Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula: Arengumaagide esinemised nÔmme raadios.

KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsőnumite lugemiseks logi sissePrivaatsőnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

anorgaanililsed, mis maailm see eesti keeles vÔiks olla?
Mine lehele 1, 2, 3, 4, 5, 6  Järgmine

Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Teispoolsuse maailmad.
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
TĂŒĂŒnas
Arengumaag

PostitusPostitatud: Esm Nov 29, 2004 3:05 pm    Teema: anorgaanililsed, mis maailm see eesti keeles vĂ”iks olla? Vasta viitega

mÔned vÀited raamatust "UnenÀgemise kunst":
1. nende teadvus on meie omast aeglasem, aga arenenum.
2. nad on umbisikulised (seega nagu puuduks hing), aga samas ju midagi nad oskavad.
3. nende maailm on isoleeritud, sisse saavad ainult need, keda nad ise tÔmbavad.
3a. tÔenÀoliselt on nende maailm taotluse abil nende enda loodud mingil iidsel ajal.
4. nende maailmas maksab sĂ”na endiselt, nagu iidsetel aegadel. mida ĂŒtled, see toimub vÀÀramatu jĂ”uga.
5. unenÀgudes/unenÀgemises vÔivad nad projetseerida inimesele mida tahavad.
6. nad ise on liikumatud. nende projektsioonid liikuvad.
7. nad pĂŒĂŒavad suurema (kiirema teadvusega) energiaga olendeid meelitada enda maailma lĂ”ksu. osavate illusionistidena on nad vĂ”imelised tĂ€itma kĂ”ik salasoovid.
8. aidates nĂ”ial rĂ€nnata, teha nĂ”iatempe ja andes teadmisi ĂŒritavad nĂ”iale nĂ€idata, et ta on kĂ”ikvĂ”imas.
9. kui ĂŒtled nende maailmas, et tahad nende juurde jÀÀda, see maksab ja oledki vangis.
10. don juan, castaneda Ă”petaja, arvas, et pĂ€rimustest pĂ€rit hinge mĂŒĂŒmine kuradile, on nendele enda mahamĂŒĂŒmine.

millega/kellega vÔiks olla tegemist?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
Arxos
Külaline

PostitusPostitatud: Esm Nov 29, 2004 3:13 pm    Teema: Vasta viitega

no mingi aeg kÀsid need raiped mul ikka pidevalt kallal. Vot asi oligi selline, et siis ma veel vaimsusest eriti ei jaganud ja eks see oli kohati pÀris ebameeldiv, kuna need raisad kÀisid ikka pÀris tihti...
Nad tavaliselt proovisid siis kas sisse sulanduda vÔi sind Àra lohistada. Sisse sulamisel tekitasid nad vÀga hea tunde, mis aga jÀrsku pÀris piinavaks muutus... UnenÀgude loomises olid nad vaieldamatud meistrid, vÔtsid mÔne sulle tuttava inimese keha ja hÀÀle ning tihti ei osanud ma isegi kahtlustada...

Mulle tundub, et nad ei ole nagu taolised inimesed nagu meie, et nad ei ole kehastunud vaimolendid, vaid kellegi loodud. Kindlasti on neil maailmas mingi oma konkreetne funktsioon, aga Ă€kki on keegi neid lihtsalt massiliselt ĂŒmber kodeerinud, kuna mulle nad siiski tunduvad robotitena...
Tundub, et ennast ise nad tÀiustada ei suuda.
Tagasi üles
Gerdenel
Indigo pÀike.
Indigo pÀike.

PostitusPostitatud: Esm Nov 29, 2004 3:56 pm    Teema: Vasta viitega

...

Viimati muutis seda Gerdenel (Laup Jan 30, 2010 2:18 am). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Arxos
Külaline

PostitusPostitatud: Esm Nov 29, 2004 4:08 pm    Teema: Vasta viitega

skorpion kirjutas:
kuidas sa siis aru said, et pole su lÀhedased? ja kas nad tahavad ainult kahju tekitada?

Vot lĂ”puks tekkis mul selline unes selline asi, et ma jĂ€rsku aimasin, et midagi on millegi juures valesti, et nagu taipasin, et keegi on unes muudatusi teinud ja mingi olend on hakanud mind rĂŒndama.
Tavaliselt tehkse nii, et luuakse selline unenÀgu, et sa peaksid igasugu imelikku enesetunnet loomulikuks ja ei teeks sellest vÀlja.
Kunagi sain nagu nii aru, et ĂŒks sĂ”ber oli mul unes, aga ta ei rÀÀkinud minuga, ainult naeratas vĂ€ga rÔÔmsa ja meeldiva nĂ€oga.
Olen kuulnud, et need anorgaanilised olendid ei suuda inimesele valetada, et kui kĂŒsid neilt midagi ja nad ei vasta, siis vĂ”id arvestada kĂ”ige kehvema vastusega...
Aga eks inimesel kĂ€ivad unenĂ€gemises minu teada ka muid olendeid kallal ja kĂŒlas peale nende anorgaaniliste olendite...
Tagasi üles
Gerdenel
Indigo pÀike.
Indigo pÀike.

PostitusPostitatud: Esm Nov 29, 2004 8:11 pm    Teema: Vasta viitega

...

Tagasi üles
vaba inimene
Tumeroheline pÀike
Tumeroheline pÀike

PostitusPostitatud: Esm Nov 29, 2004 10:50 pm    Teema: Vasta viitega

Minuteada on nende raipede intelligents meie omast umbes 600 korda suurem aga fĂŒĂŒsiline reaktsioonikiirus vĂ€ga palju vĂ€iksem, tihti koosnevad nt. rauast.

Kui ma ei eksi pidid nad isegi kuidagi olema vÔimelised inimesi energiaallikatena kasutama.

Huvitav mis nende funktsioon maailmas on Question
Tagasi üles
Tokroda
Alfaisane

PostitusPostitatud: Esm Nov 29, 2004 11:54 pm    Teema: Vasta viitega

mina mĂ”tlesin kah siin oma peakesega, mis asjad need on. Ja jĂ”udsin jĂ€reldusele, et need on samad, mida meie tulnukateks hĂŒĂŒame.
Tehelikult on nad planeedi kiskja kuju, mis on valesti hÀÀlestatud.
Arxos
Külaline

PostitusPostitatud: Teis Nov 30, 2004 1:31 am    Teema: Vasta viitega

Ma mĂ”ned postitused tagasi kirjutasin juba, aga lisaks, et neil on nagu vĂ€ga suur vĂ€li ĂŒmber ja keskel on mingi tuum... Aga kui nad inimest lĂ€bi une rĂŒndavad, siis on nad ikka pĂ€ris tugevad, vĂ€hemalt minu mĂ€lestustes.
Kuidagi tegelevad inimesega ennem ja siis kui nad ta paratasandile tirivad, on nad inimese enda oskustega juba osaliselt paraliseerinud, inimene on ĂŒleni kange ja ei suudab ennast paratasandil vaevu liigutada.
Üks tulnukas kunagi oli mulle eelnevalt mingi trossi sisse pannud, alles kĂ€ega kobades tajusin seda ja see jĂ€i siis nagu minust alla poole ehk voodi sisse peitu, et tegelt ma seda ei nĂ€inudki.
Eriti jama on, kui sind voodi vÔi seina sisse tiritakse, siis ei nÀe sa mitte midagi kui oled tÀielikult seina vÔi voodi sees.

Kunagi kui ma olin vist u. 12 aastat vana, kĂ€is mingi tulnukas mul 2 ööd jĂ€rjest kallal, siis oli 1 öö vahet ja siis tuli uuesti. Hoidis kuidagi jalgadest kinni ja peksis mööda tuba laiali jne. Ei saanud siis kĂŒll mitte midagi teha.
Tagasi üles
Tokroda
Alfaisane

PostitusPostitatud: Teis Nov 30, 2004 2:28 am    Teema: Vasta viitega

Ma arvan, et varsti programeeritakse need olendid ĂŒmber.
TĂŒĂŒnas
Arengumaag

PostitusPostitatud: Teis Nov 30, 2004 9:41 am    Teema: Vasta viitega

3-12 aastaselt piinasid nad mind vÀga tugevalt, siis jÀi rahulikumas. vÔibolla said nad midagi must kÀtte, et rahule jÀid.
Tagasi üles
torukybarik
Arengumaag

PostitusPostitatud: Teis Nov 30, 2004 10:33 am    Teema: Vasta viitega

Huvitav, kas peaks enda lapsepĂ”lve kehast vĂ€ljumise kogemuses ka anorgaanilisi "sĂŒĂŒdistama"? Kord kui hakkasin uinuma, kandusin lĂ€bi seina vanemate magamistuppa. Ehmatasin seepeale nii kĂ”vasti, et sadasin oma kehasse ja voodisse tagasi ja olin tĂŒkk aega ĂŒsna hirmul. Siiani arvasin, et ju see omaenda intelligentsist juhtus. Rohkem selliseid fĂŒĂŒsilises reaalsuses toimund seiklusi ei mĂ€leta, hiljem kahetsesin, et hirmu kontrollida ei suutnud, oleks ju pĂ”nev olnud seigelda:)

Selliseid unesid oli ikka pidevalt, kus olukord mingil tagaajamisel hapuks kiskus, siis kukkuma hakkasin ja kukkusin oma voodisse. Aga see on juba teine teema.
Tagasi üles
lycantrophe
Indigo pÀike.
Indigo pÀike.

PostitusPostitatud: Kolm Jan 05, 2005 10:20 am    Teema: Vasta viitega

Saan nii aru, neist anorgaanilistest kellest CC kirjutas kui lendajaist.
Lendaja on individuaalne "karjane". Saatan kes meie sees istub ja meie kirgede leeki Ă”hutab, nagu kĂ”nekÀÀnd ĂŒtleb. Tuhandepealine (projektsioonid iseendast) tuldpurskav (Ă”hutab energialoideid meis, vĂ”ngutab meist energiat vĂ€lja) draakon. Hirmu ja emotsioonide ja ... energia leegid mis endast vĂ€lja kiirgame, sellise draakoni toit.

Draakoni vÔitmiseks on kolm viisi
- raiudes ĂŒks pea korraga
vÔitlus tema projektsioonidega.
Kuni me ei ole kaotand inimkuju, tajume lendaja projektsioone ebamaiste olenditena.. inimkuju on jÔud mis takistab meid nÀgemast maailma nagu see on, see mida nÀeme on inimkuju poolt moonutatud pilt.
NÔid kes kaotand inimkuju, nÀeb anorgaanilisi olendeid ebaisiksusliku, anorgaanilise energia vÀljana.
INIMKUJU KANDIB VÔÔRA ENERGIA TUTTAVLIKUKS - lisab inimliku inventari juurde kuuluvad detailid. tulemuseks kollid jms. tegelased kogemus lendajaist kui olla inimkuju mÔju all
- draakoni nÀljutamine
kui me ei lase endast energiat vÀlja vÔngutada. Pikapeale viib see inimkuju vabanemiseni meist. Siin ei ole seost tunnete puudumisega sellest et tundekeha katki - inimene kel tundekeha katki peab endale "tundeid varastama". inimkuju kaotanud nÔia tundekeha on terve.
- tabada draakonit tema sĂŒdamesse - vĂ”itlus olendiga kes on tunginud meie vĂ”imupiirkonda. Sellega kes projekteerib, mitte tema projektsioonidega. Shamaan kasutab TAHET, enne vĂ”itlust shamaan ootab tahet. Tunnetab enda vĂ”imu, enda TAHTE piirkonda. Kuni ĂŒhel pĂ€eval tunneb et on vĂ”itluseks valmis.

[CC "Vaikuse JÔud" - For the nagual Julian, self-importance was a monster that had three thousand heads. And one could face up to it and destroy it in any of three ways. The first way was to sever each head one at a time; the second was to reach that mysterious state of being called the place of no pity, which destroyed self-importance by slowly starving it; and the third was to pay for the instantaneous annihilation of the three-thousand-headed monster with one's symbolic death. The nagual Julian recommended the third alternative. But he told don Juan that he could consider himself fortunate if he got the chance to choose. For it was the spirit that usually determined which way the sorcerer was to go, and it was the duty of the sorcerer to follow.]

Viimati muutis seda lycantrophe (Esm Märts 03, 2008 1:59 pm). Kokku muudetud 3 korda
Tagasi üles
flywinter
Külaline

PostitusPostitatud: Kolm Jan 05, 2005 12:47 pm    Teema: Vasta viitega

Seose loomiseks on vĂ€ga vĂ€he vaja, sisu ĂŒle vĂ”ib alati vaielda.
Tagasi üles
skyzer
Arengumaag

PostitusPostitatud: Kolm Jan 05, 2005 4:16 pm    Teema: Vasta viitega

Aga "Sisemises Tules" oli ĂŒks lĂ”ik, mis pani mind mĂ”tlema. Raamat hetkel lahti ja kirjutan vĂ€lja paar lĂ”iku anorgaanilistest olenditest (eestikeelne raamat, lk 61 -66):
Miski kiskus mu tĂ€ielikust sĂŒvenemisest vĂ€lja. Tajusin otse enda selja taga hÀÀletut lĂ€rmakat sekeldamist, kui selline asi ĂŒldse on vĂ”imalik. Pöördusin ĂŒmber ja nĂ€gin tervet rodu inimesi kivimĂŒraka teises otsas, mis oli veidi kĂ”rgem sellest kohast, kus me istusime. Arvasin, et kĂŒllap hakkas meie tegevus kohalikele inimestele kahtlasena tunduma - me tolgendasime ju seal juba pĂ€ev otsa - ja nĂŒĂŒd olid nad ĂŒles roninud, et meile ĂŒks korralik kittel anda. NĂ€gin nende kavatuses otsekohe lĂ€bi.
Don Juan ja Genaro libistasid end kivilt alla ja kÀskisid ka minul kiirustada ...
"Kes need inimesed olid, Don Juan?" kĂŒsisin ma.
"Need ei olnud inimesed," vastas ta
....
"Aga kui ma avan ukse," kĂŒsis Genaro, "kas esimene tĂ€helepanu on vĂ”imeline hakkama saama sellega, mis sisse tuleb?"
"Sinu ja minu oma ei saa sellega hakkama, kuid tema oma saab," ĂŒtles don Juan minule osutades. "Proovime"
"kuigi ta on kĂ”rgenenud teadvuses?" kĂŒsis Genaro don Juanilt.
"Pole vahet, " vastas don Juan.
Genaro tĂ”usis pĂŒsti, lĂ€ks ukse juurde ja paiskas selle lahti. Otsekohe hĂŒppas ta tagasi. Sisse uhkas kĂŒlm tuulehoog. Don Juan astus minu kĂ”rvale, Genaro samuti. MĂ”lemad vaatasid mind hĂ€mmastunult.
Tahtsin ukse kinni panna. KĂŒlm tekitas minus ebamugavustunde. Aga kui ma ukdse poole lĂ€ksin, hĂŒppasid don Juan ja Genaro minu ette, varjates mind oma kehaga.
"kas sa mĂ€rkad midagi siin toas?" kĂŒsis Genaro.
"Ei, mitte midagi," ĂŒtlesin. Ja mĂ”tlesin seda tĂ€iesti tĂ”siselt.
Peale kĂŒlma tuule, mis puhus sisse avatud uksest, ei olnud midagi tunda. "Veidraid olendeid tuli sisse, kui ma ukse lahti tegin," ĂŒtles ta. "Kas sa tĂ”esti midagi ei mĂ€rka?"
...
"Tundmatu on alati siin," jĂ€tkas ta, "kuid ta jÀÀb vĂ€ljapoole meie tavateavust. Tundamu on tavalise inimesel ĂŒleliigne, tarbetu osa. Seda ei kasutata, sest keskmisel inimesel pole kĂŒllaldaselt vaba energiat, et seda haarata."

Kogu selle teksti pĂ”hjal ma jĂ€reldan, et kĂ”ik Ă€hvardused mida teeb Tokroda oma hĂ€llidega (anorg. ol.) ei mĂ”ju mulle ja poolele foorumi rahvale. Ja ĂŒldse, kĂ”ik olendid, egregorid, vĂ”rgustikud JNE ei mĂ”ju tavainimesele, keda ei huvita sellised asjad. Ta on kaitstud selliste asjade eest. Ja ka ristitud mitte usklikud (nĂ€iteks noored), neilt ei varasta kristlik egregor tavaelu jaoks vajaminevat energiat.
Kas teadmatus on siis kÔige parem kaitse?

VÔi see on valeÔpetus Castaneda raamatus, nagu keegi siin foorumis on maininud?
Tagasi üles
TĂŒĂŒnas
Arengumaag

PostitusPostitatud: Kolm Jan 05, 2005 4:23 pm    Teema: Vasta viitega

iva on siin sees. ka unenĂ€gemises, mida sĂŒgavamale lĂ€hed (avaned), seda ohtlikumaks lĂ€heb.

ometi suudavad siiatoodud allyd vÀhemasti ehmatada inimesi.

niiÔelda projektsioonid ei toimi tavainimese peal.
Tagasi üles
Gerdenel
Indigo pÀike.
Indigo pÀike.

PostitusPostitatud: Kolm Jan 05, 2005 4:28 pm    Teema: Vasta viitega

...

Tagasi üles
TĂŒĂŒnas
Arengumaag

PostitusPostitatud: Kolm Jan 05, 2005 4:34 pm    Teema: Vasta viitega

tegelt muidugi nii, et tavainimeselt on ĂŒsna vĂ€he energiat vĂ”tta, olendi huvi vĂ€ike.
Tagasi üles
Tokroda
Alfaisane

PostitusPostitatud: Kolm Jan 05, 2005 11:46 pm    Teema: Vasta viitega

inimene on mitmekihiline. teda mÔjutab kÔik. see ei ole oluline, kas ta tajub teadlikult vÔi mitte. kui inimesel on veapunkt, siis teevad vaimolendid temaga seda, mis tahvad.
torukybarik
Arengumaag

PostitusPostitatud: Nelj Jan 06, 2005 1:35 am    Teema: Vasta viitega

Tantsib Katusel kirjutas:

niiÔelda projektsioonid ei toimi tavainimese peal.

Mulle tundub nii. Piilurid projtseeritakse teise tĂ€helepanusse, mitte esimesse. Tavainimese teadlikkus on puhtalt esimeses tĂ€helepanus, teises toimuvat mĂ€letab parimal juhul unedena. See ei tĂ€henda, et allyd unenĂ€okehaga ei manipuleeri. Mida unenĂ€okeha teadlikkus asjast arvab, seda jĂ€lle tavainimese esimene ise suurt ei tea. Minul, tundub et ka teistel on selgelt meeles vĂ€ga tugevaid unesid lapsepĂ”lvest, kus castaneda kirjeldatud ally-seiklustega vĂ€ga sarnaseid asju sees. TĂ€iskasvanuna tavainimesel sellist kammi eriti pole, vĂ”i ei mĂ€leta neid unesid. DJ rÀÀkis, et anorgaanilised jahivad energiat. Lastel on energiat nii mis sĂ€riseb, sellepĂ€rast nende unedes sahmitakse. TĂ€iskasvanud on tĂŒhjaks lĂŒpstud, sellepĂ€rast ilmselt jĂ€etakse rahule, et pole midagi vĂ”tta- kuni ei asu vaimu arendama ja energiat koguma. Teine seletus- tĂ€iskasvanute tonali saar on nii tugev, maailmakirjeldus nii vĂ€lja kujunenud, et nad ei mĂ€leta neid unesid. Aga pigem ikkagi ei vĂ”eta sealt, kus pole.

Skyzer kirjutas:
Ja ĂŒldse, kĂ”ik olendid, egregorid, vĂ”rgustikud JNE ei mĂ”ju tavainimesele, keda ei huvita sellised asjad. Ta on kaitstud selliste asjade eest.

Ma ei arva nii. Tundub, et egregorid (=lendajad) toimetavad iga tĂ€iskasvanu kallal. Millega sa muidu seletad nii ilmset vastuolu inimese teadmiste ja kĂ€itumise vahel? Proovi end kĂ”rvalt jĂ€lgida, kui mingi asi su egole sisse sĂ”idab, nĂ€iteks mĂ”ne lĂ€hedasega tĂŒlitsed vĂ”i mis iganes veapunkt sul kĂ€epĂ€rast on. Kusagilt lĂŒkitakse *PLOPS* teadvusse tĂ€iesti asjassepuutumatuid, ebaratsionaalseid mĂ”tteid, mis ei ole kuidagipidi seotud olukorra lahendamisega, kuid mis perfektselt tĂ”mbavad emotsioonid kĂ€ima ego haavamise vms kaudu. Kui suudad esimese emotsiooni pealt maha hĂŒpata kaasa kimamise asemel, saad siiralt imestada, kuidas vĂ”i kust nii jaburad mĂ”tted vĂ”i seisukohavĂ”tud teadvuses keerlema hakkavad.
Tagasi üles
Sinakas
----------------------------

PostitusPostitatud: Reede Jan 20, 2006 3:46 pm    Teema: Vasta viitega

Ma arvan, et varsti programeeritakse need olendid ĂŒmber.

Huvitav oleks teada kes sellega hakkama saab?
Tagasi üles
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Teispoolsuse maailmad. Kőik ajad on GMT + 3 Tundi
Mine lehele 1, 2, 3, 4, 5, 6  Järgmine
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 6

Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes

© 2001, 2005 phpBB Group