Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula: Arengumaagide esinemised nÔmme raadios.
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsőnumite lugemiseks logi sissePrivaatsőnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

Kas ka Teie vahest nÀete..
Mine lehele 1, 2  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Teispoolsuse maailmad.
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
vaimutĂŒdruk13
Valge pÀike
Valge pÀike


Liitunud: 23 Nov 2004
Postitusi: 40

PostitusPostitatud: Laup Dets 25, 2004 10:45 pm    Teema: Kas ka Teie vahest nĂ€ete.. Vasta viitega

Tere.
Mul on vahest nii,et ma nÀen mÔningaid mÀlestusi imelikult. Ma nÀen ennast kuidas ma vÀlja nÀgin jne. Mitte nii et ma nagu nÀeks seda nii nagu silmadega vaid teisiti. Vahest ma nÀen sama pilguga nagu mu ema. Ma nagu seisaks sama koha peal. Vahest ma isegi nagu jookseks oma ema juurde ja seda ma nÀengi: mina jooksen enda juurde. Kas Tel on ka nii? VÔi see on normaalne Question Shocked
_________________
KÔik.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
Turkian
Arengumaag


Liitunud: 28 Dets 2003
Postitusi: 1149

PostitusPostitatud: Laup Dets 25, 2004 11:27 pm    Teema: Vasta viitega

On nooremas eas juhtunud kĂŒll.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum Saada e-mail
vaba inimene
Tumeroheline pÀike
Tumeroheline pÀike


Liitunud: 17 Nov 2004
Postitusi: 189
Asukoht: Seal kus parajasti juhtun olema

PostitusPostitatud: Teis Jan 18, 2005 6:58 pm    Teema: Vasta viitega

Mul on nii, et kui ma vahel kuskile satun, millega mul mÀlestusi on, siis hetkeks lÀheb nagu kehast mingi imelik tunne lÀbi, lÔhn, olustik ja kÔik tuleb korraks sisse nii nagu oli.
_________________
Oki doki free my mind
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
skyzer
Arengumaag


Liitunud: 10 Sept 2004
Postitusi: 1371

PostitusPostitatud: Teis Jan 18, 2005 7:38 pm    Teema: Vasta viitega

vaba inimene kirjutas:
Mul on nii, et kui ma vahel kuskile satun, millega mul mÀlestusi on, siis hetkeks lÀheb nagu kehast mingi imelik tunne lÀbi, lÔhn, olustik ja kÔik tuleb korraks sisse nii nagu oli.

Hea keskendusvÔime siis Rolling Eyes
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
TyrOdalMadr
Külaline





PostitusPostitatud: Kolm Jan 19, 2005 2:38 am    Teema: Vasta viitega

Ma pidevalt jÀlgin ennast mÀlestustes kolmanda isikuna. Teiste kohta kill midagi komenteerida ei oska. Kuid ise pole ma sellest kunagi midagi imelikku leidnud.
Kuid nÔnda mÔeldes tundub asi tÔesti..... ebaharilik Rolling Eyes

Tegelikult.... tagasi mĂ”eldes on mul ainult ĂŒks selge mĂ€lestus mida vaatan lĂ€bi enda silmade. VĂ€ga varasest lapsepĂ”lvest, kui ma veel roomasin(kĂ”ndida ei osanud) ĂŒhe akna poole millest paistis ere,pimestav valgus.(aken on mul kodus siiani).
Ja se suht ainuke kus ma ei nÀe lÀbi kÔrvalseija asilmade.
Tagasi üles
vaba inimene
Tumeroheline pÀike
Tumeroheline pÀike


Liitunud: 17 Nov 2004
Postitusi: 189
Asukoht: Seal kus parajasti juhtun olema

PostitusPostitatud: Kolm Jan 19, 2005 11:43 am    Teema: Vasta viitega

Mina nÀen ennast vahel isegi tÀnaval kÔndides kÔrvalt.
3-d person view
_________________
Oki doki free my mind
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
TyrOdalMadr
Külaline





PostitusPostitatud: Kolm Jan 19, 2005 3:30 pm    Teema: Vasta viitega

Reaalsest elust rÀÀkides: Siis olen tĂ€hendanud, et kui ma kellegiga vĂ€ga pinksalt mingit teemat arutan siis ma jĂ€lgiksin ennast nagu kĂ”rvalt (paremalt eest kui tĂ€psudtada). Ühel taolisel puhul hakkasin ma ĂŒle keha vĂ€risema.... juhtus se tegekikult (tagasi mĂ”eldes) siis kui ma kaotasin oma kolmanda isiku pilgu. Confused

NĂ”nda mĂ”eldes tundub kĂŒl imelik(endale) , kuid ega ma tavaelus seda tĂ€hele panegi. Smile
Tagasi üles
vaba inimene
Tumeroheline pÀike
Tumeroheline pÀike


Liitunud: 17 Nov 2004
Postitusi: 189
Asukoht: Seal kus parajasti juhtun olema

PostitusPostitatud: Kolm Jan 19, 2005 6:06 pm    Teema: Vasta viitega

Kui ennast kÔrvalt jÀlgida, erapooletult, ennast ja teisi - lihtsalt jÀlgida, siis on vÔimalik ka asjadest paremini aru saada.
_________________
Oki doki free my mind
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
tuuleluud
Punane pÀike
Punane pÀike


Liitunud: 16 Aug 2004
Postitusi: 573
Asukoht: tartu

PostitusPostitatud: Nelj Jan 20, 2005 2:19 pm    Teema: Vasta viitega

TyrOdalMadr kirjutas:
Reaalsest elust rÀÀkides: Siis olen tĂ€hendanud, et kui ma kellegiga vĂ€ga pinksalt mingit teemat arutan siis ma jĂ€lgiksin ennast nagu kĂ”rvalt (paremalt eest kui tĂ€psudtada). Ühel taolisel puhul hakkasin ma ĂŒle keha vĂ€risema.... juhtus se tegekikult (tagasi mĂ”eldes) siis kui ma kaotasin oma kolmanda isiku pilgu. Confused


Sellised pingsad vestlused, kus kehas peen vibra algab, on mul tulnud ette siis, kui see teine ĂŒritab mind energeetiliselt hammustada. Alateadvus tajub ohtu ja annab lĂ€bi keha mĂ€rku. Kusjuures, mulle tundub, et kui tajuga kehast vĂ€ljas kĂ€in, siis sel ajal on energeetiliselt lihtsam rĂŒnnata. Et Su taju tegi hĂ€sti, et tagasi kehasse tuli...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum Saada e-mail MSN Messenger
vaba inimene
Tumeroheline pÀike
Tumeroheline pÀike


Liitunud: 17 Nov 2004
Postitusi: 189
Asukoht: Seal kus parajasti juhtun olema

PostitusPostitatud: Nelj Jan 20, 2005 4:09 pm    Teema: Vasta viitega

KÔrge, ehk peen vibratsioon on ju hea ja annab heaolutunde.
_________________
Oki doki free my mind
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
TyrOdalMadr
Külaline





PostitusPostitatud: Nelj Jan 20, 2005 4:42 pm    Teema: Vasta viitega

energeetiliselt hammustada? -mida se tÀhendab?

kuna jutt kĂ€is vĂ€ga tormiliselt, vĂ€ljenduslikult ja... kirega. Siis ma oma keha eriti ei jĂ€lginud vaid proovisin rĂŒtmis pĂŒsida/jĂ€lgida vestlust tĂ€psemalt. Oma seisukohti ise kontrollida ja mitte lĂ€bikaalumatult teiste omadega nĂ”ustuda.
Seega vÀrin oli suht kÔrvaline ja vestlus kÀis sellest hoolimatta edasi, kuigi ma tÔmbusin rohkem endasse ja muutusin pasiivsemax.

NB tajuga kehast vĂ€lja minek (oma reaalse tahtega) on minu jaox uus asi, kasutan sellex (ei tea kill kui Ă”ige ja normaalne se on) oma elajat. - tunne on suht vĂ”imas ja mulle ebatavaline (nagu ĂŒtleme kombata mis teisepool maja toimib) Smile veel ei usalda seda "meelt" ja pole ka piisavalt toda kontrollinud.
Tagasi üles
tuuleluud
Punane pÀike
Punane pÀike


Liitunud: 16 Aug 2004
Postitusi: 573
Asukoht: tartu

PostitusPostitatud: Reede Jan 21, 2005 1:45 pm    Teema: Vasta viitega

Peene vibraga pidasin silmas umbes sellist vÀrinat, mis tekib vahel mingi vapustuse tagajÀrjel, mul igatahes ei ole siis vÀga hea olla. Kui saada elektrit on pÀrast nats aega umbes sama tunne.
Energeetiliselt hammustamine (tegelt ĂŒsna veider vĂ€ljend Razz ) Kui kujutleda, et inimesel on energiakookon, tĂ€is tema eluenergiat, ja kui keegi ĂŒritab sinna auku teha, et sealt "tĂŒkki ampsata". Emotsionaalne vestlus on selleks hea meetod. PĂ€rast sellist hammustust on "ohvril" ĂŒsna sitt tunne nii fĂŒĂŒsilises (peavalu, kĂ”hus keerab jms) kui emotsionaalses mĂ”ttes. Nii vĂ”ib vĂ€ljenduda energiakaotus.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum Saada e-mail MSN Messenger
vaba inimene
Tumeroheline pÀike
Tumeroheline pÀike


Liitunud: 17 Nov 2004
Postitusi: 189
Asukoht: Seal kus parajasti juhtun olema

PostitusPostitatud: Reede Jan 21, 2005 7:46 pm    Teema: Vasta viitega

Aa, nĂŒĂŒd saan aru mida sa mĂ”tled, on harva juhtunud, isegi tĂ€na vist juhtus. KĂ”ige targem on sellises olukorras kujutada ette et see hammustaja ei ole sinust vĂ”imsam siis saad enesekindluse tagasi ja energiat ka ei kao. Aga liiga ĂŒlbeks ei maksa ka minna, sest siis sĂŒveneb konflikti rohkem energiat ja vĂ”itlus suureneb, pigem tuleks inimesest aru saada ja erapooletuks jÀÀda.
_________________
Oki doki free my mind
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
vaba inimene
Tumeroheline pÀike
Tumeroheline pÀike


Liitunud: 17 Nov 2004
Postitusi: 189
Asukoht: Seal kus parajasti juhtun olema

PostitusPostitatud: Reede Jan 21, 2005 7:51 pm    Teema: Vasta viitega

Tegelikult kui sellises hammustamise sitatsioonis konflikt Àra lahendada tuleb pÀrast eriti vÔimas tunne, energiat saab ka tÀiega juurde.
_________________
Oki doki free my mind
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
indigokleerik
Sitaseenlane
Sitaseenlane


Liitunud: 8 Nov 2004
Postitusi: 480
Asukoht: Heas kohas :)

PostitusPostitatud: Reede Mai 13, 2005 12:44 am    Teema: Vasta viitega

Ma parem ei hakka oma nÀgemist kirjeldama - eriti mÔnele isikule kelle oleks vÔimalus mind hullumajja kinni panna Cool
_________________
Always Outnumbered, Never Outgunned
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum Saada e-mail
Ufolane
Tumeroheline pÀike
Tumeroheline pÀike


Liitunud: 11 Apr 2005
Postitusi: 189
Asukoht: Metsa ÀÀrel ja OtepÀÀ metsades

PostitusPostitatud: Reede Mai 13, 2005 9:48 am    Teema: Vasta viitega

kellel se v6imalus on ? rÀÀgi ikka....

... ma ei tea ma ei ela minevikus ja tavaliselt minevikku ei meenuta ma pĂŒĂŒan rohkem tulevikku visualeerida .. huvitav t6esti ma ei jĂ€lgi oma minevikku hmmm kui vaadata minevikku siis ma nĂ€en end ka k6rvalt sest keegi kirjutas siin ja mu aju on nĂŒĂŒd hÀÀlestatult k6rvalt vaatamiseks
(aju ĂŒtleb "vaata k6rvalt" ja ma ei suuda vastu panna ja vaatangi k6rvalt )ma v6ibolla kujutan natuke ise ette ka kuidas k6rvalt vaates pilt oleks olnud.....
_________________
NĂ€gemuses
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
sirru
Valge pÀike
Valge pÀike


Liitunud: 6 Jan 2006
Postitusi: 15

PostitusPostitatud: Reede Jan 06, 2006 6:52 pm    Teema: Vasta viitega

mina olen vahest ennast nĂ€inud seljatagant, paremalt, ĂŒleval vaadates. no justkui toa laest vaadates. kĂ”he tunne tekib
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
Kadri
Valge pÀike
Valge pÀike


Liitunud: 6 Juun 2006
Postitusi: 33
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Juun 08, 2006 4:45 pm    Teema: Vasta viitega

vaba inimene kirjutas:
Mul on nii, et kui ma vahel kuskile satun, millega mul mÀlestusi on, siis hetkeks lÀheb nagu kehast mingi imelik tunne lÀbi, lÔhn, olustik ja kÔik tuleb korraks sisse nii nagu oli.

vahest harva on minul ka selline tunne Shocked
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum MSN Messenger
minunimi
Beez pÀike
Beez pÀike


Liitunud: 3 Mai 2006
Postitusi: 265
Asukoht: kosmos

PostitusPostitatud: Nelj Juun 08, 2006 8:45 pm    Teema: Vasta viitega

miks selles midagi imelikku peaks olema?
tÀna kojutulles oma mÔtetes rÀÀkisin endale oma eluloo Àra, Very Happy
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
Shou
Külaline





PostitusPostitatud: Püh Nov 05, 2006 10:35 pm    Teema: Vasta viitega

No mul on nii olud , et ma nÀen unes mingit kohta ja siis kui aeg on möödas ja kÔik on unustatud siis hakkad aru saama et see asi on juba toimunud .. see on selline tore tunne kui aus olla .. vÀhemal sa nagu ennustad midagi ette aga sa ei tea millal see juhtuma peab .. ei no tÀitsa vÀgev on ...
Tagasi üles
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Teispoolsuse maailmad. Kőik ajad on GMT + 3 Tundi
Mine lehele 1, 2  Järgmine
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 2

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


© 2001, 2005 phpBB Group