Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula: Arengumaagide esinemised nõmme raadios.
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

Saatuse loob naine.

 
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Suhted, sidusväljad, seksuaalsus
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Dets 14, 2004 2:11 am    Teema: Saatuse loob naine. Vasta viitega

Miks ma sedasi väidan?
Naine ehitab kanali. Seega ühendab mehe erinevate maailmadega.
Ja nagu me teame, on tänapäeva naised egregoride programme täis. Need programmid juhivad ehitust. Ja kahjuks mitte headesse kohtadesse.
Mis jääb mehel üle. Mängida oma mõistusega, oskus luua antud tingimustes häid programme.
Aga vahest võib juhtuda, et mees paneb oma etturiga teiste lipud kummuli.
Muideks enda kogemustest võin õelda, et viimati taheti mind sedasi hävitada, et lasti ühel naisel ehitada mulle kanal anorgaaniliste olendite juurde. loodeti, et jään kinni ja kaon. Aga nüüd said nad täieliku tünga. ma suutsin nende töö põhimöttest aru saada. Seega hakkasin neid ümber monteerima enda kasuks. Muideks nad on nagu supperrelvad.
ja ma otsustasin neid kasutada.
Ja esimene ümberhäälestus on see, et Sõna maksab.
Enam ei saa anda asjatuid lubadusi, soovida mõtetusi jne.
Seega panen hällid inimesi vastutama oma sõnade eest.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Turkian
Arengumaag


Liitunud: 28 Dets 2003
Postitusi: 1149

PostitusPostitatud: Teis Dets 14, 2004 4:03 am    Teema: Vasta viitega

http://www.vaimumaailm.ee/viewtopic.php?t=1272&highlight= "96 eluenergia" siit pärineb tsitaat Tokroda kirjutisest.
Tokroda kirjutas:

Ja nüüd saame rääkida sellest, miks on vaja orjastavatel egregoridel meie energiat? Vanaaja jumalad kolisid antireaalsusesse. Nad jätsid meile maha süsteemid, millega korjatakse meie energiat. Nad tõmbavad seda selleks, et ise elada. Meie energia aitab neil eemalduda surmast. Näiteks, kui ühel päeval enam inimesed ei palvetaks Jeesuse poole, mis on kanal kristliku egregori toitmiseks, siis sureks see süsteem ära. Seega inimesed oma palvetamiste käigus toidavad jumalat enda elu arvelt.

Ja kui inimesel on huvi teispoolsuse vastu, siis ta saab oma teisikult impulsse. Ta teisik on nimelt hädas.

http://www.vaimumaailm.ee/viewtopic.php?t=1255&postdays=0&postorder=asc&start=0 link sellele tekstile mis pärineb teemast "kes meid siis orjastab?"

Tokroda kirjutas:
Vanaaja jumalad olid enne meid. nad olid kraani juures. nad lõid selle maailma. meie oleme uustulnukad. oleme kasutanud nende mudeleid ja täiustanud seda süsteemi. vanaaja jumalad istuvad oma niinimetatud paradiisis ja annavad käske. nad on meid sulgenud teistest reaalsustest. nad varjavad meie eest igasuguseid resursse.

muideks, kui keegi avastabki pettuse, siis hävitatakse see inimene. Võta kasvõigi meie foorum. mõnel on lambist viha. need on inimesed, kellesse on pandud programmid. ja nad on ustavad orjad. nemad tapavad siis neid inimesi, kes midagi jagavad. Võta kasvõigi keskajal nõidade põletamine. Seda tegid ju kodeeritud orjad. jumalad vaatasid muheledes pealt.

Muideks, kui ühel hetkel loobuksid kõik inimesed oma energiat ära andmast, kukuksid pimeduse jumalad taevast alla.


ork kirjutas:
Tokroda kirjutas: Kes meid orjastavad?...B) Castaneda. Nemad vana aja nõiad ehitasid anorgaanilised olendid. Need asuvad vägilaste maal. Nüüd, kui inimene tahab uurida oma sisemaailma, siis ta satub nende olendidte küüsi. Ta tömmatakse jälle tühjaks. Castaneeda avalikustati sellepärast, et mõned kanalid vägilaste maal olid veel vabad. Nad ei jõudnud kõikjale anorgaanilisi olendeid luua. Nüüd oli vaja inimesi meelitada kasutama castaneeda poolt loodud teed oma sisemaailma väe juurde.

hea küll..spekuleerime edasi.
(..järgnev ei toetu mingile teadmisele..kõik mida kirjutan, on mõttetöö vili ja seega lihtsalt spekulatsioon).

mul on olnud ammu selline küsimus, et miks indiaani-nõiad avalikustasid oma vaimse süsteemi Castaneda kaudu?..see süsteem ja ńende teadmised olid olnud rangemas saladuses sajandeid ja võibolla isegi tuhandeid aastaid.
et kuidagi mõistmatu, miks järsku võeti ja kõik avalikkuse ette kisuti ja Carlosel lasti raamatud kirjutada? ..ebaloogiline..eks? ma isiklikult ei usu, et need nõiad midagi läbimõtlematut teeksid.

enda jaoks vastasin niimoodi:
oletame, et Vana Ajastu lõpeb ja Uus algab...(nagu te teate, ka üks leitud kivist inkade kalender lõpeb aastal 2012...niiet Don Juhan ja sõbrad teadsid seda meist paremini.)
seega Castanedat õpetanud nõidade aeg saab läbi ja nende teadmiste edasiandmise ja pärimusliin katkeb.
ma kujutan ette, et see nende süsteem töötas nii, et maapealsed õpilased "söötsid" teispoolsusesse läinud nõidasid. kogu aeg oli vaja värvata uued 12 mees-ja 12 naisnõida, kes siis meeskonnad lõid ja seda pärimusliini jätkasid ja ka ühtlasi Lendava Maoga Läinuid maapealse energiaga varustasid.

mis siis nüüd teha, et kogu see "taevasse " läinud seltskond edasi elada saaks? kust võtta need armeed, kes energiat "sinna" pumpaksid?
vastus lihtne: kuna aeg on niikuinii läbi ja pärimusliin katkeb, siis pole vaja enam varjata.
raamatute avaldamisega loodi suur toetajate seltskond. selle seltskonna abil saab energiat kantida..nagu Egiptuses püramiidide abil.
ma arvan, et kõik Castaneeda raamatutes avaldatud harjutused teenivad seda eesmärki.


Ja seda olen ma näinud ja ise kogenud kuidas sõna nüüd maksab Exclamation
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Gerdenel
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 25 Okt 2004
Postitusi: 3086

PostitusPostitatud: Teis Dets 14, 2004 11:20 am    Teema: Vasta viitega

...

Viimati muutis seda Gerdenel (Laup Jan 30, 2010 2:31 am). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Celtic
Külaline





PostitusPostitatud: Teis Dets 14, 2004 11:32 am    Teema: Vasta viitega

MK911 kirjutas:
Ja seda olen ma näinud ja ise kogenud kuidas sõna nüüd maksab Exclamation



mk sa räägid juba nagu piiblis...
kahju sinust. senimaani oli oma jumala tsiteerimine kristlaste pärusmaa...
Tagasi üles
torukybarik
Arengumaag


Liitunud: 24 Nov 2004
Postitusi: 446
Asukoht: tagasiteel tagurpidiantslast

PostitusPostitatud: Teis Dets 14, 2004 11:59 pm    Teema: Vasta viitega

MK911 kirjutas:
mul on olnud ammu selline küsimus, et miks indiaani-nõiad avalikustasid oma vaimse süsteemi Castaneda kaudu?..see süsteem ja ńende teadmised olid olnud rangemas saladuses sajandeid ja võibolla isegi tuhandeid aastaid.


Sattusin just ühe tolteegi raamatu refereeringule, kus nagual Theun Mares avab natuke tolteekide tausta ja eesmärke. Väide eesmärkide kohta kõlab nii:
Maagiliste võimete tõeline eesmärk on loomine selle kõige avaramas tähenduses. Tõeline maag astub mõistlikku koostöösse inimese ja saatuse jõudude vahele ja õpib kasutama oma maagilisi võimeid ühisloomises. See toimub aga maailmades, mis pole surelikele silmadele. Nendesse maailmadesse siirduvad kõik Tolteegid ja just seal nad alustavad niinimetatud jõu lõplikku reisi.
Konksuga jutt või tõde- ei oska mina hinnata.

Link allikale-Of the Toltec Teachings. Return of the Warriors Peistitud tekst on 6-ndas peatükis. Lingi alguses on tore kokkuvõte tolteekide ajaloost ja ämbritest, edasi kiire kokkuvõte sõjamehe tee põhitõdedest. Tõlkinud ja sisestanud, muide, vikker. Teema on küll veidi veider castaneda pikemaks lahkamiseks, aga kuna siin jutuks tuli, siis panin samma. Vajadusel võib moderaator sõitu teha:)
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Suhted, sidusväljad, seksuaalsus Kõik ajad on GMT + 3 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


© 2001, 2005 phpBB Group