Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula: Arengumaagide esinemised nõmme raadios.
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

Kuidas arendada oma tajusid ja teisi vaimseid võimeid?
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Erinevad teemad
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
salmo
Valge päike
Valge päike


Liitunud: 17 Veeb 2004
Postitusi: 10

PostitusPostitatud: Reede Veeb 20, 2004 11:06 pm    Teema: Vasta viitega

Tokroda, ma annan sulle ühe vihje. See naine kellest ma kirjutasin on TÕSI USKLIK; Jumal ees ja jumal taga. Tal on ka palju usklikest sõbrannasid, keda ta vapralt minu kallale ässitab.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Reede Veeb 20, 2004 11:14 pm    Teema: Vasta viitega

No nüüd on selge, miks ta nii tugev on. Teevad kambakat. Muideks nemad kasutavad jõudu, mida meie nimetame Karnalkiks. See on jõud, mis võtab jõuga teise varanduse, hinge. Ründavad kõhtu. Muideks mina näen karnalki ¹amanistlikus pildis munga kuues, kapuuts peas,nägu koosneb pimedusest. Silmad on suured, hööguvad, punased. Seda on joonistatud ka UFO raamatutes. Ka Filmis tähtede sõda olid sellised tegelased. Kui tahad, abi, anna märku privaat sõnumis.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Hiievana
Tumeroheline päike
Tumeroheline päike


Liitunud: 21 Dets 2003
Postitusi: 163
Asukoht: Koluvan

PostitusPostitatud: Laup Veeb 21, 2004 2:33 pm    Teema: Vasta viitega

Lugesin Salmo postitusi.Hmm, tundub üsna tuttav suhtumine.Siin oli kunagi üks I¹tari nimeline naisterahvas, kes väljendus üsna sarnaselt.Lihtsalt huvitav paralleel, muud midagi.
_________________
- inimene lõi jumala -
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Polaarpäev
Tumeroheline päike
Tumeroheline päike


Liitunud: 20 Dets 2003
Postitusi: 110

PostitusPostitatud: Laup Veeb 21, 2004 8:35 pm    Teema: Vasta viitega

Ple kuangi nii kõvasti naerda saanud kui selle teemaga siin... andekad olete Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Esm Veeb 23, 2004 12:15 am    Teema: Vasta viitega

Hiievana kirjutas:
Lugesin Salmo postitusi.Hmm, tundub üsna tuttav suhtumine.Siin oli kunagi üks I¹tari nimeline naisterahvas, kes väljendus üsna sarnaselt.Lihtsalt huvitav paralleel, muud midagi.
Vaata, siin on vaja hingega tunneteda. Üks nendest soovis ise mind allutada, selle tekst omas jõudu. Teine tegi seda käsu peale, ei omanud jõudu. Aga mulle meeldib see mäng, kuigi varsti ta lõppeb. Alati, kui keegi on hakkanud arenema, siis leidub jälle keegi, kes teda tahab orjastada. Nii on ka minuga. Ma olen uus, ilma minevikuta. Nüüd vaja kibekähku käpp peale lüüa ja seda tehakse õigluse sildi all. Ole nats tähelepanelik vaatle mängu. Sa ju foorumi algusest saadik. Võin Sulle õelda, et vabamüürlased on juba kohal.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
salmo
Valge päike
Valge päike


Liitunud: 17 Veeb 2004
Postitusi: 10

PostitusPostitatud: Teis Veeb 24, 2004 11:25 pm    Teema: Vastuseks Tokrodale Vasta viitega

Kallis Tokroda

Sa arvad, et sa oled saanud minust ühe ilusa pildi "avatud raamatust". Ma pean sind ikkagi kurvastama-ma ei ole mingi võimuahne tüüp, kes tahab sind allutada. Minu jaoks on kompliment, et nii sina kui ka Ork ei tea minust mitte midagi. Olen teie jaoks ümara näoga tugeva kondiga vanem naine. Kurb aga su tajud on valed. Tajud on naiste tugev külg. Kui sa oskaks naisi hinnata, siis oleks ka sinu tajud paremad. Sinu jaoks on naised jagunenud kaheks- pandavad ja mitte. Vaata enda ümber ja sa näed, et ka naised suudavad midagi suurt teha.

PS Kui sa oleks mind tajunud, siis oleks minu telefon juba helisenud.

Miks ma seda tegin? Mitte selleks, et sa mind mingis olukorras ei ole hinnanud. Asjamõte oli see, et sulle selgeks teha, et sa ei tohiks inimeste probleemidega tegeleda, kui sa ei ole neid silmast silma näinud (sh ka ristimist maha võtta). Sa võid anda inimesele õnge, mitte tema eest kala püüda.

Sul oli õigus see võitlus lõpeb , kuigi võitlust pole olnud. Head arenemist sulle.

Sa arvad, et mu nn probleem mind väga häirib. Eksid, ma võtan seda kui arenemist. Ja sellest naisest rääkisin ma sulle ainult selle pärast, et sa ei tajunud mind vaid ainult teda.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
coco
Külaline





PostitusPostitatud: Teis Veeb 24, 2004 11:39 pm    Teema: Oioioi... Vasta viitega

Ära Sa PALUN kooliõpetajaks hakka! Sest ma juhuslikult tean, mida lapsed selliste õpetamismeetodite puhul Sinuga teeksid... Shocked ... Eelmisel nädalal just rääkisime sel teemal...
Tagasi üles
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Veeb 25, 2004 12:10 am    Teema: Re: Vastuseks Tokrodale Vasta viitega

salmo kirjutas:
Kallis Tokroda.Minu jaoks on kompliment, et nii sina kui ka Ork ei tea minust mitte midagi
Jah, sinust, kui füüsilisest inimesest me tõesti midagi ei tea, aga muul tasandil Question Ma jätan selle rõõmu sulle.
salmo kirjutas:
Sinu jaoks on naised jagunenud kaheks- pandavad ja mitte.
Eksid, need on Pandavad, talutavad ja mitte pandavad.
salmo kirjutas:
Ja sellest naisest rääkisin ma sulle ainult selle pärast, et sa ei tajunud mind vaid ainult teda.
Keegi peab ju süüdi olema. Ega süü saa õhku rippuma jääda Wink
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
monotoon
Punane päike
Punane päike


Liitunud: 21 Jan 2004
Postitusi: 540

PostitusPostitatud: Kolm Veeb 25, 2004 10:47 am    Teema: Tokrodale Vasta viitega

Kuidas magasid ?
Näed , toredad inimesed pakuvad Sulle häid soove ja soovitusi . Istu , võta aeg maha , ja uuri veidi asja . Selline teguviis on meile igaühele vahetevahel vajalik .
Siin on praktilise maagi alapealkiri ja me võiksime kirjutada siin hoopis meie igapäevastest tegemistest , milledel maagiline järelkaja .
Võtsin aastaid tagasi ühe väikese teema , mille järgi üritasin inimesi jälgida .
"Mängurid" - kes nad on , ja miilega nad hakkama saavad .
Selle mõiste alla kuuluvad võimuaplad inimesed , osa neist on juhtuvatel positsioonidel . Teine osa soovib seda saavutada , kuid midagi on alati takistuseks .
Kuidas Teie ,auväärt Tokroda ja foorumilugejad ,seda teemat lahti mõtestate ?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Tänulik



Liitunud: 16 Veeb 2004
Postitusi: 7

PostitusPostitatud: Kolm Veeb 25, 2004 11:53 am    Teema: Vasta viitega

Tokroda on ju korduvalt kirjutanud et oskused ongi võim. Ainus võimalus selle võimu alt vabanemiseks on see oskus ise ära õppida, siis ei mõju. Kui mulle teiste oskused ei meeldi, siis on see minu enda mure ja küündimatus.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
coco
Külaline





PostitusPostitatud: Kolm Veeb 25, 2004 12:11 pm    Teema: Vasta viitega

Mäng pole minu tajumust mööda sugugi halb Smile Mäng ongi kogu see maine elu, mida inimesed surmtõsiselt kipuvad võtma... Vaata väikseid lapsi mängimas, kui loovad nad on! Mälus on pilt endast nii viiesena, mängupaigaks oli putketihnik, kõrge helerohelist valgust täis mets, kuhu ehitasin puutükkidest, plastiliinist, kividest jmt terve maailma... Aastaid hiljem kui oma vanima lapsega koos hakkasin plastiliinist igasuguseid asju voolima, ei jõudnud ära imestada kuidas ma pole enam suuteline PÄRIS jalgratast tegema, viieselt ju olin...

On`s võim iseenesest Sinu arust halb?? Võim oma tunnte,mõtete,tegude üle... võim muuta olukordi harmoonilisemaks...

Loe seda foorumit tähelepanelikumalt, ja otsi just seda millega esialgu sugugi nõustuda ei taha!
Smile
Tagasi üles
monotoon
Punane päike
Punane päike


Liitunud: 21 Jan 2004
Postitusi: 540

PostitusPostitatud: Kolm Veeb 25, 2004 5:30 pm    Teema: Vasta viitega

Võim oma tunnete ja tegude üle on parim ,mida inimene endale eesmärgiks võib seada . See on vaid tervitatav.Oma võimete ja oskuste kontrollimine ja teiste omadega võrdlemine - toob vaid enesusaldust ja arenguhimu kaasa . See on väga hea minu arvates.
Selles foorumis on palju kirjutatud nn. juhtruumist .Kui meil on kontroll ja võim oma juhtruumis ,siis loomulikult ei suuda keegi meile "pähe istuda"...
....siis ei pea , silmad peos , otsima abi meist tugevamatelt inimestelt ega sensitiividelt . Kes paraku on igaüks oma maailmas kinni ja kui ei oska nende pakutavat lahti mõtestada ,siis võib tekkida vastupidi kibestumise ja mõru meele järelmaik .
Veel veidi võimuihast . Nüüd negatiivses vaates .Ehmatusega märkasin et lasteasutustes on tööle sattunud inimesi , kes oma võimuiha saavad rahuldada lapsi kamandades ja nende üle moraalset voli kasutades.
Kui ikka oma juhtruum on räämas ja tolmu all , siis sellised inimesed peaks pika puuga kasvatussüsteemidest eemal hoidma .Ma praegu räägin siin täiesti reaalsetest situatsioonidest , ega lendle mingeil vaimlistel tasanditel .
Lihtsalt , avaldasin teile oma tähelepanekuid .
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
salmo
Valge päike
Valge päike


Liitunud: 17 Veeb 2004
Postitusi: 10

PostitusPostitatud: Kolm Veeb 25, 2004 10:14 pm    Teema: Tokrodale Vasta viitega

Mul on sulle veel mõni küsimus. Kuidas sa nüüd tajud mind negatiivse tegelasena, kellel on palju vigu ja komplekse. Kui ma olen oma vigade ja komplekside kohta sinult küsinud sinuga kohtumisel- pole sa osanud mulle midagi vastata. Miks sa näed minus kahte erinevat inimest- üks foorumis, teine päris elus?
Kuidas sa saad mulle oma loodud hierarhias anda mingi koha kui ma ise mitte millegagi hakkama ei saa? Sa ju lammutad oma ehitatud maja. Kui ma olen nii suur allutaja ja võimutseja, siis miks sa mulle seda silmast-silma kohtumisel pole öelnud? Kumb pool on õige?
Ma tunnen sind ja väga hästi, muideks sina mind ka. Miks ei suuda sa mind foorumis äratunda? Miks pead mind hoopis teist suguseks kui ma olen?
See millest tuli nii suur kisa oli see, et ma tahtsin ainult oma arvamust info ja energia vahetusest öelda. Võib olla polegi sa kedagi nii armastanud, et seda tõelist tunnet tunda...
Foorum on sinu teooria jaoks hea koht, aga lase teistel ka oma arvamust avaldada. Inimeste üle ei saa ainult kirjutatud teksti järgi otsustada.
Ma oleks sulle väga tänulik kui sa mulle lõpuks ütleks kas ma olen positiivne või negatiivne (see mida sa siia maani oled näinud on minu ümber tõmblevad inimesed). Kuidas sa ei suuda minu olemust näha- kas need tõmblejad on siis nii tugevad?
Ma ei taha sind halvustada vaid seda, et sa teiste kogemuste ja egoga arvestaks.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Veeb 26, 2004 2:04 am    Teema: Vasta viitega

Salmole
Vaata foorumis on sama palju infot sinust, kui palju Sa sinna sisse paned.
Inimeses on mölemad pooled. Nii head, kui ka halvad. Ma vöin iga inimese kohta öelda nii head, kui ka halba. Kui keerasid siin foorumis oma negatiivse külje ette, siis vastasin samamoodi. Muideks oled pannud tähele, et ma ei pea onupoja poliitikat. Kui inimene teeb rumalust, siis sakutan. Kui ta järgmine kord on möistlik, siis suhtun lugupidavalt. Ma ei pea pikka viha. Oled pannud tähele, et mönele teisele ütlen väga karmilt, sulle pole küll midagi öudsat maininud. Kui ei usu mind, siis küsi möne teise käest. Teinekord tasuks kuulata körvalvaataja nägemust.
Muideks, kui Sa mind tead, siis tead ka seda, et mul armastusega on köik OK.
Vastan otse. Ma ei viitsi nuputama hakata, kes Sa oled, mul tutvusrinkonnas palju inimesi. Sind vötan foorumis sellisena, kellena ennast oled tutvustanud. Ma saan aru, naistele meeldib mängida peitust.
Kui oled tajuja, siis küsin otse. Kas oled tajunud minus viha impulssi? Siit saad kogu vastuse.
Muideks, üks puhastus kuur kuluks Sulle ära küll.
Aga kui tahad mängida seda mängu edasi, siis las käia. Rahvas tahab tsirkust. Kui ise ei tee, siis kes seda ikka teeb.
Tösine vastus: Jah vöörmöjud on tugevad, seda nägin otse, et ma ei räägi inimesega, vaid kellegiga, kes on ta allutanud. Rääkisin tema sees oleva väärisikuga. (Te järeldused, kuidas see naine on allutanud Sinu)Ma arvan, et see, mis minust said on Sulle üks kogemus.
Tahad vastust. Ma ei pea sind halvaks inimeseks, tore Sinuga jageleda, see arendab Sind ja ka mind. Naudi kemplemist. Se purustab väärisiku. Muideks, kui Sind foorumis togin, siis tunneb see naine valu. Sest töelised paugud saab tema.
Vaata, ütled, et ma ei arvesta teistega. Siin eksid tösiselt. See, mida trambin on väärisiksus. Ega asjata mu ümbere maage ei teki. Selleks on vaja arvestada teiste inimese minaga. Minu töö on minu visiitkaart.
Aitab nüüd Sulle, teised tahavad ka minuga suhelda.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Vesi
Tumeroheline päike
Tumeroheline päike


Liitunud: 24 Veeb 2004
Postitusi: 129
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Veeb 26, 2004 12:13 pm    Teema: Tokrodale küsimus Vasta viitega

Kas Sinu teooria järgi jagunevad mehed naised valguse- ja energiakandjateks absoluutselt või võib siin toimuda ka teatud segunemist ja rollivahetust?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Laup Veeb 28, 2004 4:12 am    Teema: Vasta viitega

Me sünnime meesteks ja naisteks. Mehe keha annab ühenduse planeedi info (Õigemini küll teadmised, infot saavad mõlemad)väljaga. Naised energia väljaga. See tähendab, et inimene saab ühe energia otse ja teise poole vastassoo käest. Ühte tasuta, teise eest tuleb maksta.
Jäta meelde, kui peres valitseb lollus, siis tuleb tappa anda pereisale, kui vaesus, siis pereema pole tasemel. Ära süüdista naisi rumaluses. Neil pole olnud tarka meest kõrval, või on tal armastusega probleeme. Mehe edu sõltub naisest. muideks ühiskonna keskmist saab vaadata kõikide inimeste summa järgi. Näiteks kas Eestlased on targad. See on meeste töökuse mõõdupuu. Kas vara läheb eestlaste kätte või mitte, see sõltub sellest, kas Eesti naine väärtustab eesti meest või välismaalast. Valitsus on lihtsalt Kogu eestii naiste eelistuse summa peegeldus.
feminism on loodud meeste poolt, et vallutada naaberrahvas läbi naiste.
Need reeglid ei kehti inglitele, Nende energeetika on mõlemasooline (maailmas kuskil 700-800 kehastunut).
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
monotoon
Punane päike
Punane päike


Liitunud: 21 Jan 2004
Postitusi: 540

PostitusPostitatud: Laup Veeb 28, 2004 9:38 am    Teema: Inimeseks sündinud Vasta viitega

Kui me vaatame mõnd looma jooksmas ringi . Siis esmapilgul näeme temas looma. Koer on koer ja kass on kass , hiir on hiir ja lind on lind.
Niipea aga , kui on tegemist enda liigiga , nii on kohe lood teised . Me ei näe mitte inimesena inimest , vaid ikka emane isasena või isane emasena . Siis sõna inimene ununeb.khmm
Rolling Eyes Mina näen selles mingit piirangut inimese teadvuses.
Suhtuge iseendisse kui inimestesse ja kogu maailm muutub teie nägemuses palju avaramaks .
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
ork



Liitunud: 20 Dets 2003
Postitusi: 1270

PostitusPostitatud: Laup Veeb 28, 2004 11:00 am    Teema: Vasta viitega

Salmole.
mida öelda selle Sinu soovi kohta, et kõik hirmsasti Sinu probleemi lahendaksid?
see pole muud, kui SITT OTSIB KODU.
teeme aga ennast väga tähtsaks, teeme enda kohta teema.
laseme oma probleemi voolama: äkki sitt leiab uue kodu ja perenaine saab vabaks.
ja kui ikka hästi ei kleepu, siis hakkame süüdistama.
oponent sunnitakse ennast kaitsma, luuakse pseudo-süütunne(pseodo, sest oponendil pole selle probleemiga vähimatki pistmist).seejärel kleepub sitt hoopis paremini.
ja ongi: Salmo on hoopis õnnetu kannataja ja Tokroda saamatu nõiajobu.
lihtne skeem aga töötab iga valitsusega.

mida me sellest õppisime: sitajagaja tunneme ära hädaldamisest.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
salmo
Valge päike
Valge päike


Liitunud: 17 Veeb 2004
Postitusi: 10

PostitusPostitatud: Laup Veeb 28, 2004 10:27 pm    Teema: Orgile Vasta viitega

Tore on teha teise kohta järeldusi mingi kirjutatud teksti järgi. Kui sa oleks minu kirjutatud teksti lugenud, siis sa oleks ka aru saanud, mida ma tegelikult tahtsin. Ma tahtsin teile selgeks teha, et ilma inimest nägemata ei saa tema kohta mingit pilti. Kuidas sa seletad seda, et Tokroda suhtub minusse ühte moodi foorumis ja risti vastupidi päris elus?
Ma ei taha, et keegi minu probleeme lahendaks.Ma suudan seda ise teha. Ma ei ole mingi hädaldaja tüüp ja ma saan oma eluga hakkama. Mul on tore perekond ja vägagi huvitav elu. PS see naine keda teie näete ei ole lihtsalt mina SAAGE JUBA LÕPUKS ARU.
Ehk lõpetaks juba selle teema, hakkab juba tüütavaks minema. Eriti see, et ükskõik mida ma ka ei kirjutaks te ei viitsi arusaada.
Jutukas tunnistasid sa ju ise, et sa mind ei taju, miks sa nüüd väidad, et sa tead minust kõike???
Teile kõike head soovides
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
monotoon
Punane päike
Punane päike


Liitunud: 21 Jan 2004
Postitusi: 540

PostitusPostitatud: Püh Veeb 29, 2004 2:17 am    Teema: salmole Vasta viitega

Minu arust Sinu isklikud suhtumised Tokrodasse ei ole selle teema alla kuuluv.Miks risustad laadatralliga seda foorumi teemat?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Erinevad teemad Kõik ajad on GMT + 3 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6  Järgmine
Lehekülg 3, lehekülgi kokku 6

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


© 2001, 2005 phpBB Group