Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula: Arengumaagide esinemised nõmme raadios.
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

Karma, kui arengu regulaator.
Mine lehele 1, 2  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Tokroda vanad teooriad
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Esm Veeb 02, 2004 8:00 pm    Teema: Karma, kui arengu regulaator. Vasta viitega

Tavalislt on karmat mõistetud, kui mingit karistavat seadust. Tegelikult on ta
arengut reguleeriv. Tema toime mehanism on Jõu baasil. Mäng toimib vabaduse ja
orjuse pinnal.
Inimolendi ülesanne on ennast täiustada. Nüüd, kui ta on poolik, siis omab ta
mingit poolust ja see hakkab teda tõmbama miskis suunas ja kellegi poole.
Õppides mingi asja selgeks ehk ennast täiustades saavutab ta neutraalsuse. Selle
tulemusel tekib vabanemine.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
monotoon
Punane päike
Punane päike


Liitunud: 21 Jan 2004
Postitusi: 540

PostitusPostitatud: Kolm Veeb 04, 2004 12:28 am    Teema: Karma-jooga Vasta viitega

Emakeeles kõneleme saatusest, või siis käekäigust . See võib olla nii- ja naasugune. Ütle ,keda või mida sa teenid , ja ma ütlen missugune on sinu karma.
Karma-jooga on töö. Tavaline igapäevane toimetamine. Kui see teeb rõõmu ,siis on hea karma.....kui raskusi ja muret ,siis raskem karma...


Meenub üks arutlus karmast kui tagajärjest: .... et kui elus mõrtsuk olnud ,siis järgmises elus võib ilmselt ohver olla ja ülejärgmises elus politseinik...... Smile
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Veeb 04, 2004 2:24 am    Teema: Vasta viitega

Aga võibolla on mõni mõrtsukas hoopis karma kirves.
Näide: kui inimene mõtleb teistest halvasti ja saab selle eest kolakat.
kes on karma järgi süüdi? Mina pakuks välja, et üks peegeldas teise mõtet füüsilisel tasandil ja karma läks nulli.

Mina teenin universumi staatikat. (üks 18-nest Universumi direktorist)
Oskad õelda, milline on minu saatus.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
monotoon
Punane päike
Punane päike


Liitunud: 21 Jan 2004
Postitusi: 540

PostitusPostitatud: Kolm Veeb 04, 2004 11:30 am    Teema: .oO ! Vasta viitega

Väga meeldiv tutvuda Smile .
Nullis karma on tõepoolest staatilises seisus.(kohutav)
Maailm on pidevas liikuvuses .Võibolla oled siiski stabiilse oleku säilitaja ?!
See oleks väga armas.Arvan et olulisem on hoida Maailma tasakaal nullilähedases ampluaas, kuid mitte päris seisakus.Suured võnked on elu haprusele mõeldes väga ohtlikud.
Rolling Eyes Oled leidnud ennast rollist , mis tingib suuri kohustusi ja väga-väga suurt vastutustunnet.
...eksimiste vältimiseks ole iseenda vastu maksimaalselt aus...
Soovin edu!
Helgust , tokroda !

Õppige tundma oma karmat Wink , siis suudate oma elu harmoonilistesse seisunditesse juhtida.
Enne peab ennast paika panema - olgu see kui tahes karm -alles siis suudate teisi aidata . Veelkord - helgust !
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
monotoon
Punane päike
Punane päike


Liitunud: 21 Jan 2004
Postitusi: 540

PostitusPostitatud: Kolm Veeb 04, 2004 11:48 am    Teema: .oO ! Vasta viitega

Nullkarma on kinnine ring. Minu meelest võimatu ja välistatud eksisteerimine aegruumis...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Veeb 05, 2004 2:23 am    Teema: Vasta viitega

Null karma puhul ei mõjuta Sind miski. oled väljaspool mõjusid.
Kui arvad, et on võimalik saavutada maksimaalne null, siis eksid. Vastaval juhul Sa enam ei kehastuks planeedil maa ja lendaksid Universumist välja.

Kas ma sain õieti aru, et pead mind rumalaks Surprised
Enne igaks juhuks kontrolli, ega ma Su peegeldaja ole.
Muideks infot väljadest saab siis, kui oled viinud oma hinge tasakaalu.
Kui oled lugenud mu postitusi, siis peaksid aru saama, et mu info ei ole pärit raamatutest. Nii, et tee järeldused.

Kui maailmas oleks ainult staatika, siis oleks igavene seisak, kui ainult dünaamika, siis toimuks plahvatus. Kõik reaktsioonid toimuksid hetkega. Selleks, et inimhing saaks areneda on vaja õiget dünaamika ja staatika tasakaalu. Staatika on vajalik selleks, et kõik resursid ei kulutataks hetkega. Praegune tarbijalik kultuur on häire tasakaalus. Dünaamikat liiga palju.

See, et ma tean kuhu kuulun, ei tee, minust veel mingit supper päästjat. Ma teen lihtsalt seda, mis on minu kohus. (Tänapäeva inimesed on enamuses unustanud selle mõiste tähenduse)
Sa oleksid võinud minu tänitamise asemel püüda selgusele jõuda, kuhu Sina ise kuulud. Me kõik kuulume kellegi alla kas otse või kaudselt. Tänu sellele, et tean , kes ma olen ja kuhu kuulun on minu elu paigas.
Võin Sulle õelda, et mul on kõik probleemid lahendatud.
Ei ole mul raha muret, naistega viimase peal. Minu lähedased peavad must lugu ja vaenlased saavad tappa jne.
Ja sinuga jahun siin selleks, et Sina jõuaksid kuhugile. Mulle tasutakse selle eest kuskil mujal. Kahjuks iga töö, mis teed tasustatakse. Ka see on karma seadus. Seda nimetatakse õnneks. Ka sellest mul puudust ei ole.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
monotoon
Punane päike
Punane päike


Liitunud: 21 Jan 2004
Postitusi: 540

PostitusPostitatud: Reede Veeb 06, 2004 8:22 pm    Teema: armas tokroda Vasta viitega

oujee ! Very Happy oled ,jahh ,mu peegeldaja , ja mul on hea meel seda kogeda , Andis ikka tükk aega siin ilmas elada ja otsida ,et endas ka selle külje üles leida.Armas tokroda Smile , mul pole selle vastu mittekui midagi. Rikkus on Sinu väärtus.
Aga mis puutub nullseisu , siis - seisvale kivile kasvab sammal- mulle meeldiks pigem dünaamiline ja harmooniline liikumine . Sul on õigus ,et tänapäevane kimamine viib ainult mõtlematult hukule .
Oleneb ,millisel tasandil me karmakulgu jälgime . ( seda enam ,et kõik on ühes Wink )
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Laup Veeb 07, 2004 1:41 am    Teema: Vasta viitega

Ega minagi armasta palju seista. Seisma panen ennast siis, kui vaja pühendada ennast kuhugi muule sagedusele. Siis viin nulli oma teatud kehad.
Kas sina oskad seisata endas mõningaid parameetreid?
Näiteks, kui tahan teist inimest tajuda, siis viin oma mina nulli. See tähendab, et suurendan oma staatikat, mis on seotud minu minaga. Aga kui on vaja õpetada, siis vastupidi, pean välja tooma oma mina, ehk siis suurendan dünaamikat.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
monotoon
Punane päike
Punane päike


Liitunud: 21 Jan 2004
Postitusi: 540

PostitusPostitatud: Esm Veeb 09, 2004 11:36 pm    Teema: jahh Vasta viitega

Parameetreid võib ju nii ja naa seisma panna ja kiirendada ja pöörata...
Vaat egregori kabariitidega on naca jäigem lugu....
Mul on hea meel ,tokroda ,et sa mulle niiviisi vastasid ....
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
efeja
Hall päike
Hall päike


Liitunud: 24 Jan 2004
Postitusi: 74
Asukoht: Texase osariik

PostitusPostitatud: Nelj Veeb 12, 2004 5:44 pm    Teema: Vasta viitega

Kunagi ja kusagilt lugesin, et Maa on Vangla ja inimesed on Vangid.
Karistuseks saadetakse Kõrgemast ja Arenenumast Tsivilisatsioonist Maale karistust kandma. Need kes surevad vanadus surma ja need kes surevad vägivaldset surma- nende karistus aeg sai läbi. Need kes surevad haiguse kätte - amnestia. Enesetapp on põgenemine vanglast. Vastsündinud on uued karistusalused.
Sõjad,taudid,haigused........see kõik kuulub karistuse juurde.
JNE.
Inimesed mõtlevad sellest elust, saatusest ja karmast.
Seda lugesin kuskilt vene keelsest raamatust. Teooria oli huvitav ja mõtlema panev.
Mida arvate?
_________________
Per aspera ad astra
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
ork



Liitunud: 20 Dets 2003
Postitusi: 1270

PostitusPostitatud: Nelj Veeb 12, 2004 11:06 pm    Teema: Vasta viitega

täitsa nõus- elu maal on vangla. ainult vangistab inimest lollus.
inimlik lollus ja eneseuhkus, mis ei lase inimest teha tegusid vabanemise poole.
lollus sünnitab lolle plaane, lollid plaanid elluviidult sünnitavad kannatusi, kannatuste ületamine ahistab inimest ja ta vajub üha sügavamale lootusetuse mülkasse.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
monotoon
Punane päike
Punane päike


Liitunud: 21 Jan 2004
Postitusi: 540

PostitusPostitatud: Reede Veeb 13, 2004 12:57 am    Teema: elama maapeale ! Vasta viitega

Olen ka selle arvamisega tuttav . Vahel aga tekib niisugune kiuslik tunne ,et oleme hoopis Maa ekspluateerijad ja hõivajad. Kusagilt kosmosest kas Maale paikseks jäänud , või siis mujalt väljatõrjutud.....
Inimloomuse loomalikke ihasid ja instinkte arvestades näib küll , et oleme ikka parajad sõjardid , militaarsed reptiloidsed ja wäkk-mis-kõik-veel.
Kas kaunishinged on ikka kauni hingega , või on ka see enesepettus? Embarassed
Sest kui jälgite veidigi rohkem kuidas inimesed endid hindavad.....onju - objektiivsus väga minimaalne ja pinnapealne .
Aga kogu see minu praegune mõtisklus on hetke meeleolu ajendil , ja palun , ärge võtke seda liiga tõsiselt .
Ka nendele juttudele ,et inimimene on maapeale tulnud õppima ja arenema , siis tahaksin küsida : kas ikka tõesti ? Võibolla hoopis puhkama Rolling Eyes ? sest miks muidu on vaimseks tööks vajalik meel eraldatud teadvuse uneseeisundisse ?
Sellega tahan pakkuda välja ideed : inimene on materiaalsesse maailma tulnud puhkama vaimsest tööst ja ja parim puhkus on füüsiline töö Maal... khmmm ...
Kuidas magasite ? Wink

Helgust !
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
nagasan



Liitunud: 16 Veeb 2004
Postitusi: 1
Asukoht: tartu

PostitusPostitatud: Esm Veeb 16, 2004 4:34 pm    Teema: Vasta viitega

ei taha turja karata, a ma ei ole päri, et elu kohe vangla oleks. seda pean rohkem tajumise küsimuseks. karma on mu meelest positiivse ja negatiivse laengu tasakaal, on kindel põhjus, miks me just siia laiuskraadidele oleme eksisteerima pandud. karma võimaldab meil õppetundi läbida. Eestlase õppetund lähiajal ongi kindlasti vabadus ja vangistus...
_________________
kui jõuab teadvusesse tähekiir,
ta läte on võib-olla kestnud ammu,
kuid kujutelmal puudub kehtepiir.
/Artur Alliksaar/
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Arxos
Külaline





PostitusPostitatud: Nelj Veeb 26, 2004 3:32 pm    Teema: Vasta viitega

aga ikkagi pole need Karma seadused ju päris õiged Confused
Tähendab, need pole kooskõlas ju tegelike
Universumi seadustega

Tokroda, Palun kirjuta, et kas need Karma seadused on siis natukene jamad ja kas nende õigete universumi seaduste järgi kandub karistus ka üle hinge järgmistesse eludesse selles universumis või mitte Question
Tagasi üles
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Laup Veeb 28, 2004 4:28 am    Teema: Vasta viitega

Vaata karma seadustest ma kirjutangi. Need jamad seadused on kirja pannud inimesed, kes ei tunne huvi tegelikuse vastu, vaid kirjutanud enda huvist lähtuvalt. Minu 12 värvi seadust ongi karma seadused.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
monotoon
Punane päike
Punane päike


Liitunud: 21 Jan 2004
Postitusi: 540

PostitusPostitatud: Laup Veeb 28, 2004 9:29 am    Teema: huvid Vasta viitega

Selles teemas olen Tokrodaga ühte meelt , et :Kosmilised seadused ja inimeste arusaamised kõiksuse seadustest ei ühti . Inimene suudab paraku haarata vaid kõiksusest mingi osa - selle järgi oma otsuseid tehes.... mnjahh
Vastuvõetavam on mõista Kõiksuse kooskõla ja leida ennast selles võimsas harmoonia hoovustes.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
flywinter
Külaline





PostitusPostitatud: Esm Märts 08, 2004 11:14 am    Teema: Vasta viitega

Karma kontrollimiseks võib teha tabeli. Ühes veerus kuupäev, teises tegevus ja kolmas veerg jaguneb kaheks, võibolla tulemused ja tegelik tulemus. Kui sellest olla teadlik siis haarame kõike mis meisse puutub ja mis vajalik meile on.
Enne tuleb selgeks teha mis arengut motiveerib
Tagasi üles
Poder
Lilla päike
Lilla päike


Liitunud: 11 Veeb 2004
Postitusi: 432
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Esm Märts 15, 2004 10:09 pm    Teema: Vasta viitega

Vabandage minu mühaklikkust, aga kas ma sain õieti aru: karma on miski mõju ja vastumõju seadus?
_________________
Kui teid huvitavad minu usulised tõekspidamised, siis uurige järgi Püha Joosepi koduleheküljelt
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Esm Märts 15, 2004 11:37 pm    Teema: Vasta viitega

võib ka niimoodi seda tõlgendada.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
flywinter
Külaline





PostitusPostitatud: Teis Märts 16, 2004 9:48 am    Teema: Vasta viitega

Mõju ja vastasmõju seaduseks muutub karma seadus siis kui on jõutud tegutsemise etappi.
Tagasi üles
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Tokroda vanad teooriad Kõik ajad on GMT + 3 Tundi
Mine lehele 1, 2  Järgmine
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 2

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


© 2001, 2005 phpBB Group