Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula: Arengumaagide esinemised nõmme raadios.
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

Seminar Tallinnas: "SÕDALASE TEEKOND"
Mine lehele 1, 2  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Reklaam
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Freeborn



Liitunud: 3 Jan 2005
Postitusi: 3

PostitusPostitatud: Esm Jan 03, 2005 8:43 pm    Teema: Seminar Tallinnas: "SÕDALASE TEEKOND" Vasta viitega

“LOO OMA SAATUS ISE, ÕPI TUNDMA ENNAST JA MAAILMA”

Ülemaailmne Õnne Akadeemia pakub Teile seminari, mis võimaldab Teil saada tugevaks, eredaks, edukaks, terviklikuks, ühendades vaimsuse, intellekti ja rikkuse.


SEMINAR "SÕDALASE TEEKOND"

Meie ajal muutub elu järjest liikuvamaks ja intensiivsemaks, samaaegselt tugevnevad ka kahjulikud mõjutused, mis viivad nõrkuseni, meeleolu langusele ning hiljem - tervise halvenemisele, krooniliste haigusteni, enneaegse vananemise ja surmani. Inimene ei pruugi oma kiire elurütmi tõttu seda kõike märgatagi, kaotades kõige olulisema - õnne, edu oma tegemistes, rõõmu suhtlemises lähedastega. Seetõttu on väga oluline omandada astraalse kaitse meetodid, et mitte langeda võõraste mõjude ohvriks.
Antud seminar ongi loodud just Teile, tugevatele vaimudele, kes ei mõtle ainult endale, vaid ka lähedastele. Läbi teadmiste ja praktika on Teil võimalik saavutada mitte ainult vabadus ja sõltumatus välistest energeetilistest mõjutustest, vaid õppida suunama ka oma energiaid ning saada oma saatuse tõeliseks juhtijaks.

Seminari teemad:

1. TUGEVAD VAIMUD - VÕITMATUD
Isikliku jõu allikas Teie sees: võimalus mitmekordselt tõsta oma energia taset
Oma t?akrate energia valdamine - kõigi tegevuste edu pant. 49 t?akra süsteem.
Iidne toitumise kunst - toitude mõju otsuste kiirele vastuvõtmisele, aktiivsele emotsioonide väljendamisele, spetsiaalsed tugevdavad dieedid
Energeetilise hingamise alused. Immuunsuse tugevnemine ja kõrge eluline toonus.
Spetsiaalsed võtted kriisisituatsioonides käitumiseks
Psühholoogiline aikido - mitmetasemeline kaitse: psühholoogiline ja energeetiline
Isikliku jõu juhtimise alused
"Magnetiline keskus" - eriline vajalike sündmuste külgetõmbamise kunst

2. ASTROKARATE
Elujõud ja võim elu üle
Kes mõistab vale. Energeetilise kaitse meetodid ja võimalused
Astraallöökide jõud ja vajalikkus
Kuidas vabaneda negatiivsetest emotsioonidest.
Isiklik egregor. Mõnedest sotsiaalsetest egregoridest. Egregori jõud eesmärkide saavutamisel.

3. EDU MAAGIA
Sündmuste arengu intuitiivse tunnetuse avamine
Ebaõnn tegemistes
Ohverdamine raha jaoks - raha ohverdamise jaoks
Reaalsed ja mittereaalsed kannatused
Ühindusse astumine oma kaitseingliga. Kaitsja omandamine oma tegemiste õnnestumiseks.

4. EDU ALKEEMIA
Tahte kontsentreerimine ja oskus juhtida seda teile vajalikus suunas, et saavutada oma eesmärgid
Eesmärgi püstitamise praktika õpetab meile loobuma tarbetust ja saavutama oma elu peamiseid eesmärke
Kuidas väikseimate jõupingutustega saavutada suurimad resultaadid. Aja juhtimise ja kiiruse arendamise seadused.
Aktiivsuse seadus
Edu programmi loomine oma elus

5. MINU LAHKE JA ÕRN ...SÕDA
Enda vabastamise kunst: kuidas väljenduda eredalt, ebatavaliselt, sarmi kasvatamine
"Õnnelik olemise kunst" ? emotsioonide juhtimine
Tants t?akrate järgi
Armastuse kaks poolust
Partneri valimise kunst ? oskus teha esimene samm, avaldada muljet, ennast õigesti kätte andma
Seksuaalse energia juhtimise meetodid eesmärkide saavutamiseks
Tantristlike suhete kunst, võimalus sügaval tasandil mõista lähedast inimest.

Seminari lõpus soovijatele individuaalsed konsultatsioonid, tervendamise rituaalid ja spetsiaalsed pühitsused.

Algus: 2005-01-06 kell 18:00
Lõpp: 2005-01-08 kell 23.00
Seminari maksumus "150.- EUR", õpilastele ja üliõpilastele poole hinnaga. Seminari hinnale lisandub ruumirent (oleneb osalejate arvust: 200 krooni ringis).

Küsimused ja registreerimine: +37256626238
e-mail: looomaeluise@hotmail.com
või +37256482596
e-mail: juta.tani@mail.ee
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Celtic
Külaline





PostitusPostitatud: Teis Jan 04, 2005 12:04 am    Teema: Re: Seminar Tallinnas: "SÕDALASE TEEKOND" Vasta viitega

Freeborn kirjutas:
Ülemaailmne Õnne Akadeemia pakub Teile seminari, mis võimaldab Teil saada tugevaks, eredaks, edukaks, terviklikuks, ühendades vaimsuse, intellekti ja rikkuse.




juba kolm esimest sõna tegid mind ettevaatlikuks.

loodud neile kes vajavad hädasti midagi millega oma elu edasi aidata. loovutades käe saatanale.

njah
Tagasi üles
Tüünas
Arengumaag


Liitunud: 13 Märts 2004
Postitusi: 2299
Asukoht: omaette

PostitusPostitatud: Teis Jan 04, 2005 11:01 am    Teema: Vasta viitega

(castaneda listi tuli sama iba, seega panen sama kirja, mis sinna vastasin)

ma olen kah nende seminaridel käinud.
algul tundub, et lendad. kui tähelepanelik oled, siis näed, et sa ei lenda ise, sulle näidatakse filmi, et lendad.
tänaseks olen sunnitud tõdema, et nende õpetuse olen jupphaaval kõrvale jätnud, sest seal on liiga palju vigu ja pooltõdesi.
targem olen ainult kogemuse võrra.

üldiselt on nad testelt autoritelt hulga kirjandust ja praktikaid üle löönud, nende kirjastatud raamatud on täis vigu, kus joogapoosid pildil ja jutt ei lähe kokku. teistelt varastatud teadmistesse kirjutatakse sisse, et seda saab ainult õnne akadeemias õppida. inimlik.

muideks, nende põhitõed sarnanevad täpselt sellega, mida näha tahad.

kasutavad "reklaamikeelt", kus on ohtralt sõnu, mis kõditavad inimese ego: sõdalase teekond, loo oma saatus ise, õpi tundma ennast, tugevaks, edukaks, vaimsus, intellekt, rikkuss.

kasutavad reklaaminduse hirmutaktikat, luuakse hale pilt maailmast ja sinust, ilma imerohuta sa sured (vitaminool): <<Meie ajal muutub elu järjest intensiivsemaks, samaaegselt tugevnevad ka kahjulikud mõjutused, mis viivad nõrkuseni, meeleolu langusele ning hiljem – tervise halvenemisele, krooniliste haigusten ja enneaegse vananemiseni. Inimene ei pruugi oma kiire elurütmi tõttu seda kõike märgatagi, kaotades edu oma tegemistes, rõõmu suhtlemises lähedastega. Seetõttu on väga oluline omandada astraalse kaitse meetodid, et mitte langeda võõraste mõjude ohvriks...>> [ka sina võid nende saagiks langeda]

tekitatakse tunne, et oled eriline, väljavalitu, inimkonna päästja (sinu enda energia ja vabaduse eest muidugi): <<Antud seminar ongi just Teile, tugevatele vaimudele, kes ei mõtle ainult endale, vaid ka lähedastele. Läbi teadmiste ja eriliste praktikate on Teil võimalik saavutada mitte ainult vabadus ja sõltumatus välistest energeetilistest mõjutustest, vaid õppida suunama ka oma energiaid ning saada oma saatuse tõeliseks juhtijaks...>>

lubadused, võibolla saad : " ning saada oma saatuse tõeliseks juhtijaks. "

"tõeliseks" = musta maaagia võte, kus keegi ütleb, et miski on tõeline ja sina tobu lööd kohe endas kahtlema, äkki mina ei tegelegi tõeliste asjadega. keegi ülteb, et on must ja valge ja must on paha, sa sina, tobuke, kohe tahad olla valge. ja muidugi on nad kohe sinu raha eest sulle lahkelt nõus õpetama, kuidas valge olla.

lisaks tegeldakse nn soovide maagiaga (taotluse kasutamine isiklike hüvede loomiseks). soovidega on muidugi nii, et maagi kaardile eelneb taros narr. kui narr õppimata, soovib inimene endale ainult lollusi ja hädasi kaela. ja saab need.

ja muidugi õpetavad nad sulle, kuidas partnerit leida. kes siis sellele liimile ei läheks.aga kui neiele ei meeldi sinu paarielu, sest sina oleksilma paariliseta neile palju kasulikum, panevad nad su kooselule tule otsa. sest neile on kasulik.

minu lahke ja õrn süda. süda (see mida nad peavad südameks, on hing) on seesama lipakas, kes meid enamasti alt veab. südame kaudu meid emnamasti petetakse (laseme petta), muideks.
oma hinge (oskuste/mineviku/omaduste/isiksuse) tundmaõppimiseks soovitan kokkuvõtete tegemist, on 129 x odavam.

_______________________________________

jah nad tunnevad maagilisi võtteid, aga nende nägijavõimetes ma kahtlen. nad teevad asju pimesi, nagu oleks raamatust õppinud. et teed nii ja naa, siis inimene tahab seda teha. siis külvavad nad sellist maagiat, nagu vene ajal külvati lennukist väetist, natuke ikka põllule satub. nägijad käituvad selliste asjade juures täpsuslaskurina.

ja muideks oma seminaride eel, kolme kuu tagant, oskavad nad "oma" inimeste elu üsna sassi keerata, et need ikka seminarile tuleks. omaks tehakse inimesed zombistamise teel. kui muidu on inimesel mõistus, mis on mõeldud analüüsiks, mida võib tinglikult kutsuda tulemüüriks, siis nemad oskavad sinna augu uuristada et edaspidi luba küsimata külas käia.

kasuliku lugemist ja mõtlemisainet:

http://www.delfi.ee/news/koos/reality/article.php?id=8862874
http://www.ekspress.ee/Arhiiv/Vanad/1997/11/areen/essee.html

ja üldiselt soovitan varitsemist õppida. kui sinna lähed, kasuta neid enda jaoks väikese türannina. nad leiavad kõik su "veapunktid" üles, et oma raha neile tassiksid.
muud kasu ma neist ei oska näha.

(pagana keeles tähendab see, et tehke oma põrgu korda)
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Tüünas
Arengumaag


Liitunud: 13 Märts 2004
Postitusi: 2299
Asukoht: omaette

PostitusPostitatud: Teis Jan 04, 2005 11:06 am    Teema: Vasta viitega

ja muideks, tegeled inimkaubandusega, nende iba edasi saates, sest nemad kauplevadd inimhingedega.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
ork



Liitunud: 20 Dets 2003
Postitusi: 1270

PostitusPostitatud: Teis Jan 04, 2005 1:55 pm    Teema: Vasta viitega

väike vihje Freebornile_:

mõõduka raha eest võin ma Tansib Katusel jutu ära kustutada. Cool
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Must_Hunt
Külaline





PostitusPostitatud: Teis Jan 04, 2005 4:04 pm    Teema: Vasta viitega

Minule seostuvad need tegelased miskipärast just Ida suunaga.
Tagasi üles
Tüünas
Arengumaag


Liitunud: 13 Märts 2004
Postitusi: 2299
Asukoht: omaette

PostitusPostitatud: Teis Jan 04, 2005 4:23 pm    Teema: Vasta viitega

muide sinu lilla maja tegelased, ja nemad kah, on mõlemad ida suuna harud. neil on üsna palju ühisjooni.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Freeborn



Liitunud: 3 Jan 2005
Postitusi: 3

PostitusPostitatud: Teis Jan 04, 2005 8:41 pm    Teema: Vasta viitega

Tsiteerin::
väike vihje Freebornile_:

mõõduka raha eest võin ma Tansib Katusel jutu ära kustutada. Cool


Very Happy Tänud, aga pole vaja. Sõnavabadus kehtib ja seda ei maksa piirata. Pealegi, sama vastuse on Tenno ka Tuulepessa pannud. Kõikjal, kus on pooldajaid, on ka vastaseid. Selline on paratamatus. Wink

Pealegi, ega mind isiklikult see eriti ei huvita, mis asjast arvatakse. Lasin siia lihtsalt info üles, kes tunneb tõmmet seminari poole, see tuleb. Kellelegi ju peale ei sunnita.

Endale sobiva võib igaüks leida erinevatest õpetustest... ja need kõik aitavad. Samas tuleb arvestada, et ükski õpetus ei ole ideaalne ja ainuke. Kõigest saab võtta omale sobiva ja ühte mitte väga kinni jääda. Mulle Õnne Akadeemia seminaridel toimuv sobib ja tunnen, et viib Tarkusele lähemale.

Sul, Tenno, on ilmselt mingi isiklik probleem ja pettumus. Ma ei tea, milles see seisneb ja milline on Sinu individuaalne kogemus, seega ei saa seda kommenteerida. Ometi maalisid sa foorumilugejate silme ette üsna musta pildi, mis ei vasta tegelikult tõele. Teemasid saab alati käsitleda kitsastes raamides, võimendades enesele sobivat ja mitte rääkides ülejäänust. Selline Su tekst on - ebaobjektiivne.

Sellegipoolest, edu Sulle! Cool
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Must_Hunt
Külaline





PostitusPostitatud: Teis Jan 04, 2005 8:46 pm    Teema: Vasta viitega

Tenno jutt on väga õige...
Uuri ise kah mis selle taga on mida reklaamid, saad ehk mõne orjaahela kaela küljest lahti.
Tagasi üles
ork



Liitunud: 20 Dets 2003
Postitusi: 1270

PostitusPostitatud: Teis Jan 04, 2005 9:19 pm    Teema: Vasta viitega

Freeborn kirjutas:

Sellegipoolest, edu Sulle! Cool


nii..kui sa ei maksa, siis kustutan hoopis sinu jutu maha.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Freeborn



Liitunud: 3 Jan 2005
Postitusi: 3

PostitusPostitatud: Kolm Jan 05, 2005 1:25 am    Teema: Vasta viitega

Maksukoguja on leitud... säilib küsimus, kes on kuningas, narr, kokk ja printsess. Mr. Green
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Jan 05, 2005 3:05 am    Teema: Vasta viitega

Muideks see seltskond ongi need, kes käivad para tasandil inimesi tapmas.
Ainuke häda on neil see, et meist ei saa nad jagu.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Tüünas
Arengumaag


Liitunud: 13 Märts 2004
Postitusi: 2299
Asukoht: omaette

PostitusPostitatud: Kolm Jan 05, 2005 10:39 am    Teema: Vasta viitega

""Sul, Tenno, on ilmselt mingi isiklik probleem ja pettumus. Ma ei tea, milles see seisneb ja milline on Sinu individuaalne kogemus, seega ei saa seda kommenteerida."

jah mul on isiklik kogemus, mis seisnes mu lolluses. ma õppisin selles koolis seda, mida seal ei õpetatud. mida sai ainult jälgida. ma võtsin tagasi selle, mis mult võeti.

"Ometi maalisid sa foorumilugejate silme ette üsna musta pildi, mis ei vasta tegelikult tõele. Teemasid saab alati käsitleda kitsastes raamides, võimendades enesele sobivat ja mitte rääkides ülejäänust. Selline Su tekst on - ebaobjektiivne. "

seda ebaobjektiivsust ma õppisin kah õnne akadeemias, 10 inimest käis seminaril=rahvamassid jne. ma ei rääkinud tõesti ülejäänust. paraku on see ülejäänu sinu poolt vaadates veel mustem.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Tavakas
Pruun päike
Pruun päike


Liitunud: 4 Juul 2004
Postitusi: 330

PostitusPostitatud: Kolm Jan 05, 2005 11:45 am    Teema: Vasta viitega

Meenub selline ütlus: Õnne ei saa osta, kuigi paljud seda pidevalt müüvad...


Very Happy
_________________
Kui mõistust napib, siis ise ei teagi et midagi puudu on...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
tuuleluud
Punane päike
Punane päike


Liitunud: 16 Aug 2004
Postitusi: 573
Asukoht: tartu

PostitusPostitatud: Kolm Jan 05, 2005 3:19 pm    Teema: Vasta viitega

Sõnavabadus kehtib ja seda ei maksa piirata. Pealegi, sama vastuse on Tenno ka Tuulepessa pannud. Kõikjal, kus on pooldajaid, on ka vastaseid. Selline on paratamatus. Wink
Võtan kah siis sõna selle kohta. Kuigi ka mul on jagada anult "oma isiklik kogemus" Evil or Very Mad

Pealegi, ega mind isiklikult see eriti ei huvita, mis asjast arvatakse. Lasin siia lihtsalt info üles, kes tunneb tõmmet seminari poole, see tuleb. Kellelegi ju peale ei sunnita.
Loomulikult mitte. Miks a seda siis teed? Ma variante ei paku... Arva ise.

Endale sobiva võib igaüks leida erinevatest õpetustest... ja need kõik aitavad. Samas tuleb arvestada, et ükski õpetus ei ole ideaalne ja ainuke. Kõigest saab võtta omale sobiva ja ühte mitte väga kinni jääda. Mulle Õnne Akadeemia seminaridel toimuv sobib ja tunnen, et viib Tarkusele lähemale.
Juba mõnda aega tagasi lõpetas Õnne Akadeemia oma tegemised (selle nime all) Enne seda oli organisatsioon lihtsalt Shambala liikumise nime all, hijlem olen leidnud veel mitmeid eri nimetusi. Eri maailmade osades. Küsimus, milleks on vaja iga natukese aja ytagant muuta org-i nime???
Pakun vastuse: siis, kui eelmine on oma margi täis teinud! Ma tean ka, kuidas siseringis seda nimemuutust seletati, eks Freeborn seda jagab nyyd meiega, kui ta teab.

Sul, Tenno, on ilmselt mingi isiklik probleem ja pettumus. Ma ei tea, milles see seisneb ja milline on Sinu individuaalne kogemus, seega ei saa seda kommenteerida. Ometi maalisid sa foorumilugejate silme ette üsna musta pildi, mis ei vasta tegelikult tõele. Teemasid saab alati käsitleda kitsastes raamides, võimendades enesele sobivat ja mitte rääkides ülejäänust. Selline Su tekst on - ebaobjektiivne.

Siin rakendad hästi seminaridel õpitut Smile Tubli! Muideks, mulje ongi subjektiivne, sest nimelt lähtub ta subjektist! Sinu mulje näib olevat märksa objektiivsem, miks kyll? Kas Sa tead, mis Tennoga tehti, et sõna võtad? Olid juures???
Sellegipoolest, edu Sulle! Cool

Edu läheb vaja kõigil, kel selle koolkonnaga tegemist on olnud, niiet aitähh!!!


Viimati muutis seda tuuleluud (Reede Nov 18, 2005 10:50 am). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
Naine
Külaline





PostitusPostitatud: Reede Nov 18, 2005 12:29 am    Teema: Vasta viitega

Noh jah, loeme sellest nüüd SLOlehest ja Delfist ka, kui vägevad nad on...

http://www.sloleht.ee/index.aspx?id=185795
Tagasi üles
libahunt
Sitaseenlane
Sitaseenlane


Liitunud: 4 Jan 2005
Postitusi: 295
Asukoht: põhiliselt metsas, keset Eestit

PostitusPostitatud: Reede Nov 18, 2005 11:13 am    Teema: Vasta viitega

Naine kirjutas:
Noh jah, loeme sellest nüüd SLOlehest ja Delfist ka, kui vägevad nad on...

http://www.sloleht.ee/index.aspx?id=185795

kas on nii oluline info, et ühes foorumis kahe teema all sama asja arutada?
_________________
imetleb naisi nagu aegrimonia, maren, krõõt, natu, kati, neid on veel.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Arxos
Külaline





PostitusPostitatud: Reede Nov 18, 2005 11:23 am    Teema: Vasta viitega

libahunt kirjutas:
Naine kirjutas:
Noh jah, loeme sellest nüüd SLOlehest ja Delfist ka, kui vägevad nad on...

http://www.sloleht.ee/index.aspx?id=185795

kas on nii oluline info, et ühes foorumis kahe teema all sama asja arutada?


Aga miks see sinu arvates halb on ? Ãœlemustele ei meeldi ?
Tagasi üles
Naine
Külaline





PostitusPostitatud: Reede Nov 18, 2005 1:08 pm    Teema: Vasta viitega

libahunt kirjutas:

kas on nii oluline info, et ühes foorumis kahe teema all sama asja arutada?



Ja mis sinul siia foorumisse asja on, kas eksisid jälle ära ?
Tagasi üles
sirel
Külaline





PostitusPostitatud: Reede Nov 18, 2005 1:22 pm    Teema: Vasta viitega

libahunt kirjutas:
Naine kirjutas:
Noh jah, loeme sellest nüüd SLOlehest ja Delfist ka, kui vägevad nad on...

http://www.sloleht.ee/index.aspx?id=185795

kas on nii oluline info, et ühes foorumis kahe teema all sama asja arutada?


tegemist on ju puhta närimisega naise kallal. nii kui ta mõne posti paneb on natu platsis ja järab. isegi kui naine kirjutaks mingi sulle meelepärase lause, sa loobuksid oma põhimõttest ja oleksid vastu puhtalt sellepärast, et naine selle kirjutas.

naine võiks nüüd hakata propageerima natule meelepäraseid programme ja siis oleks tore vaadata kuidas tädidel juhtmed kokku jooksevad Razz
Tagasi üles
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Reklaam Kõik ajad on GMT + 3 Tundi
Mine lehele 1, 2  Järgmine
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 2

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


© 2001, 2005 phpBB Group