Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula: Arengumaagide esinemised nõmme raadios.
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

Lendaja, sitaegregor, õgija.
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Tokroda vanad teooriad
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Tüünas
Arengumaag


Liitunud: 13 Märts 2004
Postitusi: 2299
Asukoht: omaette

PostitusPostitatud: Reede Jan 07, 2005 2:04 pm    Teema: Vasta viitega

kas meel on emotsioon? või mis ta õieti on?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
flywinter
Külaline





PostitusPostitatud: Reede Jan 07, 2005 2:12 pm    Teema: Vasta viitega

meel on :

mood (syn: humour; frame of mind; mood; temperament)
sense common language noun
sensus common language


mõistust iseloomustatakse meele atribuutide kaudu aga see teda meeleks ei tee sellepärast.
Tagasi üles
torukybarik
Arengumaag


Liitunud: 24 Nov 2004
Postitusi: 446
Asukoht: tagasiteel tagurpidiantslast

PostitusPostitatud: Reede Jan 07, 2005 2:24 pm    Teema: Vasta viitega

Meel on tajumisinstrument. Haistmine on meel, nägemine on meel. Meel koosneb tajuvast organist (organitest) ja mõistuse, teadvuse vms osast, mis interpreteerib seda tajutavat. Sa saad näha ainult asju, mille maailmakirjeldust sa tunned, ainult asju, mis on sinu tonali saarel. Kui su tajumisaparaat tajub midagi, millele sul kirjeldust pole, siis see kas võtab sarnaseima kirjelduse, mis on, või ei jõua tajumise fakt sulle üldse teadvusse. Nagu näha, on väga raske tõmmata piiri, kustmaalt lõpeb meel, kustmaalt algab mõistus. Enamuse ajast põrkab mõistus nagu jojo meeleelunditelt saadud info tõlgenduste vahel ringi ja ülejöönud osa ajast meenutab neid. See kõik on siis esimese tähelepanu mängumaa.

Tõlkimisest- sõnade tähendusväljad on eri keeltes erinevad. Seetõttu on su sõnastikuväljavõtted väärtusetud.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Tüünas
Arengumaag


Liitunud: 13 Märts 2004
Postitusi: 2299
Asukoht: omaette

PostitusPostitatud: Reede Jan 07, 2005 2:28 pm    Teema: Vasta viitega

kui meel on mõistuse produkt, siis pole vahet, kumb on
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
lycantrophe
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 26 Dets 2004
Postitusi: 1135

PostitusPostitatud: Reede Jan 07, 2005 2:31 pm    Teema: Vasta viitega

kiskja meele all mqeldi selles tekstis et kiskja meel tqrjub intellekti vqlja.

Viimati muutis seda lycantrophe (Reede Jan 07, 2005 5:48 pm). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Turkian
Arengumaag


Liitunud: 28 Dets 2003
Postitusi: 1149

PostitusPostitatud: Reede Jan 07, 2005 3:00 pm    Teema: Vasta viitega

Tuleva esmaspäeva õhtul annab Tokroda teile "Bikers Bub"-is järelaitamistunde. Eks pühapäeval lepitakse lõplikult kokku.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
flywinter
Külaline





PostitusPostitatud: Reede Jan 07, 2005 6:46 pm    Teema: Vasta viitega

Kuidas te seletate siis seda et lendaja võib inimeselt ära võtta mälu mis on mõistuse koostisosa. Meelte kaudu pole mälu võimalik ära võtta, küll aga mõistuse kaudu kui asendada see lendaja mõistusega.
Tagasi üles
Tüünas
Arengumaag


Liitunud: 13 Märts 2004
Postitusi: 2299
Asukoht: omaette

PostitusPostitatud: Reede Jan 07, 2005 6:53 pm    Teema: Vasta viitega

mälu koguneb meeleliste aistingute vahendusel. seega on ta sekundaarne.

millegipärst on lendajale kasulik, et kasutaksime mälupõhist mõtlemist. et otsene teadvuse taju jääks tahaplaanile. ja mälu on tulnud läbi meele. meie mälu on tõesti üdini emotsionaalne. seega mida kuumemaks kütame enast, seda vähem mõistame.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Tüünas
Arengumaag


Liitunud: 13 Märts 2004
Postitusi: 2299
Asukoht: omaette

PostitusPostitatud: Reede Jan 07, 2005 6:53 pm    Teema: Vasta viitega

Turkian kirjutas:
Tuleva esmaspäeva õhtul annab Tokroda teile "Bikers Bub"-is järelaitamistunde. Eks pühapäeval lepitakse lõplikult kokku.

kus see on?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
flywinter
Külaline





PostitusPostitatud: Reede Jan 07, 2005 7:38 pm    Teema: Vasta viitega

Geneetiline mälu on ka olemas. Ja see ei ole meeltekaudu tulnud. See on juba enne sündimist olemas.
Tagasi üles
torukybarik
Arengumaag


Liitunud: 24 Nov 2004
Postitusi: 446
Asukoht: tagasiteel tagurpidiantslast

PostitusPostitatud: Reede Jan 07, 2005 11:49 pm    Teema: Vasta viitega

flywinter kirjutas:
Jaja, räägi nüüd. Näita mulle üks eestikeelne raamat kus on meeleks tõlgitud. . . kui sõna ei maksa siis võib paljugi väita, võib musta valgeks ka keerata


Raamatu konkreetne leht on siin. Originaal: The Active Side of Infinity, 1998. Tõlkinud Aime Kons, kes on professinaalne tõlk ja toimetaja, keskendunud suuresti esoteerilisele kirjandusele.

flywinter kirjutas:
Kuidas te seletate siis seda et lendaja võib inimeselt ära võtta mälu mis on mõistuse koostisosa. Meelte kaudu pole mälu võimalik ära võtta, küll aga mõistuse kaudu kui asendada see lendaja mõistusega.


Tööta ometi kaasa. Keegi ei saa inimeselt võtta mälu, aga saab takistada sellele mälule ligipääsu. Kuni inimene pole terviklik, mäletab ta vaid seda, mis toimus väga täpselt samas kogumispunkti asendis. Emotsionaalsed sündmused muudavad tihti kogumispunkti asendeid, samuti kogemused. Kes meist pääseb ligi näiteks varase lapsepõlve mälestustele. Kogumispunkti on samas väga lihtne meele kaudu paigal hoida, kui inimesel pole energiat. Piisab sellest, kui emaneerida inimeses hirmu, ebamugavust vms segavat, nagu inimene oma kogumispunktiga litutama hakkab. Paar korda saad vastu näppe, edasi istud nagu pavlovi koer oma enesepeegelduse punktis ja silitad ego.
Õnneks leidub vasturohtu. Esiteks pääseb hüpnoosis ligi mälestustele, millele inimene iseseisvalt ligi ei pääse ja mille olemasolust tal halli aimugi pole. Teiseks ujub kõik pinnale kokkuvõtete tegemise kaudu, mida rohkem energiat vabastad, seda sügavamad mälestused kerkivad. Mis see (vale?)isiksus muu on, kui allasurutud mälestuste ja kogemuste kogum.

flywinter kirjutas:
Geneetiline mälu on ka olemas. Ja see ei ole meeltekaudu tulnud. See on juba enne sündimist olemas.


Võibolla on, võibolla mitte. Geneetikast ei teata veel suurt midagi. Sama hästi võib see olla (rahvus-, suguharu-, pere- vms) egregor. Vahet pole.

Aga palun selgita, mida see mõistete kallal kangutamine muudab tõsiasjas, et meid täiega lüpstakse ja ainuke viis sellest pääseda on laitmatus? Või kui sulle see tõlgendus/sõnastus ei meeldi, siis me oleme keskkonnas, mis on parim õppimiseks, mis täiesti halastamatult sõidab sisse absoluutselt iga mõeldava veapunkti pealt, mis meis on. Mõistetesse takerdumine on üks veapunkt.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Laup Jan 08, 2005 4:22 am    Teema: Vasta viitega

Lugesin neid poste ja tegin kokkuvõtte. Minu järeldused:
Lendaja annab inimesele meele.
Ma olen pannud tähele, et hakates mõnd inimest arendama, nõiaks tegema, siis ilmub eitea kustkohast välja inimesed ja hakkavad neid noori maage lambist peedistama. Ma olen imestanud, kuidas nad seda tajuvad, aga mina mitte. ja ongi lahendus käes. neil on lendaja meel. nad tajuvad alateadlikult, et kust saab õgida. Need on inimesed, kes on saamahimulised.
Kiskja meele saab endast tappa, kui hakkad saamahimutult andma. see ei ole lihtne. Mina teen seda igapäev. kasvõigi see foorum. Mul ei ole mingit kasu saamise eesmärki. Nojah ma alustasin kiskja meele tapmist siis, kui otsustasin, et ma ei taha midagi saada, vaid loon kõik ise. Ja mu teooria on ju puhas minu enda looming. Kui minus pole lendaja meelt, siis ei ole ka lendjal minu üle kontrolli.
ja on ka teine lendaja, kes külvab programme. Programme haarab inimene, kui tahab lihtsalt saada. siin tulebki mängu saamahimutu armastus. Inimene ei taha võtta kogu spektrit vastu, vaid esitab tingimusi. Tingimused ei ole muud, kui lendaja programmid, mida ta inimesse, eriti naisesse külvab. Mees annab naisele, aga naine hakkab valima see sobib, see mitte. Aga ta vaeseke ei tea, et selle tingimuse aktiviseerimine lööb tema enda hinge katki ja ta ongi lendaja söök. noh tüüp tingimus on tahan tööd aga see peab olema kerge, puhas. Tahan meest, aga ta peab olema ideaalne jne.
Noh, selleks, et tingimusteta armastust õppida peab inimene valima sõjamehe tee. Ta võtab kõik väljakutsed vastu.
Samas jälle näide meie foorumist. me ei pänni kedagi. pännimine ei ole muud, kui tingimuse esitus. me oleme võtnud otsuse, et kõik, kes tulevad kaklema , nendele teeme mõistusega ära. Seega me hävitame lendaja programme. me ei eira neid ja ei lase endasse neid pimedalt toppida.
Noh väiksed piirangud on. aga need on selleks, et oleks puhtaid saarekesi, kus inimene ei pea läbus suplema. vahetevahel on vaja puhata ka.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
lycantrophe
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 26 Dets 2004
Postitusi: 1135

PostitusPostitatud: Laup Jan 08, 2005 10:17 am    Teema: Re: Lendaja, sitaegregor, õgija. Vasta viitega

xx

Viimati muutis seda lycantrophe (Püh Veeb 15, 2009 11:27 am). Kokku muudetud 3 korda
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
flywinter
Külaline





PostitusPostitatud: Laup Jan 08, 2005 10:25 am    Teema: Vasta viitega

http://www.hot.ee/tonal/warrior/varjud.htm

Sellel lingil on korrigeerimisel inglise keelne tõlge. Kiirustades anti trükki meelega variant. Mina igatahes eelistan internetineti varianti.
Ega ma sellepärast ei räägi et teid ümber veenda. Jääge oma arvamuse juurde edasi.

They gave us their mind! Do you hear me? The predators give us their mind, which becomes our mind. The predators' mind is baroque, contradictory, morose, filled with the fear of being discovered any minute now.
[/quote]
Tagasi üles
flywinter
Külaline





PostitusPostitatud: Laup Jan 08, 2005 10:44 am    Teema: Vasta viitega

Igale inglisekeelt oskavale inimesele on selge, et mind tähendab mõistust. Seal on räägitud mitte inimese vaid lendaja mõistusest. Ma tean miks teile see ei meeldi aga teatud fakte te muuta ei saa.
Tagasi üles
Turkian
Arengumaag


Liitunud: 28 Dets 2003
Postitusi: 1149

PostitusPostitatud: Laup Jan 08, 2005 12:26 pm    Teema: Vasta viitega

Enamus vaimsusega tegelejaid, tegeleb kehasuretamisega, nad ülistavad kõrgustesse pürgimist maise asemel. Terve ühiskond on pandud tegelema kehasuretamisega, alkohol, tubakas, mõnel maal isegi legaliseeritud narkootikumid nagu kanep. Ärimaailm ja koolisüsteem hõivab inimese niivõrd, et tal ei jätku aega enese füüsilise treenimisega tegeleda.
Kas üks võtmetest pole mitte vaimne areng läbi füüsilise arengu, läbi maise, see tõesti annab inimesele kõrgema sageduse.

Need kes tegelevad füüsilise treeninguga, neile mõjub igasugu nõiakunst palju vähem, nad on vähem mõjutatavad, nad on immuunsed suurele osale võrgustike energeetilistest rünnakutest. Kui on olnud minuvastased suuremad rünnakud, siis olen just trenni läinud, mitte minemata jätnud. Kui sa omadega katki oled, siis sinus on rünnaku ajal väsimus. Kui sa väsimusega kaasa lähed, siis võib juhtuda, et inimene ei jõua püstigi seista, aga kui sa selle asemel trenni lähed ja hambad ristis sellest üle olla proovid, siis lõpuks käib plõks ära ja sa oled pilves - ei mingit väsimust rünnakust, sa tõstsid enda sageduse maa jõuga, füüsilise jõuga nii kõrgele, et sa ei ole enam lendajale söödav.
Füüsiliselt treenituna oled sa raske ja ohtlik vastane nii vaimsel kui füüsilisel tasemel.

Tokroda, sa rääkisid et füüsiline trenn raiskab vamset energiat. Aga kui see nii seotud on, siis see tähendab, et see on kuidagi vaimsele ka tõsiselt kasulik kui Kõiksuse süsteem töötab nii, et vaimne energia on ennast valmis ohverdama füüsilise nimel. Samas söödaks see energia ju nagunii lendaja poolt ära, kui inimene seda enda füüsilise keha, maise hüvanguks ei kasuta.
See on ju kuradima hea veapunkt mille läbi maage võita, et nad tähtsustavad üle enda tohutult võimsat vaimsust ja vaimujõudu, füüsilise arengu kõrval ja lendaja võim on just veapunktidele üles ehitatud. Seose leiab ka siit, et mida rohkem vaimseid veapunkte inimesel on, seda haigemaks ta jääb. Kui Kõiksuse süsteeme vaadata, siis pigem füüsilise keha seisund on ikka esmatähtis, mitte vaimne. Enne jääb haigeks vaimne, alles siis füüsiline.

Lendajaga võideldes kasutatakse tohutult eteriaalenergiat (keha poolt toidust eluenergiaks muudetud energiat, mille olemus on mateeria ja energia vahepealne, seda ei suuda lendaja süüa), mida paremas korras keha, seda tugevama sageduse sa endale saad, olen ise pannud tähele kuidas keha egregoriga võideldes lausa pumpab eteriaalenergiat ja ma olen võitmatu.

Muide lendaja saab ka keha ja mõistuse kallale tulla, seda enda madalasageduslikku vibratsiooni kasutades ja sellepärast tunnetegi vahepeal kui teid unepealt rünnatakse, selle rünnaku tagajärjel paralüseeritust, halvatust. Kõik algab sellest, et keha on nõrk ja teile pääsetakse niiviisi ligi. Enamus meediume kellele ilmutusi antakse ja kes on kanalid on energeetilise veaga ja nende kaitsekihis on augud või nõrgad kohad, seda on Kirliani fotode abil uuritud. Nõid on täies võitlusvalmiduses alles peale hommikust teed Very Happy ja kehapainutusprogrammi, mis kehaenergiad lahti teeb ja keha sagedust tõstab. Sõdalasel on tähtis ka füüsilise poole pealt Kõiksusega kooskõlas olla. Tõusta siis kui tõuseb päike ja magama minna samuti koos päikesega. Inimese jõud tuleb ka siseelundite energeetikast, aga siseelundid hakkavad üles ärkama alles siis, kui ärkab inimene unest. Näiteks kui inimene ärkab kell 7.00 hommikul, siis süda saab täisenergia alles kell 11.00 ja kopsud kell 17.00. Nüüd ise arvestage palju te energiat raiskate kui te tõusete alles südapäeval kui päike juba tippseisu saavutanud.

Võtame näiteks budda mungad, nad on füüsiliselt ühed kõige arenenumad olendid planeet Maa peal üldse. Nende füüsiline on tohutult tugev, aga nad ei ole agressiivsed ega inimlikud, nad on endast vaimselt välja juurinud kõik inimliku. Samas ei söö nad liha, et sellise vormi juures ei läheks keha liiga agressiivseks ja nad suudaksid täielikult näiteks sugutungist üle olla.
Nad loovad täiuslikuks enda sisemaailma ja füüsilise keha ja siis hakkavad ülespoole minema, sest nad on selleks piisavalt tugevad.
Selleks et vaimsega paremini tegeleda, nad mitte ei sureta enda füüsilist keha, vaid loovad selle täiuslikuks. Samas ma ei tea kas nad on lendaja orjad või mitte, et kuidas see budda usund neid mõjutab.


Viimati muutis seda Turkian (Laup Jan 08, 2005 2:13 pm). Kokku muudetud 2 korda
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
tuuleluud
Punane päike
Punane päike


Liitunud: 16 Aug 2004
Postitusi: 573
Asukoht: tartu

PostitusPostitatud: Laup Jan 08, 2005 12:47 pm    Teema: Vasta viitega

Keha treenimise kohta olen tähele pannud, et see annab igal spordialal küll natuke erineva, kuid siiski üldiselt parema kehatunnetuse, kui treenimata inimesel (ka esoteerikaga tegelnul) on. Kui tavaliselt tunnetuslik energia lähtub põhiliselt peast, siis füüsilise treeninguga saab seda taju laiendada kogu kehale, mis tunduvalt avardab maailmatajumist, samuti enda tajumist. Ma ei väida et see alati ja iga treeninguga juhtub, nii on see enamasti.
Seda saab ka teadlikult forsseerida, siis on effekt veelgi kiirem. Ntx on juba enne alustamist võimalik tajuda, kas võit tuleb või ei.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
Faxaros
Parasiit


Liitunud: 15 Juun 2004
Postitusi: 621
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Laup Jan 08, 2005 2:13 pm    Teema: Vasta viitega

Huvitav see trenni jutt.
Miskipärast alati kui ma seda foorumit loen, tuleb mulle mingi kümne minuti pärast tahtmine midagi füüsilist teha, just praegu läheks näiteks jooksma või teeks kükke. Huvitav kas sellel on mingi seos.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Turkian
Arengumaag


Liitunud: 28 Dets 2003
Postitusi: 1149

PostitusPostitatud: Laup Jan 08, 2005 2:24 pm    Teema: Vasta viitega

Ma ei oska öelda. Muide te ise proovige, kui teid rünnatakse ja tuleb väsimus peale siis kohe 5 minutit venitage ja painutage. Peale seda tehke kätekõverdusi, keretõsteid, kohe läheb väsimus üle. Exclamation Muidugi sinna kõrvale tass kofeiinivaba teed on alati hea Very Happy

Muide nõia energeetilisele ravile tuleb lisada ka füüsiline meditsiin. Sest kui probleem on juba füüsiline mitte energeetiline, siis peab ka ravi olema füüsiline. Näiteks kui liiges on juba pingest kannatada saanud peab teadma mis füüsilisi harjutusi on vaja peale energeetilise ravi et seda terveks teha.
Hiinas ravitakse füüsiliste harjutuste läbi isegi hulle, vaaimuhaigeid terveks. Näete mis jõud peitub maises. Maine jõud ja vaimne jõud tuleb ühendada, mitte panna üks teist alavääristama. Nagu õige tõde leitakse alles siis kui proovitakse paranormaalse ja teadusemaailma vahel seoseid leida, mitte ühega teist ümber lükata.
Oi kuidas mind lendaja ründama hakkab iga kord kui ma siia füüsilisest rääkima hakkan, ma pean silmas seda uut jõulisemat. Rünnak toimub nii et proovib mulle kilodega saasta peale saata ja mõistusesse tulla, aga ei suuda. Ma hakkan teda põrgusse sikutama.


Viimati muutis seda Turkian (Laup Jan 08, 2005 3:26 pm). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Laup Jan 08, 2005 3:23 pm    Teema: Vasta viitega

füüsilise treeninguga hakkate kasutama oma energiat. kulutama. lendaja ei saa seda kätte.
AGA MINA KUI NÕID VÕIN ÕELDA, ET SPORTLASED JA KANTPEAD ALLUVAD ERITI HÄSTI MAAGIALE.
neid on hea ära nõiduda.
järeldused tehke ise.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Tokroda vanad teooriad Kõik ajad on GMT + 3 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6  Järgmine
Lehekülg 2, lehekülgi kokku 6

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


© 2001, 2005 phpBB Group