Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula: Arengumaagide esinemised nõmme raadios.
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

Kuidas arendada oma tajusid ja teisi vaimseid võimeid?
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Erinevad teemad
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Natu
Külaline





PostitusPostitatud: Kolm Veeb 18, 2004 2:55 pm    Teema: Vasta viitega

Kerca!
Konn ikka muutus ju pärast printsiks ka.
Tagasi üles
kerca
Beez päike
Beez päike


Liitunud: 7 Jan 2004
Postitusi: 203

PostitusPostitatud: Kolm Veeb 18, 2004 4:22 pm    Teema: Vasta viitega

Natuke kirjutas:
Kerca!
Konn ikka muutus ju pärast printsiks ka.


aga saja pääle jääb ikka väga väheks. Rolling Eyes Oleks neid printse, mis ühest konnast tuleb nii umbes sada kaks - siis ehk veel kuidagi.

Aga teisalt, kui ikka sada naist üht konna kukuks musutama, siis on vähetõenäoline, et see konn üldse kudema hakkab ja produktiivselt printse toodab. Ta vaeseke annab enne otsad.

Laughing Ei usu mina hülge juttu.
_________________
üks konn astus usinasti mööda teed, oo-jaa ja-jaa
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Natu
Külaline





PostitusPostitatud: Kolm Veeb 18, 2004 4:50 pm    Teema: Vasta viitega

Koosnen ma paljudest loomadest,
aga sellist osa nagu hüljes ma kahjuks ei tunne.
Tagasi üles
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Veeb 19, 2004 1:37 am    Teema: Vasta viitega

salmo kirjutas:
Tere supermees!
Sinu arust on ainult meestel kohustused. Puhtjuhuslikult on minul naisena ka kohustusi. Mina ka rabelen päevast päeva- teen tööd, mul on perekond ja laps, on ka vaja probleeme lahendada.
Ma pean sind kurvastama ma ei ole rahuldamata naine. Sex on minu jaoks ka väga vajalik- ainult selle vahega, et ma tahan seda armastatud inimesega. Kas see on kompleks?
Kui ei ole tundeid ei ole ka mingit energia ega valguse vahetust. Pole vaja minu pärast vaeva näha ja mulle 12 meest saata. Minu ümber on piisavalt mehi.

Miks sa ärritud nii tühiste asjade pärast, kas siis ei ole foorum oma mõtete avaldamise koht?
Miks on oma isiklike mõtete avaldamine kohe kaklus?

Veel üks küsimus- miks sinu jutust kumab kogu aeg läbi, et sina oled kõige tähtsam ja targem inimene maailmas “Ainujumal”???
Kas sinu arvates ei ole olemas ka teisi arenguvõimelisi tarku olendeid sinu kõrval?

Muideks naised ei ole ainult kaklevad ja virisevad objektid- neil on ka elus mingi eesmärk ja töö.
Kas sinu jaoks on tõesti arendavam olla oinas oma 100 lamba seas haljendaval karjamaal ohutus kaugusesa kõigest kui omada paari tugevat ja mõtlevat naist oma kõrval
?

Ma loodan, et hakkas nüüd kergem.
Ma annaks Sulle soovituse, kui nõid, mitte kui mees.
Sa tahad võistelda meestega (mees ja naine on kaks täiesti erinevat asja). See ei ole võimalik, püüdes olla meestega võrdne lood konflikti, kus üks osapooltest kannatab (vasavalt tugevusest). Kaks ühesugust ei saa olla ühes kohas.
Ole naine, siis saad nautida meest. Proovi.
Muideks siin foorumis on päris palju asjalikke naisi, kes suudavad sulle seda õpetada.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Veeb 19, 2004 1:48 am    Teema: Vasta viitega

Lugesin Kerca postituse läbi mehhiko nõidadest.
Naljakas lähenemine neil.
Tegelikult on nii: Naine on ügenduses planeedi energia väljaga, mees teadvuse väljaga. Kui naine ja mees saavad kokku, siis nad vahetavad. Naine annab mehele energiat, mees naisele teadmisi. Mida võin tekstist järeldada. Seda, et hinnatakse naise tööd, aga mitte mehe oma.
See, kes kui palju on võimeline andma, sõltub sellest, kui suur on inimese läbilaske võime. Muideks ei anta oma isiklikku energiat. Järgmine vale. Energia puudus tekib sellest, et naine ei ole kooskõlas loodusega. Muideks maailmas on kuskil 800 olendit, kes ei vaja vastaspoolt. Need on kehastunud inglid. Tsirka 400 meest, kes ei sõltu naistest ja 400 naist, kes ei sõltu meestest. Aga osad on neist orjastatud. Seega vabasi 500
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
kerca
Beez päike
Beez päike


Liitunud: 7 Jan 2004
Postitusi: 203

PostitusPostitatud: Nelj Veeb 19, 2004 10:15 am    Teema: Vasta viitega

Natuke kirjutas:
Koosnen ma paljudest loomadest,
aga sellist osa nagu hüljes ma kahjuks ei tunne.


eh, see on lihtsalt üks lastelaul - kus ämblik ja põder on sõbrad ja siis kohtuvad hülgega, kel hülge viga küljes...

Mingit seost ma sinul ja hülgel küll ei nää - ei midagi isiklikku

ehk siis üks teine laul tolle printsi ja konna teemaga...

kiigelaulukuuik laulab - sa ütled mulle päikene või ütled seda kõigile, kas võib sellest arvata, et kalliks pead mind saa

ja siis tädi ütleb vahele, et ema ütles mulle, et ära usu meeste juttu, mehed ainult valetavad... Laughing

Ühesõnaga tekitasin ma läbu Wink

kokkuvõttes on seks jõud, mida naised on vajadusel kasutanud oma ambitsioonide rahuldamiseks - ka kuningad on kukkunud kurtisaanide mõjul

Selle võimu ees on mehed võimetud. Mehed põlgavad seksuaalset naist - põlgavad ja ihaldavad...

Ah, misiganes - mingi teooria tahtis kujunema hakata, aga laiskus on peal - ei viitsi enam edasi mõelda
_________________
üks konn astus usinasti mööda teed, oo-jaa ja-jaa
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Tänulik



Liitunud: 16 Veeb 2004
Postitusi: 7

PostitusPostitatud: Nelj Veeb 19, 2004 11:08 am    Teema: Naine Vasta viitega

Naine peab olema kooskõlas loodusega - aga palun konkreetsemalt, millega? Siis saab naine nautida meest - minu teada inimene saab kogeda ainult iseenda erinevaid tahke, järelikult naine saab nautida ainult naiseks olemist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Cyclamen
Lilla päike
Lilla päike


Liitunud: 30 Dets 2003
Postitusi: 454
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Veeb 19, 2004 10:13 pm    Teema: Vasta viitega

kerca kirjutas:



hm, kui vaadata naiste positsiooni meeste kõrval, siis oleme kuidagi madalamal küll ja üsna väevõimuga surutud - ajaloos ju pole olnud naisel õigust omada vara, saada haridust, teha karjääri...

Nii et mõelge, naised, miks ja kellega te oma armastust jagate. Ja mõelge, mida te selle eest tasuks saate Cool


- sellega mina küll nõus ei ole, et ajaloos pole olnud naisel õigusi... on olnud ja mitte vähe. mitte üksnes matriarhaatides, vaid ka patriarhaarses ühiskonnas. kui see mulje ka jäeti, et mees on otsustaja- tegelikult oli ikkagi naine see kes "pead keeras". ja tark naine ei lasknudki sellel välja paista, et tema on "niiditõmbaja" tegelikult. naistel on meeste üle mõjuvõim, mida mehed naiste üle ei saavuta kunagi. naised võiksid hoopis rohkem oma "väge" kasutada ja kasvõi seksist ka enda jaoks maksimaalse võtta. ja mitte unustada, et on olemas seks kus pole armastust samuti nagu ka armastus, kus pole seksi.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
salmo
Valge päike
Valge päike


Liitunud: 17 Veeb 2004
Postitusi: 10

PostitusPostitatud: Nelj Veeb 19, 2004 11:07 pm    Teema: Vasta viitega

Kallis Tokroda sinule kirjutamisest ei muutu minu elu ei raskemaks ega kergemaks. Mina ei taha võistelda meestega. Loomulikult on mees ja naine täiesti erinevad asjad, ainult tänapäeva ühiskonnas on soorollid vägagi läbipõimunud. Ma mõtlen selle all reaalset elu. Palju suurem probleem on meestes, kes ei suuda alluda naisterahvale (selle all ma mõtlen ülemuse ja alluva suhet). Ka sina ei suuda tunnistada enda ümber tugevaid naisi. Miks sa ei suuda vastata nendele küsimustele, mis sulle esitatakse(st ainujumalaks olemist ja sinu suur EGO)?
Muideks mul ei ole seda probleemi, et ma ei oskaks olla naine (mul ei ole vaja nn asjalike naisi seda õpetama) ja ma oskan ka meest nautida. Ma olen seda proovinud ja proovin ka edaspidi.
Loomulikult võivad olla sex ja armastus eraldi. Armastust on ju mitmet liiki. Armastus+sex on see, mis loob tõelise valguse ja energia vahetuse, mida niisama sex mingi mehega kunagi ei loo. Ma olen seda ise proovinud
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Reede Veeb 20, 2004 4:24 am    Teema: Vasta viitega

Salmole
Loomulikult ei muutu sellest Su elu, aga vahetevahel on vaja kogunenud pinged kuhugi maha laadida. Sul on selleks täielik õigus, selleks see foorum mõeldud ongi. Ainult vaata, et Sa seda vale inimese peal ei tee, võid saada tema pinged ka endale.
Tänapäeva soorollide segamine on osa globaalsest manipulatsioonist. Sest mida rohkem segadust, seda parem inimesi rõõvida. nad ei märka enam tegelikkust.
Mis puutub mees ja nais ülemustesse, siis mulle meeldivad ka rohkem mehed. nii naljakas, kui see ei ole, mehed suudavad rohkem teistega arvestada, nad on lahkemad. Mul on palju ülemusi olnud. 50% meesülemustega jään rahule. Naiste seas on heal juhul 10%, Mul isiklikult on õnnestunud kohata ainult ühte. Aga samas võiks väga palju nende nii nimetatud vägitükkidest rääkida. Annavad tugevalt meestele silmad ette.
Mis puutub minu naiste tunnistamisse, siis las teevad seda need naised, kes mind tunnevad. Neid on siin foorumis.
Miks arvad, et mul suur ego. Seda räägid tunde pealt. Kasuta loogikat. Sa tead, et inimene, kes on kaotanud oma ego, see hakkab saama infot teistest sagedustest. Ma loodan, et oled aru saanud, et see, mis ma kirjutan ei ole raamatutest loetud. Ego on see, mis ei lase tulla infot inimese sisse. Nüüd küsimus, miks Su tunne petab. Kas oskad selle ise välja mõelda, või pean aitama?
Muideks asjatunmatu jaoks paistabki võimukus ja tarkus ühesugusena.
Miks näed mind ainujumalana. Asi lihtne. See on peegeldus Sinu üksluisest elust. Sa tahad vaheldust. Siit põhjus, miks ma Sinuga vestlen.
Ma ei ole Su vigu välja toonud, sest Sa ei taha neid tunnistada.Kuigi oled nagu avatud raamat. Oled vähe kirjutanud aga kõik endast letti ladunud.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
selenium
Külaline





PostitusPostitatud: Reede Veeb 20, 2004 11:09 am    Teema: Salmole Vasta viitega

päris kohutav võib sellise pinge all elamine olla...lausa lihaskrampe tekitab Very Happy

hea laul oli kunagi: illusioon illusioon, sind vaid loon sind vaid loon....


kah üx naine Wink
Tagasi üles
salmo
Valge päike
Valge päike


Liitunud: 17 Veeb 2004
Postitusi: 10

PostitusPostitatud: Reede Veeb 20, 2004 12:15 pm    Teema: Vasta viitega

Ma ei ole midagi nii kibastunud kui te kõik arvate.
Kui ma olen avatud raamat, siis räägi mulle ka, mida sa sealt loed. Sa arvad, et ma ei taha oma vigu tunnistada- sa eksid. Sellegi poolest, kui sa tead mu vigu, siis sa võikid neid ka avalikustada. Siis paistab kui head tajud sul on.
Sa arvad, et mehed on mõisvamad... On palju meesülemusi kelle kirjeldamiseks ei ole nii negatiivseid sõnu olemaski. Sama kehtib ka naiste hulgas. Tegelikult on mehed ja naised ju inimesed koos oma vigade jne
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Reede Veeb 20, 2004 9:41 pm    Teema: Vasta viitega

Vaata, siin esimese lausega kohe eitasid: "Ma ei ole midagi nii kibastunud kui te kõik arvate."
Miks Ütlesid?"Sellegi poolest, kui sa tead mu vigu, siis sa võikid neid ka avalikustada. Siis paistab kui head tajud sul on. "
Vastus lihtne. Sa ei saa oma eluga hakkama ja loodad saada kellegi oskused ja võimed endale. See on väga algeline trikk. Päris paljud inimesed otsivad nõia juures vigu eesmärgiga leida mingit veapunkti, et läbi selle ta allutada. Sa oleksid võinud kasutada mõnd muud meetodit, näiteks võrgutamist. See annab parema efekti.
Miks tahtsid mind allutada? Väga lihtne. tajusid minu liidri rolli. Maha tegid mind eesmärgiga, lootes et teen iseennast väiksemaks ja see oleks võimaldanud Sul mind enda tahtele allutada. Vaata, see ei õnnestu Sul puht sellepärast, et mul puudub süütunne. Ma ei tee midagi sellist, mida ma ise halvaks pean.
Tark naine oleks tulnud minu juurde õpilaseks.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
salmo
Valge päike
Valge päike


Liitunud: 17 Veeb 2004
Postitusi: 10

PostitusPostitatud: Reede Veeb 20, 2004 10:06 pm    Teema: Vasta viitega

Kallis Tokroda. Kui sa arvasid, et ma olen avatud raamat, siis sa eksisid. See raamat, mida sina lugesid on täiesti vale raamat. Ma ei püüa kedagi, ka mitte sind allutada. Ma saan oma eluga hakkama ja ei täiustu teiste arvelt.
Sinu tajud on väga kahtlased. See isik, keda sa kirjeldad on olemas küll- aga mitte mina. Kui see sind peaks huvitama on ta üks naine, kes on minu peale hirmus vihane ja tahaks mind maailmast hävitada.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Tänulik



Liitunud: 16 Veeb 2004
Postitusi: 7

PostitusPostitatud: Reede Veeb 20, 2004 10:19 pm    Teema: Lummav naine Vasta viitega

Tark naine tuleb minu õpilaseks. Palun ,Tokroda, õpetage siis oma foorumi naistele, kuidas olla lummavalt intrigeeriv nagu Te ise.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Reede Veeb 20, 2004 10:21 pm    Teema: Vasta viitega

Salmole
Siis ongi õige aeg koostööd teha. Mina, kui nõid tegelengi selliste probleemidega. Ja kuna ma rääkisin sellest naisest, siis ta juba rikub su elu. Seega on vaja tast lahti saada. Sa pead ta oma hinge kettalt ära ajama. SEST NIIKAUA, KUI TA ON SEAL. Ei nähta Sind, vaid teda.
Kas tahad abi, või tegaled ise.
Muideks peale tajude on vaja veel oskusi ja teadmisi Wink
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.


Viimati muutis seda Tokroda (Reede Veeb 20, 2004 10:50 pm). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Tänulik



Liitunud: 16 Veeb 2004
Postitusi: 7

PostitusPostitatud: Reede Veeb 20, 2004 10:34 pm    Teema: Naine Vasta viitega

Ma ei kaitsnud seda naist. Kui Te Tokroda poleks ka teda intrigeerivalt lummanud, siis poleks Ta Teile isegi vastanud vaid saatnud heasse kohta.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Reede Veeb 20, 2004 10:48 pm    Teema: Vasta viitega

Tänulikule.
Et kasutada selliseid tehnikaid, nagu mina teen on vaja väga palju õppida. Minu saladus on lihtne. Kui ma kellegiga tegelen, siis jälgin alati seda, mis tada arendama paneb. Areng tõmbabki.
Aga, mida ma Sulle õpetaks algatuseks: Kõigepealt ütlen Sulle, et mehed on väga edevad, edevamad, kui naised. Kasuta ära nende nõrkust. Nüüd, kui mees teeb lollust, siis ära reageeri üldsegi. Ta ei saa tähelepanu. Nüüd püüab ta head teha. Sellele reageeri kiitvalt (jälgi alati, et üle ei soolaks). Kiitus innustab teda. Nüüd hakkab ta häid tegusid tegema ja tema elu läheb paremaks. Alateadlikult tajub ta, et Sinust saab midagi head ja ta tahab jälle sind näha. Proovi algatuseks seda tehnikat.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
salmo
Valge päike
Valge päike


Liitunud: 17 Veeb 2004
Postitusi: 10

PostitusPostitatud: Reede Veeb 20, 2004 10:49 pm    Teema: Vasta viitega

Tokroda, nüüd kui sa tead keda sa näed, siis ole hea ja ütle, kas sa mind ka näed.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Reede Veeb 20, 2004 10:53 pm    Teema: Vasta viitega

Salmole.
Kui lõpuni aus olla, siis veel mitte. Sinu tegelik mina on väga ära peidetud. Selle naise väli on kohutavalt Su ümber. Aga üks auk on juba sees. Muideks ma näen üht meest, kes kaitseb Sind selle naise eest.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Erinevad teemad Kõik ajad on GMT + 3 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6  Järgmine
Lehekülg 2, lehekülgi kokku 6

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


© 2001, 2005 phpBB Group