Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula: Arengumaagide esinemised nÔmme raadios.

KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsőnumite lugemiseks logi sissePrivaatsőnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

Juhtruum.
Mine lehele 1, 2, 3, 4, 5, 6  Järgmine

Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Uudised ja seaduspĂ€rasused
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Tokroda
Alfaisane

PostitusPostitatud: Esm Veeb 09, 2004 10:52 pm    Teema: Juhtruum. Vasta viitega

Kui me liidame kaks reaalsust kokku. Vaatame inimese juhtruumi ja fĂŒĂŒsilist keha korraga (Mina nĂ€en sedasi vaadates juhtruumi energia pallina), siis peaks ta asuma inimese pea kohal. Kui asub ta allpool, siis inimene alahindab ennast. Kui kĂ”rgemal, siis inimene ĂŒlehindab. Kui inimene ennast alahindab, siis loovutab ta osa energiat Ă€ra. Selle saab kas ĂŒlehindaja vĂ”i mingi egregor.
NĂ€iteks kristlik egregor sisendab inimestele, et nad on tĂŒhised. Kui inimesed usuvad seda, siis tĂ”mbavad enda juhtruumi alla ja vabaneva energia saab antud egregor endale.
Ülehindajal on sisemine soov teisi pidevalt halvustada vĂ”i maha teha.

Juhtruumis asub inimese kĂ”rgem mina. Tema surematu osa. Kui Tema on seal ĂŒksinda ja töö korras, siis inimene on iseenda peremes ja siin elus saab ta temale vajalikke kogemusi. Kui leiame sealt mĂ”ne inimese, siis teda juhib antud inimene. NĂ€hes mingit olendit, siis on tegemist mingi vĂ”rgustiku olendiga.
Arxos
Külaline

PostitusPostitatud: Esm Veeb 09, 2004 11:41 pm    Teema: Vasta viitega

Juhtruumis peab olema teie "kÔrgem mina". Minul teda seal ei olnud ja arvan, et asi polnud mitte selles, et ta aeti sealt minema, vaid selles, et teda ei lastud lihtsalt sinna sisse...
Sain ise ĂŒhendust oma "kĂ”rgema minaga" ja kutsusin ta oma juhtruumi ja panin ta tööle...
Soovitan anda oma "kÔrgemale minale" ka keitseriietus ja mingi relv ja teha talle selgeks, et peale team ei tohi seal mitte kedagi olla.
VĂ”ite talle ka kaitsekihi ĂŒmber teha...
Juhtruumis peaks olema vÀhemalt 1 arvuti ja vÀhemalt 1 monitor...
Lisaks leiab sealt igasuguseid muid masinaid... Kui ei leia ja on vaja mingit konkreetset masinat millegi konkreetse asja tegemiseks, siis kĂŒsige oma "kĂ”rgema mina" kĂ€est ja ta nĂ€itab teile selle masina asukoha...
I
se nĂ€en oma enda juhtruumi nii, et mul on seal suhteliselt pikk koridor, siis on nö. valvuriruum, siis veel serveriruum. Õige juhtruum on ikkagi ĂŒks suur tuba.
Kui ma lÀhen enda nö. Juhtruumi kompleksist vÀlja, siis ma nÀen seda valge helendava kerana ja kui ma olen oma juhtruumist vÀljas, siis ma oleksin nagu kosmoses...
Enamus sissetungijaid sisenevad ikkagi vÀlisuksest, nii et on soovitatav panna oma vÀlisuksele mingid kaitsed peale vÔi teha selline uks, mida ainult sina ise avada suudad...
Oma juhtruumis olete peremees teie ise ja sissetungijad on vaja kiiresti hĂ€vitada vĂ”i vĂ€lja ajada... VĂ”ib ka nii olla, et sissetungija on tulnud teile hoopis nö. kĂŒlla vĂ”i Ă”petusi jagama...
Endal ilmusid nÀiteks kutse peale mitu valvurit kohale, kes ongi osa minu sÔjavÀest ja tÔesti aitavad mind mu ruumides korda hoida...
Oma juhtruumiteisikust ei ole aga mingit sÔjameest mÔtet loota... ei saa nad nagu eriti hÀsti kollidele vastu, aga kindlasti tuleb kÀskida neil teile mÀrku anda, kui midagi kahtlast on toimumas...
Tuleb ka vaadata, et kas teie "kÔrgem mina" saab ja oskab oma arvutitega töötada, kui ei, siis on midagi vÀga valesti...
Olen muidu ka teiste inimeste Juhtruumi teisikutele relvad kĂ€tte andnud ja kaitseriietust neile jaganud, aga paaril korral on olnud nii, et kui tagasi tulen, on relvad ja riietus kuskile eemale Ă€ra pandud ja relv pole ĂŒldsegi vĂ”itlusvalmis...

Jama on aga see, et tavaliselt kui teid rĂŒnnatakse ja teie ruumides vÔÔrad olendid ringi jooksevad ja pahandust teevad, proovitakse samas teie "nĂ€gemisvĂ”imet" segada... Tihti on nii, et rĂŒnnaku ajal ei ole te ĂŒldse enam suutelised saama sama head pilti oma ruumides toimuvast, kui tavaliselt...
Kasulik ongi oma "armee" ĂŒles leida ja rĂŒnnaku ajal anda neile kĂ€sk ruumides ringi kolada ja vaenlaseid hĂ€vitada...
Mitu korda on nad mind teavitanud, et kuskil ruumis asub mingi tegelane, kellest neil jĂ”ud ĂŒle ei kĂ€i...
Alati kui kellegi tapate, siis otsige ĂŒmbrus hoolega lĂ€bi... tavaliselt jÀÀb kollidest mingi asi jĂ€rele...
Soovitan teha teil oma juhtruumi mingi seif, kuhu te siis need leitud asjad kokku kogute...

head avastamist !

Viimati muutis seda Arxos (Esm Veeb 09, 2004 11:52 pm). Kokku muudetud 2 korda
Tagasi üles
Natu
Külaline

PostitusPostitatud: Esm Veeb 09, 2004 11:49 pm    Teema: Vasta viitega

Arxos, ma imestan, kuidas kÀskimas saad kÀia.
Pigem tuleks abi kĂŒsida. Kas need sĂ”jamehed on su sulased, orjad vĂ”i kes?
KÔrgem mina peaks mind ikka kontrollima, mitte mina teda.
VÔi milline osa sinu minast su kÔrgemat mina siis kontrollib?
Kas tervik-mina? VÀga arusaamatu. Oled ikka kindel, et asi Ôige?
Tagasi üles
Tobarot-Litaana
Beez pÀike
Beez pÀike

PostitusPostitatud: Esm Veeb 09, 2004 11:55 pm    Teema: Vasta viitega

rahu rahu Natuke. Wink

nii, mul jÀÀb vahest tunne, et mu juhtruum on kui lĂ€bikĂ€iguhoov, alatasa leian sealt rahvast, nĂ€iteks tĂ€na oli seal mingi vaidlemine- no umbes 6-e mehe ringis, kĂ”rgem mina oli nende poole seljaga ja nĂ€ppis kange, kĂŒsisin siis talt, et mis vĂ€rk on- siis ĂŒtles, et kĂŒsi neilt. Aga kuna ma neilt vastust ei saanud siis ajasin nad vĂ€lja. Aga Arxose jutt pani mĂ”tlema ja ma panin uued uksed ette ja lasin kĂ”rgemale minale ise relvad ja asjad muretseda.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum Saada e-mail MSN Messenger
Arxos
Külaline

PostitusPostitatud: Esm Veeb 09, 2004 11:58 pm    Teema: Vasta viitega

Natuke kirjutas:
Arxos, ma imestan, kuidas kÀskimas saad kÀia.
Pigem tuleks abi kĂŒsida. Kas need sĂ”jamehed on su sulased, orjad vĂ”i kes?
KÔrgem mina peaks mind ikka kontrollima, mitte mina teda.
VÔi milline osa sinu minast su kÔrgemat mina siis kontrollib?
Kas tervik-mina? VÀga arusaamatu. Oled ikka kindel, et asi Ôige?

abimehed on sinu teenrid, neile meeldib vÀga, kui neid hea töö eest vahel kiidad ja vÔid neile ka kingitusi viia, see meeldib neile eriti Smile
Kui mĂ”ni "abiline" ei kuula su sĂ”na, siis soovitan tĂŒĂŒp lihtsalt minema ajada
Tegelikult abiliste jaoks on eraldi ruum ( see ei kuulu 10 pÔhiruumi hulka... ) mina kutsun seda ruumi lihtsalt "abiliste ruumiks". Sealt leiad enda armee.
Üks kord leidsin sealt mingi samuraide kamba... paar tegelast astusid rivis ette ja ĂŒks nagu rĂŒndas mind... Kohe ajasin nad kĂ”ik minema.
Sinu Juhtruumi teisik peab ikkagi sulle kuuletuma, tema ĂŒlesanne, on teha tööd, aga soovitan temaga viisakalt vestelda ja kĂ€skluseid jagada, aga kui see on teie juhtruumi teisik , siis ta nagunii meeldib teile ja te saate temaga vĂ€ga hĂ€sti lĂ€bi.

Viimati muutis seda Arxos (Kolm Märts 03, 2004 10:51 pm). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Natu
Külaline

PostitusPostitatud: Teis Veeb 10, 2004 12:26 am    Teema: Vasta viitega

Minu jaoks on kĂ”rgem mina teadmiste varamu, kust kĂŒsimustele vastuseid saada, arhiiv mineviku kohta, tee vĂ€ljapoole keha, "nĂ”iakatel", tulevik. Andmebaas.
Minu armee on mulle sÔbrad (sarnaselt krakkidega), kellega koos lÔkke ÀÀres istuda, mitte teenrid. Su suhtumine on tÀiesti erinev.
Minu juhtruum on mu maja ĂŒlemisel valmiskorrusel. Kui mĂ”nda ruumi vaja minna, siis sisenen oma maija. KĂ”nnin treppe mööda vĂ”i sĂ”idan liftiga. Hiljuti kolisin oma keskuse ĂŒhe korruse vĂ”rra ĂŒles nii, et lagi avanes nagu luuk. Ei mingit treppe mööda nodi vedamist. LĂ”busalt ja lustiga.
Sagedus, millelt vaatan, ĂŒtleb, et mu juhtruum on klassikalise kabineti stiilis. Korrektselt kraamitud. Liig akadeemiline. Aga Ă”nneks ainult minu pĂ€ralt. Vaata ka mu juhtruum ĂŒle, kui tĂŒli ei tee. Oleks huvitav teada, mida nĂ€ed.
Mu majas esialgsetel andmetel 36 ruumi - niipaljusid tajun praegu, tegelikkuses rohkem ilmselt.
Tagasi üles
Arxos
Külaline

PostitusPostitatud: Teis Veeb 10, 2004 4:51 pm    Teema: Vasta viitega

Natuke kirjutas:
Minu jaoks on kĂ”rgem mina teadmiste varamu, kust kĂŒsimustele vastuseid saada, arhiiv mineviku kohta, tee vĂ€ljapoole keha, "nĂ”iakatel", tulevik. Andmebaas.
Minu armee on mulle sÔbrad (sarnaselt krakkidega), kellega koos lÔkke ÀÀres istuda, mitte teenrid. Su suhtumine on tÀiesti erinev.
Minu juhtruum on mu maja ĂŒlemisel valmiskorrusel. Kui mĂ”nda ruumi vaja minna, siis sisenen oma maija. KĂ”nnin treppe mööda vĂ”i sĂ”idan liftiga. Hiljuti kolisin oma keskuse ĂŒhe korruse vĂ”rra ĂŒles nii, et lagi avanes nagu luuk. Ei mingit treppe mööda nodi vedamist. LĂ”busalt ja lustiga.
Sagedus, millelt vaatan, ĂŒtleb, et mu juhtruum on klassikalise kabineti stiilis. Korrektselt kraamitud. Liig akadeemiline. Aga Ă”nneks ainult minu pĂ€ralt. Vaata ka mu juhtruum ĂŒle, kui tĂŒli ei tee. Oleks huvitav teada, mida nĂ€ed.
Mu majas esialgsetel andmetel 36 ruumi - niipaljusid tajun praegu, tegelikkuses rohkem ilmselt.

Sinu juhtruum nÀin mulle mingi pööninguna... minul on seal vÀga pime ja tundub, et ka must ja tolmune
Mulle tundub, et su juhtruumi keskele on pandud vĂ€ike toega redel ja sealt lĂ€heb paar köit ĂŒles Smile , ĂŒleval oled nagu sina ise ja teed seal lĂ”ket, mitte pole arvuti taga, aga arvuti ja teised masinad on sul hoopis all.
Juhtruumist lĂ€heb vĂ€lja koridor, mis on kĂŒll paremini valgustatud ja on pĂ€ris suurte ustega... kui lĂ€hen aga pĂ”randast lĂ€bi, siis tundub kĂ”ik kuidagi imelik ja hĂ€gune, aga ruum oleks nagu paremini valgustatud...
Mingid blokid on peal... kui juhtruumi tulin, oli esimesed 15 sekundid ka pilt pÀris segane.
Sul oleks nagu mingid relvad ka seal seina peal, vÔib-olla isegi klaas- seintega kapis...
Mingi kahe teraga kirves jÀi silma Rolling Eyes

igatahes kÔrvalisi tegelasi ei paista su juhtruumis olevat...
Tagasi üles
Natu
Külaline

PostitusPostitatud: Teis Veeb 10, 2004 5:35 pm    Teema: Vasta viitega

Nojaa.
See on mu kolikamber, asjad mida ma ei kasuta, aga edaspidi vÔib veel vaja minna.
Tagasi üles
Arxos
Külaline

PostitusPostitatud: Teis Veeb 10, 2004 9:52 pm    Teema: Vasta viitega

Natuke kirjutas:
Nojaa.
See on mu kolikamber, asjad mida ma ei kasuta, aga edaspidi vÔib veel vaja minna.

et siis ei olnudki ĂŒldse juhtruumis ? Tegelikult tĂ€itsa vĂ”imalik, kuna alguses oli pilt vĂ€ga hĂ€gune ja ju ma siis ei saanud su juhtruumi pĂ€ris sisse ja sattusin hoopis kolikambrisse...
Siis vist need mÔned masinad seal olid vana tehnika, mis ammu kasutuselt Àra vÔetud....
Ja tegelikult ĂŒhtegi pilti nĂ€itavat monitori ma seal ruumis samuti ei nĂ€inud Confused
Ei tea, miks ma ise hÀsti ei uskunud, et see su mÔni muu ruum on Rolling Eyes
Tagasi üles
Natu
Külaline

PostitusPostitatud: Teis Veeb 10, 2004 11:24 pm    Teema: Vasta viitega

Tead miks sa ei leidnud? Mul vÔeti ristimine maha ja ma arvan,et kaitsekihid on vÀga paksud ja eksitavad. Juhtruumis ei tohi ka teisi olla. Niisiis prooviks sama asja mÔni teine pÀev,et samal ajal aitan oma jÔuga sul leida minu juhtruumi. Kui see sind vÀga ei koorma muidugi ja nÔus oled vaatama. Mind huvitaks vÀga, kuidas sina nÀed.
Tagasi üles
Natu
Külaline

PostitusPostitatud: Teis Veeb 10, 2004 11:25 pm    Teema: Vasta viitega

Tead miks sa ei leidnud? Mul vÔeti ristimine maha ja ma arvan,et kaitsekihid on vÀga paksud ja eksitavad. Juhtruumis ei tohi ka teisi olla. Niisiis prooviks sama asja mÔni teine pÀev,et samal ajal aitan oma jÔuga sul leida minu juhtruumi. Kui see sind vÀga ei koorma muidugi ja nÔus oled vaatama. Mind huvitaks vÀga, kuidas sina nÀed.
Tagasi üles
Arxos
Külaline

PostitusPostitatud: Teis Veeb 10, 2004 11:54 pm    Teema: Vasta viitega

Ei usu, et koormab, kuna kui sul juhtruum puhas, siis pole ju neid jurakaid, kes mulle ise kallale tuleksid Smile
Tagasi üles
Natu
Külaline

PostitusPostitatud: Kolm Veeb 11, 2004 12:16 am    Teema: Vasta viitega

TĂ€na mulle ei sobi enam. JĂ€tame teiseks korraks. Aitasin mitmeid hĂ€dasolijaid ja nĂŒĂŒd lÔÔgastuks.
Huvi on suur.
Tagasi üles
Poder
Lilla pÀike
Lilla pÀike

PostitusPostitatud: Reede Veeb 13, 2004 3:36 pm    Teema: Palun seletage, olge kenad..... Vasta viitega

Niih, lugesin selle teema hoolega lĂ€bi ja tuleb tunnistada - mitte midagi ei saanud aru. Siin pea igas teemas mainitakse seda juhtruumi, no mĂ”tlesin, et siit saab asjast aimu - no mitte midagi. VĂ€hemalt ma ei hĂ€bene oma asjatundmatust tunnistada Smile . Esiti mĂ”tlesin, et sellel nn juhtruumil on midagi unenĂ€gudega pistmist.... Tee vĂ”i tina, aga ilma Teie juhtruumiteooriat mĂ”istmata ei saa ma kahjuks paljudest postitustest aru. See on muidugi vĂ€ga huvitav, et - nagu ma aru sain - siin inimesed vaatavad ĂŒksteise sisse ja nii edasi, aga mis on asja sisuline kĂŒlg? Kuidas siis ikkagi saab vĂ€ita, et sina oled see ja sina oled too ja sinu "juhtruum" vajab puhastamist ja trilla-tralla.... Kuidas Te kĂŒll nii enesekindlad olete? Kui Te vĂ€idate, et ma ei peagi sellest mĂŒtsigi jagama, siis on selge, rohkem ei kĂŒsi Smile .
Arxos
Külaline

PostitusPostitatud: Reede Veeb 13, 2004 5:18 pm    Teema: Vasta viitega

Poderile:

MÔtterÀnnaku abil saad oma ruumidesse sisse, aga tÀiesti selget pilt toimuvast on vÀga raske silme ette saada Confused

Viimati muutis seda Arxos (Laup Veeb 14, 2004 2:16 am). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Natu
Külaline

PostitusPostitatud: Reede Veeb 13, 2004 5:54 pm    Teema: Vasta viitega

Juhtruumis ei pea olema teisikut. See on ruum, kus ainult sa ise saad kÀia ja ei mingeid teisikuid, ainult sa ise. Teisikuid saab tekitada ohtralt ja ka kÔik isikud saavad luua sinu teisikuid, kuipalju aga neile kasulik. Enese teisikut peab alati kontrollima. Enese mina pole vaja tÔestada, on tajudes soe tunne.
Arvuti pole primaarne. Arxsosele on. Aga mulle on juhtruumis oluline maalikast ja lÔuendid.
Tagasi üles
Arxos
Külaline

PostitusPostitatud: Reede Veeb 13, 2004 6:32 pm    Teema: Vasta viitega

No eks erinevad inimesed vĂ”ivad nĂ€ha juhtruumi erinevalt ehk siis asju erinevates sĂŒmbolites, aga ikkagi juhtruumis peaks olema sinu "kĂ”rgem mina" kes siis teeb seal tööd ja annab sulle nĂ”u...
Ega ma ise ei oskaks seal enda juhtruumis nende arvutitega mitte midagi teha...
Kui sul pole oma juhtruumis oma teisikut, siis soovitan sul ta ĂŒles otsida ja kĂŒsida, et miks ta ei ole siis seal ja ei tee tööd Confused loodan, et leiad ta ĂŒles ja saad temalt vastuse...
Muidugi, kui sul muutub olemine kehvemaks ja sulle tundub, et ta ei ole ikkagi sinu Ôige teisik, saad sa ju ta iga kell sealt minema kihutada ja siis vaadata, kas enesetunne muutub...

Minu juhtruumis ei olnud ka minu kĂ”rgemat mina ja ma pidin ta tĂ”esti ise ĂŒles otsima ja sinna viima, kuna teda ei lastud lihtsalt varem minu juhtruumi... Minu juhtruumis oli muidu ĂŒks naine, kes sinna aina uuesti sisse ronis (viskasin teda vist 5 korda vĂ€lja, aga ikka tuli ta tagasi ja peitis ennast ĂŒhte samasse nurka Ă€ra ja kĂŒkitas seal tasakesi ) ... Peale seda, kui mu juhtruumi "tĂ”steti" ( mitte kĂŒll selle tegelikule kĂ”rgusele ) leidsin ma oma juhtruumist, samast kohast kus alati, selle naise, aga peale seda tĂ”stmist leidsin ma hoopis tema laiba ja peale seda pole ta enam sisse roninud Confused Muide praegu on mu juhtruum nii kĂ”rgel, et isegi mu abilised ei suuda seal eriti kaua viibida. Tulevad kĂŒll siis, kui ma kutsun, aga lahkuvad kohe varsti, kuna see on tĂ”esti nende jaoks liiga kĂ”rgel...
Mul on nimelt igas ruumis, kuldne gong, mida lĂŒĂŒes ilmub terve kamp kohe kohale
Tagasi üles
Poder
Lilla pÀike
Lilla pÀike

PostitusPostitatud: Reede Veeb 13, 2004 6:33 pm    Teema: Tere hommikust! Vasta viitega

Eino, tere hommikust!

Ma tÔesti ei teadnud, et selle juhtruumi puhul on tegemist naljaga.
Sellisel juhul on minu juhtruumis vesiloputusega pott ja kÀepÀrast rull paberit.
ork

PostitusPostitatud: Reede Veeb 13, 2004 6:50 pm    Teema: Vasta viitega

poder, mulle meeldib, kuidas Sa kĂ”igest vĂ€est pĂŒĂŒad seda "soga", mida selles foorumis kĂŒllaga, Ă€ra seedida ja oma maailmapilti sobitada.
vÔta, et juhtruum on nali, sest tÔeseks muutub ta alles siis, kui Sa teda ise nÀed.
aga nÀed midagi sellist, millest siin jutt kÀib alles siis, kui selleks aeg.
pĂŒĂŒdsin seda nĂ€gemust Sinust, millest ma viimasel jutuajamisel rÀÀkisin teiste abiga seletada.
(vees ujuv rott) vesi on elu, oled ellusuhtumiselt pinnapealne. vaatasin, et siputades Sa mĂ€rjaks ei saanud- elad nii, et midagi eriti ei Ă”pi, midagi ei jÀÀ kĂŒlge. rott peaks tĂ€hendama, et oled elujĂ”uline tĂŒĂŒp, saad hĂ€sti eluga hakkama, aga ka seda, et oled karjaloom. meeldib kambas tegutseda, pead sĂ”pradest lugu.
nĂŒĂŒd pressisin Sulle luba kĂŒsimata hinnangu kaela, vast pole hullu...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum MSN Messenger
Virmaline
----------------------------

PostitusPostitatud: Reede Veeb 13, 2004 6:56 pm    Teema: Vasta viitega

Vabandust Poder otsekohesuse pĂ€rast,elate te siis "peldikus".Vaevalt kĂŒll ,eelkĂ”nelejail on avatud vaimne nĂ€gemine,kuidas kellelgi see sĂŒmboolika kehtib ja edasi areneb see pole meie teada.Arendades nĂ€gemist muutuvad paljud asjad selgemaks ja saavad arengu alustalaks.Kui pole soovi areneda siis on iga asi naljanumber,kui te aga pole millegi sarnasega varem kokku puutunud vĂ”iksite ehk ennast kĂ”igepealt tervitada.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Uudised ja seaduspĂ€rasused Kőik ajad on GMT + 3 Tundi
Mine lehele 1, 2, 3, 4, 5, 6  Järgmine
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 6

Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes

© 2001, 2005 phpBB Group