kui sa vaatad silmanurgast, näed sa siiski kõikjal meie ümber hüplemas põgusaid varje.”

„Mis see on , Don Juan?” küsisin ma. „Ma näen põgusaid musti varje igal pool.”
Muistsed Mehhiko nõiad olid esimesed, kes nägid neid põgusaid varje ja nii nad neile järgnesidki.

„Nad avastasid, et et meil on elamiseks kaaslane”. ütles ta nii selgesti kui suutis. „Meil on röövloom, kes tuli kosmose sügavusest ja võttis üle meie elu juhtimise. Inimolendid on tema vangid. See kiskja on meie isand ja käskija. ta on meid muutnud sõnakuulelikeks, abituteks.. kui me tahame protestida, siis surub ta meie protestid maha. Kui me tahame tegutseda sõltumatult, nõuab ta et me seda ei teeks.”

„Muistsed Mehhiko nõiad”, ütles ta, „nägid kiskjat. Nad nimetasid seda lendajaks, kuna see hüppab läbi õhu. Ja see ei ole kena vaatepilt. See on suur vari, läbitungimatult tume, must vari, mis hüppab läbi õhu. seejärel maandub ta lapikult maapinnale.

1. Ma olen kogu aja käinud nagu kass ümber palava pudru, et sulle ettevaatlikult vihjata, et miski hoiab meid vangis. Tõepoolest, meid hoitaksegi vangis! See oli muistsete Mehhiko nõidade fakt.”

2. Nad on meid enda kätte võtnud, sest oleme neile söögiks, ja nad pigistavad meid halastuseta, kuna oleme nende peatoidus. Just samamoodi nagu meie kasvatame kanu kanakuutides - gallinerostes, kasvatavad kiskjad meid inimpuurides, humanerostes. seetõttu on nende toit neile alati kättesaadav.

3. On vastuolu insenerliku mõtlemise kõrge intellekti ja tema elutarkuse uskumuste süsteemi rumaluse ja vastavalt käitumise rumaluse vahel.

4. Kiskja on meile andnud meie uskumuste süsteemi, meie mõisted heast ja kurjast, meie ühiskondlikud tavad.

5. Meie lootused ja ootused, ettekujutlused edust ja läbikukkumisest.

6. Nad on andnud meile meie saamahimu, ahnuse, pelgurluse,

7. Need on kiskjad, kes on muutnud meid enesega rahulolevateks, harjumusest sõltuvateks ja egomaniakaalseteks.

8. Selleks, et hoida meid kuulekate, vagurate ja nõrkadena, on kiskjad meid sidunud hämmastava manöövri abil - nad on meisse paigutanud oma kiskjameele, mis on reeglipäratu, vasturääkiv,tusane, täidetud hirmuga, et iga minut ta avastatakse.

9. Isegi kui sa pole kunagi nälga kannatanud esineb sul toidust ilmajäämise hirm, mis pole muud kui kiskja kartus, kellel on hirm, et tema manööver võidaks iga hetk avastada ja ta kaotab oma toidu.

10. Läbi installeeritud (mikrokiibi) kiskjameele, süstib kiskja inimelusse kõike seda, mis on neile sobilik. Ja sel moel kindlustavad nad enda tegevusele täielikku saladuskatte.

11. Nõiad näevad inimlapsi, kui kummalisi, helenduvaid energiapalle, mis on tipust allavälja kaetud hõõguva koorega, millegi sellisega, nagu on plastiline kate, mis on täpselt kohandatud nende energiakookonile. Kiskjad tarvitavad ära just selle -teadlikkuse hõõguva koore- ja siis kui inimolend jõuab täisikka on ta teadlikkuse hõõguvast koorest järele jäänud vaid õhuke narmastik, mis jookseb aluspõhjast varvaste otsteni.. see narmastik võimaldab inimesel elamist jätkata, kuid ainult hädavaevu.

12. Inimene on ainus olend, kellel on Teadlikkuse hõõguv koor, väljaspool energiakookonit. Seetõttu on see teistele liikidele teadlikusele kiskjatele, kergaks röövsaagiks.

13. Seesama narmastik muutub enesepeegelduse epitsentriks, kuhu inimene ise takerdub. Mängides meie enesepeegeldusel, mis on ainus meile jäetud teadvuse punkt, loovad kiskjad meile teadvuse loidud, mida nad õhutavad, et kasutada neid halastamatult, kiskjalikult.

14. Nad annavad meile mõttetuid probleeme, et sundida meid teadvuse leeke tõusma ja sel kombel hoiavad nad meid elus selleks, et oleksime neile toiduks koos oma pseudomurede energeetilise leegiga.

Mida ette võtta.


1. Siin ei ole midagi, mida me saaksime ette võtta, et inimkonda päästa.

2. Kõik, mida me suudame, on ennast distsiplineerida sellise tasemeni, kus nad enam meieni ei ulatu.
Aga kaasinimesi me ei suuda küll selleni viia, et kõik nii teeksid. Nad naeraksid ja irvitaksid meie üle ja isegi teekid tuupi, sest selline tegevus on kiskja huvide vastane, aga peab meelde tuletama, et meil kõigil on kiskja meele järgi programmeeritud mikrokiibid peas. Inimesed isegi võiksid meid uskuda, aga neis kõigil on esivanemate ajast pärit hirmuaimdus kiskjast, kes kohe kätte maksab.

3. Inimene pidi mingil ajal olema terviklik olend, hämmastava intuitsiooniga, selliste teadlikkuse vägitegudega, mis tänapäeval on saanud mütoloogilisteks legendideks ja seejärel näis kõik see kaduvat, ja nüüd on meil tuimaks muudetud inimene.

4. meil pole vastas mingi tavaline kiskja. Ta on väga kaval ja organiseeritud. Ta järgib metoodilist süsteemi, et meid kahjutuks muuta. Inimene, kes oli määratud olema maagiline olend ei ole seda enam. Ta on ainult üks liha killuke, kellel ei ole inimese unistusi, vaid on looma unistused, kes on üles kasvanud selleks, et saada lihapalukeseks, labasuseni tuttav, tavaline nõdraaruline.

5. See kiskja on orgaaniline olend ei ole meile täiesti nähtav nagu tavalised orgaanilised olendid. Arvan, et lapsena näeme me teda ja arvame selle olevat nii kohutava, et ei taha sellest mõeldagi. Lapsed suudavad selle nägemuse fokuseerida, kuid täiskasvanud keelavad neil seda teha.

6. Inimkonnale on jäetud vaid üks võimalus ja see on distsipliin. Distsipliin on ainus peletusvahend. see ei tähenda karme harjutusi, vaid sisemine rahu iga elunähtuse puhul. Distsipliin on nõidade kunst, kunst seiststa kohkumatult silm silma vastu lõpmatusega, mitte sellepärast, et nad on tugevad ja sitked vaid sellepärast, et nad on täidetud aukartusega.

7. Distsipliin muudab teadlikkuse hõõguva koore lendajatele mittesuupäraseks. Selle tulemuseks on , et kiskjad satuvad segadusse. Mittesöödav teadlikkuse hõõguv koor ei kuulu nende tunnetuse kogumisse.
Kui nad on hämmingusse sattunud, pole neil muud võimalust kui hoiduda oma nurjatu ülesande edasist täitmist.
Kui kiskja ei saa mõnda aega meie teadlikkuse hõõguvat koort süüa, jätkab see kasvamist. Nõiad tõukavad end distsipliini abil kiskjast küllalt kaugele, et kasvatada uuesti oma teadlikkuse hõõguvat koort üle varvaste tasandi ja kui see jõuab ülespoole varvaste tasandit, kasvab see ise tagasi oma loomuliku suuruseni. teadlikuse hõõguv koor on nagu puu. Kui seda pole kärbitud kasvab see oma loomulikku suurusesse ja mahtu. Kui teadlikkuse koor kasvab varvastest kõrgemale, saavad tohutud tajumise manöövrid enesestmõistetavaks.

8. Nende muistsete nõidade suur riugas oli lendajate meel sisemise vaikusega üle koormata, siis võõras meel (installeeritud energeetiline mikrokiip) haitus. Siis tajuti ka võõra meele olemasolu ja päritolu. Lendajate installatsioon kipub aga tagasi tulema, aga pideva harjutamisega on võimalik ta lõplikult ära ajada.

9. Kui inimene on harjunud kellegile meelejärele olema ja kellegi käske pidevalt täitma, siis on ta võõra meele lahkumise hetkel nagu peata kana, sest sellest ajast alates peab ta ise oma otsustuste järgi elama.
Talle küll enam ei dikteerita tobedaid ja mõttetuid käitumisi, aga siiski sa olid juba tobedustega harjunud.

10. Distsipliin koormab võõra meele lõplikult üle. Niimoodi distsipliini abil, võidavadki nõiad võõra installatsiooni.

11. Lendajate meel haitub igaveseks kui nõid haardub edukalt vibreerivasse jõusse, mis hoiab meid koos kui energiaväljade sõlmpunkti kogumikku. Kui nõiad säilitavad selle surve piisavaks ajaks , haitub lendajate meel lüüasaamisse. Tuleb hoida kinni energiast mis meid uhtseks tervikuks kokku seob.


Nõidade murranguline pööre on see, et nad ei tunnista lepinguid, milles nad ise ei osale. keegi ei ole minult küsinud, kas ma nõustun sellega, et mind söövad teist liiki teadvusega olevused. mu vanemad tõid mu siia ilma selleks, et must saaks toit, nagu neist endistki ja sellega on lool lõpp.

Miski muudab meid võimetuks igaks tegevuseks, koostegutsemiseks igaks mõtteks.

Kui lendaja meel pole veel sust täielikult lahkunud, siis ta teeb kõik, et tema suhe sinuga kestaks. Ta püüab, sind väsitada ja sundida alla andma. lendaja meelel pole võistlejaid. ta on sinu monopoolne valitseja, kes paneb sind tühipalja pisiküsimusega tegelema ja püüab veenda sind, et see just ongi tähtis, kuhu sa pead oma viimase jõu ja aja kulutama. Kõik inimesed, kes on avastanud lendaja meele, püütakse isoleerida ühiskonna põlu alla seada ja kui võimalik, siis teiste inimeste abil ta ikkagi lendaja mõju alla tagasi tuua.

Et asjasse rahulikult suhtuda tuleb võtta lendajaid kui universumi osa, mis toitub inimenergiast. Inimesel on eriline energia teadlikuse energia, mille kaudu universum saab teadlikuks iseenesest. Lendajad on halastamatu universumi surve inimesele.


Viimati muutis seda lycantrophe (Kolm Okt 10, 2007 6:08 am). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Gerdenel
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 25 Okt 2004
Postitusi: 3086

PostitusPostitatud: Reede Jan 07, 2005 10:10 am    Teema: Vasta viitega

Ma olin tänu lendaja käsilastele juba kolm ööd üleval olnud. Armastuse kanal muutus eriti kuumaks kaubaks, kui selle 12 planeediga tuumaga ühendada tahtsin. Planeedid peaks minu meelest asuma Lastemaailmas.

Ka mina sain kätte, et sitt voolab 9 sagaedusel ja et foorum on sellest suisa üle ujutatud.
Teiseks sain kätte, et usaldad võib ainult saamahimutut meest ja kõik info, mida saan, tuleb lasta sel mehel kontrollida, kas on õige või illusoorne. Confused

Lõpuks eile sai mul villand, et ma magada ei saa ja kukkusin lendaja käsilasi peksma ja siis sain aru, et rünnatakse ülevalt ja ainuke koht, kus rahulikult magada saab, on põrgu. Sinna kolisingi ning magasin lõpuks ometi inimese moodi Smile . Mind püüti lihtsalt vaimselt ja füüsiliselt nii nõrgaks teha, et alla annaksin, aga esialgu pean vastu. Twisted Evil
_________________
kui praktik pole nõus teoreetikutega, siis on ta usklik loll, sest teoreetikud teavad alati paremini, ilma proovimatagi, sest nende arvamusi on rohkem ja need on sarnased. Very Happy
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Tüünas
Arengumaag


Liitunud: 13 Märts 2004
Postitusi: 2299
Asukoht: omaette

PostitusPostitatud: Reede Jan 07, 2005 10:28 am    Teema: Vasta viitega

millegipärast magasin ka mina põrgus terve öö, läksin rännakule ja uinusin.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Gerdenel
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 25 Okt 2004
Postitusi: 3086

PostitusPostitatud: Reede Jan 07, 2005 10:31 am    Teema: Vasta viitega

See pea tühjaks tegemise asi tõesti toimib, aga suht keeruline on pikka aega nii olla. Pärast seda on palju parem tunne.
Seda musta varju olen minagi aastaid tagasi näinud, tekitas tõesti hirmu- ja kõhetusetunnet Confused Ka minul tekkis tunne, et me oleme siin lihtsalt nagu katseloomad puurides vangis ja kellegi käsutada, kes tahab luua illusiooni nagu oleksime vabad. Loomulikult on minu lähedased alati sellise mõtte üle naerdud. Crying or Very sad

Mida isetumaks ja saamahimutumaks inimene muutub, seda vähem langeb ta ka illusioonide võrku. Ta saab teadlikuks, et toimuvas pole midagi selgepiirilist ja ühesestmõistetavat kõigi jaoks. Siis hakkabki armastuse kanal puhastuma, kui kaevame infot enda seest ürglättest (mängude maalt esialgu).
_________________
kui praktik pole nõus teoreetikutega, siis on ta usklik loll, sest teoreetikud teavad alati paremini, ilma proovimatagi, sest nende arvamusi on rohkem ja need on sarnased. Very Happy
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Varjuvaras
Pruun päike
Pruun päike


Liitunud: 16 Juul 2004
Postitusi: 316
Asukoht: Seal, kus sõnad ei kehti...

PostitusPostitatud: Reede Jan 07, 2005 11:17 am    Teema: Vasta viitega

Shocked Ma olen alati arvanud, et inimestena oleme sündinud vangideks... aga lendaja... Teda pole veel kohanud.
_________________
Pakun oma jutunurka igaühele kellel on midagi öelda. ->Soovin osaleda
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Gerdenel
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 25 Okt 2004
Postitusi: 3086

PostitusPostitatud: Reede Jan 07, 2005 11:42 am    Teema: Vasta viitega

Mis selgus. Lendaja tahab ise ürgnaise kohta endale saada ning püüab sisse sõita võimujanu pealt. Loob naistele illusioone ürgnaiseks olemisest. Kuna naised saavad teist naist alla tirida, siis praegu lendaja sellega tegelebki, et sunnib naisi armastuse kanalit varastama ja talle loovutama. Ta ise vajab naiste kanaleid et luua üks tervikkanal/ürgnaise kanal, aga kuna ühenduse saab ürgmehega armastuse kanali kaudu, siis püütaksegi vallutada tingimusteta armastuse kanalit. Lendaja tekitab illusiooni, et naine ei vaja mehe valgust vaid saab oma ürglättest kanali kaudu kogu info. Tegelikult saab ta ainult talle ette söödetud info. Kui lendaja saaks ürgnaise kohale, siis oleks kõik naised energeetiliselt tema kamandada.
Lendaja imeb energiat ainult neilt, kellel on hirmud. Kui inimesel poleks hirme, siis ei saaks lendaja talle ligi.
Lapsel pole algselt hirme, neid hakatakse talle looma kohe peale sündi, et teha lendaja jaoks söödavaks.

No see tekst sai nüüd nagu sai. Keegi arvas heaks mu kirjutamist lihtsalt täiega segada. Evil or Very Mad
_________________
kui praktik pole nõus teoreetikutega, siis on ta usklik loll, sest teoreetikud teavad alati paremini, ilma proovimatagi, sest nende arvamusi on rohkem ja need on sarnased. Very Happy


Viimati muutis seda Gerdenel (Reede Jan 07, 2005 12:51 pm). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
flywinter
Külaline





PostitusPostitatud: Reede Jan 07, 2005 12:40 pm    Teema: Vasta viitega

Selle copy-pastetud tekstis mida ka lugenud olen, on öeldud, et lendaja andis inimesele oma mõistuse. Meelest ei ole seal sõnagi, see on sinu enda väljamõeldis.
Tagasi üles
Tüünas
Arengumaag


Liitunud: 13 Märts 2004
Postitusi: 2299
Asukoht: omaette

PostitusPostitatud: Reede Jan 07, 2005 12:45 pm    Teema: Vasta viitega

selle "meel" ja "mõistuse" teemal on olnud ennegi vaidlusi. munu arust castaneda listi omad tõlkisid mõistuseks ja raamatu tõlkes on meel.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Tüünas
Arengumaag


Liitunud: 13 Märts 2004
Postitusi: 2299
Asukoht: omaette

PostitusPostitatud: Reede Jan 07, 2005 12:47 pm    Teema: Vasta viitega

Gerdenel kirjutas:
Mis selgus. Lendaja püüab sisse sõita võimujanu pealt. Loob naistele illusioone ürgnaiseks olemisest.

lendaja sõidab sisse suurima veapunkti pealt tavaliselt, mis iganes see kellegile on. Siinse foorumi (admin)naistel on see enamasti võimujanu olnud.

lendaja loob ka mehele illusioone.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Gerdenel
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 25 Okt 2004
Postitusi: 3086

PostitusPostitatud: Reede Jan 07, 2005 12:55 pm    Teema: Vasta viitega

Meestel ja naistel on erineva poolusega lendaja.

Veapunkti pealt jah. Kuna aga tema meelisnaised on jumalad, siis võimu pealt. Ma arvasin, et see loogiline, arvestades foorumis juba vaidlusi armastamise ja orjastamise teemadel. Kõike ei jõua ju kogu aeg nämmutada. Mingeid seoseid peab ise ka looma.
_________________
kui praktik pole nõus teoreetikutega, siis on ta usklik loll, sest teoreetikud teavad alati paremini, ilma proovimatagi, sest nende arvamusi on rohkem ja need on sarnased. Very Happy
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
flywinter
Külaline





PostitusPostitatud: Reede Jan 07, 2005 12:57 pm    Teema: Vasta viitega

They gave us their mind!


aru ühiskeel
hing
hoolima verb, tegusõna
hoolitseda ühiskeel verb, tegusõna
mòistus ühiskeel substantiiv
mõistus
mõistus; meel ühiskeel substantiiv
Tagasi üles
flywinter
Külaline





PostitusPostitatud: Reede Jan 07, 2005 1:07 pm    Teema: Vasta viitega

meel

mood (syn: humour; frame of mind; mood; temperament)
sense common language noun
sensus common language


Naiivne on arvata et lendaja haarab ainult meeli. See oleks liiga pealiskaudne.
Tagasi üles
torukybarik
Arengumaag


Liitunud: 24 Nov 2004
Postitusi: 446
Asukoht: tagasiteel tagurpidiantslast

PostitusPostitatud: Reede Jan 07, 2005 1:31 pm    Teema: Vasta viitega

flywinter kirjutas:
Selle copy-pastetud tekstis mida ka lugenud olen, on öeldud, et lendaja andis inimesele oma mõistuse. Meelest ei ole seal sõnagi, see on sinu enda väljamõeldis.


Ingliskeelses tekstis on mind
Veebis on see tõlgitud mõistuseks, eestikeeleses raamatus meeleks. Minu arvates kirjeldab meel paremini seda, mis toimub. Maitse asi. Peamine on mitte sõnadesse takerduda.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
flywinter
Külaline





PostitusPostitatud: Reede Jan 07, 2005 1:41 pm    Teema: Vasta viitega

Jaja, räägi nüüd. Näita mulle üks eestikeelne raamat kus on meeleks tõlgitud. . . kui sõna ei maksa siis võib paljugi väita, võib musta valgeks ka keerata
Tagasi üles
Tüünas
Arengumaag


Liitunud: 13 Märts 2004
Postitusi: 2299
Asukoht: omaette

PostitusPostitatud: Reede Jan 07, 2005 1:47 pm    Teema: Vasta viitega

siin on mingid vahed veel, originaal vist hispaani keeles on.
vene keelde oli tõlgitud hispaania keelest kuskil nii, et tuleks panna meel.

(ma ei mäleta, kes kus seda vaidles)
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
torukybarik
Arengumaag


Liitunud: 24 Nov 2004
Postitusi: 446
Asukoht: tagasiteel tagurpidiantslast

PostitusPostitatud: Reede Jan 07, 2005 1:49 pm    Teema: Vasta viitega

Õhtul kodus kontrollin veelkord üle. Raamat on Castaneda Lõpmatuse aktiivne pool. Kui mul on õigus, siis- kas toimetan raamatu kuidagi sinu kätte või piisab antud lehekülje digipildist? Kui mul pole õigus, siis mul on sorri ja sõna ei maksa Smile

Kuigi mai ei mõista, millest selline erutus? Need on ainult sõnad ja ei muuda lendajate olemasolu energeetilise tõsiasja olemust kuidagi. Selle nahka on siin mõnigi minu arvates oluline teema läinud, et oluline info mattub pseudoprobleemidesse, sitaseenlusse või pöörlevatesse kehaosadesse. Aga noh, ju on viga minu ootustes.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Gerdenel
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 25 Okt 2004
Postitusi: 3086

PostitusPostitatud: Reede Jan 07, 2005 1:55 pm    Teema: Vasta viitega

Lendaja loobki illusiooni, et üks tühine probleem on oluline ja kõik hakkavad tegelemagi selle pseudoprobleemiga. Tähelepanu hajutamine oluliselt kõrvale.
_________________
kui praktik pole nõus teoreetikutega, siis on ta usklik loll, sest teoreetikud teavad alati paremini, ilma proovimatagi, sest nende arvamusi on rohkem ja need on sarnased. Very Happy
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
flywinter
Külaline





PostitusPostitatud: Reede Jan 07, 2005 2:03 pm    Teema: Vasta viitega

Kui oleks meel raamatus siis ei oleks neid olemas kes lendajat teenivad. Originaal on ingliskeelne mis sest et käsikiri oli hispaania keelne. Käsikirja pole keegi näind. Lendaja loobki meeltesse selle et sellel pole tähtsust jne.
Tagasi üles
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Tokroda vanad teooriad Kõik ajad on GMT + 3 Tundi
Mine lehele 1, 2, 3, 4, 5, 6  Järgmine
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 6

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


© 2001, 2005 phpBB Group