Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula: Arengumaagide esinemised nÔmme raadios.

KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsőnumite lugemiseks logi sissePrivaatsőnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

MÔned muutused...
Mine lehele 1, 2, 3  Järgmine

Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Uudised ja seaduspĂ€rasused
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Arxos
Külaline

PostitusPostitatud: Esm Dets 06, 2004 7:56 pm    Teema: MĂ”ned muutused... Vasta viitega

Nagu ma olen tĂ€hele pannud, on juba pikemat aega meie planeedi ĂŒmber "kolmemÔÔtmeline" vikerkaar ( kui vaadata pĂ”hjast alla, siis on ĂŒmber kogu planeedi). Vikerkaar aina kasvab ja muutub jĂ€medamaks.

NĂŒĂŒd hiljuti on Eesti kohalt ĂŒles tĂ”usnud ilmatuma suur ja kĂ”rge kanal, otsast lĂ€heb ta aina jĂ€medamaks, otsast isegi suurema lĂ€bimÔÔduga kui meie planeet...

Mingi suur punane tegelane tatsab mööda planeeti ringi, mulle tundub et lÔhub/lÔhkus vÔrgustikke. Alguses suundus ta Aasiasse ja hakkas seal möllama. Kui ta kuskile astub, siis lööb kohe suured tulelained laiali...
Neid tegelasi tundub veel olevat...
See punakas tegelane on minu nÀgemuses vÀhemalt poole planeedi pikkune.
PĂ€ikesel toimuvad samuti mingid muudatused, mingid uued rĂ”ngad on tekkinud pĂ€ikese ĂŒmber ja palju muudki.
PĂ”hjapoolusel on hiiglaslik valge lipp ĂŒleval, millel on ĂŒks sĂŒmbol peal

Kuidas teie neid asju tajute ?
Tagasi üles
valkyrie
Indigo pÀike.
Indigo pÀike.

PostitusPostitatud: Teis Dets 07, 2004 12:19 am    Teema: Vasta viitega

mina huvitava juhuse lÀbi joonistasin sellise pildi paberile niisama lastes fantaasial lennata ja kÀel kÀia.
ja ma joonistasin seda nÀdal aega tagasi.
aint ĂŒks lisand on mul, eesti kohal on kristall, millesse/millest(?) peegelduvad kiired mööda maad laiali, ta koondab need kokku ja suunab ĂŒlesse helendavasse kanalisse.

pildil on nii ka et maakera peal istub punases mees ja tal on kÀes siuke vanaegne linnupuur ja seal sees on tal vangis suur suur Àmblik.
Arxos
Külaline

PostitusPostitatud: Teis Dets 07, 2004 12:23 am    Teema: Vasta viitega

no vaatad lihtsalt teise "nurga" alt...

Aga vot punakas hiiglane tÔesti siis olemas...
Aga igasugu kari sĂ”dureid on ka seal, see punane on mingi seltskonna juht nagu, aga tal ikka igavene kari igasugu tegelasi abiks ja tuleb vist aina juurdegi, ma proovin igatahes mingi aeg temaga juttu teha ja teda analĂŒĂŒsida...
Aga praegu ta nagu lihtsalt ootaks ja valvaks, midagi sai tal vist tehtud...
Tagasi üles
Katus SÔidab
Külaline

PostitusPostitatud: Teis Dets 07, 2004 1:31 am    Teema: Re: MĂ”ned muutused... Vasta viitega

Arxos kirjutas:

Mingi suur punane tegelane tatsab mööda planeeti ringi, mulle tundub et lÔhub/lÔhkus vÔrgustikke. Alguses suundus ta Aasiasse ja hakkas seal möllama. Kui ta kuskile astub, siis lööb kohe suured tulelained laiali...
Neid tegelasi tundub veel olevat...

See punane tegelane on Katus SÔidab ja teised on tema meeskond.
Tagasi üles
Celtic
Külaline

PostitusPostitatud: Teis Dets 07, 2004 1:42 am    Teema: Vasta viitega

too punane tegelane pole ĂŒhti nii lahke vennike arxos... hĂ€vita ta enne kui pikki nĂ€ppe saad.

tegelane on nÔuks vÔtnud vÔrgustikud hÀvitada?
miks?
et inimestel oleks lahedam?
oh ei... ikka selleks et me talle tÀnulikud oleksime ja ta ISE oma vÔrgustikku saaks looma hakata... meie kergeusklike arvelt.
Tagasi üles
Katus SÔidab
Külaline

PostitusPostitatud: Teis Dets 07, 2004 2:07 am    Teema: Vasta viitega

celtic kirjutas:
too punane tegelane pole ĂŒhti nii lahke vennike arxos... hĂ€vita ta enne kui pikki nĂ€ppe saad.

Ehe nĂ€ide, kuidas inimeste jĂ”uga pĂŒĂŒtakse suuri tegusid teha.
Seega: valu punanahkadele!
Tagasi üles
Arxos
Külaline

PostitusPostitatud: Teis Dets 07, 2004 6:12 am    Teema: Vasta viitega

No sa Celtic oled ikka tĂ”eline imemees ja oskad tĂ”esti ĂŒllatada.
Selle postitusega jÀtad sa jÀrjekordselt rohkem roboti mulje kui inimese oma.

Katus SÔidab

Tundub, et rÀÀgime erinevatest tegelastest. See tegelane oleks nagu rohkem mingi osa mingist tervikust ja minu analĂŒĂŒsis pole temal mingit seost sinu isikuga. Ma ei kirjutanud kĂ”igest mida tajusin ja nĂ€gin. See punane tegelane saadeti nagu kohe tööle, kui need vĂ€ed kohale ilmusid. Selle terve meeskonna juht ta kĂŒll olla ei tohiks, meeskonna all pidasin silmas tema isiklikku armeed.
Ja samas, mis sĂŒmbolit kannab see punane tegelane ? mis sĂŒmboliga lipp seal pĂ”hjas pĂŒsti on ? Minu arvates see sinu seltskonna sĂŒmbol kĂŒll ei ole.
Mis sĂŒmbol oli nende laevade peal, mis ta kohale tĂ”id ?
No loomulikult vĂ”ime neid sĂŒmboleid ka erinevalt tajuda, aga mingi seos peaks ju ikka olema...

Selle punase tegelase nimi peaks olema Garubaile, vÀhemalt sellise nime sain mina. Samas ootaks Àra ka Tokroda ja teiste arvamuse...
Üldse imelik, et miks siin foorumis nii jube vĂ€hesed kipuvad oma arvamust avaldama ja oma nĂ€gemist kasutama Neutral

Samas Celtic -u postitusest jÀreldusi tehes, peaks see seltskond ja need tegemised olema "positiivsed", aga see on ka vÀga suhteline ja miite midagi tÀiesti kindlat.

Aga eks elu nÀitab ja toob antud asjale selgust...
Tagasi üles
Must_Hunt
Külaline

PostitusPostitatud: Teis Dets 07, 2004 7:32 am    Teema: Vasta viitega

Arxos ole hea, kui sa saad, ĂŒtle mis sĂŒmbolit sina nende laevade peal nĂ€ed.
Tagasi üles
Celtic
Külaline

PostitusPostitatud: Teis Dets 07, 2004 3:57 pm    Teema: Vasta viitega

arxos... kas sina siis seda lihtsat pÔhitÔde ei tea et midagi eemaldades jÀÀb eemaldajale oskus see ka tagasi panna.
ainus mis ma ĂŒtlesin oli see et olge ettevaatlikud.

ma usun et sinu tutvusringkonnas on kĂ”ik nii enesekasutundmatud kes tegutsevad suurema eesmĂ€rgi huvides... kuid alati kui tuleb keegi kes kĂ”ike lahendab... tuleb kĂŒsda miks?
Tagasi üles
Arxos
Külaline

PostitusPostitatud: Teis Dets 07, 2004 4:05 pm    Teema: Vasta viitega

celtic kirjutas:
arxos... kas sina siis seda lihtsat pÔhitÔde ei tea et midagi eemaldades jÀÀb eemaldajale oskus see ka tagasi panna.
ainus mis ma ĂŒtlesin oli see et olge ettevaatlikud.

ma usun et sinu tutvusringkonnas on kĂ”ik nii enesekasutundmatud kes tegutsevad suurema eesmĂ€rgi huvides... kuid alati kui tuleb keegi kes kĂ”ike lahendab... tuleb kĂŒsda miks?

kas ĂŒldse tead, mis kĂ”ike tĂ€pselt tehti ? Mina kĂŒll tĂ€pselt ei tea...
Ja mida sina ĂŒldse Ă€ra oled teinud ? mida sa ĂŒldse teed ? Kes tuli ja lahendas tĂ€pselt mida ? Mis tema "lahendustega" tĂ€pselt kaasnes/kaasneb ?

Äkki sul on ĂŒldse see tunne, et oled teatud mĂ”ttes kasutu ja tĂŒhine, kuid Ă€kki ma eksin...
Samas Àkki on mul ka see tunne

Ja kelle jaoks suur eesmÀrk, kelle jaoks lihtsalt eesmÀrk, kelle jaoks elueesmÀrk, kelle jaoks mÔttetus jne.
Tagasi üles
Celtic
Külaline

PostitusPostitatud: Teis Dets 07, 2004 4:09 pm    Teema: Vasta viitega

ma usun et suurte tegude juures tunnevad kÔik end suuremal vÔi vÀhemal mÀÀral kasututena.
ise olen hakanud juba Ă”ppima sellest mitte vĂ€lja tegema sest ma tean et kĂŒll kunagi tuleb ka minu kord.
Tagasi üles
Tokroda
Alfaisane

PostitusPostitatud: Teis Dets 07, 2004 5:12 pm    Teema: Vasta viitega

See suur punane mees moodustati 12 naise vÀest.
jah ma sain need naised kokku.
Loomulikult olin ma kaval ja moodustasin kaks gruppi.
Pimeduse jumalad tegelesid vÔltsgrupiga.
Muideks see on fantastiline, kuidas nad suutsid rĂŒnnata kĂ”iki naisi korraga.
Kes lĂ€ks tĂŒlli minuga raha pĂ€rast, kes eemaldus selleks, et kartis söltuvusse jÀÀda, kes jĂ€i raskelt haigeks, kes pidi Ă€ra sĂ”itma, kes leidis oma elu suurima armastuse, kellele lĂ”i pĂ€he, et peab mind muutma hakkama, muidu hĂ€vinen jne. Ja seda tehti kĂ”ike ĂŒhe korraga. see oli egregoride soov anda mulle surmahoop lĂ€bi naiste. Muideks ega Katus, Natu, Veidrik siin asjata rabele. Nad ju ĂŒhed pimeduse jumala teenrid, kelle eesmĂ€rk oli segada naiskonna moodustamist.
Arxos
Külaline

PostitusPostitatud: Teis Dets 07, 2004 5:27 pm    Teema: Vasta viitega

Very Happy

Seda ma ei maininud alguses meelega, et see suur punane mees ei olnud ainuke hiigelsuur tegelane, teisi selliseid oli pÀris palju.

SĂŒmbol mida mina tajusin, oli ringis vikerkaat, mille keskel on sĂ€rav pĂ€ikene. Suur kanal tĂ”mbas Valguse jĂ”ud planeedile, avas pÀÀsu vist kĂ”rgematele osadele osade isikute olemustest...

NĂŒĂŒd pÀÀsevad Valguse Meeskonna armeed siia tegutsema...

Valguse ajastu on ju juba osaliselt alanud !
Tagasi üles
Celtic
Külaline

PostitusPostitatud: Teis Dets 07, 2004 5:28 pm    Teema: Vasta viitega

oot aga ma nĂŒĂŒd ei saa ikkagi aru... on too punane tegelane siis hea vĂ”i halb.
ise teda ei nÀe... aga arxos vÔiks siis vÀlja uurida ja kÔigile öelda.
Tagasi üles
Tokroda
Alfaisane

PostitusPostitatud: Teis Dets 07, 2004 5:30 pm    Teema: Vasta viitega

Punane tegelane purustab vanad orjastavad vÔrgustikud.
Seega inimestele, kes panevad oma jÔu pealt on ta hea.
Orjastajatele on ta halb.
Arxos
Külaline

PostitusPostitatud: Teis Dets 07, 2004 5:32 pm    Teema: Vasta viitega

celtic kirjutas:
oot aga ma nĂŒĂŒd ei saa ikkagi aru... on too punane tegelane siis hea vĂ”i halb.
ise teda ei nÀe... aga arxos vÔiks siis vÀlja uurida ja kÔigile öelda.

Mulle tundub kĂŒll et hea, vĂ€hemalt vabastajate jaoks...
Oma suurem eesmĂ€rk on sellel olemusel nĂŒĂŒd vist tĂ€idetud, paljudele orjastajate juradele tĂ”mmati lĂŒhikese ajaga lihtsalt vesi peale.

See kanal tÔmbab massides uusi sÔdureid kohale...
Tagasi üles
Arxos
Külaline

PostitusPostitatud: Teis Dets 07, 2004 5:33 pm    Teema: Vasta viitega

Tokroda kirjutas:
Punane tegelane purustab vanad orjastavad vÔrgustikud.
Seega inimestele, kes panevad oma jÔu pealt on ta hea.
Orjastajatele on ta halb.

No vott, mina nÀgin tÀpselt seda, et esimesena toimetas ta vÔrgustike kallal.
Siis tehti ka midagi EL -i piirkonnas, kuskil Saksamaa kandis.
Tagasi üles
Celtic
Külaline

PostitusPostitatud: Teis Dets 07, 2004 5:51 pm    Teema: Vasta viitega

nii... ja kellena ma ennast siis vĂ”tta vĂ”in kui mulle tundus esmamuljest kohe et ta on kuri tegelanè? Shocked
Tagasi üles
paadikapten
Beez pÀike
Beez pÀike

PostitusPostitatud: Teis Dets 07, 2004 8:23 pm    Teema: Vasta viitega

..

Viimati muutis seda paadikapten (Kolm Dets 08, 2004 7:42 pm). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
Katus SÔidab
Külaline

PostitusPostitatud: Kolm Dets 08, 2004 1:31 am    Teema: Vasta viitega

Arxos kirjutas:

Üldse imelik, et miks siin foorumis nii jube vĂ€hesed kipuvad oma arvamust avaldama ja oma nĂ€gemist kasutama Neutral

Oma arvamust selles foorumis avaldada pole mÔtet (vÀhemalt minul), sest see pasandatakse lihtsalt tÀis. Mul oleks tohutult palju infot, mida edastada, aga ma olen sellest loobunud, sest siiamaani on see kujunenud lihtsalt ajaraiskamiseks. Kasutan info jagamiseks muid vÀljundeid.
Tagasi üles
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Uudised ja seaduspĂ€rasused Kőik ajad on GMT + 3 Tundi
Mine lehele 1, 2, 3  Järgmine
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 3

Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes

© 2001, 2005 phpBB Group