Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula: Arengumaagide esinemised nÔmme raadios.

KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsőnumite lugemiseks logi sissePrivaatsőnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

Kuidas arendada oma tajusid ja teisi vaimseid vÔimeid?
Mine lehele 1, 2, 3, 4, 5, 6  Järgmine

Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Erinevad teemad
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
ghazal
Valge pÀike
Valge pÀike

PostitusPostitatud: Kolm Veeb 11, 2004 12:15 am    Teema: Kuidas arendada oma tajusid ja teisi vaimseid vĂ”imeid? Vasta viitega

Pole suurem asi asjatundja ja eriline tajuja, kuid soov selleks saada kimbutab mind juba lapsest saati. Probleem on selles, et tahaks leida looduse ja kÔigi Tema seaduste ja salapÀraga kontaki, aga ei tea kuidas. Et vÔibolla siis vÀike kohake kus asjatundmatud saaksid kohata asjatundjaid.

Ühtlasi ka esimeseks konkreetsemaks kĂŒsimuseks oleks siis, kuidas arendada, endas mingisuguseid vaimseid vĂ”imeid? NĂ€ha, kuulda, tunda olendeid vĂ”i assju mida tavaline inimene ei nĂ€e?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum Saada e-mail
kerca
Beez pÀike
Beez pÀike

PostitusPostitatud: Kolm Veeb 11, 2004 10:39 am    Teema: Vasta viitega

selgeltnÀgemine

seal on mitmeid harjutusigi, kuidas Ôppida selgeltnÀgemist nÀiteks.

siis vÔib abiliseks vÔtta kivid - nÀiteks mÀekristalliga mediteerida.

siis on mÔned taimed, mis ... nojah, tekitavad pigem hallukaid.

Rolling Eyes hetkel tulid mulle need meelde, neid variante on lĂ”putult muidugi. igaĂŒks peab endale sobiva leidma.
monotoon
Punane pÀike
Punane pÀike

PostitusPostitatud: Reede Veeb 13, 2004 9:44 pm    Teema: alustada tuleb iseendast Vasta viitega

KÔigepealt Ôpi tundma iseennast .Kas suudad oma keha valitseda , kas tunnetad igat organit oma keres ,mille valitseja sa nagu oled ?
Teiseks ,palju sa suudad suunata oma mÔtteid ,mille mÔtleja sa oled ?
Oma minevikus inventuuri tehes hakkad mÔistma pÔhjuse ja tagajÀrje seost.
Ole loov, ole tĂ€helepanelik ja analĂŒĂŒsiv.
Igasugune egoistlik : MINA SUUDAN , on plokeeriv.
Loodus tĂŒhja kohta ei talu kas suudad piisavalt anda et vastu vĂ”tta ?
Ole iseenda vastu aus...
MaagivÔimete omandamiseks on mitmeid erinevaid vÔimalusi .
EesmĂ€rk pĂŒhendab abinĂ”ud.
Kui oled valmis ,siis sind leitakse.
Kui valmis ei ole ,siis sind nÀhakse ,aga ei anta mÀrku et oled leitud .
Siis jÀlgitakse sind.
...... sissejuhatuseks piisab vast.
Tagasi üles
Tokroda
Alfaisane

PostitusPostitatud: Püh Veeb 15, 2004 11:56 pm    Teema: Re: alustada tuleb iseendast Vasta viitega

monotoon kirjutas:
Igasugune egoistlik : MINA SUUDAN , on plokeeriv.
No nĂŒĂŒd paned kĂŒll vastasuunas.
Vastupidi peab olla endale kindel, siis ei satu manipulaatorite kĂŒĂŒsi.
Algatuseks hakka sisendama, et oled iseenda peremees.
Asjad alluvad sinu tahtele. Sa oled vÔimas.

Monotoon.
Sind uurides jĂ”udsin kihvtile jĂ€reldusele. Su vaimsele arengule tuleks kasuks seximine ĂŒhe tugeva nĂ”iaga. See ei ole mĂ”nitamine. Ka selline tee on vajalik. Muideks esimene info antaksegi lĂ€bi sexuaalse kogemuse. Terve maailm on ĂŒles ehitatud sellel prinsiibil. Uus energia lisatakse lĂ€bi kĂ”ige tugevama sideme. See parandaks Sinu tahet ja tĂ”staks sagedust.
ghazal
Valge pÀike
Valge pÀike

PostitusPostitatud: Esm Veeb 16, 2004 1:16 am    Teema: !!!??? Vasta viitega

see on kĂŒl mĂ”tlema panev teooria ... seksimine nĂ”iaga!!!??? algajaid ehmatab selline asi pĂ€ris Ă€ra ... vĂ€hemalt mind isiklikult
Tagasi üles
monotoon
Punane pÀike
Punane pÀike

PostitusPostitatud: Esm Veeb 16, 2004 10:43 am    Teema: seximine nĂ”iaga Vasta viitega

Mul pole ammuilma nii head tuju olnud Smile))))))
Tokroda ! Kas tÔesti Castaneda liiderlikud tekstid on sulle nii rÀigelt mÔjunud .!!!!!!!!!!!!!
Tegelikult sexiteooria pole ĂŒldsegi mitte vale mĂ”te.
EesmĂ€rk pĂŒhendab abinĂ”u.
Twisted Evil sellegipoolest nÀen vana kavalat madu sinu sees vÔimutsemas . Taltsuta teda hoolsamini !!!!!

Veel soovitan sĂŒĂŒvida sĂ”nade ja vĂ€ljendite semantilistesse tĂ€hendustesse . Wink
Tagasi üles
Tokroda
Alfaisane

PostitusPostitatud: Teis Veeb 17, 2004 12:53 am    Teema: Vasta viitega

Kahjuks pole ma Castaneda raamatuid lugenud. Aga juttude pÔhjal vÔiks Ôelda, et pÀrispalju asjalikku infot.
Ma vÔin rÀÀkida, miks sellise postituse panin.
Lugesin Sinu tekste ja jĂ€rsku lambist lĂ”i viha impulss sisse. Vaagisin sind, midagi vaenulikku ei mĂ€rganud, siis otsustasin vaadata, milline on sinu tahe. (tahteid nĂ€eme puu kujul) Muidu ilus puu, aga siis sealt hĂŒppas uss vĂ€lja. Hakkasin uurima, kuidas sinna on ta pÀÀsenud. Tulemuseks sain, et Sul on ĂŒks energeetiline kogemus puudu. Nagu teada, loodus tĂŒhja kohta ei salli. Selle kogemuse pead saama ĂŒhe tugeva isiksuse kĂ€est. Muideks see ei pea nĂ”id olema. Tema energia peab vastav olema. Kuidas leida seda. Lahendus lihtne. Nagu me oleme vĂ€lja selgitanud, siis olen sinu peegeldaja. Hakkame otsima. KĂ”igepealt kĂŒsin, mis tundub minujuures Sulle nĂ”medana. Ilusad sĂ”nad unusta Ă€ra. Tahan ausat vastust. Sellest hakkame tuletama lĂ€bi peegel efekti, mis sul puudu.

Mis ma oma vĂ€ljendustes valesti teinud Question Arvesta sellega, et olen mees ja tundeline pool ei ole mitte ĂŒks teps minu tugevamaid kĂŒlgi.

Viimati muutis seda Tokroda (Teis Veeb 17, 2004 4:46 am). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
ghazal
Valge pÀike
Valge pÀike

PostitusPostitatud: Teis Veeb 17, 2004 6:18 pm    Teema: Lahti minek!? Vasta viitega

Kas sa Tokroda selgitaksid mida tÀhendab lahti minemine ... vÔi kuidas selline nÀhtus toimub vÔi toimuda saab?
Tagasi üles
monotoon
Punane pÀike
Punane pÀike

PostitusPostitatud: Teis Veeb 17, 2004 7:16 pm    Teema: Vasta viitega

Kenad soovitused ja nÔuanded .
TĂ€nan , tokroda .
Puu on ajaloo hÀmarustest veidi pehkinud , aga las olla .
VĂ€ike ussike (assamait , kuidas see kĂŒll sinna sai !) on saadetud sulle flöödihelide saatel tantsu lööma .Plokkflööt sobiks siia kĂ”ige paremini.
See seksiteooria on kohane meesnÔidade koolitamiseks .Aga meeldivatest hetkedest oma kalli kaasaga - no kes suudab sellele vastu panna .
Embarassed Iseasi ,kuipalju keegi suudab sellel hetkel salvestada kogetut.....

Mulle meenub ĂŒks vapper hĂ€rrasmees , kes kutsus naisi nĂ”idade kursustele ,et neid vĂ€ljakoolitades endale 21 nĂ”idkaunitari ĂŒmber koguda. Vaat oli optimist Wink .
Tagasi üles
Natu
Külaline

PostitusPostitatud: Teis Veeb 17, 2004 8:37 pm    Teema: Vasta viitega

Monotoon!
Kas ta kogus huvitava vÀljanÀgemisega blondiine?
Oled sa kindel, et neid pidi 21 olema?
Olen kuulnud kellestki, kes vajas kahtteist nÀitsikut.
Arv ei mÀngi ilmselt rolli. Sarnaste vajadustega siingi foorumis paljukiidetud eesti meesnÔiad!
Tagasi üles
monotoon
Punane pÀike
Punane pÀike

PostitusPostitatud: Teis Veeb 17, 2004 9:50 pm    Teema: Castaneda Vasta viitega

.... Ôpetuse jÀrgi pidavat neid nÔiakesi 21 olema....

vabandan selle vÀikese kÔrvalepÔike pÀrast foorumirahva ees Embarassed

Sellegipoolest : Inimese seksuaalenergia töötab tavaliselt alumistes keskustes ja juhib inimese huve ja eesmÀrke.khmmm
Kui inimene aga soovib saada iseenda peremeheks ,siis tuleb seda energiat kasutada aktiviseerides nö. kÔrgemate taotluste elluviimiseks . Mis on need kÔrgemad taotlused ?
Just see - sĂŒnniga kaasaantud anded ja vĂ”imed , mida arendada endas.
Et elada vÔimetekohaselt tÀisvÀÀrtusliku inimesena .Nii , nagu inimene tegelikult vÔimeline on .Nii vaimses kui materiaalses maailmas.
Tagasi üles
salmo
Valge pÀike
Valge pÀike

PostitusPostitatud: Teis Veeb 17, 2004 11:13 pm    Teema: Vasta viitega

Sex nÔiaga-vÀga tore! Aga kuhu jÀÀb armastus? Sa vÔid sexida 12 vÔi 21 naisega, aga kui armastust ei ole, siis ei ole ka Ôiget energiat. Selleks, et energia vahetus toimuks peab ennekÔike olema hingeline side.
Sex on uus algus, vÀrvide kirgastumine, maailma nÀgemine ilma kÔrvalmÔjudeta. Kuidas saada valgustamiskogemust lihtsalt mingi nÔiaga.
Sex nÔiaga on nÔia vajaduste rahuldamine, mis on nagu kiriklik pedofiilia.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
Cyclamen
Lilla pÀike
Lilla pÀike

PostitusPostitatud: Teis Veeb 17, 2004 11:44 pm    Teema: Vasta viitega

kas hingeline side saab tekkida ainult armastusega... ma arvan, et on palju laiemaid vĂ”imalusi hingelise sideme saavutamiseks. hingelist sidet on isegi kergem saavutada kui armastust vastastikku Ă€ratada. vĂ”ib juhtuda, et on kĂŒll armastus, aga seksini (milles vallanduksid energiad) see tunne ei vii.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum MSN Messenger
Tokroda
Alfaisane

PostitusPostitatud: Teis Veeb 17, 2004 11:50 pm    Teema: Vasta viitega

Muideks 21 on inimese Baas energiate sĂŒsteem.
No kuulge naised, nii karmilt kohe sex-i suhtuma. Teil vist tugevad kompleksid. Muideks, kui teada tahate, siis naine on see, kes kÀivitab sexuaalsuse. Viha on tekkinud selles, et mehed jÔua rahuldada. Teate tööd vaja teha, hoolitseda paljude eest, jamasid likviteerida ja peale selle tegele veel naisega, oleks, et aitaks siis keegi, ainult nÔutakse.
NĂŒĂŒd tark naispere, ma tahan kuulda, kuidas ĂŒks naine kĂ€ivitab mehes iha. Vastus paluks energeetiline.
Kui ei tee tööd korralikult, saadan igale ĂŒhele 12 meest.

Ma vabandan ette nende naiste ees, kellel seda probleemi pole.
Cyclamen
Lilla pÀike
Lilla pÀike

PostitusPostitatud: Teis Veeb 17, 2004 11:59 pm    Teema: Vasta viitega

apike, no nĂŒĂŒd kĂŒsis kĂŒsimuse... kui Ă€ra vastan, siis oma saladused reedan Smile... seda tean, et tavalised naistekatest loetud nipidi tĂ”elise "isase" peale EI TOHIKS mĂ”juda. paraku enamikel juhtudel saab nendega hakkama.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum MSN Messenger
Tokroda
Alfaisane

PostitusPostitatud: Kolm Veeb 18, 2004 12:08 am    Teema: Re: Lahti minek!? Vasta viitega

ghazal kirjutas:
Kas sa Tokroda selgitaksid mida tÀhendab lahti minemine ... vÔi kuidas selline nÀhtus toimub vÔi toimuda saab?
Lahti minemise all mÔtlen ma, et ta hakkab teisi reaalsusi nÀgema.
Kuidas see nÀhtus toimib:
KĂ”igepealt peab naisele mees meeldima. See avab tema (teeb vastuvĂ”tlikuks mehe valgusele). NĂŒĂŒd peab mees olema Sisemiselt hĂ€sti tark ja kompleksi vaba. Kuna loodus on kinkinud mehele valguse ja naisele energia, siis mehe valgus kĂ€ivitab naise energia. Energiaga saab liikuda, tĂ”usta teistele tasanditele. Mees juhib. Kui mees on madala laubaline, siis loob ta naise energiaga pahandust.
Monotoon kirjutas:

Mulle meenub ĂŒks vapper hĂ€rrasmees , kes kutsus naisi nĂ”idade kursustele ,et neid vĂ€ljakoolitades endale 21 nĂ”idkaunitari ĂŒmber koguda. Vaat oli optimist

Tal oli neid naisi vaja selleks, et tervet oma olemust tĂ”sta kĂ”rgemale, kui ta vÀÀrt on. Muideks vĂ€ga paljud naised on kĂŒllaltki utud. Kui hĂ€sti tahta, vĂ”ib ka 100 tk kokku ajada. Muideks ta ei arvestanud ĂŒhe pisi asjaja. Selleks on valgust vaja.Seda naiste kĂ€est ei saa.
kerca
Beez pÀike
Beez pÀike

PostitusPostitatud: Kolm Veeb 18, 2004 11:11 am    Teema: Vasta viitega

Tsiteerin::
SeejĂ€rel selgitas Esperanza, et taoliste unenĂ€gude tarvis peab naistel olema raudne enesedistsipliin. Ta kummardus mulle lĂ€hemale ja ĂŒtles vandeseltslaslikul sosinal, justkui ei tahaks ta, et teised seda kuuleksid: “Raudse distsipliini all ei pea ma sugugi silmas pingutusi mingite kivinenud harjumuste juurutamiseks, vaid pigem seda, et naistel tuleb vĂ€ltida igasuguseid rutiinseid tegevusi, mis oleksid nende puhul ootuspĂ€rased.
“Ja seda tuleb teha juba nooruses,” rĂ”hutas ta. “Seda tuleb teha siis, kui nad on tĂ€ies elujĂ”us. Tihti juhtub, et kui naised on juba kĂŒllalt vanad, et naiseksolemisega hĂŒvasti jĂ€tta, otsustavad nad, et nĂŒĂŒd on neil paras aeg hakata tegelema ebamaiste vĂ”i teispoolsete mĂ”tete ja ettevĂ”tmistega. Nad ei tea ega tahagi teada, et siis on neil juba vĂ€ga vĂ€he lootust edu saavutada.” Esperanza patsutas Ă”rnalt mu kĂ”htu justkui trummi pĂ”ristades. “Naise tugevuse saladus peitub ta ĂŒsas.”
Esperanza noogutas energiliselt pead nagu oleks ta kuulnud tobedat kĂŒsimust, mis mulle sel hetkel pĂ€he kargas: “Tema ĂŒsas?”
“Alustuseks peavad naised tuhaks pĂ”letama oma emaka,” jĂ€tkas Esperanza. Nad ei saa olla lihtsalt mingi viljakas pinnas, mis meestel tuleb tĂ€is kĂŒlvata—nagu ĂŒtleb Jumala enda kĂ€sk.”
Esperanza naeratas, ise mind ikka veel lĂ€hedalt silmitsedes ja pĂ€ris siis: “Ega sa Ă€kki usklik pole?”
“Selleks, et saada unenĂ€gijaks, tuli mul alistada iseend,” selgitas Esperanza. “Mitte miski ei ole nii raske kui see. Meie, naised, oleme oma mina armetud vangid. Meie mina on meie vangitorn. See koosneb kĂ”ikmĂ”eldavatest kĂ€skudest ja ootustest, mida on meile sisendatud meie sĂŒnnimomendist alates. Tead ju kĂŒll, kuidas need asjad kĂ€ivad. Kui esimene laps on poiss, siis on see suur pidupĂ€ev. Kui see on aga tĂŒdruk, kehitatakse Ă”lgu ja kohmatakse: “Pole viga, kĂ”ik on hĂ€sti. Ma armastan teda sellegipoolest ja teen ta heaks kĂ”ik.”
Üksnes lugupidamisest vana naise vastu ei hakanud ma valjusti naerma. Selliseid vĂ€iteid kuulsin ma kĂŒll esimest korda elus. Pidasin ennast sĂ”ltumatuks naisterahvaks. Esperanza vĂ€idete valgusel ei olnud ma aga sugugi paremas olukorras kui ĂŒkskĂ”ik milline teine naine. Ja vastupidiselt sellele, kuidas ma oleksin tavaliselt sÀÀraseid mĂ”tteavaldusi kuuldes reageerinud, ma hoopis nĂ”ustusin temaga. Mulle oli alati selgelt mĂ”ista antud, et minu soolise kuuluvusega kĂ€ib lahutamatult kaasas sĂ”ltuvus teistest inimestest. Mulle oli alati Ă”petatud, et naine on Ă”nnelik siis kui ta on ihaldusvÀÀrne, sest siis on mehed valmis tema heaks midagi tegema. Mulle rÀÀgiti, et mulle kui naisele oon alandav pĂŒĂŒda teha ise midagi, mida mulle sama hĂ€sti vĂ”idaks lihtsalt anda. Mulle oli alati pĂ€he taotud, et naise koht on kodus, oma mehe ja laste juures.
“Mind, nagu sindki, kasvatas autoritaarne, kuid heatahtlik isa,” jĂ€tkas Esperanza. “Ma arvasin, tĂ€pselt nagu sinagi, et olen vaba inimene. Kui mĂ”istsin nĂ”ia tee olemust—tĂ”siasja, et vabadus ei tĂ€henda sugugi olla mina ise—oleks see mu peaaegu tapnud. Olla mina ise tĂ€hendas minu jaoks oma naiselikkuse rĂ”hutamist. Ja see nĂ”udis minult kogu mu aja, jĂ”u ja energia.
“NĂ”iad seevastu mĂ”istavad vabadust kui vĂ”imet teha midagi vĂ”imatut, tĂ€iesti ootamatut—nĂ€ha und, millel puudub igasugune mĂ”te ja vaste meie reaalses igapĂ€evaelu maailmas.” Ta hÀÀl vaibus taas sosinaks, kui ta lisas: “NĂ”idade teadmised on erutavad ja uudsed. Selleks, et muutuda ja unenĂ€gijaks saada, on naisel vaja kujutlusvĂ”imet.”

Florinda Donner - unenÀgemises

Nood nÔiad arvavad, et naine nÔiana peaks end seksist puutumatuna hoidma ja kasutama seda vaid enda jaoks. Laughing Ma tean, et siin sellised tsitaadid eriti popid pole, aga kuna ma ise nÔiandusest muhvigi ei tea, siis miks mitte, eksole.

Need mehhiko nĂ”iad ĂŒtlevad, et mees vajab naist, et saada energiat - mida rohkem, seda uhkem. Naine aga annab end tĂŒhjaks, laseb end nn orjastada. Iga mees jĂ€tab naisesse seksides niidi, mille kaudu on tal vaba pÀÀs naisest energiat ammutama. Vabaneda saab sellest vaid 7 aastat nunnaelu ses mĂ”ttes elades.

hm, kui vaadata naiste positsiooni meeste kĂ”rval, siis oleme kuidagi madalamal kĂŒll ja ĂŒsna vĂ€evĂ”imuga surutud - ajaloos ju pole olnud naisel Ă”igust omada vara, saada haridust, teha karjÀÀri...

Nii et mÔelge, naised, miks ja kellega te oma armastust jagate. Ja mÔelge, mida te selle eest tasuks saate Cool
Natu
Külaline

PostitusPostitatud: Kolm Veeb 18, 2004 12:10 pm    Teema: Vasta viitega

Kui see meesnÔid, kes vajas 21 kaunitari, tulnuks idee peale moondada end konnaks, siis muinasjutule lootes oleks ta vÔinudki saada neid kasvÔi 100.
Tagasi üles
kerca
Beez pÀike
Beez pÀike

PostitusPostitatud: Kolm Veeb 18, 2004 12:57 pm    Teema: Vasta viitega

Natuke kirjutas:
Kui see meesnÔid, kes vajas 21 kaunitari, tulnuks idee peale moondada end konnaks, siis muinasjutule lootes oleks ta vÔinudki saada neid kasvÔi 100.

Rolling Eyes einojah, nĂŒĂŒd lĂ€hen ma lĂ€buks kĂ€tte - 100 naist saavad teenustasuks konna Laughing Twisted Evil
salmo
Valge pÀike
Valge pÀike

PostitusPostitatud: Kolm Veeb 18, 2004 1:30 pm    Teema: Vasta viitega

Tere supermees!
Sinu arust on ainult meestel kohustused. Puhtjuhuslikult on minul naisena ka kohustusi. Mina ka rabelen pÀevast pÀeva- teen tööd, mul on perekond ja laps, on ka vaja probleeme lahendada.
Ma pean sind kurvastama ma ei ole rahuldamata naine. Sex on minu jaoks ka vÀga vajalik- ainult selle vahega, et ma tahan seda armastatud inimesega. Kas see on kompleks?
Kui ei ole tundeid ei ole ka mingit energia ega valguse vahetust. Pole vaja minu pĂ€rast vaeva nĂ€ha ja mulle 12 meest saata. Minu ĂŒmber on piisavalt mehi.

Miks sa Ă€rritud nii tĂŒhiste asjade pĂ€rast, kas siis ei ole foorum oma mĂ”tete avaldamise koht?
Miks on oma isiklike mÔtete avaldamine kohe kaklus?

Veel ĂŒks kĂŒsimus- miks sinu jutust kumab kogu aeg lĂ€bi, et sina oled kĂ”ige tĂ€htsam ja targem inimene maailmas “Ainujumal”???
Kas sinu arvates ei ole olemas ka teisi arenguvÔimelisi tarku olendeid sinu kÔrval?

Muideks naised ei ole ainult kaklevad ja virisevad objektid- neil on ka elus mingi eesmÀrk ja töö.
Kas sinu jaoks on tÔesti arendavam olla oinas oma 100 lamba seas haljendaval karjamaal ohutus kaugusesa kÔigest kui omada paari tugevat ja mÔtlevat naist oma kÔrval?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Erinevad teemad Kőik ajad on GMT + 3 Tundi
Mine lehele 1, 2, 3, 4, 5, 6  Järgmine
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 6

Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes

© 2001, 2005 phpBB Group