Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula: Arengumaagide esinemised nõmme raadios.
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

Kes meid siis orjastab?
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Tokroda vanad teooriad
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Gerdenel
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 25 Okt 2004
Postitusi: 3086

PostitusPostitatud: Teis Dets 13, 2005 9:36 am    Teema: Vasta viitega

Mina kaotamine on tasakaal ja see ei sostu kuidagi egregoride või mullidega. Voolavus on tegelikult oskus mõista. Ise määrata poolus jne.
Pole vaja end mingist egregorist või mullist võita. See oleks sama hea kui tahaksime saada läbi ilma söömata ja magamista. Mida ja kuidas on olulisem.
_________________
kui praktik pole nõus teoreetikutega, siis on ta usklik loll, sest teoreetikud teavad alati paremini, ilma proovimatagi, sest nende arvamusi on rohkem ja need on sarnased. Very Happy
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
lycantrophe
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 26 Dets 2004
Postitusi: 1135

PostitusPostitatud: Teis Dets 13, 2005 9:38 am    Teema: Vasta viitega

Mõtlesin, mina egregoride tahte alt kättesaamist
siis määrad ise pooluse, mitte egregori tahe
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
akk
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 29 Dets 2004
Postitusi: 6324

PostitusPostitatud: Teis Dets 13, 2005 9:42 am    Teema: Vasta viitega

Mis korteriafäär. Need Castaneda liini nõiad kes on inimkuju kaotanud, korterites ei ela. Puu otsas elavad, maa alll roomavad, õhus lendavad, sõidavad autodega, ööbivad autodes. Kõikides korterites on valge võrgustiku torustikud kuhu saavad killerid sisse tulla. Selles mõttes õige nõid ei ela korteris. Või kui elab siis on tal metsas oma punker või nõiamaja, mida keegi ei tea .

Kui inimene elab korteris siis saab talle omandiõiguste suhtes alati sisse sõita. Aga kui inimesel pole midagi või keegi ei tea kus ta asetseb, siis ei saa
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Gerdenel
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 25 Okt 2004
Postitusi: 3086

PostitusPostitatud: Teis Dets 13, 2005 9:46 am    Teema: Vasta viitega

lycantrophe kirjutas:
Mõtlesin, mina egregoride tahte alt kättesaamist
siis määrad ise pooluse, mitte egregori tahe
Mis on egregori tahe?
Inimesel on vaba tahe teha kõiki valikuid. Egregor allub inimese valikule, kuid kui midagi valinud oled, siis ju pead ise seda süppi ka sööma. Pere egregoris olles on sul täpselt seesama vaba tahe, vaba valik. Valik ise on vastutus.
Egregoril endal pole mingit tahet. Suuremates egregorides on juba madalam allub kõrgemale suhe, kuid ka see ei võta ära valikuid. (Tegelikult eksisteerib egregor ja mull ühes komplektis).
_________________
kui praktik pole nõus teoreetikutega, siis on ta usklik loll, sest teoreetikud teavad alati paremini, ilma proovimatagi, sest nende arvamusi on rohkem ja need on sarnased. Very Happy
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
lycantrophe
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 26 Dets 2004
Postitusi: 1135

PostitusPostitatud: Teis Dets 13, 2005 10:07 am    Teema: Vasta viitega

egregoride tahte all olemise all mõtlen seda kui inimene ei oska kasutada enda vaba tahet, annab selle ära. mõjutatavust ühisteadvusest jne.
seda mõistan samamoodi, et mull ja egregor on komplekt
kui olla seotud selle komplektiga siis peab vastutama enda valikute eest, sööma suppi mis ise kokku keedetakse
ei mõelnd võitlemist supiga supi sees olles
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Gerdenel
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 25 Okt 2004
Postitusi: 3086

PostitusPostitatud: Teis Dets 13, 2005 10:14 am    Teema: Vasta viitega

Tsiteerin::
annab selle ära
Ka see on valik.
_________________
kui praktik pole nõus teoreetikutega, siis on ta usklik loll, sest teoreetikud teavad alati paremini, ilma proovimatagi, sest nende arvamusi on rohkem ja need on sarnased. Very Happy
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
lycantrophe
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 26 Dets 2004
Postitusi: 1135

PostitusPostitatud: Teis Dets 13, 2005 10:21 am    Teema: Vasta viitega

seda jah Very Happy
valik mille küljes kinni ollakse, mis muudab mina jäigaks
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Gerdenel
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 25 Okt 2004
Postitusi: 3086

PostitusPostitatud: Teis Dets 13, 2005 10:24 am    Teema: Vasta viitega

lycantrophe kirjutas:
seda jah Very Happy
valik mille küljes kinni ollakse, mis muudab mina jäigaks
Eks ka seda on vaja kogeda ja õppida. Ilma kogemuseta pole ju mõistmist. Hinnangud on alati subjektiivsed. Very Happy
_________________
kui praktik pole nõus teoreetikutega, siis on ta usklik loll, sest teoreetikud teavad alati paremini, ilma proovimatagi, sest nende arvamusi on rohkem ja need on sarnased. Very Happy
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
lycantrophe
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 26 Dets 2004
Postitusi: 1135

PostitusPostitatud: Teis Dets 13, 2005 11:04 am    Teema: Vasta viitega

selles mõttes, tasakaal tahte ja taotluse vahel...
tahe - valikute küljes kinni olemine, arenemine läbi nende valikute, enda fikseerimine mingi valiku külge
taotlus - valimine erinevate valikute vahel, paindlikkus
valik tahte ja taotluse vahel kah subjektiivne.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Gerdenel
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 25 Okt 2004
Postitusi: 3086

PostitusPostitatud: Teis Dets 13, 2005 2:29 pm    Teema: Vasta viitega

Tsiteerin::
selles mõttes, tasakaal tahte ja taotluse vahel...
Sellest ma rääkinud olengi, et pooluses. Pooluste vahel on tasakaal.
_________________
kui praktik pole nõus teoreetikutega, siis on ta usklik loll, sest teoreetikud teavad alati paremini, ilma proovimatagi, sest nende arvamusi on rohkem ja need on sarnased. Very Happy
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Andromeeda
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 2 Jan 2006
Postitusi: 1397

PostitusPostitatud: Püh Veeb 05, 2006 7:46 pm    Teema: Re: Kes meid siis orjastab? Vasta viitega

Tokroda kirjutas:
Neid mudeleid ehitavad kehastunud jumalad.
Seda maailma kasutasid ära vana aja jumalad (pimeduse jumalad). Nad ei tahtnud siin füüsilises maailmas elada. Nad lõid egregoride reaalsusesse oma maailma, mis on neile meeldiv (paradiisi).


Kas saaks natuke täpsemalt?
Mis on (olid) konkreetselt nende jumalate nimed, kes seal istuvad ja tegutsevad?
Kui vanast ajast me räägime?
Ja miks nad pidid säilitama oma kehastumist?

Tsiteerin::
Kes on need sitavõrgustiku valitsejad. Need on nõiad, kes on lahkunud oma paradiisi ja jätnud maha energiat pumpavad elemendid.


Ma ei saa aru. Kummad siis ikkagi: nõiad, või jumalad? (Oleks nagu kaks eri kaalukategooriat?)
Või on need veel eri tegelased-vahendajad vana aja jumalate ja imetavate vahel?

Tsiteerin::
Vaatleme neid siis lähemalt.
A) püramiidid. Selle loojad lõid siis kanalid nende inimestele, kes on uudisimulikud. Nad lõid suured mõtetud asjad. Nii näib see inimestele. Tegelik eesmärk ongi see selleks, et inimesed tuleksid kohale uuriksid (loovad) püramiidiga sidema. Sellekäigus tömmatakse inimeselt see energia ära, mida ta ei kasuta hetkel. Vastukaaluks saavad nad jälle programme, mida püramiidi jumalad annavad.


Olete te kindlad, et see tsiteeritu on ainus (või peamine) põhjus, miks püramiidid ehitati?

Tsiteerin::
Nad mängivad selle peale, et olid planeedil esimesed ja kodeerivad inimesed uute jumalate vastu. Nad loodavad läbi inimeste orjastada ka valguse jumalad.


Nii, meil on pimeduse jumalad ja valguse jumalad? Mille poolest erinevad need uue ajastu jumalad vanadest, ning kust nemad tulid, enne kui kehastusid?

Tsiteerin::
Valguse jumalad kasutavad punast võrgustikku. Õigemini nad lõid selle. Seega juba praegast on inimestel võimalik varju saada orjastajate egregoride eest.


Asja mitte tajuvale isikule, ei tule siit kuidagi selgust. Valge võrgustik, punane võrgustik. Miks peab eeldama, et punane võrgustik on inimesele hea? Või kuidas seda tajuda?

Tsiteerin::
Ja see, et valguse jumalad ei kasuta inimeste jõudu näitab seda, et orjastajad, kelle käsutada on 6 miljardit inimest ei saanud jägu sadakonnast kehastunud uue ajastu jumalast.


Kui nüüd norida, siis ei näita see mitte midagi muud, kui seda, et ühed ei saa teistest jagu. MItte jagusaamine ja nende vaheline konkurents-aga iseenesest ei anna meile mingit teadmist uue ajastu jumalate tegelikust loomusest või plaanidest.
Et tüünal oleks mille üle rõõmustada, siis räägime hirmudest: Aga mis siis, kui need "uued", on lihtsalt vihma käest räästa alla kolimise variant? Järgmine ühest egregorist teise sattumise tegevus... peamine on vabanemise illusioon ja kõik jätkub nagu enne.
Suudad sa veenda vastupidises?

Tsiteerin::
Aga minumeelest hakkab veel nalja saama.

Vaata mispidi tahad, kuid kogu selle loo juures ma midagi naljakat ei leia. Rolling Eyes
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Laup Veeb 11, 2006 4:09 am    Teema: Vasta viitega

Kehastunud jumalat nähakse nõiana.

No kuule, kust mina nende nimesid tean. nad istuvad ju võnkete otsas. millal nad selle kätte said, kurat seda teab. ma kahtlustan, et see jama hakkas kuskil 10 000 aastat tagasi. aga ma pole kindel.

Püramiid on tehniline vahend. Ja usu mind, neid pole ehitatud selleks, et inimestel hea oleks.

Võrgustik võib olla imev või kiirgav. See sõltub kes on sõlmpunktides.

Veenda? Ma ei rabele selle nimel. Minu ülesanne on teadmised, teooria siia tuua, mis te sellega peale hakkate, on teie isiklik eralõbu.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Andromeeda
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 2 Jan 2006
Postitusi: 1397

PostitusPostitatud: Laup Veeb 11, 2006 2:06 pm    Teema: Vasta viitega

Tokroda kirjutas:


Püramiid on tehniline vahend. Ja usu mind, neid pole ehitatud selleks, et inimestel hea oleks.

Võrgustik võib olla imev või kiirgav. See sõltub kes on sõlmpunktides.

Veenda? Ma ei rabele selle nimel. Minu ülesanne on teadmised, teooria siia tuua, mis te sellega peale hakkate, on teie isiklik eralõbu.


Püramiidide kohta ma ei väitnud, et see "muu roll" on midagi positiivset. Ma tahtsin teada, kas see mis räägid, on ainus negatiivne effekt, mida neis näed.

Kes siis on sõlmpunktides.

Viimase kohta. Kuigi sa teisal väidad, et õpetama peab nii omasid kui vaenlasi, muidu jõud karistab. Kas sa ei ole samas mures, et teadmisi, mida sa tood kasutab ära mõni, kes korraldab selle abil suure segaduse lollidemaal?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
haldjanool
Arengumaag


Liitunud: 17 Märts 2005
Postitusi: 5797
Asukoht: goriolisi tuules

PostitusPostitatud: Laup Veeb 11, 2006 9:37 pm    Teema: Vasta viitega

segadusi korraldatakse kogu aeg. eks siis tuleb need ära klaarida ja korda teha.
on elementaarne, et kui keegi keerab käki kokku, siis ta saab hiljem ka karistada.
_________________
just before the darkness...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Laup Veeb 11, 2006 11:11 pm    Teema: Vasta viitega

Ma ei arva, et ma nüüd kõike saladusi veel püramiidist teaksin.

Nii ongi elus, kui inimesed ei taha õppida, siis õpivad orjastajad.
ja inimestel pole muud, kui ka asi selgeks saada, siis saavad nad vabaks.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
refill
Tumeroheline päike
Tumeroheline päike


Liitunud: 13 Jan 2006
Postitusi: 117
Asukoht: Inglismaa

PostitusPostitatud: Püh Veeb 12, 2006 8:33 pm    Teema: Vasta viitega

mina igal juhul sooviksin saada veel informatsiooni, et oleks kergem vabaneda, algas asi siiki CC-ga, nyyd otsin, vaatan, uurin, kuhu edasi, siiani valdab mind veel vastikuse tunne, sest silmad on lahti, aga lahendust pole veel leidnud.... kisun ennast j2rjest k6igest lahti ja vaatan ringi kuhu kinnituda, kust varju saada..

uskuge mind, ma oleksin hea v6tluskaaslane, kui mulle vaid 6petada mida teha ja keda materdada!! Mad
_________________
Kui inimene näeb unes, et ta on liblikas, võib ta ärgates arvata, et praegu näeb liblikas unes, et ta on inimene.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Gerdenel
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 25 Okt 2004
Postitusi: 3086

PostitusPostitatud: Püh Veeb 12, 2006 8:46 pm    Teema: Vasta viitega

Tsiteerin::
uskuge mind
See sõnaühend kuulub lendaja sõnavarasse. Mitte kedagi ei saa pimesi uskuda.
_________________
kui praktik pole nõus teoreetikutega, siis on ta usklik loll, sest teoreetikud teavad alati paremini, ilma proovimatagi, sest nende arvamusi on rohkem ja need on sarnased. Very Happy
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Andromeeda
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 2 Jan 2006
Postitusi: 1397

PostitusPostitatud: Püh Veeb 12, 2006 9:18 pm    Teema: Vasta viitega

Gerdenel kirjutas:
Tsiteerin::
uskuge mind
See sõnaühend kuulub lendaja sõnavarasse. Mitte kedagi ei saa pimesi uskuda.



Miks mul on tunne, et ainus mis lendaja sõnavarasse ei kuulu on vaikimine?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Arxos
Külaline





PostitusPostitatud: Püh Veeb 12, 2006 9:23 pm    Teema: Vasta viitega

Gerdenel kirjutas:
Mitte kedagi ei saa pimesi uskuda.


Miks ei saa ?
Samas, kas pole võimalik ajada segamini mõistmist ja uskumist ?
Usutakse ju et mõisteti või kuidas teistele tundub ?
Tagasi üles
Gerdenel
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 25 Okt 2004
Postitusi: 3086

PostitusPostitatud: Püh Veeb 12, 2006 9:26 pm    Teema: Vasta viitega

Tsiteerin::
Usutakse ju et mõisteti või kuidas teistele tundub ?
See lause iseenesest näitab, et sa ei tea, mida tähendab mõista.
_________________
kui praktik pole nõus teoreetikutega, siis on ta usklik loll, sest teoreetikud teavad alati paremini, ilma proovimatagi, sest nende arvamusi on rohkem ja need on sarnased. Very Happy
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Tokroda vanad teooriad Kõik ajad on GMT + 3 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Järgmine
Lehekülg 5, lehekülgi kokku 7

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


© 2001, 2005 phpBB Group