Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula: Arengumaagide esinemised nÔmme raadios.

KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsőnumite lugemiseks logi sissePrivaatsőnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

Atlantis
Mine lehele 1, 2, 3  Järgmine

Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Teispoolsuse maailmad.
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
FReeZe
Hall pÀike
Hall pÀike

PostitusPostitatud: Teis Nov 16, 2004 9:55 pm    Teema: Atlantis Vasta viitega

nu see kĂŒll pole teispoolsuse maailm, aga omaette maailm kĂŒll.

et siis ma hiljaaegu kuulsin raadiost et kuskilt merest vĂ”i ookeanist leiti midagi .... et mĂŒĂŒrid vms, vastasid Platoni kirjeldustele. ja arvatakse et seevĂ”ibki atlantis olla.

Nii, et siis sÔna vÔiksid vÔtta kÔik need kes sellest asjast tÀpsemalt teavad ja oskavad atlantisest rohkem rÀÀkida kui mina. oleks huvitav teada.

ok cya, jÀÀn ootama Wink
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
valkyrie
Indigo pÀike.
Indigo pÀike.

PostitusPostitatud: Teis Nov 16, 2004 10:22 pm    Teema: Vasta viitega

teema oli postimehes ka kajastatud ja vĂ€ga armsad joonised ka, et oli kunagi osa kĂŒprose saarest. See siis vahemeres. Asjalikult tehtud.
Eks nÀis
paadikapten
Beez pÀike
Beez pÀike

PostitusPostitatud: Reede Nov 19, 2004 7:52 pm    Teema: Vasta viitega

Neid vee alla jÀÀnud maid vÔib olla kÔvasti rohkem kui meie siiani teame.
Olen vihjeid saanud kĂŒll.
skyzer
Arengumaag

PostitusPostitatud: Laup Nov 20, 2004 12:47 am    Teema: Vasta viitega

Kus seda kadunud tsivilisatsioon leiti? Kas kuskil lÀÀne vÔi ida pool?
Sest minu jĂ€relduste jĂ€rgi vĂ”is Atlantis olla kuskil Idas vĂ”i hoopis poolusel. Sest teame kĂŒll mĂŒĂŒtide jĂ€rgi, et titaan Atlas oli ĂŒhe kĂ”rgeltarenenud tsivilisatsiooni valitseja. Kuid kui hakkasid mĂ€ssud titaanide ja nende poegade vahel, siis pidi Atlas pĂ”genema oma riigist. Palju ta ei saanud olla varjus ja pandi lÀÀnes hoidma taevavĂ”lvi ĂŒleval. Sealt ka tuleb see arvamus, et Atlantise riik vĂ”is asuda Hispaaniast lÀÀnes. Atlantis eksisteeris ~10 000 aaastat tagasi
Muidu veel sellist infot kuulnud, et geoloogid avastasid meteoriitide pommitusi, mis toimusid umbes 10 000 aastat tagasi. Vabalt vÔis ka mandrijÀÀ selle Àra kustutada.

Muide vaata veel seda aadressit:
http://www.zone.ee/zetpage/
http://www.zone.ee/zetpage/atlantis.htm
Tagasi üles
vaimutĂŒdruk13
Valge pÀike
Valge pÀike

PostitusPostitatud: Nelj Nov 25, 2004 12:22 pm    Teema: Vasta viitega

Mina eriti ei oskaks seda komenteerida aga siin on mĂ”ned lehekĂŒljed. Muidu tegelikkult on siin maailmas vĂ€ga palju saladuslikke kohti ja minevik on palju rikkam oma sĂŒndmuste poolest kui me arvata vĂ”ime. ma ei mĂ€leta mis selle venekeelse raamatu nimi oli aga seal oli kirjas mingitest jumalatest ja teistest rahvastest. Seal oli ka vist Atlantise rahvast kirjas midagi aga kahjuks ma ise seda raamatut ei lugenud vaid mu ema. mingid jumalad olid kĂ”ige ĂŒleval ja siis oli veel mitu rahvast ja siis meie. Igatahes on see maailm meile vĂ€ga sladuslik lihtsalt inimnee eriti ei mĂ”tlegi sellele.

http://www.hot.ee/otsimrat/Atlantis.html
Gerdenel
Indigo pÀike.
Indigo pÀike.

PostitusPostitatud: Nelj Nov 25, 2004 1:48 pm    Teema: Vasta viitega

...

Viimati muutis seda Gerdenel (Laup Jan 30, 2010 2:17 am). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Celtic
Külaline

PostitusPostitatud: Nelj Nov 25, 2004 2:22 pm    Teema: Vasta viitega

kui oled korra kasvĂ”i nina sinna sisse pistnud (vaimsesse maailma) siis hakkad ikka uskuma kĂŒll..
Tagasi üles
Johannes Tee
Valge pÀike
Valge pÀike

PostitusPostitatud: Nelj Nov 25, 2004 2:26 pm    Teema: Vasta viitega

vaimutĂŒdruk13 kirjutas:
Muidu tegelikkult on siin maailmas vÀga palju saladuslikke kohti

Saladus, see on hea sÔna. See on tegelikult see kÔige Ôigem sÔna Very Happy
Tagasi üles
vaimutĂŒdruk13
Valge pÀike
Valge pÀike

PostitusPostitatud: Reede Nov 26, 2004 10:54 pm    Teema: Vasta viitega

Ma ei eita et ma seda kÔike usun. See on tÀiesti vÔimalik. Ja ma jÀÀn arvamuse juurde et meie maailm on veel tÀis saladusi ja uusi avastusi. Inimesed avastavad tavaliselt ikkagi selle mis neil vaja on ja seda millest nad vÀhemalt midagi teavad. Nt. kas vÔi see Ameerika. Inimesed vajasid seda ja saidki. Vot niih...

Viimati muutis seda vaimutĂŒdruk13 (Nelj Märts 31, 2005 5:24 pm). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
vaimutĂŒdruk13
Valge pÀike
Valge pÀike

PostitusPostitatud: Reede Nov 26, 2004 10:55 pm    Teema: Vasta viitega

ja muide skorpion ma tÔesti usun seda!
vaba inimene
Tumeroheline pÀike
Tumeroheline pÀike

PostitusPostitatud: Püh Nov 28, 2004 2:34 pm    Teema: Vasta viitega

Hmm, kuulsin just ĂŒhte teooriat miks atlantis pĂ”hja vajus, et see pidi olema seotud maa magnetvĂ€lja pöördumisega, nagu pĂ”hi ja lĂ”una vahetasid poolused. Discovery channelis oli ka ĂŒks saade, kus rÀÀgiti et teist korda maailma ajaloos peaks see juhtuma juba jĂ€rgmise 1000 aasta jooksul. Siis peaks aga lĂŒhikeseks ajaks magnetvĂ€li ĂŒldse Ă€ra kaduma ja iga pĂ€ev oleks virmalised.
Tagasi üles
skyzer
Arengumaag

PostitusPostitatud: Püh Nov 28, 2004 4:21 pm    Teema: Vasta viitega

vaba inimene kirjutas:
Hmm, kuulsin just ĂŒhte teooriat miks atlantis pĂ”hja vajus, et see pidi olema seotud maa magnetvĂ€lja pöördumisega, nagu pĂ”hi ja lĂ”una vahetasid poolused. Discovery channelis oli ka ĂŒks saade, kus rÀÀgiti et teist korda maailma ajaloos peaks see juhtuma juba jĂ€rgmise 1000 aasta jooksul. Siis peaks aga lĂŒhikeseks ajaks magnetvĂ€li ĂŒldse Ă€ra kaduma ja iga pĂ€ev oleks virmalised.

pooluste vahetamisega on veel selline jama, et siis surevad ka liigid vÀlja, nÀiteks rÀndlinnud. Nemad orienteeruvad ja lendavad oma tuhanded kilomeetrid tÀnu magnetvÀljadele. Aga kui magnetvÀljad vahetavad kohad Àra, siis lÔuna asemel lendavad hoopis pÔhja poole.
Tagasi üles
valkyrie
Indigo pÀike.
Indigo pÀike.

PostitusPostitatud: Püh Nov 28, 2004 5:24 pm    Teema: Vasta viitega

minu arust maa poolused vahetuvad suht kaua aega ja niipalju kui kuulnud olen siis praegu on selline protsess ka kÀsil.
Kuid vÔibolla olen midagi valesti meelde jÀtnud Question
vaimutĂŒdruk13
Valge pÀike
Valge pÀike

PostitusPostitatud: Kolm Dets 01, 2004 2:27 pm    Teema: Vasta viitega

Kas keegi on kuulnud linnast Venemaal KitiÂčist? See vajus ka maa alla ja paljud vĂ€idavad et sinna tekkis jĂ€rv vms. Vahest ĂŒhest pĂŒhajĂ€rvest Venemaal vĂ”ib nĂ€ha torne ja selle linna mĂŒĂŒre nagu paljud vĂ€idavad. Ja mĂ”ned arvavad et kui 3 korda ĂŒmber jĂ€rve kĂ”ndida ja selle jĂ€rve veega pesta ,toimub puhastus ja just siis ongi nĂ€ha seda. Kui teadlased selle jĂ€rve tekkimist uurisid siis nad leitsid midagi imelikku. Seda et jĂ€rv tekkis vĂ€ga imelikul kombel nimelt lihtsalt puud ja tĂŒkk maad vajusid lihtsalt sisse. Shocked ja Ă€kki hakkas vesi tĂ€itma tĂŒhja auku. Ja seda nĂ€gid kĂ”ik elanikud lĂ€hedal asuvast kĂŒlast. Tegelikkult on venemaal palju linnu mis on vee all. Crying or Very sad Ma lihtsalt ei tahtnud uut pealkirja panna ja uut teemat alustada kui see sobib sellega Cool
indigokleerik
Sitaseenlane
Sitaseenlane

PostitusPostitatud: Laup Märts 26, 2005 1:16 am    Teema: Vasta viitega

Noo kui see on tÔsi mida celtic rÀÀgib, et ma atlantiselt pÀrit, siis vÔin sellest rÀÀkida paljutgi Wink
Liine31
Heleroheline pÀike
Heleroheline pÀike

PostitusPostitatud: Esm Märts 28, 2005 11:25 pm    Teema: Vasta viitega

Üks teooria Atlantisest on seotud Antarktikaga.
Inuki
Hall pÀike
Hall pÀike

PostitusPostitatud: Esm Märts 28, 2005 11:45 pm    Teema: Vasta viitega

Liine31 kirjutas:
Üks teooria Atlantisest on seotud Antarktikaga.

Ma olen lugenud, et

Atlantis oli kunagi ligi 10 000 aastat tagasi kÔrgelt arenenud tsivilisatsioon ning selle elanikud kasutasid tehnoloogiat, milleni on jÔutud alles tÀnapÀeval.Atlantise kÔrval, pigem teisel pool maakera, laius teinegi kÔrgtsivilisatsioon Lemuuria ehk Mu.
Maajade ĂŒrikutes on kirjas, et nemad(maajad) pĂ€rinevad "Jumalate linnast" st:Atlantisest v Lemuuriast, sest just sel ajal kutsuti seda linna Jumalate linnaks.
Atlantis ja lemuuria hĂ€visid, kuna Maad tabas kataklĂŒsm, mis pĂŒhkis need linnad minema.Neid prooviti kĂŒll taastada BabĂŒlloonia nime all, kuid elanikkond oli unustanud vahepeal, kes nende Jumal on ning seega lasti Maal valitseda Jumalate poegadel ehk inimhĂŒbriididel.SeetĂ”ttu babĂŒlloonia polnud tehnika vallas suurt arenenud.

Atlantis peaks hetke koordinaatide jÀrgi asuma Antarktika igikeltsa all.Kuna sinna pÀÀsemine on hetkel vÀga raske kui , et mitte vÔimatu, siis jÀÀb hetkel see meile saladuseks. Very Happy
Must_Hunt
Külaline

PostitusPostitatud: Esm Märts 28, 2005 11:49 pm    Teema: Vasta viitega

On ju vÔimalik sooritada rÀnnak ajas tagasi ja vaadata mis seal siis oli.
Kellel huvi ja vÔimeid saab sellega hakkama.
Tagasi üles
Liine31
Heleroheline pÀike
Heleroheline pÀike

PostitusPostitatud: Esm Märts 28, 2005 11:55 pm    Teema: Vasta viitega

Antarktikas on veits ebamugav arheoloogilisi kaevamisi lÀbiviia jah. JÀÀproovid nÀitavad kunagist vÔimalikku elu eksisteerimist. RÀnnakut vÔiks isegi proovida, aga... mismoodi see aitaks praegust asukohta mÀÀratleda.
Must_Hunt
Külaline

PostitusPostitatud: Esm Märts 28, 2005 11:58 pm    Teema: Vasta viitega

Liine31 kirjutas:
Antarktikas on veits ebamugav arheoloogilisi kaevamisi lÀbiviia jah. JÀÀproovid nÀitavad kunagist vÔimalikku elu eksisteerimist. RÀnnakut vÔiks isegi proovida, aga... mismoodi see aitaks praegust asukohta mÀÀratleda.

Praeguse asukoha mÀÀramisel ei oleks sellest suurt kasu. LÀhenesin sellest vaatenurgast, et ehk keegi tundis huvi, mis seal siis oli.
Tagasi üles
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Teispoolsuse maailmad. Kőik ajad on GMT + 3 Tundi
Mine lehele 1, 2, 3  Järgmine
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 3

Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes

© 2001, 2005 phpBB Group