Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula: Arengumaagide esinemised nõmme raadios.
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

tsenseeritud
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3
 
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Suhted, sidusväljad, seksuaalsus
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Kait
Arengumaag


Liitunud: 14 Juul 2004
Postitusi: 296
Asukoht: pildil: mina jummel nokroodaga

PostitusPostitatud: Teis Nov 30, 2004 9:29 pm    Teema: Vasta viitega

paadikapten kirjutas:
Vaat see jalgrattalugu on jah üks fakin müstika. Olin ca 5-ne vist. Nädal aega püüdsin ise, ilma et tulemusi oleks olnud (tasakaalu ei saanud kätte). Ja siis ühel päeval isal sai mõõt täis, ta lükkas pargiteel mulle vinge hoo sisse ja usu, sellest päevast alates ma sõitsin!
A mis see siia puutub?

selles tekstilõigus on sinu enda poolt leitud lahendus sinu praegusele olukorrale. Praegu sa pole enam viiene, seega... Wink
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
ärkaja
Külaline





PostitusPostitatud: Teis Nov 30, 2004 10:21 pm    Teema: Vasta viitega

Paadikapten

Õppetunni all mõtlen ükspuha mis situatsiooni, mis elus ette tuleb.Nagu väljend ütlebki õppetund, loomulikult tuleb hakata analüüsima, näiteks miks pätt mulle kallale kippus.
Mitte lihtsalt öelda, et ah see ju mu õppetund, ma lihtsalt neelan selle alla ja elan kibestunult edasi.
Ma olen arvamusel, et mitte ühtegi juhust ei ole olemas.Tuleb ennast tundma õppida.
Miks ütlen, et ise nö tõmban kõike ligi, sest väga suure osa meie elu korrasolekust sõltub õigest mõtlemisest.Aga mõte on energia, ma arvan, et mõtlemisega luuakse energiaväli enda ümber(vist mitte ainult mõtlemisega).Kuid kõik, mis meie ümber ,on ju samuti energia.
Sarnane energia tõmbab sarnast energiat.
Tagasi üles
Kait.
Valge päike
Valge päike


Liitunud: 14 Juul 2004
Postitusi: 34
Asukoht: pildil: mina jummel tokroodaga

PostitusPostitatud: Kolm Dets 01, 2004 1:45 pm    Teema: Vasta viitega

Kait. kirjutas:
paadikapten kirjutas:
Vaat see jalgrattalugu on jah üks fakin müstika. Olin ca 5-ne vist. Nädal aega püüdsin ise, ilma et tulemusi oleks olnud (tasakaalu ei saanud kätte). Ja siis ühel päeval isal sai mõõt täis, ta lükkas pargiteel mulle vinge hoo sisse ja usu, sellest päevast alates ma sõitsin!
A mis see siia puutub?

selles tekstilõigus on sinu enda poolt leitud lahendus sinu praegusele olukorrale. Praegu sa pole enam viiene, seega... Wink

tokrotsinus on jõudnud faasi, kus nõianõuandena antakse päris Kaiti nõuandeid. Niipalju siis meie jumalate ja nõidade vägevusest Wink
nii et ka privade saatmisel võite olla üsna kindlad, et kohalik KP need oma valdusse saab.
Totalitaristlik tokrodidistide sekt tegutseb Wink
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Suhted, sidusväljad, seksuaalsus Kõik ajad on GMT + 3 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3
Lehekülg 3, lehekülgi kokku 3

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


© 2001, 2005 phpBB Group