Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula: Arengumaagide esinemised nõmme raadios.
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

Kuidas hävitada kolle, kes asuvad inimese sisemaailmas...
Mine lehele 1, 2, 3, 4  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Uudised ja seaduspärasused
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Arxos
Külaline





PostitusPostitatud: Esm Veeb 23, 2004 2:57 pm    Teema: Kuidas hävitada kolle, kes asuvad inimese sisemaailmas... Vasta viitega

Näiteks inimese 10 -st põhiruumist võib leida ikka igasuguseid elukaid...
Suuremad kollid on aga hoopis ruumidest väljaspool (mina nimetan seda sisemiseks kosmoseks )
Kui ma mõnest ruumist välja lähen, siis olen nagu tühjuses, kõik on pime nagu kosmoses...
Mina näen sealt inimese ruume valgete helendavate ovaalsete keradena, mõni näeb näiteks metallist keradena...
Tihti on mõni koll mõne teie ruumi küljes kinni...
Olen näinud kolle, kes on näiteks teinud ruumidesse augu, ruumide küljes on vahel energiavargaid ( ise olen näinud musti piklikuid jurakaid )
Ühel inimesel olid mitmete ruumide küljes imelikud piklikud limaskid, kui nad välja tõmbasin, selgus, et nende "pea" küljes olid veel mingid vardad, need vardad olidki nagu ruumide sisse torgatud.

Vahel on veetud mingid kaablid või torud inimese juhtruumi külge...
Tegelikult vahel olen ka märganud, et kõiki ruume ühendab mingi asi... näiteks minul ühendab kõiki ruume peenike valguskiir.

Kõigepealt tuleks endale teadvustada, et teie ise olete oma ruumides peremees... teil endil on kõige suurem jõud oma ruumides.
Ükskõik, kes teie vastane ka ei oleks, teie võidate ja suudate ta välja lüüa või hävitada !

Kõige rohkem olen näinud inimeste ruumides tumedaid varjutaoliseid olendeid. Tavaliselt on neil värvilised silmad...
Olen näinud ka loomi, enamasti passivad ruumides koerad.
Kui kollid ründavad, siis tavaliselt hakkab pea kumisema ja lihased lähevad kergelt kangeks, see möödub tavaliselt 30 minuti - 90 minuti jooksul...

Kolli suurus ei mängi erilist rolli, saate ennast ise suuremaks "pumbata"
Kolle soovitan hävitada valgusega (teadmistega)... Ise teen suure valguse
kera ja suunan selle nende peale...
Esimesena tuleks vast kollil pea maha lüüa.
Tavaliselt suuremad kollid tegelevad asjade varastamisega... tihti leiab nende jäänustest (nende viimasest asukohast, ennem hävitust) hulgaliselt asju...
On ka olnud juhtumeid, kui asjad, mis on leitud kollide seest, ei kuulu antud "maailma" omanikule ( juhtruumi teisik ütleb, et mingi ese kuulub kellelegi teisele )

Laske fantaasial lennata, valmistage ja andke oma abilistele relvad ja kaitsevahendid

Kirjutan veel ühest huvitavast juhtumist:
Nimelt käisin ühe inimese juhtruumis...
Tema teisikut nägin kohe (alati näen teisikut (juhtruumis siis kõrgemat mina kohe algusest peale... proovin ka temalt infot püüda, saab olukord antud ruumis kiiremini selgemaks. Kui tema kardab, on häiritud, siis tean, et midagi on valesti) , aga ei näinud nagu ümbrust selgelt, algul oli kõik tema ja minu ümbert ähmane, tajusin ainult ruumi suurust, ühte lauda ja arvutit...
Varsti oli juba pilt selge, aga tajusin, et nagu keegi oleks veel sees, aga mite vaenlane...
Küsisin, et kas tal on seal abilisi sees, ütles, et 2 abilist on sees...
Siis, kui neid abilisi sealt otsima hakkasin, tundsin, et pea hakkab kumisema...
Väga tundub, et ma olin kuidagi nende abilistega võrreldes väga teisel lainel ja et nad ise ka mind õieti ei märganud.
Alles siis, kui neid otsima hakkasid, nad ründasid (said rünnata)

Vahel on kollid lae all peidus... Näiteks läksin ühte juhtruumi ja kohe tajusin, et inimese kõrgem mina on kuidagi häiritud, on rahutu ja nagu tõmbleb ringi...
Panin talle kiiresti kaitsed peale, siis vaatasin ringi, ei näinud nagu midagi kahtlast, siis pöördusin antud juhtruumi teisiku poole ja ta näitas näpuga lakke ja ütles, et vaata sinna...
Oligi mingi tumeroheline elukas laes ja hõljus seal ringi...
Peale hävitamist, leidsin jälle hulgaliselt asju. Leidsin omapärase kilbi, mingid helendavad vardad ja veel midagi (ei mäleta täpselt, et mille)

Enamus kolle saavad siseneda ainult ustest... Minul vähemalt on igas põhiruumis ainult 1 välisuks, pole kellegil näinud, et oleks mitu sissekäiku...
Pange kaitsed oma ustele peale, seadke lõkse üles jne.
Soovitan veel ruumist väljas käia ja vaadata, kas midagi imelikku ei ole näha. Tihti on mõned kollid teie ruumide küljes ja lõhuvad seda ja varastavad selle kaudu isegi vajalikke esemeid...
Ühel inimesel oli hästi suur limask tema juhtruumi küljes. Ta oli pool juhtruumi välist pinda enda alla võtnud, oli juhtruumi sisse augu teinud...
Kui ta lõplikult ära hävitasin, leidsin suure koti kuldmüntide ja ehetega, mingi metallrõnga, mingi toika, imeliku läbipaistma ketta, mis iseenesest keerles

Ühel inimesel olid mitmete ruumide küljes imelikud piklikud limaskid, kui nad välja tõmbasin, selgus, et nende "pea" küljes olid veel mingid vardad, need vardad olidki nagu ruumide sisse torgatud.

Lisada on veel palju, aga tekst tuli isegi päris pikk Very Happy
Tagasi üles
flywinter
Külaline





PostitusPostitatud: Esm Veeb 23, 2004 4:01 pm    Teema: Vasta viitega

Mul on nii olnud et ainult ühe korra elus olen näinud pimedat ruumi kus oli mingi energiakera. See oli kahvatu valge ja nägi välja nagu vihmapiisa kuju. Kui näpuga puudutasin siis mingi maailm läks sellest lahti. Aga ma ei tea seda kas see oli minu enda või kellegi teise ruum.
Samuti olen näinud tumedaid varjusid liikumas. Üks isik oli kõrval ja soovitas sellele tähelepanu pöörata. Ma olen näinud punaste silmadega olendeid.
Ma olen palju kasse näinud ja koeri ka.
Mõnikord võib ennast suureks teha, mõnikord väikseks. Vastavalt vajadusele, seda olen proovinud.

Praegu ei tea kust armorit võtta. Relvi ma mõtlen. Mõnikord on õnnestunud küll valguskerasid pilduda aga kui ei ole tükk aega harjutanud siis oskus on rooste läinud. Sellega ma olen saavutanud kollide tähelepanu hajutamise aga see neid tapnud ei ole.

Viimasel ajal on vargused mu ruumides sagenenud. Lihtsalt mingid suvalised tüübid tulevad sisse ja hakkavad minu asjades sobrama. Ja ma ise olen nagu uimane või unine ja ei viitsi neile vastu hakata. See ei ole alati nii olnud. On olnud aegu kus ma selle jama peale hirmus vihaseks olen saanud

Tegelt ma tuulepesas üritasin ka nende kollide mahalöömisest rääkida aga nagu tavaliselt , inimesed läksid hirmu täis ja ütlesid et räägi oma unenägusid mujal, lõpuks kustutati mu kirju lihtsalt ära. Tegelt ma arvan et see on ikka tähtis teema ja on hea et sellest räägitakse.
Tagasi üles
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Esm Veeb 23, 2004 11:12 pm    Teema: Vasta viitega

Mis puutub Tuulepesasse, siis see on loodud selleks, et valvata, et inimese isiksus ei hakkaks välja arenema.
Ja muideks, need varjud, neid me hüüame Leemoks. need on projektsioonid negatiivsetest nägemustest, mõtetest. varje purustab NAER. siin ka põhjus, miks ma aeg ajalt üritan asju huumoriks teha, sest nende varjude abil aetakse inimesi omavahel tülli. Leemo kasvab siis, kui inimene peab ennast ainujumalaks (kõige tähtsamaks).
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
kõrbehunt



Liitunud: 25 Veeb 2004
Postitusi: 5

PostitusPostitatud: Kolm Veeb 25, 2004 6:34 pm    Teema: Vasta viitega

Kuidas te nendes "ruumides" käisite? Kuidas sinna saab?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Arxos
Külaline





PostitusPostitatud: Kolm Veeb 25, 2004 6:59 pm    Teema: Vasta viitega

Flywinterile

Olen ka koeri näinud... Ainult, et kui üks kord ühe koera lõpuks maha lõin (hoidsin teda vangis, aga keegi päästis ta lahti), läks keegi ikka väga pahaseks ja kolle vajus kümnete kaupa sisse...
See oli siis see etapp minu elust, kui hakati mind nö. orjusest vabastama ja kohe mitte kuidagi ei tahetud sellega leppida Smile
Kõige halvem ongi see, et kui sind rünnatakse, siis proovitakse sind nagu väsitada ja nö. sinu nägemist hägustada ja kehvemaks muuta...

Sõpra rünnati ja ta tehti täiesti pimedaks, ta ütles, et ei näinud oma ruumides enam mitte kui midagi ja seda kohe päris pikka aega
Siis jõudis järjekord minuni ja mind prooviti ka pimedaks teha, aga leidsin selle "põhjuse" üles ja kiskusin puruks
Need tumedad varjud ja olendid ongi tavaliselt punaste silmadega (vähemalt mina näen nende silmi punastena)

Kõige raskem on hävitada limakolle, sellised suured, tavaliselt musta või tumerohelist värvi...
Muidugi saad ennast mitu korda suuremaks pumbata, aga igal tegelasel oleks nagu oma "originaalkuju"
Tavaliselt tegelevad need limakollid just varastamisega ja nende kõhust leiab tihti igasugu vidinaid...
Olen leidnud ka võõraste inimeste vidinaid ja juppe

Ja kui tead, et sult on midagi varastatud, siis tõmba see enda juurde tagasi...
Saad ka peidus olevaid koletisi enda juurde tõmmata.
Kui mind viimati rünnati, läksin juhtruumi, vaatasin, et keegi jookseb, mõõk käes, mööda koridori ringi...
Väga tundus, et on oma mees, kelle olin valvesse pannud...
Siis nagu tajusin kedagi võõrast, siis tõmbasin ta enda juurde ja oligi ta mu ees...

Imelik, et sul relvade meisterdamine välja ei tule Confused
Endale on veel kogunenud ka igasugu kaitseesemeid, millel on päris kihvtid omadused ja aitavad ikka kaasa...
Täna vohas ühe inimese juhtruumis mingi imelik nagu vetikas või selline elav võrk...
Leidsin nagu mitmeid allikaid, aga ikkagi tekib tagasi...
Homme võetakse sellelt inimeselt pühitsused maha, siis peaks vist ta nendest ise jagu saama
Sain sealt kätte mingi imeliku asja, mis nagu elas ja koos millega tuli hulga seda "võrku" kaasa, kui selle ta ruumist välja kiskusin

Kui selle "asja" lahti lõikasin, tuli sealt välja mingi väikene energiakera, aga paistis päris võimas allikas olevat...
Võtsin selle nüüd enda kätte, eks lasen seda mõnel teisel tegelasel kah vaadata, äkki on see kellegil ära röövitud, siis saab selle tagasi viia ja jälle natukene head teha
Tagasi üles
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Veeb 26, 2004 1:30 am    Teema: Vasta viitega

Körbehundile.
Köigepealt hakka harjutaama seda, et Sa oled ise, iseenda peremees. Sa ei ole kellegi alandlik teener. Kaasa arvatud jumala oma. Universum on piisavalt suur ja tugev, Keegi ei suuda seda hävitada, parema tahtmise juureski. Jäta meelde inimestele on antud vaba tahe. Inimest ainult juhendatakse, kui ta soovib. Jah kollid on need, kes orjastavad. Siis järgmisena julge endale otsa vaadata. Ära häbene iseennast. ole see, kes sa oled. Need ruumid asuvad inimese sees, sisemaailmas. keskendu enda sisemusse. Muideks omas maailmas oled Sa köige tugevam.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
kõrbehunt



Liitunud: 25 Veeb 2004
Postitusi: 5

PostitusPostitatud: Reede Veeb 27, 2004 9:21 pm    Teema: Vasta viitega

Tokroda kirjutas:
Körbehundile.
Köigepealt hakka harjutaama seda, et Sa oled ise, iseenda peremees. Sa ei ole kellegi alandlik teener. Kaasa arvatud jumala oma. Universum on piisavalt suur ja tugev, Keegi ei suuda seda hävitada, parema tahtmise juureski. Jäta meelde inimestele on antud vaba tahe. Inimest ainult juhendatakse, kui ta soovib. Jah kollid on need, kes orjastavad. Siis järgmisena julge endale otsa vaadata. Ära häbene iseennast. ole see, kes sa oled. Need ruumid asuvad inimese sees, sisemaailmas. keskendu enda sisemusse. Muideks omas maailmas oled Sa köige tugevam.

Seda kõike ma juba tean, aga, et siis nagu enda sisse näha ja juhtruumi minna pean ma keskenduma ja seda visualiseerima? Nagu mingi meditatsioon?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Arxos
Külaline





PostitusPostitatud: Reede Veeb 27, 2004 10:01 pm    Teema: Vasta viitega

Enamus inimesi ei pea küll mediteerima ega eriti keskenduma
Eks mediteerides on vast see värk seal vähe selgem ja tajud neid asju paremini...
Esimest korda on jah vast raske sisse saada...

Mina sain siis sisse, kui mind "korda tehti"
Mul olid mitmed jupid puudu
Igatahes, siis kui sain ennast korda, sain ka oma ruumidesse, aga kes teab, äkki oleks ka varem saanud Confused
Mul oli nagu see viga, et mõtlesin, et kui silmad kinni panen, siis peab mingi pilt silmade ette tulema, aga ei pea tulema, vähestel tuleb...
Tagasi üles
Virmaline
----------------------------


Liitunud: 22 Jan 2004
Postitusi: 293

PostitusPostitatud: Reede Veeb 27, 2004 10:25 pm    Teema: Vasta viitega

Juba lapsena jäin nii magama,et panin silmad kinni ja siis saatsin mõtted ära,et nad ei segaks mind vaatamast"unedesse".Arvasin,et nii peabki magama jääma.Nüüd "targemaks saadas"arvan,et see hoopis teine reaalsus või hoopis seigad minevikust ,ma ei tea,sest tihti on silmees vanaaegne müür,kus sellised kahurite laskeavad sees.Alati vaatan asju olles kuskil ülal,justkui lennates.Ja üks asi ,lapsena ei suutnud end kaitsta igatsorti õuduste eest,nüüd olen vähemalt unenägudes alati võitjarollis,kui keegi tulebki kallale siis tal pole mu üle võimu.Tõesti pole süvenenud nende unenägemiste praktiseerimisse kuid ehk tasub proovida,ehk on veel midagi huvitavamat kui siiani.
Ehk ongi see osa meie kõigi igapäevaelu pildist,arvan,et iga inimene näeb seda mis talle antud,kui silmad suleb. Wink
_________________
xxx
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Laup Veeb 28, 2004 2:43 am    Teema: Vasta viitega

kõrbehunt kirjutas:
[quote="Tokroda]
Seda kõike ma juba tean, aga, et siis nagu enda sisse näha ja juhtruumi minna pean ma keskenduma ja seda visualiseerima? Nagu mingi meditatsioon?
Seda võib ka nii nimetada. Soovituseks juurde. Lase lahti oma hirm, süütunne, et oled midagi valesti teinud. Omal ajal tegid selliseid otsuseid, mida Sinu antud tarkus lubas. Nüüd oled targem ja Sa saad seda muuta.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
flywinter
Külaline





PostitusPostitatud: Püh Veeb 29, 2004 10:45 am    Teema: Vasta viitega

Ärkvelolekus on vaadata lihtsam aga pole jõudu nii palju. Unenägemises on vaadata keerulisem aga jõudu on rohkem.
Mina eraldan energiaid ärkvel, et paremini asjadest aru saada. Unenägemises ma energiaid ei eralda , mulle meeldib terviklik taju.
Unenägemises ma olen avastanud, et areng toimub nagu spiraal liikumises tasandite vahel kõrgemale või madalamale.
Kui liikuda koguaeg otse siis jõutakse samasse kohta kust alustati. Kui see korduma hakkab siis pöördutakse tagasi ja ei satuta enam vanasse kohta vaid uuele tasemele.
Ma omal jõul ei liigu. Mul on sõiduvahendid. Kui ma liiguks omal jõul siis füüsiline keha ei puhkaks magades välja.
Kui kollid tekivad siis ma eelistan neid hävitada vaimselt. Füüsiline hävitamine ei ole tõhus. Võivad uuesti tekkida sest vaimsus ju jääb kuhugi alles.
Mingit kesta ma enda ümber ei ehita. Mul ei ole maja või ruumi mida ma peaks kaitsma. See kus ma olen, see ongi minu ruum, nii kaugele kui silm võtab.
Tagasi üles
monotoon
Punane päike
Punane päike


Liitunud: 21 Jan 2004
Postitusi: 540

PostitusPostitatud: Püh Veeb 29, 2004 5:10 pm    Teema: Vasta viitega

Sisemaailma kollid .... jätke nad nälga . Nad toituvad himudest ja muudest surmapattudest ,mis inimesi köidavad kannatuste sisse.Leidke endis kadedus , ahnus , kahjurõõm ,tapahimu , paraliseerige need saastad . Tundke rõõmu iseendast , tundke rõõmu kõigist ümbritsejaist , mõistke neid põhjusi ,miks kõik pole maailmas sedasi nagu teie sooviksite .Siis on kerge ka kollidest vabaneda . Nad lihtsalt ei näe teid enam . Te suudate väljuda nende pimedast maailmast.
Helgust !
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Arxos
Külaline





PostitusPostitatud: Laup Märts 06, 2004 10:57 pm    Teema: Vasta viitega

monotoon kirjutas:
Sisemaailma kollid .... jätke nad nälga . Nad toituvad himudest ja muudest surmapattudest ,mis inimesi köidavad kannatuste sisse.Leidke endis kadedus , ahnus , kahjurõõm ,tapahimu , paraliseerige need saastad . Tundke rõõmu iseendast , tundke rõõmu kõigist ümbritsejaist , mõistke neid põhjusi ,miks kõik pole maailmas sedasi nagu teie sooviksite .Siis on kerge ka kollidest vabaneda . Nad lihtsalt ei näe teid enam . Te suudate väljuda nende pimedast maailmast.
Helgust !


Mulle tundub, et nad toituvad ikkagi oma looja energiast
Nemad teevad tihti nii, et teie neid ei näeks. Nad muudavad ennast nähtamatuks...
Mul on spetsiaalsed prillid, millega näen nagu kõike teist moodi, oma mehi näen valgete kogudena, võõraid kollastena...
Muide ühe inimese sisemaailma oli jäetud mingi imelik koll, millest kasvas välja mingi võrk...
Oma arust leidsin allika üles, tirisin ruumist välja ja hävitasin, ikka tekkis uus saast asemele
Siis leidsin ühe imeliku värgi, tirisin välja, lõikasin lõhki ja oi imet
Mingi energiaallikas tuli seest välja...
No võtsin selle endale, hoian oma seifis, arvan, et saan seda energiaallikat ise kasutama hakata Very Happy

Aga kollid varastavad, hävitage nad ära ja siis otsige ümbruskond korralikult läbi või tõmmake kõik esemed enda juurde, siis võivad tulla ka need jupid, mida ise ei märka.
Tagasi üles
monotoon
Punane päike
Punane päike


Liitunud: 21 Jan 2004
Postitusi: 540

PostitusPostitatud: Laup Märts 06, 2004 11:06 pm    Teema: räägi välja Vasta viitega

Nonohh , Tokroda Smile , räägi välja ,kelle energia sulle näppudevahele jäi ?
St. - energiaallikas -.????? Rolling Eyes
Loomulikult on kollud looja loodud ja kasvamiseks vajavad looja beebipuhvetit..... Räägi sellest laiemalt ja ära aasi niisama.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Märts 07, 2004 12:57 am    Teema: Vasta viitega

Ma ei saa sust montoon aru, kust selline jutt. Ma nagu olen kõigest kirjutanud kollidest ja energiast jne. Paluks täpsustada.
Või tuli hoopis Sul himu mingi energia järgi. loodad, et sinu jutu peale loobun mingist oma hinge osast. Ei, seda sa ei saa.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
selenium
Külaline





PostitusPostitatud: Püh Märts 07, 2004 9:55 am    Teema: Vasta viitega

Monotoon, Arxos oli see kes leidis selle energiaallika mitte Tokroda Laughing
Tagasi üles
Arxos
Külaline





PostitusPostitatud: Püh Märts 07, 2004 5:58 pm    Teema: Vasta viitega

selenium kirjutas:
Monotoon, Arxos oli see kes leidis selle energiaallika mitte Tokroda Laughing




Montoon, ma tean, et seal on mingi võimalus, et see on kellegilt varastatud energia, selle pärast ma praegu hoian seda oma seifis ja varsti näitan mõnele targemale ja osavamale tegelasele, küll siis teada saab, kelle jupp see on...
Loomulikult ma tagastan selle energiaallika, kui see on kellegilt varastatud Exclamation
Tagasi üles
Arxos
Külaline





PostitusPostitatud: Püh Märts 07, 2004 8:13 pm    Teema: Vasta viitega

Veel üks asi, mida meeldib kellegil inimeste sisemaailmas teha...

Ehitatakse mingi plastiku või kilega sarnasest jurast mingi sein mingi ruumi kohale, nüüd see hoiab ruumi kinni ja ei lase ruumil enam oma õigele kõrgusele tõusta

Ükskord rünnati ühte mu sõpra... ta kurtis, et ei saa oma ruumidesse sisse ja kõik oleks nagu pime
Asi oligi selles, et oli mingi sein tema ruumide kohale ehitatud
Kuidas seda hävitada ?
Mina tekitan nagu mingi imeva pöörise, mis "kerib" selle jura kokku...
Pärast panen selle põlema või lennutan selle sisemaailmast välja

Tihti topitakse ka igasuguseid torusid ja kaableid inimese ruumide külge
Nende kaudu siis varastatakse, hoitakse juhtruumi kinni (takistatakse liikumast)
Tagasi üles
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Esm Märts 08, 2004 12:37 am    Teema: Vasta viitega

Monotonile.
See energia läheb selle loojale.
Teda ei jaotata esimesele hädaldajale.
Ma lisan, et see energia kuulub 10-12 aastasele lapsele. Jah ta andis selle oma emale toeks, aga ema parseldas selle maha.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
monotoon
Punane päike
Punane päike


Liitunud: 21 Jan 2004
Postitusi: 540

PostitusPostitatud: Esm Märts 08, 2004 8:55 am    Teema: üritan mõista Vasta viitega

oii ,poisid . karmide asjadega tegelete tõepoolest....
aga antud olukorras ma mitte nii ei mõtelnud.saate ise kah aru Rolling Eyes

mida kuradit sorida võõras pesukapis Twisted Evil

Pealegi - mustapesukapis .Iseasi kui inimene ise selleks soovi avaldab , kuna ei saa hakkama oma pusahunnikuga . Ju see mingi abipalve jääk oli ... aga see vaid minu oletus.....
Helgust !
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Uudised ja seaduspärasused Kõik ajad on GMT + 3 Tundi
Mine lehele 1, 2, 3, 4  Järgmine
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 4

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


© 2001, 2005 phpBB Group