Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula: Arengumaagide esinemised nõmme raadios.
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

Põrguvürst Turkian. PIMEDUS.
Mine lehele 1, 2, 3  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Põrgu
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Esm Dets 13, 2004 1:52 am    Teema: Põrguvürst Turkian. PIMEDUS. Vasta viitega

Kui inimese põrgu teise sfääri teisik on korras, siis tunneb ta vale ära. Tõel on alati kaks poolust. Kui need poolused on ühesugused, siis toimub kahe otsa sünkronisatsioon ja tekib energia läbilöök kahe pooluse vahel. Ehk teisiti öeldes tõde tekitab valgusekanali. Kui meile valetatakse, siis ei lähe signaal meie teisikule. Kui on tõde, siis saab meie põrgu teise sfääri teisik valguse signaali. Nii on ka programmidega. Need programmid, mis ei ole eesmärgile viivad (annavad hoopis vale tulemuse), need ei anna valgust. NB kanal on läbi nullruumi. Nullruum varjutab seda. Nüüd, kui signaali ei ole, käivitub automaatselt selle programmi hävitamise protsess. Loomulikult juhul, kui vastav teisik on korras .
Neid väärprogramme loovad inimesed orjastavate egregoride juhtimisel. Siin kasutatakse inimesi, kelle põrguteisikud on surnud. Loomulikult inimesed ise tapavad oma teisikud ära hirmust põrgu ees ja saamahimust paradiisi saada. Programmide levitajad on need, kes teevad usupropagandat.
Turkian ongi siia maailma tulnud egregoride programmide tootmist hävitama. Ta lööb pimedusega. Kuidas see toimib? Inimesed kasutavad egregoride programme. Kui Turkian hävitab neid, siis inimesed kaotavad käitumismudelid ja jooksevad ringi nagu peata kanad . Nüüd peavad mehed tööle hakkama. Peavad looma hakkama uusi tegutsemismudeleid.
Muideks, kui naisterahval lüüa programmid sassi, siis tõuseb automaatselt seksuaalsus. Naine, jäädes ilma egregoride programmidest vajab kohe uusi programme. Ta ei saa neid ise toota. Seega peab neid kuskilt "alla laadima". Kui pole egregori käepärast, siis võetakse esimene ettejuhtuv mees.
Siis nüüd teate, miks stressi tõusuga kaasneb naistel seksuaalhimu. Naisel puudub programm, kuidas olukorrast välja tulla. Ja nii on ka ühiskondadega. Heaoluriigis, kus on kõik probleemid lahendatud, ei ole naised huvitatud seksist. Arengumaal jälle paljunetakse nagu jänesed.

Seega pimedusejumal annab võimaluse meestel hakata ise looma programme. Programmide tootmise käigus muutuvad mehed asjalikumateks ja iseseisvamateks. Ja kui mehed on asjalikumad, siis on ka naistel turvalisem elada.
Aga ega see pole lihtne. Egregorid on inimesed ikka väga kõvasti enda haardesse haaranud ja et neid sealt välja tuua, peab ikka palju pimeduse laineid üle käima.
Aga ega te pimeduse vürsti märka. Teda pole lihtsalt näha. Ainuke, mis teda reedab, on see, et tema ümber lähevad kired lõõmama ja eriti veel juhul, kui ta töötab.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Gerdenel
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 25 Okt 2004
Postitusi: 3086

PostitusPostitatud: Esm Dets 13, 2004 2:08 pm    Teema: Vasta viitega

No lohutav kohe seda lugeda. Teab kohe, et ei tohi ülemeelikuks minna Laughing , kui jänku tahtmised tekivad.
_________________
kui praktik pole nõus teoreetikutega, siis on ta usklik loll, sest teoreetikud teavad alati paremini, ilma proovimatagi, sest nende arvamusi on rohkem ja need on sarnased. Very Happy
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Gerdenel
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 25 Okt 2004
Postitusi: 3086

PostitusPostitatud: Esm Dets 13, 2004 2:12 pm    Teema: Vasta viitega

Kas on siis nii, et kui mees kellega on kaua koos elatud kukub programme tootma ja lööb seega oma naissel programmid segi, siis tõuseb naisel iha oma mehe vastu Question
_________________
kui praktik pole nõus teoreetikutega, siis on ta usklik loll, sest teoreetikud teavad alati paremini, ilma proovimatagi, sest nende arvamusi on rohkem ja need on sarnased. Very Happy
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Faxaros
Parasiit


Liitunud: 15 Juun 2004
Postitusi: 621
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Esm Dets 13, 2004 6:58 pm    Teema: Vasta viitega

Üks küsimus. Kui inimene, kes oma väärastunud mõtlemisega on kunagi oma teisikud ära tapnud ja nüüd tahab ta oma sidet põrguga uuesti taastada. Vigastatud teisikut saab ju parandada, aga mida teha siis kui teisik on tapetud? Kas seda teisikut on võimalik kuidagi tagasi saada?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Dets 14, 2004 1:21 am    Teema: Vasta viitega

skorpion kirjutas:
Kas on siis nii, et kui mees kellega on kaua koos elatud kukub programme tootma ja lööb seega oma naissel programmid segi, siis tõuseb naisel iha oma mehe vastu Question
Mees ei lõhu oma programme. mees lõhub oma programmidega vöörad programmid. See ka üks armumise põhjus. Mees seebitab naise ära.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Dets 14, 2004 1:21 am    Teema: Vasta viitega

Faxaros kirjutas:
Üks küsimus. Kui inimene, kes oma väärastunud mõtlemisega on kunagi oma teisikud ära tapnud ja nüüd tahab ta oma sidet põrguga uuesti taastada. Vigastatud teisikut saab ju parandada, aga mida teha siis kui teisik on tapetud? Kas seda teisikut on võimalik kuidagi tagasi saada?
sa pead ta uuesti looma. see on võimalik.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Turkian
Arengumaag


Liitunud: 28 Dets 2003
Postitusi: 1149

PostitusPostitatud: Nelj Dets 29, 2005 9:07 am    Teema: Vasta viitega

Hoiatuseks naistele.
Nendel naistel kes ei võta vastu meeste valgust vaid valivad võõrinstallatsiooni saastvalguse, teil on oht, et ma tulen ja nussin teid isiklikult pimedusega läbi, tõmban enda juurde teise põrgu liini ja piinan niikaua kuni hakkate meeste valgust vastu võtma. Mul on kõrini sellest, et mehed peavad võõrinstallatsiooni keppima ja naised ei söenda isegi mingit valikut selle hõlbustamiseks teha.

Kui valite enda ja teiste piinamise, võõrinstallatsiooni endas kandes ja lendaja kolle sünnitades, siis te olete saast ja siis piinlete minu juures kuni mõistus pähe tuleb. Palun võtke parem heaga mõistus pähe.

Mis on minu eelis. Kui mehed tahavad teile anda ja teid aidata, siis teil on ikka võimalus neid maha müüa ja valida mehe loodud planeediga kooskõlas oleva valguse asemel võõrinstallatsiooni (lendaja) saastvalgus. Kui mina teid ette võtan, pole teil mingit valikut, pimedusega lõhkudes ma ei asenda neid programme mida ma lõhun ja põrgus saate õpetust täpselt niipalju kui vaja.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
viplala
Arengumaag


Liitunud: 19 Juun 2004
Postitusi: 2042
Asukoht: sõawäljal

PostitusPostitatud: Nelj Dets 29, 2005 4:55 pm    Teema: Vasta viitega

Turkian meil naljamees, sellise tooniga saad 100% soovitule vastupidise tulemuse.
Ma isegi ütleks, et kui emotsioon nii kaugel mõttest ees, siis mõjub see pisut naiselikult Rolling Eyes

Valitud vahendid ei ole vähem tähtsad, kui eesmärk, arvab viplala.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Turkian
Arengumaag


Liitunud: 28 Dets 2003
Postitusi: 1149

PostitusPostitatud: Nelj Dets 29, 2005 6:00 pm    Teema: Vasta viitega

viplala kirjutas:
Turkian meil naljamees, sellise tooniga saad 100% soovitule vastupidise tulemuse.
Ma isegi ütleks, et kui emotsioon nii kaugel mõttest ees, siis mõjub see pisut naiselikult Rolling Eyes

Valitud vahendid ei ole vähem tähtsad, kui eesmärk, arvab viplala.

Ei ole siin midagi emotsioon mõttest ees, ma kirjutasin täiesti rahulikult. Mina ajan asja nii, oma viga kui naised müüsid maha oma mehed, kes neile võimaluse andsid ja head tooni kasutasid. Ka mina annan ju võimaluse neile ennast korda saada, lihtsalt tiba karmima võimaluse.

Kui nad ei õpi siis kannatab isegi nende füüsiline keha. Keha on andnud naisele planeet ja kui nad saastvalgust kannavad mis pole planeediga kooskõlas ja mida planeet ei toeta ja neil pole mehe kookonit mis neid noorendaks vaid võõrinstallatsioon, siis nad lihtsalt muutuvad koledaks. Selle värdja naised peavadki ju koledad olema.

Võib juhtuda nii et kui nad liiga hilja mõistuse pähe võtavad, ei taha neid enam valgusega mehed panna, sest need kes varem mõistuse pähe võtsid, on ilusamad ja meeste poolse preemia enne neid ära teeninud. Kas te naised tahate elu lõpuni panna seda väärastunud võõrinstallatsiooni mis teid värdjateks teeb ?

Samas kui naised õige valiku teevad, hakkavad nad ilusamaks muutuma, niiet need kes on enda ilu jupa ära rikkunud, teadke et lootus on veel olemas.

Minul pole vaja naiste ees sussi mängida, nad alluvad põrgu jõule nii või teisiti.


Viimati muutis seda Turkian (Nelj Dets 29, 2005 6:07 pm). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Liine31
Heleroheline päike
Heleroheline päike


Liitunud: 18 Jan 2005
Postitusi: 810
Asukoht: Elus

PostitusPostitatud: Nelj Dets 29, 2005 6:04 pm    Teema: Vasta viitega

Pole koledaid naisi, on vähe viina. Selline vanasõna Laughing
_________________
Chaos Control.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
viplala
Arengumaag


Liitunud: 19 Juun 2004
Postitusi: 2042
Asukoht: sõawäljal

PostitusPostitatud: Nelj Dets 29, 2005 7:02 pm    Teema: Vasta viitega

Ma räägin sellest, et kui kõigepealt demonstreerid, et oled kuri ja siis karistusega ähvardades "õigesse kohta" juhatad, ei ole see kindlasti hea taktika.

Lõppude lõpuks on see su enda asi, kuidas oma asja ajad, aga sõna võtsin, sest kahtlen, kas on mingit mõtet kedagi vägisi heaks, õnnelikuks või veel kellekski -millekski teha.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
valkyrie
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 24 Aug 2004
Postitusi: 1126

PostitusPostitatud: Nelj Dets 29, 2005 8:56 pm    Teema: Vasta viitega

Turkian kirjutas:
Hoiatuseks naistele.
Nendel naistel kes ei võta vastu meeste valgust vaid valivad võõrinstallatsiooni saastvalguse, teil on oht, et ma tulen ja nussin teid isiklikult pimedusega läbi, tõmban enda juurde teise põrgu liini ja piinan niikaua kuni hakkate meeste valgust vastu võtma. Mul on kõrini sellest, et mehed peavad võõrinstallatsiooni keppima ja naised ei söenda isegi mingit valikut selle hõlbustamiseks teha.

Kui valite enda ja teiste piinamise, võõrinstallatsiooni endas kandes ja lendaja kolle sünnitades, siis te olete saast ja siis piinlete minu juures kuni mõistus pähe tuleb. Palun võtke parem heaga mõistus pähe.

Mis on minu eelis. Kui mehed tahavad teile anda ja teid aidata, siis teil on ikka võimalus neid maha müüa ja valida mehe loodud planeediga kooskõlas oleva valguse asemel võõrinstallatsiooni (lendaja) saastvalgus. Kui mina teid ette võtan, pole teil mingit valikut, pimedusega lõhkudes ma ei asenda neid programme mida ma lõhun ja põrgus saate õpetust täpselt niipalju kui vaja.



see kõlab nii nagu ma peaksin kohe kisama sulle "Tule kepi mind !!!" Very HappyVery HappyVery Happy
_________________
Muna jaoks on kana kõigest moodus teha teist muna
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Krislyn
Külaline





PostitusPostitatud: Nelj Dets 29, 2005 9:06 pm    Teema: Vasta viitega

Mul on parem plaan:
Ettepanek moodustada töörühm Turkianile halastuskepi tegemiseks.
Oodatud on vabatahtlikud.

P.S. Töövõitudest kokkuvõte nädala pärast.
Tagasi üles
Turkian
Arengumaag


Liitunud: 28 Dets 2003
Postitusi: 1149

PostitusPostitatud: Reede Dets 30, 2005 5:27 am    Teema: Vasta viitega

Krislyn kirjutas:
Mul on parem plaan:
Ettepanek moodustada töörühm Turkianile halastuskepi tegemiseks.
Oodatud on vabatahtlikud.

P.S. Töövõitudest kokkuvõte nädala pärast.

Ma mõtlesin algul lugedes, et proovite mulle siin tööd otsida inimeste näol, kellele vaja halastuskeppi anda, aga vaat, tuled siin hoopis vastupidist nalja tegema. :]
Sulle Kristlyn meeldetuletuseks veelkord, et osad need, kes pole halastuskeppigi ära teeninud, saavad mult põrgukeppi. :]
Ma saan sust aru, nagu näha, alguses on vast nii jah, et mida rohkem seal peenmateriaalsel tasandil mult saad, seda rohkem siin jonnid, aga küll see areng lõpuks siia ka jõuab. Cool
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Reede Dets 30, 2005 2:11 pm    Teema: Vasta viitega

Krislyn kirjutas:
Mul on parem plaan:
Ettepanek moodustada töörühm Turkianile halastuskepi tegemiseks.
Oodatud on vabatahtlikud.

P.S. Töövõitudest kokkuvõte nädala pärast.
Tule parem mulle külla, annan sulle ise keppi.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
aegrimonia
Beez päike
Beez päike


Liitunud: 5 Jan 2004
Postitusi: 279
Asukoht: emake maarjamaa

PostitusPostitatud: Esm Jan 02, 2006 12:17 am    Teema: Vasta viitega

Turkian kirjutas:
Hoiatuseks naistele.
Nendel naistel kes ei võta vastu meeste valgust vaid valivad võõrinstallatsiooni saastvalguse, teil on oht, et ma tulen ja nussin teid isiklikult pimedusega läbi, tõmban enda juurde teise põrgu liini ja piinan niikaua kuni hakkate meeste valgust vastu võtma. Mul on kõrini sellest, et mehed peavad võõrinstallatsiooni keppima ja naised ei söenda isegi mingit valikut selle hõlbustamiseks teha.

Kui valite enda ja teiste piinamise, võõrinstallatsiooni endas kandes ja lendaja kolle sünnitades, siis te olete saast ja siis piinlete minu juures kuni mõistus pähe tuleb. Palun võtke parem heaga mõistus pähe.

Mis on minu eelis. Kui mehed tahavad teile anda ja teid aidata, siis teil on ikka võimalus neid maha müüa ja valida mehe loodud planeediga kooskõlas oleva valguse asemel võõrinstallatsiooni (lendaja) saastvalgus. Kui mina teid ette võtan, pole teil mingit valikut, pimedusega lõhkudes ma ei asenda neid programme mida ma lõhun ja põrgus saate õpetust täpselt niipalju kui vaja.


veel üks mees, kes ei tea, kuidas naistega ümberkäia? kole lugu küll.
_________________
moraalijünger ja kõlblusevalvur Wink
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
viplala
Arengumaag


Liitunud: 19 Juun 2004
Postitusi: 2042
Asukoht: sõawäljal

PostitusPostitatud: Esm Jan 02, 2006 2:18 am    Teema: Vasta viitega

See, mis vahendeid keegi oma toimetusi tehes valib, räägib kõigepealt ilmekat juttu tegutseja enda kohta.
Aga olulisem on see, et KUIDAS, st, mis vahenditega tegutsetakse, määrab ära selle, kuhu tegelikult jõutakse.

Mis naistega ümberkäimisse puutub, siis küllap Turkiani maneerid ka kellelegi sobivad, inimesed ju erinevad. Igale oma Wink
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
haldjanool
Arengumaag


Liitunud: 17 Märts 2005
Postitusi: 5797
Asukoht: goriolisi tuules

PostitusPostitatud: Esm Jan 02, 2006 2:20 am    Teema: Vasta viitega

ma ytleks, et turkianil on parimad maneerid... muidex...
_________________
just before the darkness...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
viplala
Arengumaag


Liitunud: 19 Juun 2004
Postitusi: 2042
Asukoht: sõawäljal

PostitusPostitatud: Esm Jan 02, 2006 2:27 am    Teema: Vasta viitega

ühele sobiski
peaasi, et noored on õnnelikud Laughing
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Esm Jan 02, 2006 2:35 am    Teema: Vasta viitega

Naistega ei pea üldse ümber käima.
Kui Sul midagi on, siis ronivad ise kohale.

See ümber käimine on nende mull.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Põrgu Kõik ajad on GMT + 3 Tundi
Mine lehele 1, 2, 3  Järgmine
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 3

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


© 2001, 2005 phpBB Group