Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula: Arengumaagide esinemised nõmme raadios.
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

ennustamine..
Mine lehele 1, 2, 3, 4  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Erinevad teemad
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
vaimutüdruk13
Valge päike
Valge päike


Liitunud: 23 Nov 2004
Postitusi: 40

PostitusPostitatud: Kolm Nov 24, 2004 2:53 pm    Teema: ennustamine.. Vasta viitega

ma sooviks teada kust saab õpetusi kuidas ennustada? ise tahask ka proovida ja kas on mingeid ohte? peale sõltuvuse?
_________________
Kõik.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Arxos
Külaline





PostitusPostitatud: Kolm Nov 24, 2004 2:59 pm    Teema: Vasta viitega

Ei soovita seda tulevikku eriti torkida, see on ju nii rõve kui keegi näiteks ennustab sulle, et sul juhtub midagi väga halba. Kui on vale ennustus, siis ikkagi kipub inimene igasugu ennustamist sisimas uskuma ja aitab selle kordaminekule kaasa. Väga paljud ennustajad panevad tihti pussee ja ei lähegi nii, nagu öeldud.
Samas ennustamine igasugu abivahenditega on ka vale, kuna need on ikkagi võõrvahendid, nad ei ole osa sinust endast ja neid juhivad teiste loodud süsteemid ning arvatavasti on nad siis ka teiste kontrolli all...
Tagasi üles
vaimutüdruk13
Valge päike
Valge päike


Liitunud: 23 Nov 2004
Postitusi: 40

PostitusPostitatud: Nelj Nov 25, 2004 12:02 pm    Teema: Vasta viitega

no tegelikult on asjad nii et mina isiklikult ei taha vaid mu sõbranna uurib seda asja.ja ma ise olen talle öelnud et ää ennusta sest see on halb siis ikkagi ta tahab seda teha ja teeb..(mitte väga hästi seepärast tahabki lisa infot) aga mina ei taha oma sõpra kaotada vot nii ja tahaks korra tglt ise ka proovida..kuigi see mind ei tõmba ma olen proovinud koos sugulasega
kes seda hästi teeb(ja vahest me ema ja sugulasega ennustame küünla ja veega vict oli nii)
_________________
Kõik.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
vaba inimene
Tumeroheline päike
Tumeroheline päike


Liitunud: 17 Nov 2004
Postitusi: 189
Asukoht: Seal kus parajasti juhtun olema

PostitusPostitatud: Nelj Nov 25, 2004 3:59 pm    Teema: Vasta viitega

Noh Taro kaartidega saab küll asju ette näha. vaata nt. www.learntarot.com Aga tegelt on need rohkem miks, kuidas küsimuste jaoks. Näiteks et mida ma peaks sellest õppima või kuida millist olukorda lahendada. Aga ka näiteks küsimusi kui ma teen niiodi mis selle tagajärjed oleks. Või millised inimesed/ohud mulle parajasti lähenevad. Nii et loe ise pikemalt. Minujaoks töötab tarot süsteem küll.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
lendmadu
Valge päike
Valge päike


Liitunud: 9 Jan 2004
Postitusi: 34
Asukoht: Tartu linn

PostitusPostitatud: Nelj Nov 25, 2004 4:19 pm    Teema: Vasta viitega

.

Sellest on ehk raske aru saada, aga olen kohanud Eestis mitmeid meediumennustajaid ja tavaliselt nad on üsna vähetuntud, ennast mitte reklaamivad inimesed ja ennustavad olevikku mitte tulevikku. Kas üldse ongi minevikku ja tulevikku? Jutt kõlab paradoksina aga nii see käib.

(Tuleviku) Ennustamine võiks nii käia, et esiteks mõtled kuidas asi võiks minna ja teiseks jälgid "märke". "Märk" võib olla mis iganes, peaasi, et sellel on ennustaja jaoks tähendus. Kolmandaks siis "lood reaalsust"-selles mõttes ka ju ennustamisel mõtet pole, et lood ju iseendale ise seda rada ennustuseni.

.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Tüünas
Arengumaag


Liitunud: 13 Märts 2004
Postitusi: 2299
Asukoht: omaette

PostitusPostitatud: Reede Nov 26, 2004 11:33 am    Teema: Vasta viitega

üldiselt nii, et kaardid räägivad minevikust ja tulevikust kõige ausamat sulatõtt. ole ainult tugev ja pea sellele aususele vastu. neis vastustes pole grammigi eetikat ja moraali. enamasti algavadki ennustushädad sealt, et segame tuelmuse iseenda või ennustatava moraaliga.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Arxos
Külaline





PostitusPostitatud: Reede Nov 26, 2004 1:28 pm    Teema: Vasta viitega

vaba inimene kirjutas:
Noh Taro kaartidega saab küll asju ette näha. vaata nt. www.learntarot.com Aga tegelt on need rohkem miks, kuidas küsimuste jaoks. Näiteks et mida ma peaks sellest õppima või kuida millist olukorda lahendada. Aga ka näiteks küsimusi kui ma teen niiodi mis selle tagajärjed oleks. Või millised inimesed/ohud mulle parajasti lähenevad. Nii et loe ise pikemalt. Minujaoks töötab tarot süsteem küll.


No töötab küll, aga mida sult selle kasutamise eest vastu võetakse, midagi ikka tavaliselt tahetakse. Tokroda on siin foorumis ka Taroti kaadritagustest päris põhjalikult kirjutanud
Tagasi üles
vaba inimene
Tumeroheline päike
Tumeroheline päike


Liitunud: 17 Nov 2004
Postitusi: 189
Asukoht: Seal kus parajasti juhtun olema

PostitusPostitatud: Reede Nov 26, 2004 11:48 pm    Teema: Vasta viitega

Tsiteerin::
No töötab küll, aga mida sult selle kasutamise eest vastu võetakse, midagi ikka tavaliselt tahetakse



Hmm, huvitav kuidas see käib, et teed mingite jõududega lepingu? Tahaks ka teada, sest olen taro kaarte ise mitu korda proovinud.

Peale see et töötab on suht kindel, sest tuleb meelde juhus kui üks minu tuttav midagi küsis, mille vastuseks olid 2 kaarti ja ta proovis 3-mel erineval päeval ja sai iga kord samad kaardid- silmad kinni.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
kitu
Valge päike
Valge päike


Liitunud: 24 Nov 2004
Postitusi: 17

PostitusPostitatud: Püh Nov 28, 2004 3:27 pm    Teema: Vasta viitega

oleneb sellest, et mis ennustamisviisi su sõbranna kasutab. Ennustada saab taro kaartidega, ruunidega, pendliga, taimedega, mängukaarditega jne.
Muidugi kõige rohkem infot saab raamatukogust, kui võtta vastav raamat.Nii olen ka mina oma teadmised omandanud.
Ise kasutan hetkel taro kaarte, varem tegelesin ruunidega.
Kõik, mis ma olen ennustanud, on täide läinud. Mingit sõltuvust küll mul ei ole. Ja ma ei usu eriti, et kaartidega ennustades sõlmin mingi leppe võõrvõimudega, usun, et mängus on minu enda energiad.
Olen kuulnud ühte lugu, kuidas üks tüdruk sattus sõltuvusse pendliga ennustamisest. Tegelikult manipuleerisid temaga kaks kurja vaimu, kes siis suhtlesid pendli abiga.
Et nende asjadega tuleb ettevaatlik olla, aga kes teab oma riske ja tegeleb sellega mõõdukalt, on kõik korras.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
skyzer
Arengumaag


Liitunud: 10 Sept 2004
Postitusi: 1371

PostitusPostitatud: Püh Nov 28, 2004 6:19 pm    Teema: Vasta viitega

Kas ennustamistega saab oma eelmis(t)est elu(de)st midagi teada?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
paadikapten
Beez päike
Beez päike


Liitunud: 2 Jan 2004
Postitusi: 230
Asukoht: Totaalselt perses ja karidel

PostitusPostitatud: Püh Nov 28, 2004 6:40 pm    Teema: Vasta viitega

Ennustamine-see on tuleviku sündmuste teadasaamine. See aga omakorda tähendab, nagu oleks inimesel mingi kõrgemalt poolt määratud saatus, millest eriti kõrvale kalduda ei saa... Aga nagu ma kindlaks tegin, on see kurjuse jõudude pläma. Usud midagi ja see ka juhtub, kuidas sa seda ka ära hoida ei üritaks, sest need jõud, kes panid su seda uskuma, viivad selle ka täide. Olen kuulnud juhtumitest, kus deemonid on oma lõbuks niiviisi mõrvu sooritanud... Näiteks üks endine ennustaja on rääkinud: talle öeldi ühe kliendi kohta, et too jääb auto alla. Ennustaja ei julgenud seda edasi öelda, vabandas millegi ebamäärasega, kuid klient jäi järgmisel päeval tõesti auto alla ja sai surma. Ning teate, kes seda rääkis? Eks ikka praegune kristlane Merike Lnnamäe, kes omal ajal sellesse loosse sattus, tema see ennustaja oligi...
Vaba inimene aga määrab ise oma saatuse vastavalt oma võimetele, oskustele, maaimavaatele, kui see maailmavaade just mingi orjalik jüngerlus pole... Eelmised elud-väga kahtlane värk. Igaüks võib sind uskuma panna, et olid millalgi Cleopatra, mingi Gestaapo tegija või kes iganes...
Ja minevik-seda saab ka lihtsalt mälu uurides teada.
_________________
Maskid maha-mõõgaaeg on käes! Loobugem mittevajalikust ja tapke vaenlasi!
(üleskutse lindpriidele, mitte rõhujatele!)
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Aries



Liitunud: 24 Nov 2004
Postitusi: 1
Asukoht: Päikese taga...

PostitusPostitatud: Esm Nov 29, 2004 11:29 pm    Teema: Vasta viitega

skyzer kirjutas:
Kas ennustamistega saab oma eelmis(t)est elu(de)st midagi teada?


Eelmise elu kohta võid sa uurida raamatust ''Kosmilised numbrid''.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
kitu
Valge päike
Valge päike


Liitunud: 24 Nov 2004
Postitusi: 17

PostitusPostitatud: Kolm Dets 01, 2004 10:02 am    Teema: Vasta viitega

Aga ma arvan, et kui küsida näiteks taro kaartide käest oma ellmise elu kohta, siis midagi saad ikka teada.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
GrimReaper



Liitunud: 16 Dets 2004
Postitusi: 1

PostitusPostitatud: Nelj Dets 16, 2004 6:07 pm    Teema: Vasta viitega

Kas keegi vast võiks mind juhtida kohta kus tarot kaarte saaks osta? Oleks neid vaja..

Tänan
_________________
Ka kõige kaugem on vaid varju taga peidus.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Natuke
Külaline





PostitusPostitatud: Nelj Dets 16, 2004 6:21 pm    Teema: Vasta viitega

Loitsukeller Tallinnas Müürivahe uulitsas.
Sibylle Tartus.
Vabaduse platsi servas kauplus Allikas.
Loitsukelleris suurim valik.
Tagasi üles
flywinter
Külaline





PostitusPostitatud: Teis Jan 11, 2005 8:55 pm    Teema: Vasta viitega

ennustada oskavad ainult need kes oskavad kahetseda
Tagasi üles
ork



Liitunud: 20 Dets 2003
Postitusi: 1270

PostitusPostitatud: Teis Jan 11, 2005 11:40 pm    Teema: Vasta viitega

ma jälle kahetsen, et ma ennustada ei oska.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
flywinter
Külaline





PostitusPostitatud: Kolm Jan 12, 2005 12:33 am    Teema: Vasta viitega

mina ei kahetse, et ma ennustada ei oska
Tagasi üles
Emand Metsaviha



Liitunud: 2 Nov 2004
Postitusi: 4
Asukoht: Mets

PostitusPostitatud: Reede Jan 14, 2005 3:48 am    Teema: Vasta viitega

ennustamine = kodeerimine

Ei soovita.
_________________
Tule ja mõõgaga.

'Looduse kättemaks'
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Tüünas
Arengumaag


Liitunud: 13 Märts 2004
Postitusi: 2299
Asukoht: omaette

PostitusPostitatud: Reede Jan 14, 2005 9:58 am    Teema: Vasta viitega

ennustamine onb ka lahtikodeerimine kui vaja
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Erinevad teemad Kõik ajad on GMT + 3 Tundi
Mine lehele 1, 2, 3, 4  Järgmine
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 4

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


© 2001, 2005 phpBB Group