Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula: Arengumaagide esinemised nõmme raadios.
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

Tallinna Jaanikoguduse õpetaja kutsub üles uuele ristisõjale
Mine lehele 1, 2, 3  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Usundid
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Turkian
Arengumaag


Liitunud: 28 Dets 2003
Postitusi: 1149

PostitusPostitatud: Reede Dets 10, 2004 3:48 pm    Teema: Tallinna Jaanikoguduse õpetaja kutsub üles uuele ristisõjale Vasta viitega

http://www.delfi.ee/news/paevauudised/eesti/article.php?id=9260062
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
veidrik
Külaline





PostitusPostitatud: Reede Dets 10, 2004 3:54 pm    Teema: Vasta viitega

huvitav, kuikauaks selline inimene ametisse jääb?
Tagasi üles
Turkian
Arengumaag


Liitunud: 28 Dets 2003
Postitusi: 1149

PostitusPostitatud: Reede Dets 10, 2004 4:04 pm    Teema: Vasta viitega

veidrik kirjutas:
huvitav, kuikauaks selline inimene ametisse jääb?

Mitte enne kui uue ristisõja läbiviimise katse lõplikult läbi kukub Laughing ta on kristlaste viimane lootus. Niiet kallid paganad, hoidke kristlikes linnaosades liikudes ikka enesekaistevahendid endaga ja diktofon välises taskus et oleks kaitsvaid tõendusmaterjale kui ristirüütlite jõuk ründama peaks.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
skyzer
Arengumaag


Liitunud: 10 Sept 2004
Postitusi: 1371

PostitusPostitatud: Reede Dets 10, 2004 4:34 pm    Teema: Vasta viitega

Usklikke programmeerijate kümme käsku, naerge terviseks:

Mina olen Windows, sinu Operatsioonisüsteem, sul ei tohi olla muid operatsioonisüsteeme minu kõrval.
Mis see tähendab? Meie peame Windows'i kartma ja armastama, ning me ei tohi kasutada teisi operatsioonisüsteeme.
Sina ei tohi Windowsi nime ilmaasjata suhu võtta.
Mis see tähendab? Meie peame Windows'i kartma ja armastama, ning me ei tohi tema nime pilgates ega halvustavalt lausuda.
Sina pead süstem crash'e loomulikuks pidama.
Mis see tähendab? Meie peame Windows'i kartma ja armastama, ning peame pidama seda, mis Operatsioonisüsteem meile tema teenimiseks annab.
Sina pead regulaarselt riist- ja tarkvara upgrade'ima.
Mis see tähendab? Meie peame Windows'i kartma ja armastama, ning vastavalt tema uutele versioonidele oma masinale regulaarselt tähelepanu ja vahendeid kulutama.
Sina ei tohi kõnelda muudest operatsioonisüsteeme.
Mis see tähendab? Meie peame Windows'i kartma ja armastama, ning ei tohi teda halvaks panna, kiites teisi ebaoperatsioonisüsteeme.
Sina ei tohi himustada litsentseerimata Windowsi koopiat.
Mis see tähendab? Meie peame Windows'i kartma ja armastama, ega pea mitte ilma tema loojatele raha maksmata teda kasutada.
Sina ei tohi himustada ligimese Macintoshi.
Mis see tähendab? Meie peame Windows'i kartma ja armastama, ega tohi himustada muid süsteeme peale selle, mis Microsoft on meile loonud.
Sina ei tohi himustada WordPerfectit, Quattro Pro'd ega StarOffice'it.
Mis see tähendab? Meie peame Windows'i kartma ja armastama, ning ei tohi himustada konkureerivate tarkvaratootjate pakette.
Sina ei pea mitte ostma ilma OEM-Windows'ita PC-d.
Mis see tähendab? Meie peame Windows'i kartma ja armastama, ning ei tohi langeda kiusatusse saada oma käsutusse masin, millele saab teisi operatsioonisüsteeme installeerida.
Sina ei pea mitte kasutama utiliite, mis võimaldavad Windows'i tuunida.
Mis see tähendab? Meie peame Windows'i kartma ja armastama, ning ei tohi langeda kiusatusse Windows'i võimaluste arvelt oma masina kiirust suurendada.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Arxos
Külaline





PostitusPostitatud: Püh Dets 12, 2004 7:15 am    Teema: Vasta viitega

Päris kuri onu teine Laughing
Minu arvates ju täiesti avalik üleskutse tapmisele, vägivallale ja piinamisele

Lugesin ka Delfis kommentaare, päris tore oli
Tagasi üles
vaba inimene
Tumeroheline päike
Tumeroheline päike


Liitunud: 17 Nov 2004
Postitusi: 189
Asukoht: Seal kus parajasti juhtun olema

PostitusPostitatud: Püh Dets 12, 2004 1:55 pm    Teema: Vasta viitega

Tore oleks, siis langeks mask ja oleks näha millised kristlased siis on.
Ja midagi neil ära nagunii ei õnnestuks teha.
_________________
Oki doki free my mind
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
paadikapten
Beez päike
Beez päike


Liitunud: 2 Jan 2004
Postitusi: 230
Asukoht: Totaalselt perses ja karidel

PostitusPostitatud: Püh Dets 12, 2004 5:49 pm    Teema: Vasta viitega

See mask tuleb ise neil eest tõmmata... Mina näiteks olen sellega juba hakkama saanud, nagu paljud teisedki.
_________________
Maskid maha-mõõgaaeg on käes! Loobugem mittevajalikust ja tapke vaenlasi!
(üleskutse lindpriidele, mitte rõhujatele!)
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Mental Maelstrom



Liitunud: 15 Märts 2005
Postitusi: 2

PostitusPostitatud: Kolm Märts 16, 2005 12:20 am    Teema: Vasta viitega

Veidi täpsustuseks: kristlaste lootus on Jeesus, Jumal.

Ei saa aga tõesti nõustuda selle kirikuõpetajaga, füüsiline sõda pole lahendus vaimsele probleemile, eriti kui kindral ise korrumpeerunud on vaimus. Huvitav tõesti kui kaua ta ametis püsib. Loodetavasti ei leia ta verevalamiseks toetust.

Te arvate, et kõik kristlased kannavad maski. Mõned inimesed tõesti vaid nimetavad ennast mingitel põhjustel kristlasteks ning proovivad sedamoodi säilitada mingit sotsiaalset positsiooni. Häbilugu tõesti. Oleks tõeliselt hea, kui näeks sellistest inimestest läbi. Nad ei vääri kristlase nimetust. Näiteks võib neid võltskristlasi olla üles kasvanud üles kristlikus perekonnas ning tegelikult pole nad kunagi päriselt Jumalat leidnud. Kuid ka kõigi ülejäänute kohta: ükski inimene pole laitmatu.

Ei oleks korrektne tembeldada siis halbadeks kõik kristlased, kui vaid osa neist on mädand'.

Pealegi nii palju, kui mina olen ristisõdadest arvan, toimusid need siiski võimu ja raha pärast. Kõik mustmiljon talupoega sunniti lihtsalt kaasa minema. Hunt lambanahas. Vähemalt too kirik oli küll seest mäda. Arvan, et oleks ekslik nimetada seda kristluseks. Kristlase mõõk pole terasest, vaid selleks on Jumala sõna.

Üldiselt ma soovitaks Teil läbi lugeda Uue Testamendi raamatud. See aitab väga kaasa eristamaks lambanahas hundid lammastest... muuseas. Cool
_________________
"Ma ei tulnud kutsuma õigeid, vaid patuseid." - Jeesus, Markuse evangeelium 2:17
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Arxos
Külaline





PostitusPostitatud: Kolm Märts 16, 2005 1:32 am    Teema: Vasta viitega

Ah see kristlus kukub omadega nagunii järjest rohkem ära. Inimesed on hakanud rohkem seda pettusskeemi läbi nägema.
Aga seda olen ka varem kuulnud stiilis: Mina hea/õige kristlane, tema paha, vale kristlane.
Arva mis sa arvad aga teenid ikka ju samas süsteemi ja tehakse suga seda sama mis teistegagi (siis enamasti egregori pean silmas).

Fakt on lihtsalt see, et olgu milline see kristlane on, tema jõud pannakse ikka pihta Edit: (küll osadega tehakse nii, et topitakse võõraid juppe täis ja tehakse siis suutlikumad tegelased ja lükatakase ka avalikkuse ette, kuid tegutsevad nad puht võõra jõu pealt) ja see suunatakse siis enamasti lammutamiseks ja hävitamiseks. Inimesed pannakse ilma nende teadmata enda kasuks tööle.

jne.

Mitte paha pärast aga nii see ikka kipub olema. Ja miks sulle seda kristlust vaja on ?
ma arvan et sind on rohkem kristlusele vaja Wink
Kuid see tegelt väga pikk jutt.
Tagasi üles
Mental Maelstrom



Liitunud: 15 Märts 2005
Postitusi: 2

PostitusPostitatud: Kolm Märts 16, 2005 8:16 am    Teema: Vasta viitega

Ma ei öelnudki, et ma olen hea/õige kristlane. Ütlen vaid, et mul pole mingit maski, et "ohhoo, vaata mind, olen kristlane". Ma teenin Jumalat, sest mulle on antud tarkust näha, et see on hea. Arvan, et inimesi ei panda päris ilma nende teadmata enda kasuks tööle. Muidugi esineb igasugu petuskeeme usu eksploiteerimiseks...

Kuid millest sa järeldad, et kristlaste jõud pannakse pihta ning et see suunatakse lammutamiseks ja hävitamiseks? Minu arvates on lõppkokkuvõttes sellest ikkagi rohkem kasu.
_________________
"Ma ei tulnud kutsuma õigeid, vaid patuseid." - Jeesus, Markuse evangeelium 2:17
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
skyzer
Arengumaag


Liitunud: 10 Sept 2004
Postitusi: 1371

PostitusPostitatud: Nelj Märts 17, 2005 10:24 am    Teema: Vasta viitega

Aga paistab et mu emakeele õpetaja on kristlane. Jõudsin sellele järeldusele kui ma mainisin oma kirjandites kristlust ja tegin seda maha, siis oli hinne 2. Samas kui ei maininud, tuli hea hinne - 3. Sellele veel tõestust annab, et mu pinginaaber (kah pagan), kirjutas ka kristlusest, et eksisteerib ainult absoluutne headus ja absoluutne kurjus... ja tema sai kahe, muidu saab kolmed Very Happy
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
fred2
Pruun päike
Pruun päike


Liitunud: 18 Märts 2005
Postitusi: 303
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Reede Märts 18, 2005 9:08 pm    Teema: Tallinna Jaanikoguduse õpetaja kutsub üles uuele ristisõjale Vasta viitega

Uus ristisõda???Vaevalt,et kristlased nüüd mõõgad peos uskmatuid nottima läheksid.Ei usu küll, et Jaanikoguduses kutsuti üles risti ette õmblema ja hobuse seljas paganaid pimeduse käest päästma.Kardan,et kirikuõpetaja sõnu on parajalt väänatud,et saaks kristlust materdada.Ei maksa kohe ka kõike uskuda.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
Liine31
Heleroheline päike
Heleroheline päike


Liitunud: 18 Jan 2005
Postitusi: 810
Asukoht: Elus

PostitusPostitatud: Teis Märts 22, 2005 10:30 am    Teema: Vasta viitega

No ja öelge siis veel, et nunnud kristlased - kui neid lüüakse , keeravad vaguralt teise põse ette Laughing

Ikka kipuvad ise kaklema.
_________________
Chaos Control.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Turkian
Arengumaag


Liitunud: 28 Dets 2003
Postitusi: 1149

PostitusPostitatud: Teis Märts 22, 2005 5:58 pm    Teema: Vasta viitega

Jah, nad pööravad teise põse ette siis kui neil pole jõudu vastu lüüa. Inimesed ei saa aru sellest et nad tegelikult saast on ja annavad neile kui nunnudele kristlastele võimu. Kui võim on käes ja võimalus vastu lüüa siis mitte ei keerata teist põske vaid kuulutatakse ristisõda.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Liine31
Heleroheline päike
Heleroheline päike


Liitunud: 18 Jan 2005
Postitusi: 810
Asukoht: Elus

PostitusPostitatud: Teis Märts 22, 2005 6:07 pm    Teema: Vasta viitega

Üks ülimalt silmakirjalik seltskond on need kristlased.
_________________
Chaos Control.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
fred2
Pruun päike
Pruun päike


Liitunud: 18 Märts 2005
Postitusi: 303
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Märts 22, 2005 9:16 pm    Teema: Vasta viitega

Millest selline viha kristlaste vastu???Kõik kristlased pole ju sugugi silmakirjatsejad.Ei hakka nad siin Eestis kedagi tapma.Mis aga puutub silmakirjalikkusesse,siis esineb seda paljude inimeste seas,sõltumata usutunnistusest või uskmatusest.Põse aga keerab ette see,kes armastab Jumalat ja inimest tõeliselt.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
Hegreelia



Liitunud: 7 Jan 2004
Postitusi: 5
Asukoht: siin ja praegu

PostitusPostitatud: Teis Märts 22, 2005 11:28 pm    Teema: Vasta viitega

Aga maausuliste hiidesid on kristlased küll lõhkumas käinud.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Hexatar
Hall päike
Hall päike


Liitunud: 3 Dets 2004
Postitusi: 67
Asukoht: Estland

PostitusPostitatud: Teis Märts 22, 2005 11:30 pm    Teema: Vasta viitega

fred2 kirjutas:
Millest selline viha kristlaste vastu???Kõik kristlased pole ju sugugi silmakirjatsejad.Ei hakka nad siin Eestis kedagi tapma.Mis aga puutub silmakirjalikkusesse,siis esineb seda paljude inimeste seas,sõltumata usutunnistusest või uskmatusest.Põse aga keerab ette see,kes armastab Jumalat ja inimest tõeliselt.


No mina näiteks armastan inimest ehk ennast nii palju,
et ei lase end alandada, keerates ette teine põsk, vaid
nätan, et inimene seisab enda eest, kui vaja.
_________________
'Punaseks värvis linad mu voodil
veri, mis tuli su huulilt.'
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
väike
Hall päike
Hall päike


Liitunud: 7 Nov 2004
Postitusi: 92
Asukoht: gloobus

PostitusPostitatud: Teis Märts 22, 2005 11:53 pm    Teema: Vasta viitega

fred2 kirjutas:
Millest selline viha kristlaste vastu???Kõik kristlased pole ju sugugi silmakirjatsejad.Ei hakka nad siin Eestis kedagi tapma.Mis aga puutub silmakirjalikkusesse,siis esineb seda paljude inimeste seas,sõltumata usutunnistusest või uskmatusest.Põse aga keerab ette see,kes armastab Jumalat ja inimest tõeliselt.

haha, palun luba naerda (loe:naeran).
enam ei tapeta jah avalikult kedagi, sest siuksed inimesed kes riigisiseselt tapmisega tegelevad, pistetakse vangi ja paras ka. aga räägime sellest ajast kui olid suured ristisõjad meie pühale maale, ning kes pagan oli ning selleks jäi, kõlkus järgmine hommik võllas või siis paitati lihtsalt mõõgaga vastu kaela. siis ei olnud see seadusevastane, ja kui ka praegu ei oleks, siis ma arvan et ei kohkuks ükski kristlane "püha ürituse" nimel mõõka kätte võtmast ja paari paganat nottimast. ja just selle pärast et kõik oleksid nii nagu nemad tahavad ja et vastaseid ei oleks. ja siis me oleksime kõik üks suur ja õnnelik kristlaste pere ja jooks teed ja sööks küpsiseid ja oleksime rõõmsad.
aitähh.
_________________
//
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum AIM Aadress Yahoo Messenger MSN Messenger
wudu
Külaline





PostitusPostitatud: Kolm Märts 23, 2005 1:25 am    Teema: Vasta viitega

Kui vaataks ristisõda teist pidi?Peaksime uhked olema,et 800 aastat peale meie vastase ristisõja algust peame veel vastu ja,et "need neetud paganad"on veel alistamata!
Tagasi üles
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Usundid Kõik ajad on GMT + 3 Tundi
Mine lehele 1, 2, 3  Järgmine
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 3

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


© 2001, 2005 phpBB Group