Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula: Arengumaagide esinemised nõmme raadios.
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

LOOV PALAVIK
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Uudised ja seaduspärasused
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Tüünas
Arengumaag


Liitunud: 13 Märts 2004
Postitusi: 2299
Asukoht: omaette

PostitusPostitatud: Laup Jan 08, 2005 2:05 pm    Teema: Vasta viitega

ma siiski arvan, et asi on võnkes.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Krislyn
Külaline





PostitusPostitatud: Laup Jan 08, 2005 2:13 pm    Teema: Vasta viitega

Turkian kirjutas:
ja väga tihti võib viga ka lugejas olla, kui näiteks mõni naine mu postitust loeb, või minuga räägib, siis ta saab aru küll, aga päeva pärast on tema mälust see ära pühitud, sest ta on ori ja ei taha enda vigu aktsepteerida ja annab selleks lendajale loa. Kui mõni mu postitus näiteks teemas "inimest uurides" või "uus euroopa usund" kellelegile ebaselgeks jäi, siis oli see puht lugeja kui ise segajaid täis oleva persooni oma viga.
Kui ma postituses sõiman või nagu öeldakse, panen nagu kuulipildujast, on sellel oma mõte ja ülesanne sees, aga naine ei taha enda vigu tunnistada ja võtta vastu infot kui saast ta on. Niisiis oma viga ja peab seda aru saama läbi kannatuste tee ja tõesti, vahel kui kirjutan, siis mul ongi pohui kas nüüd see isik kuulab mind või ei, sest tema on see kes ilma jääb, mina annan lihtsalt võimaluse. Tokroda on lihtsalt teie vastu imeliselt hea ja kannatlik.


Tõlge:
...ja tihti võib viga olla ka lugejas. On juhtunud, et arutlen kellegagi mingitel teemadel ning ta taipab mu seisukohti, kuid päeva pärast on meelt muutnud. See on selle pärast, et ta on ori ja ei näe oma vigu ning toetab sellega lendajat (mitte selles pole asi, et pärast ei seganud Turkian vahele ja inime sai ise ka mõelda)

Kui mõni mu postitus näiteks teemas "inimest uurides" või "uus euroopa usund" kellelegile ebaselgeks jäi, siis oli see puht lugeja viga. Teatavasti on kõik peale minu (Turkian) segajaid täis.

Kui naine poleks saast, siis ta saaks aru isegi siis, kui ma panen nagu "kuulipildujast". Aga ei - nad ei tunnista seda!

Tegelt on mul pohh, kas keegi loeb ja aru saab. Ilmajääja on ju tema ja mina olen tulnud siia maa pääle head tegema - mis ma pean siis lisaks veel kõik häälikud välja ka hääldama ve???? Ennekuulmatu lugu.

Tokroda on lihtsalt teie vastu imeliselt hea ja kannatlik. Muidu ta paneks ka nagu "kuulipildujast" aga ta on intelligentsem kui mina (Turkian).
Ehk siis Tokroda lihtsalt oskab vajadusel suhelda ka alama klassiga aga mina (Turkian) ei oska veel omasugusetagagi... Eks aeg annab arutust, mis must saab...
Laughing
Tagasi üles
Turkian
Arengumaag


Liitunud: 28 Dets 2003
Postitusi: 1149

PostitusPostitatud: Laup Jan 08, 2005 2:15 pm    Teema: Vasta viitega

Tüünas kirjutas:
ma siiski arvan, et asi on võnkes.

Ma käisin praegu üle ühe enda postituse teemas "Lendaja, sitaegregor, õgija"
kas sa palun vaataks üle et kas läks paremaks ka energeetiliselt.

Zckarabeus see oli andekas Embarassed
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Tüünas
Arengumaag


Liitunud: 13 Märts 2004
Postitusi: 2299
Asukoht: omaette

PostitusPostitatud: Laup Jan 08, 2005 2:21 pm    Teema: Vasta viitega

ütleme, et mõistatav
nendes buda munkades on vist mingi rahulik võnge sees. rahustab sind.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Krislyn
Külaline





PostitusPostitatud: Laup Jan 08, 2005 2:43 pm    Teema: Vasta viitega

Woohow!
See oli küll ootamatu!
Tagasi üles
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Laup Jan 08, 2005 3:41 pm    Teema: Vasta viitega

võnked on loodud jumalatele.
Võnge annab resursid ja kohustused.
Lendaja oli kaval. ta vahetas jumalate võnked oma meelega. Jumal tegi diili. tal oli tunne, et kohustused jäävad ära. Saab aint hüvesid. tulemuseks oli tegelikult see, et jumal muudeti lendaja orjaks.
Kui mina aitan siin jumalal tema võnget tagasi saada, siis tuleb lendaja teda piinama. Ta tahab seda tagasi saada. nüüd peab jumal tõestama, et kas ta on jumala vääriline. See sassis olek on sisemine võitlus. Kas lendaja meel või jumalik võnge.

Katsuge saadud võnget hoida. Kui te ei suuda seda hoida, siis te ei suuda lendaja lõugade vahelt seda ära tuua. Aga mul tunne, ega sealt vist peale minu saagi keegi kätte.

ivana: ma räägin, kust võtab naine materjali.
kui naine kasutab mehe valgust, siis haarab ta temalt materjali. materjali ümbertöötlus arendabki teda. lendaja on huvitatud, et naine ei tee koostööd mehega. Seega ära mine liimile.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
tuuleluud
Punane päike
Punane päike


Liitunud: 16 Aug 2004
Postitusi: 573
Asukoht: tartu

PostitusPostitatud: Püh Jan 09, 2005 1:17 pm    Teema: Vasta viitega

Tähendab,
kas ma sain õieti aru: naine saabki saada oma info ainult ülevalt, mees alt. Kokku moodustavad need terviku, läbi mehe ja naise koostöö. Nii. Üleval on asjad praegu sassis, nagu mulle tundub. St see, mida naine alla toob, pole adekvaatne. Samas, naisena võin ma öelda, et kuidagimoodi, kuskilt saan ma ka adekvaatset infot, mida kasutan. Üks on muidugi põrgu kust saan, kuid see on nagu ainult mu enda kohta. On veel mingid viisid. Osa infot saan läbi mehe, seda ka. Ja siis on see defineerimata viis. Füüsiline tunne on, et see tuleb läbi pealae, kui ka mitte päris iga kord. Vahel jälle ma lihtsalt tean asju...
Samas on see mulle oluline kogemus, kui olen ennast kuskile infovoogu muukinud. Päris huvitavad asjad tulevad välja.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
lycantrophe
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 26 Dets 2004
Postitusi: 1135

PostitusPostitatud: Esm Jan 10, 2005 10:11 am    Teema: Vasta viitega

tokroda kirjutas:
kahjuks on praegu asjad tõesti nii, et kui naine kasutab mehe teadvust, siis on tal võimalik pääseda lendaja käest.
me kõik haarame kuskilt teadvust. kasulik oleks ikka teada, kust me seda võtame. naine haarab teadmisi ülevalt, ehk taevast. Seal kükitab lendaja. mees haarab maapõuest.


ivana kirjutas:
naine saabki saada oma info ainult ülevalt, mees alt. Kokku moodustavad need terviku, läbi mehe ja naise koostöö. Nii. Üleval on asjad praegu sassis, nagu mulle tundub. St see, mida naine alla toob, pole adekvaatne. Samas, naisena võin ma öelda, et kuidagimoodi, kuskilt saan ma ka adekvaatset infot, mida kasutan.


Lendaja kohal taevas istub meie teisik, see teisik ei ole seotud nendega kes põrgus ja allpool.
Nõiad-unenägijad on need kes haaravad teadmisi taevast, lendaja pea kohalt. Sellelt teisikult kes lendaja kohal. Naised on need, kes loomu poolest unenägijad. Mehed on loomu poolest varitsejad - need kes haaravad maapõuest. Terviklikkuseks on vaja mõlemat poolt, peab muutuma vaimselt sootuks. Naist takistab lendaja, meest naise abi vajamine. Terviklikkuse saavutamiseks peame taeva maa peale tooma. Mees kes kasutab naise abi, ei ole terviklik. Nagu ka naine kes lendaja küüsis. Unenägija läbib kolmanda unenäovärava, kui toob teisiku kes taevas, lendaja kiuste maa peale.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Gerdenel
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 25 Okt 2004
Postitusi: 3086

PostitusPostitatud: Esm Jan 10, 2005 10:32 am    Teema: Vasta viitega

Neid lendajaid on 7+1, kusjuures kolm on kontrolli all. Lendajaid saavad hävitada 7 naistest süsteemimeistrit pluss mees. 5 süsteemimeistrit on hetkel lihtsalt veel puudu, aga adekvaatne info tuleb neist kolmest sfäärist, mis toimivad. Hetkel toimib sisekosmos.
_________________
kui praktik pole nõus teoreetikutega, siis on ta usklik loll, sest teoreetikud teavad alati paremini, ilma proovimatagi, sest nende arvamusi on rohkem ja need on sarnased. Very Happy
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Kati
Külaline





PostitusPostitatud: Esm Jan 10, 2005 11:10 am    Teema: Vasta viitega

toimib aga on ohus. ka sinna pressitakse sisse.
Tagasi üles
libahunt
Sitaseenlane
Sitaseenlane


Liitunud: 4 Jan 2005
Postitusi: 295
Asukoht: põhiliselt metsas, keset Eestit

PostitusPostitatud: Esm Jan 10, 2005 11:27 am    Teema: Vasta viitega

On üks pääs Lendajast kõrgemale. Ja see on Maa tuuma kaudu. Pikem tee, aga toimib.
_________________
imetleb naisi nagu aegrimonia, maren, krõõt, natu, kati, neid on veel.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Tüünas
Arengumaag


Liitunud: 13 Märts 2004
Postitusi: 2299
Asukoht: omaette

PostitusPostitatud: Esm Jan 10, 2005 11:35 am    Teema: Vasta viitega

kuule lycantrophe, räägi esimesest kolmest unenäovaravast oma keeles, nagu neid näed või koged.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
tuuleluud
Punane päike
Punane päike


Liitunud: 16 Aug 2004
Postitusi: 573
Asukoht: tartu

PostitusPostitatud: Esm Jan 10, 2005 12:17 pm    Teema: Vasta viitega

libahunt kirjutas:
On üks pääs Lendajast kõrgemale. Ja see on Maa tuuma kaudu. Pikem tee, aga toimib.


Kas pead silmas seda, kui minna läbi põrgu ja siis veel sügavamale? Läbi valgusest, mis põrgu põhjas?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
Gerdenel
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 25 Okt 2004
Postitusi: 3086

PostitusPostitatud: Esm Jan 10, 2005 12:40 pm    Teema: Vasta viitega

Maa tuuma kaudu ei saa lendajast kõrgemale. Lendaja on võõras/sisse tassitud taevas. Igale meie taevasfäärile on loodud duplikaat, et õiged teadmised ei jõuaks alla. Meil on taeva sfäär olemas ja see hakkab toimima igal juhul.
Neisse kolme ei pressita enam sisse, need puhastuvad juba, nad on kontrolli all.
_________________
kui praktik pole nõus teoreetikutega, siis on ta usklik loll, sest teoreetikud teavad alati paremini, ilma proovimatagi, sest nende arvamusi on rohkem ja need on sarnased. Very Happy
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
libahunt
Sitaseenlane
Sitaseenlane


Liitunud: 4 Jan 2005
Postitusi: 295
Asukoht: põhiliselt metsas, keset Eestit

PostitusPostitatud: Esm Jan 10, 2005 2:04 pm    Teema: Vasta viitega

Maa tuumast jookseb kaarjas kanal Lendajatest ülespoole õigetesse infosfääridesse. Lendajad seda ei leia. Info tuuakse tagasi sama kanali kaudu. Seda teevad koostöös naine ja mees. Vaid koostöös jõutakse infoni ja tuuakse teisteni. Igaüks ei saa. Gerdenel pole piisavalt puhas.
Ivana!
Põrgu ei loe. Otsi paralleelmaailmast. Aga valgussõõr enne kanali algus on olemas.
_________________
imetleb naisi nagu aegrimonia, maren, krõõt, natu, kati, neid on veel.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Tüünas
Arengumaag


Liitunud: 13 Märts 2004
Postitusi: 2299
Asukoht: omaette

PostitusPostitatud: Esm Jan 10, 2005 2:18 pm    Teema: Vasta viitega

kus see valgussõõr peaks olema?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Gerdenel
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 25 Okt 2004
Postitusi: 3086

PostitusPostitatud: Esm Jan 10, 2005 2:21 pm    Teema: Vasta viitega

Looja tasemel inimene jah saab tuuma kaudu kõrgemale sagedusele, aga sina seda pole, nii et sina ei saa. Mina ka ei saa Laughing , selles on sul õigus. Mina saan infot kuni 47 sfäärini. Aga ma olen täiesti puhta kanaliga ja koostööd oskan ma mehe ja naise vahel teha paremini kui sina. Mina valdan isetut kanalt, sina mitte.
_________________
kui praktik pole nõus teoreetikutega, siis on ta usklik loll, sest teoreetikud teavad alati paremini, ilma proovimatagi, sest nende arvamusi on rohkem ja need on sarnased. Very Happy
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Gerdenel
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 25 Okt 2004
Postitusi: 3086

PostitusPostitatud: Esm Jan 10, 2005 2:23 pm    Teema: Vasta viitega

Täiusliku side valdaja loob kanalid tuumast igale poole, aga see side on hetkel katki. Kanalid on lõhutud, neid alles taastatakse.
_________________
kui praktik pole nõus teoreetikutega, siis on ta usklik loll, sest teoreetikud teavad alati paremini, ilma proovimatagi, sest nende arvamusi on rohkem ja need on sarnased. Very Happy
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
libahunt
Sitaseenlane
Sitaseenlane


Liitunud: 4 Jan 2005
Postitusi: 295
Asukoht: põhiliselt metsas, keset Eestit

PostitusPostitatud: Esm Jan 10, 2005 2:27 pm    Teema: Vasta viitega

Sa võid olla mängude maal kuninganna või kus tahes. Su omas maailmas.
Võrdle oma kaht viimast postitust - sa räägid täpselt seda, mis sulle parasjagu kasulik. Sama teeb Arxos. Märkamata, et eelmine oli just vastupidine üleeelmisele jne.
Ma ei tule oma sfääridesse pääsu avalikustama ja numbritesse valama.
Kui oled puhas, siis ma ei pääseks su kanalisse, aga hetkel ma pääsen, kui tahan.
_________________
imetleb naisi nagu aegrimonia, maren, krõõt, natu, kati, neid on veel.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Kati
Külaline





PostitusPostitatud: Esm Jan 10, 2005 2:36 pm    Teema: Vasta viitega

kanalisse pääseb siis kui see on valveta/kaitseta.

teoreetiliselt tingimusteta kanalisse võiks vabalt pääseda kõik. hetkel aga tundub selle võimaldamine olema enesetapp...vms.
Tagasi üles
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Uudised ja seaduspärasused Kõik ajad on GMT + 3 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5  Järgmine
Lehekülg 3, lehekülgi kokku 5

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


© 2001, 2005 phpBB Group