Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula: Arengumaagide esinemised nõmme raadios.
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

anorgaanililsed, mis maailm see eesti keeles võiks olla?
Mine lehele 1, 2, 3, 4, 5, 6  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Teispoolsuse maailmad.
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Tüünas
Arengumaag


Liitunud: 13 Märts 2004
Postitusi: 2299
Asukoht: omaette

PostitusPostitatud: Esm Nov 29, 2004 3:05 pm    Teema: anorgaanililsed, mis maailm see eesti keeles võiks olla? Vasta viitega

mõned väited raamatust "Unenägemise kunst":
1. nende teadvus on meie omast aeglasem, aga arenenum.
2. nad on umbisikulised (seega nagu puuduks hing), aga samas ju midagi nad oskavad.
3. nende maailm on isoleeritud, sisse saavad ainult need, keda nad ise tõmbavad.
3a. tõenäoliselt on nende maailm taotluse abil nende enda loodud mingil iidsel ajal.
4. nende maailmas maksab sõna endiselt, nagu iidsetel aegadel. mida ütled, see toimub vääramatu jõuga.
5. unenägudes/unenägemises võivad nad projetseerida inimesele mida tahavad.
6. nad ise on liikumatud. nende projektsioonid liikuvad.
7. nad püüavad suurema (kiirema teadvusega) energiaga olendeid meelitada enda maailma lõksu. osavate illusionistidena on nad võimelised täitma kõik salasoovid.
8. aidates nõial rännata, teha nõiatempe ja andes teadmisi üritavad nõiale näidata, et ta on kõikvõimas.
9. kui ütled nende maailmas, et tahad nende juurde jääda, see maksab ja oledki vangis.
10. don juan, castaneda õpetaja, arvas, et pärimustest pärit hinge müümine kuradile, on nendele enda mahamüümine.

millega/kellega võiks olla tegemist?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Arxos
Külaline





PostitusPostitatud: Esm Nov 29, 2004 3:13 pm    Teema: Vasta viitega

no mingi aeg käsid need raiped mul ikka pidevalt kallal. Vot asi oligi selline, et siis ma veel vaimsusest eriti ei jaganud ja eks see oli kohati päris ebameeldiv, kuna need raisad käisid ikka päris tihti...
Nad tavaliselt proovisid siis kas sisse sulanduda või sind ära lohistada. Sisse sulamisel tekitasid nad väga hea tunde, mis aga järsku päris piinavaks muutus... Unenägude loomises olid nad vaieldamatud meistrid, võtsid mõne sulle tuttava inimese keha ja hääle ning tihti ei osanud ma isegi kahtlustada...

Mulle tundub, et nad ei ole nagu taolised inimesed nagu meie, et nad ei ole kehastunud vaimolendid, vaid kellegi loodud. Kindlasti on neil maailmas mingi oma konkreetne funktsioon, aga äkki on keegi neid lihtsalt massiliselt ümber kodeerinud, kuna mulle nad siiski tunduvad robotitena...
Tundub, et ennast ise nad täiustada ei suuda.
Tagasi üles
Gerdenel
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 25 Okt 2004
Postitusi: 3086

PostitusPostitatud: Esm Nov 29, 2004 3:56 pm    Teema: Vasta viitega

...

Viimati muutis seda Gerdenel (Laup Jan 30, 2010 2:18 am). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Arxos
Külaline





PostitusPostitatud: Esm Nov 29, 2004 4:08 pm    Teema: Vasta viitega

skorpion kirjutas:
kuidas sa siis aru said, et pole su lähedased? ja kas nad tahavad ainult kahju tekitada?


Vot lõpuks tekkis mul selline unes selline asi, et ma järsku aimasin, et midagi on millegi juures valesti, et nagu taipasin, et keegi on unes muudatusi teinud ja mingi olend on hakanud mind ründama.
Tavaliselt tehkse nii, et luuakse selline unenägu, et sa peaksid igasugu imelikku enesetunnet loomulikuks ja ei teeks sellest välja.
Kunagi sain nagu nii aru, et üks sõber oli mul unes, aga ta ei rääkinud minuga, ainult naeratas väga rõõmsa ja meeldiva näoga.
Olen kuulnud, et need anorgaanilised olendid ei suuda inimesele valetada, et kui küsid neilt midagi ja nad ei vasta, siis võid arvestada kõige kehvema vastusega...
Aga eks inimesel käivad unenägemises minu teada ka muid olendeid kallal ja külas peale nende anorgaaniliste olendite...
Tagasi üles
Gerdenel
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 25 Okt 2004
Postitusi: 3086

PostitusPostitatud: Esm Nov 29, 2004 8:11 pm    Teema: Vasta viitega

...

Viimati muutis seda Gerdenel (Laup Jan 30, 2010 2:18 am). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
vaba inimene
Tumeroheline päike
Tumeroheline päike


Liitunud: 17 Nov 2004
Postitusi: 189
Asukoht: Seal kus parajasti juhtun olema

PostitusPostitatud: Esm Nov 29, 2004 10:50 pm    Teema: Vasta viitega

Minuteada on nende raipede intelligents meie omast umbes 600 korda suurem aga füüsiline reaktsioonikiirus väga palju väiksem, tihti koosnevad nt. rauast.

Kui ma ei eksi pidid nad isegi kuidagi olema võimelised inimesi energiaallikatena kasutama.

Huvitav mis nende funktsioon maailmas on Question
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Esm Nov 29, 2004 11:54 pm    Teema: Vasta viitega

mina mõtlesin kah siin oma peakesega, mis asjad need on. Ja jõudsin järeldusele, et need on samad, mida meie tulnukateks hüüame.
Tehelikult on nad planeedi kiskja kuju, mis on valesti häälestatud.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Arxos
Külaline





PostitusPostitatud: Teis Nov 30, 2004 1:31 am    Teema: Vasta viitega

Ma mõned postitused tagasi kirjutasin juba, aga lisaks, et neil on nagu väga suur väli ümber ja keskel on mingi tuum... Aga kui nad inimest läbi une ründavad, siis on nad ikka päris tugevad, vähemalt minu mälestustes.
Kuidagi tegelevad inimesega ennem ja siis kui nad ta paratasandile tirivad, on nad inimese enda oskustega juba osaliselt paraliseerinud, inimene on üleni kange ja ei suudab ennast paratasandil vaevu liigutada.
Üks tulnukas kunagi oli mulle eelnevalt mingi trossi sisse pannud, alles käega kobades tajusin seda ja see jäi siis nagu minust alla poole ehk voodi sisse peitu, et tegelt ma seda ei näinudki.
Eriti jama on, kui sind voodi või seina sisse tiritakse, siis ei näe sa mitte midagi kui oled täielikult seina või voodi sees.

Kunagi kui ma olin vist u. 12 aastat vana, käis mingi tulnukas mul 2 ööd järjest kallal, siis oli 1 öö vahet ja siis tuli uuesti. Hoidis kuidagi jalgadest kinni ja peksis mööda tuba laiali jne. Ei saanud siis küll mitte midagi teha.
Tagasi üles
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Nov 30, 2004 2:28 am    Teema: Vasta viitega

Ma arvan, et varsti programeeritakse need olendid ümber.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Tüünas
Arengumaag


Liitunud: 13 Märts 2004
Postitusi: 2299
Asukoht: omaette

PostitusPostitatud: Teis Nov 30, 2004 9:41 am    Teema: Vasta viitega

3-12 aastaselt piinasid nad mind väga tugevalt, siis jäi rahulikumas. võibolla said nad midagi must kätte, et rahule jäid.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
torukybarik
Arengumaag


Liitunud: 24 Nov 2004
Postitusi: 446
Asukoht: tagasiteel tagurpidiantslast

PostitusPostitatud: Teis Nov 30, 2004 10:33 am    Teema: Vasta viitega

Huvitav, kas peaks enda lapsepõlve kehast väljumise kogemuses ka anorgaanilisi "süüdistama"? Kord kui hakkasin uinuma, kandusin läbi seina vanemate magamistuppa. Ehmatasin seepeale nii kõvasti, et sadasin oma kehasse ja voodisse tagasi ja olin tükk aega üsna hirmul. Siiani arvasin, et ju see omaenda intelligentsist juhtus. Rohkem selliseid füüsilises reaalsuses toimund seiklusi ei mäleta, hiljem kahetsesin, et hirmu kontrollida ei suutnud, oleks ju põnev olnud seigelda:)

Selliseid unesid oli ikka pidevalt, kus olukord mingil tagaajamisel hapuks kiskus, siis kukkuma hakkasin ja kukkusin oma voodisse. Aga see on juba teine teema.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
lycantrophe
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 26 Dets 2004
Postitusi: 1135

PostitusPostitatud: Kolm Jan 05, 2005 10:20 am    Teema: Vasta viitega

Saan nii aru, neist anorgaanilistest kellest CC kirjutas kui lendajaist.
Lendaja on individuaalne "karjane". Saatan kes meie sees istub ja meie kirgede leeki õhutab, nagu kõnekäänd ütleb. Tuhandepealine (projektsioonid iseendast) tuldpurskav (õhutab energialoideid meis, võngutab meist energiat välja) draakon. Hirmu ja emotsioonide ja ... energia leegid mis endast välja kiirgame, sellise draakoni toit.

Draakoni võitmiseks on kolm viisi
- raiudes üks pea korraga
võitlus tema projektsioonidega.
Kuni me ei ole kaotand inimkuju, tajume lendaja projektsioone ebamaiste olenditena.. inimkuju on jõud mis takistab meid nägemast maailma nagu see on, see mida näeme on inimkuju poolt moonutatud pilt.
Nõid kes kaotand inimkuju, näeb anorgaanilisi olendeid ebaisiksusliku, anorgaanilise energia väljana.
INIMKUJU KANDIB VõõRA ENERGIA TUTTAVLIKUKS - lisab inimliku inventari juurde kuuluvad detailid. tulemuseks kollid jms. tegelased kogemus lendajaist kui olla inimkuju mõju all
- draakoni näljutamine
kui me ei lase endast energiat välja võngutada. Pikapeale viib see inimkuju vabanemiseni meist. Siin ei ole seost tunnete puudumisega sellest et tundekeha katki - inimene kel tundekeha katki peab endale "tundeid varastama". inimkuju kaotanud nõia tundekeha on terve.
- tabada draakonit tema südamesse - võitlus olendiga kes on tunginud meie võimupiirkonda. Sellega kes projekteerib, mitte tema projektsioonidega. Shamaan kasutab TAHET, enne võitlust shamaan ootab tahet. Tunnetab enda võimu, enda TAHTE piirkonda. Kuni ühel päeval tunneb et on võitluseks valmis.

[CC "Vaikuse Jõud" - For the nagual Julian, self-importance was a monster that had three thousand heads. And one could face up to it and destroy it in any of three ways. The first way was to sever each head one at a time; the second was to reach that mysterious state of being called the place of no pity, which destroyed self-importance by slowly starving it; and the third was to pay for the instantaneous annihilation of the three-thousand-headed monster with one's symbolic death. The nagual Julian recommended the third alternative. But he told don Juan that he could consider himself fortunate if he got the chance to choose. For it was the spirit that usually determined which way the sorcerer was to go, and it was the duty of the sorcerer to follow.]


Viimati muutis seda lycantrophe (Esm Märts 03, 2008 1:59 pm). Kokku muudetud 3 korda
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
flywinter
Külaline





PostitusPostitatud: Kolm Jan 05, 2005 12:47 pm    Teema: Vasta viitega

Seose loomiseks on väga vähe vaja, sisu üle võib alati vaielda.
Tagasi üles
skyzer
Arengumaag


Liitunud: 10 Sept 2004
Postitusi: 1371

PostitusPostitatud: Kolm Jan 05, 2005 4:16 pm    Teema: Vasta viitega

Aga "Sisemises Tules" oli üks lõik, mis pani mind mõtlema. Raamat hetkel lahti ja kirjutan välja paar lõiku anorgaanilistest olenditest (eestikeelne raamat, lk 61 -66):
Miski kiskus mu täielikust süvenemisest välja. Tajusin otse enda selja taga hääletut lärmakat sekeldamist, kui selline asi üldse on võimalik. Pöördusin ümber ja nägin tervet rodu inimesi kivimüraka teises otsas, mis oli veidi kõrgem sellest kohast, kus me istusime. Arvasin, et küllap hakkas meie tegevus kohalikele inimestele kahtlasena tunduma - me tolgendasime ju seal juba päev otsa - ja nüüd olid nad üles roninud, et meile üks korralik kittel anda. Nägin nende kavatuses otsekohe läbi.
Don Juan ja Genaro libistasid end kivilt alla ja käskisid ka minul kiirustada ...
"Kes need inimesed olid, Don Juan?" küsisin ma.
"Need ei olnud inimesed," vastas ta
....
"Aga kui ma avan ukse," küsis Genaro, "kas esimene tähelepanu on võimeline hakkama saama sellega, mis sisse tuleb?"
"Sinu ja minu oma ei saa sellega hakkama, kuid tema oma saab," ütles don Juan minule osutades. "Proovime"
"kuigi ta on kõrgenenud teadvuses?" küsis Genaro don Juanilt.
"Pole vahet, " vastas don Juan.
Genaro tõusis püsti, läks ukse juurde ja paiskas selle lahti. Otsekohe hüppas ta tagasi. Sisse uhkas külm tuulehoog. Don Juan astus minu kõrvale, Genaro samuti. Mõlemad vaatasid mind hämmastunult.
Tahtsin ukse kinni panna. Külm tekitas minus ebamugavustunde. Aga kui ma ukdse poole läksin, hüppasid don Juan ja Genaro minu ette, varjates mind oma kehaga.
"kas sa märkad midagi siin toas?" küsis Genaro.
"Ei, mitte midagi," ütlesin. Ja mõtlesin seda täiesti tõsiselt.
Peale külma tuule, mis puhus sisse avatud uksest, ei olnud midagi tunda. "Veidraid olendeid tuli sisse, kui ma ukse lahti tegin," ütles ta. "Kas sa tõesti midagi ei märka?"
...
"Tundmatu on alati siin," jätkas ta, "kuid ta jääb väljapoole meie tavateavust. Tundamu on tavalise inimesel üleliigne, tarbetu osa. Seda ei kasutata, sest keskmisel inimesel pole küllaldaselt vaba energiat, et seda haarata."


Kogu selle teksti põhjal ma järeldan, et kõik ähvardused mida teeb Tokroda oma hällidega (anorg. ol.) ei mõju mulle ja poolele foorumi rahvale. Ja üldse, kõik olendid, egregorid, võrgustikud JNE ei mõju tavainimesele, keda ei huvita sellised asjad. Ta on kaitstud selliste asjade eest. Ja ka ristitud mitte usklikud (näiteks noored), neilt ei varasta kristlik egregor tavaelu jaoks vajaminevat energiat.
Kas teadmatus on siis kõige parem kaitse?

Või see on valeõpetus Castaneda raamatus, nagu keegi siin foorumis on maininud?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Tüünas
Arengumaag


Liitunud: 13 Märts 2004
Postitusi: 2299
Asukoht: omaette

PostitusPostitatud: Kolm Jan 05, 2005 4:23 pm    Teema: Vasta viitega

iva on siin sees. ka unenägemises, mida sügavamale lähed (avaned), seda ohtlikumaks läheb.

ometi suudavad siiatoodud allyd vähemasti ehmatada inimesi.

niiõelda projektsioonid ei toimi tavainimese peal.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Gerdenel
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 25 Okt 2004
Postitusi: 3086

PostitusPostitatud: Kolm Jan 05, 2005 4:28 pm    Teema: Vasta viitega

...

Viimati muutis seda Gerdenel (Laup Jan 30, 2010 2:18 am). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Tüünas
Arengumaag


Liitunud: 13 Märts 2004
Postitusi: 2299
Asukoht: omaette

PostitusPostitatud: Kolm Jan 05, 2005 4:34 pm    Teema: Vasta viitega

tegelt muidugi nii, et tavainimeselt on üsna vähe energiat võtta, olendi huvi väike.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Jan 05, 2005 11:46 pm    Teema: Vasta viitega

inimene on mitmekihiline. teda mõjutab kõik. see ei ole oluline, kas ta tajub teadlikult või mitte. kui inimesel on veapunkt, siis teevad vaimolendid temaga seda, mis tahvad.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
torukybarik
Arengumaag


Liitunud: 24 Nov 2004
Postitusi: 446
Asukoht: tagasiteel tagurpidiantslast

PostitusPostitatud: Nelj Jan 06, 2005 1:35 am    Teema: Vasta viitega

Tantsib Katusel kirjutas:

niiõelda projektsioonid ei toimi tavainimese peal.


Mulle tundub nii. Piilurid projtseeritakse teise tähelepanusse, mitte esimesse. Tavainimese teadlikkus on puhtalt esimeses tähelepanus, teises toimuvat mäletab parimal juhul unedena. See ei tähenda, et allyd unenäokehaga ei manipuleeri. Mida unenäokeha teadlikkus asjast arvab, seda jälle tavainimese esimene ise suurt ei tea. Minul, tundub et ka teistel on selgelt meeles väga tugevaid unesid lapsepõlvest, kus castaneda kirjeldatud ally-seiklustega väga sarnaseid asju sees. Täiskasvanuna tavainimesel sellist kammi eriti pole, või ei mäleta neid unesid. DJ rääkis, et anorgaanilised jahivad energiat. Lastel on energiat nii mis säriseb, sellepärast nende unedes sahmitakse. Täiskasvanud on tühjaks lüpstud, sellepärast ilmselt jäetakse rahule, et pole midagi võtta- kuni ei asu vaimu arendama ja energiat koguma. Teine seletus- täiskasvanute tonali saar on nii tugev, maailmakirjeldus nii välja kujunenud, et nad ei mäleta neid unesid. Aga pigem ikkagi ei võeta sealt, kus pole.

Skyzer kirjutas:
Ja üldse, kõik olendid, egregorid, võrgustikud JNE ei mõju tavainimesele, keda ei huvita sellised asjad. Ta on kaitstud selliste asjade eest.


Ma ei arva nii. Tundub, et egregorid (=lendajad) toimetavad iga täiskasvanu kallal. Millega sa muidu seletad nii ilmset vastuolu inimese teadmiste ja käitumise vahel? Proovi end kõrvalt jälgida, kui mingi asi su egole sisse sõidab, näiteks mõne lähedasega tülitsed või mis iganes veapunkt sul käepärast on. Kusagilt lükitakse *PLOPS* teadvusse täiesti asjassepuutumatuid, ebaratsionaalseid mõtteid, mis ei ole kuidagipidi seotud olukorra lahendamisega, kuid mis perfektselt tõmbavad emotsioonid käima ego haavamise vms kaudu. Kui suudad esimese emotsiooni pealt maha hüpata kaasa kimamise asemel, saad siiralt imestada, kuidas või kust nii jaburad mõtted või seisukohavõtud teadvuses keerlema hakkavad.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Sinakas
----------------------------


Liitunud: 1 Apr 2005
Postitusi: 12

PostitusPostitatud: Reede Jan 20, 2006 3:46 pm    Teema: Vasta viitega

Ma arvan, et varsti programeeritakse need olendid ümber.


Huvitav oleks teada kes sellega hakkama saab?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Teispoolsuse maailmad. Kõik ajad on GMT + 3 Tundi
Mine lehele 1, 2, 3, 4, 5, 6  Järgmine
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 6

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


© 2001, 2005 phpBB Group