Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula: Arengumaagide esinemised nõmme raadios.
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

Mõned muutused...
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Uudised ja seaduspärasused
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Arxos
Külaline





PostitusPostitatud: Kolm Dets 08, 2004 1:48 am    Teema: Vasta viitega

aga kui päris oma uus foorum teha, see oleks ju äge
Tagasi üles
Krislyn
Külaline





PostitusPostitatud: Kolm Dets 08, 2004 10:48 am    Teema: Vasta viitega

Katus Sõidab kirjutas:

Oma arvamust selles foorumis avaldada pole mõtet (vähemalt minul), sest see pasandatakse lihtsalt täis. Mul oleks tohutult palju infot, mida edastada, aga ma olen sellest loobunud, sest siiamaani on see kujunenud lihtsalt ajaraiskamiseks. Kasutan info jagamiseks muid väljundeid.


Mina sain just aru sedaviisi, et sa rohkem keerutad kui terakesi jagad ja ses selle pärast ka sinu info ...kuidas sa ütlesidki? Täis pasandatakse? Wink
Kui ikka oleks kohe konkreetne jutt ja vähem mämmutamist, küll siis kannataks ehk ka tõsiselt suhtuda...
Tagasi üles
ork



Liitunud: 20 Dets 2003
Postitusi: 1270

PostitusPostitatud: Kolm Dets 08, 2004 11:49 am    Teema: Vasta viitega

Katus Sõidab kirjutas:

Oma arvamust selles foorumis avaldada pole mõtet (vähemalt minul), sest see pasandatakse lihtsalt täis. Mul oleks tohutult palju infot, mida edastada, aga ma olen sellest loobunud, sest siiamaani on see kujunenud lihtsalt ajaraiskamiseks. Kasutan info jagamiseks muid väljundeid.


..ma ei taha nüüd kohe pasandama hakata, aga lihtsalt lisaks ühe märkuse...neutraalse.

Katus Sõidab! ..su jutt on väga tavalise inimese moodi...programmeeritud bioroboti moodi.
ikka on teised süüdi.(ma olen muidu kõva mees, kui seda metsa ainult ees ei oleks..).
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
viplala
Arengumaag


Liitunud: 19 Juun 2004
Postitusi: 2042
Asukoht: sõawäljal

PostitusPostitatud: Kolm Dets 08, 2004 12:02 pm    Teema: Vasta viitega

saab pakkuda nii, et on võimalik vastu võtta ja saab pakkuda nii, et ei ole teps mitte.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Dets 08, 2004 8:02 pm    Teema: Vasta viitega

Katus Sõidab kirjutas:
Oma arvamust selles foorumis avaldada pole mõtet (vähemalt minul), sest see pasandatakse lihtsalt täis. Mul oleks tohutult palju infot, mida edastada, aga ma olen sellest loobunud, sest siiamaani on see kujunenud lihtsalt ajaraiskamiseks. Kasutan info jagamiseks muid väljundeid.
jutt kuidagi Natulik. Mul on, tahaks anda, aga ei saa. tegelikult pole Katusel midagi anda, vaid tahab rahvast oma maailma meelitada.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Katus Sõidab
Külaline





PostitusPostitatud: Kolm Dets 08, 2004 8:48 pm    Teema: Vasta viitega

ork kirjutas:

Katus Sõidab! ..su jutt on väga tavalise inimese moodi...programmeeritud bioroboti moodi.

Ja selline tekst erinevates kombinatsioonides on kogu aeg käinud. Kui mu jutt teile ei istu, siis olengi vait.
Tagasi üles
mmetalheart
Tumeroheline päike
Tumeroheline päike


Liitunud: 7 Okt 2004
Postitusi: 184
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Dets 09, 2004 12:05 am    Teema: Vasta viitega

seega mingi 98%kogu maakera rahvastikust, need, kes oma teadvust ei ole laiendanud, ongi lihtsalt mõttetud biorobotid?
aga inimesed Aafrikas? näljas väikesed neegrilapsed? nad ei olegi ju midagi Tokroda õpetusest või kui see kõrvale jätta, üldse midagi oma vaimu ja hinge ja teadvuse ja mõistuse arendamsiest kuulnud Laughing Laughing
_________________
kus vajuda võime üheks. ses verelombis. ja surma teeseldes.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
valkyrie
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 24 Aug 2004
Postitusi: 1126

PostitusPostitatud: Nelj Dets 09, 2004 12:19 am    Teema: Vasta viitega

nad omandavad oma kogemusi seal aafrikas enamuses alles üldise eluspüsimise koha pealt, ma arvan et nad seda foorumi tejsti loeksid ei saaks nad mitte midagi aru.
_________________
Muna jaoks on kana kõigest moodus teha teist muna
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Dets 09, 2004 4:46 am    Teema: Vasta viitega

mmetalheart kirjutas:
seega mingi 98%kogu maakera rahvastikust, need, kes oma teadvust ei ole laiendanud, ongi lihtsalt mõttetud biorobotid?
aga inimesed Aafrikas? näljas väikesed neegrilapsed? nad ei olegi ju midagi Tokroda õpetusest või kui see kõrvale jätta, üldse midagi oma vaimu ja hinge ja teadvuse ja mõistuse arendamsiest kuulnud Laughing Laughing
Kui nad väärt on, siis sadetakse neilegi õpetaja. aga üldiselt ühesugused sünnivad ühte kohta.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Krislyn
Külaline





PostitusPostitatud: Nelj Dets 09, 2004 10:26 am    Teema: Vasta viitega

mmetalheart kirjutas:
seega mingi 98%kogu maakera rahvastikust, need, kes oma teadvust ei ole laiendanud, ongi lihtsalt mõttetud biorobotid?
aga inimesed Aafrikas? näljas väikesed neegrilapsed? nad ei olegi ju midagi Tokroda õpetusest või kui see kõrvale jätta, üldse midagi oma vaimu ja hinge ja teadvuse ja mõistuse arendamsiest kuulnud Laughing Laughing


Lisaks ei tea nad ilmselt - vähe sellest, et korralikust söögist midagi - ka ilmselt midagi Barbie nukkudest, konstruktoritest, lasteraamatutest, pastapliiatsist, külmkapist, europistikust... jah, ja ka mitte Tokroda õpetustest Sad
Neil läheb ilmselt üsna palju aega justnimelt kõhu täitmise peale, niiet suurt vaimu arendamisele aega just ei jäägi :S
Tagasi üles
vaba inimene
Tumeroheline päike
Tumeroheline päike


Liitunud: 17 Nov 2004
Postitusi: 189
Asukoht: Seal kus parajasti juhtun olema

PostitusPostitatud: Püh Dets 12, 2004 2:55 pm    Teema: Vasta viitega

Eks selle sündimisega vist mingi seaduspärasus ka ole, et targad sünnivad targa inimese majja, lollid lolli inimese majja, ahned ahnete juurde jne. Seega on tokorda arvamus õige, et ühesugused sünnivad ühte kohta.
Võibolla olid need näljased neegrilapsed eelmistes eludes mingid ülbikud ja ahned, kes teistelt toitu ja värki ära kraapisid ja kellelegi ei andnud ja nüüd õpivad sellest värgist. Seega on nende enda süü, et kannatavad seal.
_________________
Oki doki free my mind
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Gerdenel
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 25 Okt 2004
Postitusi: 3086

PostitusPostitatud: Püh Dets 12, 2004 3:09 pm    Teema: Vasta viitega

No päris ühesugused ikka kokku ei sünni nüüd ka, muidu poleks lihtsalt võimalik areneda. Vaata suuri peresid. On neid, kus kõik justkui kloonid ja neid, kus igaüks on omal arenguastmel ja käivad oma rada, mitte et kõik ühtmoodi targad oleksid. Alati ei pruugita ka vanemate vigu korrata, õpitakse liktsalt kiiresti need õpetükid mõismise kaudu ära. Pigem saavad/otsitakse endast andekamaid/targemaid, et ka ise areneda.
_________________
kui praktik pole nõus teoreetikutega, siis on ta usklik loll, sest teoreetikud teavad alati paremini, ilma proovimatagi, sest nende arvamusi on rohkem ja need on sarnased. Very Happy
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Varjuvaras
Pruun päike
Pruun päike


Liitunud: 16 Juul 2004
Postitusi: 316
Asukoht: Seal, kus sõnad ei kehti...

PostitusPostitatud: Püh Dets 12, 2004 4:17 pm    Teema: Vasta viitega

vaba inimene kirjutas:

Võibolla olid need näljased neegrilapsed eelmistes eludes mingid ülbikud ja ahned, kes teistelt toitu ja värki ära kraapisid ja kellelegi ei andnud ja nüüd õpivad sellest värgist. Seega on nende enda süü, et kannatavad seal.


Ja mina veel arvasin, et lääne inimesed on inimeste elude õnnetustes nende endi süüdistamise lõpetanud ja selle asemel proovivad olukordi lahendada? Kas sa ütleksid põlenud näoga last nähes: Mida ta küll tegi, et see ära teenida? ( Soovitan lugeda LeGuini "Tehanu")

Vaimupimedus kuubis. Lihtsalt vabandused iseenda ees et maailmahädade ees silmad kinni pigistada. Nii lihtne on öelda: Ta on ise süüdi... Nii lihtne!
Evil or Very Mad
_________________
Pakun oma jutunurka igaühele kellel on midagi öelda. ->Soovin osaleda
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Turkian
Arengumaag


Liitunud: 28 Dets 2003
Postitusi: 1149

PostitusPostitatud: Püh Dets 12, 2004 4:51 pm    Teema: Vasta viitega

Varjuvaras kirjutas:
vaba inimene kirjutas:

Võibolla olid need näljased neegrilapsed eelmistes eludes mingid ülbikud ja ahned, kes teistelt toitu ja värki ära kraapisid ja kellelegi ei andnud ja nüüd õpivad sellest värgist. Seega on nende enda süü, et kannatavad seal.


Ja mina veel arvasin, et lääne inimesed on inimeste elude õnnetustes nende endi süüdistamise lõpetanud ja selle asemel proovivad olukordi lahendada? Kas sa ütleksid põlenud näoga last nähes: Mida ta küll tegi, et see ära teenida? ( Soovitan lugeda LeGuini "Tehanu")

Vaimupimedus kuubis. Lihtsalt vabandused iseenda ees et maailmahädade ees silmad kinni pigistada. Nii lihtne on öelda: Ta on ise süüdi... Nii lihtne!
Evil or Very Mad

No kuule kuule, Kõiksus ikka teab paremini mida keegi ära on teeninud mitte sina Evil or Very Mad , niiet kui keegi elab aafrikas ja seal surnuks nälgib siis võib see väga vabalt olla tema enda viga ja tema enda soov. Ja seda ma olen juba rääkinud et see ei ole jah õige kui ainult näpuga näidata et "ise olete süüdi" sest kui teised teisse nii suhtunud oleksid, poleks te niikaugele jõudnud, kuid kui naagi sina teistele, nii teised sinule ja kui sina mingi ajalugu teistele sõrmega ei näidanud, siis ei peagi nüüd siin sulle näitama

aga ärme siiski ära unusta et eksistentsis eksisteerib ka eneseohverdus kõrgemate ülesannete nimel, niiet inimesed ei ole alati süüdi igas õnnetuses mis nendega juhtub ja KARMA SEADUS EI OLE AINUS PÕHJUS-TAGAJÄRG-SEADUS MEIE EKSISTENTSIS.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
puuma
Külaline





PostitusPostitatud: Püh Dets 12, 2004 5:07 pm    Teema: Vasta viitega

...

Viimati muutis seda puuma (Nelj Jan 13, 2005 9:49 pm). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
vaba inimene
Tumeroheline päike
Tumeroheline päike


Liitunud: 17 Nov 2004
Postitusi: 189
Asukoht: Seal kus parajasti juhtun olema

PostitusPostitatud: Püh Dets 12, 2004 5:15 pm    Teema: Vasta viitega

Skorpion: Ma ei tahtnudki öelda, et sünnivad päris ühesugused, ma pidasin silmas üleüldisemat taset. Ja vahel tuleb ette ka erandeid, kui inimese vaim seda ise soovib enne sündimist.

Varjuvaras: Ma pooldan igasugust aitamist aga ma tõesti ei usu et kõiksus seaks näiteks abivalmi ja aitaja ja maailmaparandaja inimese sellise põlenud näoga lapse rolli. Ja samuti võib see tõesti olla tema iseenda soov. See oli ju ainult üks versioon sellise nähtuse seletamiseks, sellele viitab ka sõna "võibolla" minu postituse ees.

Ja mõtle näiteks Hitleri ja tema tegevuse tagajärgede peale. Kas sa ei arva et ta oma järgmises elus ei oleks vähimatki kannatust ära teeninud või ei peaks mingit vastutust kandma, siis ei saaks ta ju midagi õppida. Mõtle kui lihtne siis oleks, tapa, vägista, piina, tee mis tahad ja järgmine kord sünni uuest õnnelikuna nagu poleks midagi juhtunud.
_________________
Oki doki free my mind


Viimati muutis seda vaba inimene (Püh Dets 12, 2004 5:52 pm). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
valkyrie
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 24 Aug 2004
Postitusi: 1126

PostitusPostitatud: Püh Dets 12, 2004 5:26 pm    Teema: Vasta viitega

puuma kirjutas:
oi pliiz! miks on valgel taustal kollane kiri? ma tahaks ka lugeda...


vali tekst hiirekursoriga ära, ja siis saad lugeda.
_________________
Muna jaoks on kana kõigest moodus teha teist muna
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
paadikapten
Beez päike
Beez päike


Liitunud: 2 Jan 2004
Postitusi: 230
Asukoht: Totaalselt perses ja karidel

PostitusPostitatud: Püh Dets 12, 2004 5:57 pm    Teema: Vasta viitega

MK911 kirjutas:
niiet kui keegi elab aafrikas ja seal surnuks nälgib siis võib see väga vabalt olla tema enda viga ja tema enda soov.
ärme siiski ära unusta et eksistentsis eksisteerib ka eneseohverdus kõrgemate ülesannete nimel, niiet inimesed ei ole alati süüdi igas õnnetuses mis nendega juhtub ja KARMA SEADUS EI OLE AINUS PÕHJUS-TAGAJÄRG-SEADUS MEIE EKSISTENTSIS.


Millised siis on need kõrgemad ülesanded? Tuleb taas välja, et need inimesed on kurjade jõudude mõju all-"annan sulle kõrgema ülesande: sa pead minu nimel surnuks nälgima" Laughing
Ja ega need aafriklased suuda midagi enda heaks ära teha kah, sest nad on nii kinni oma dogmades ja valgete poolt sisseaetud orjaprogrammides.
Ja kui see kõiksus kah sellele kaasa aitab-mis jumalikust armastusest siin rääkida saab? Jumalad ei armasta meid, see on juba kindlaks tehtud!
See kõiksus, mis nime all ta ka ei esineks, on süüdi paljudes meie hädades. Twisted Evil
Soove saab inimesele ka sisse kodeerida ja sisendada, sest enamasti inimene ei mõtle selle üle, kas antud soov, mis temas hõõgub, on ikka tema enda või kellegi teise oma. Ja nagu on Kalmar ütelnud:
vähemalt viimase 2000 aasta jooksul pole hinged saanud endale ise vanemaid valida-meie "taevased valitsejad" ise mängivad nendega ja tegelevad tõuaretusega, et muuta inimhinged nõrgaks ja zombiprogrammidele vastuvõtlikuks. Samuti polevat enam puhtaid hingi eriti, vaid mingid "segaverelised", kes koosnevad eri olendite hinge/geneetika juppidest...


_________________
Maskid maha-mõõgaaeg on käes! Loobugem mittevajalikust ja tapke vaenlasi!
(üleskutse lindpriidele, mitte rõhujatele!)
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Turkian
Arengumaag


Liitunud: 28 Dets 2003
Postitusi: 1149

PostitusPostitatud: Püh Dets 12, 2004 11:25 pm    Teema: Vasta viitega

Sa rumal ära räägi Kõiksusest, sellest mida sa ei mõista.
ja ma rääkisin et osad inimesed on sitas seisus, sest nad ise vabatahtlikult ohverdavad ennast õigete ülesannete nimel, nad ei müü ennast orjaks, meil on ju siin planeedil enamus ennast maha müünud ja selle terve orjamassi jõuga, enamuse tahte jõuga, hävitatakse neid kes õigeid tegusi teevad ja neid vabastada proovivad.
Ja selles on sul õigus et vabastajatele luuakse võimalikult võimatud olukorrad, milles iga madalam olend hukkuks, aga nad ikka rabelevad sellest välja ja siis tõesti ei viitsi veel pärast mingit läbu ka siin foorumis kuulata.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Varjuvaras
Pruun päike
Pruun päike


Liitunud: 16 Juul 2004
Postitusi: 316
Asukoht: Seal, kus sõnad ei kehti...

PostitusPostitatud: Esm Dets 13, 2004 4:51 pm    Teema: Vasta viitega

vaba inimene kirjutas:

Ja mõtle näiteks Hitleri ja tema tegevuse tagajärgede peale. Kas sa ei arva et ta oma järgmises elus ei oleks vähimatki kannatust ära teeninud või ei peaks mingit vastutust kandma, siis ei saaks ta ju midagi õppida. Mõtle kui lihtne siis oleks, tapa, vägista, piina, tee mis tahad ja järgmine kord sünni uuest õnnelikuna nagu poleks midagi juhtunud.


Ei. Ta ei ole järgmist elu üldse ära teeninud.
_________________
Pakun oma jutunurka igaühele kellel on midagi öelda. ->Soovin osaleda
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Uudised ja seaduspärasused Kõik ajad on GMT + 3 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3  Järgmine
Lehekülg 2, lehekülgi kokku 3

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


© 2001, 2005 phpBB Group