Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula: Arengumaagide esinemised nõmme raadios.
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

Surnute energia mõju elavatele
Mine lehele Eelmine  1, 2
 
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Võitlus
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Mai 24, 2005 5:25 pm    Teema: Vasta viitega

my kirjutas:
aga kuidas end kõige paremini kaitsta saaks? tundub, et olen htekel tegutsemisvõimeline vaid väga materiaalsel tasandil Sad

Kui hakkama ei saa, võin su puhtaks tõmmata.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
moozivaras



Liitunud: 6 Dets 2008
Postitusi: 6
Asukoht: viljandi

PostitusPostitatud: Püh Dets 07, 2008 12:45 am    Teema: Vasta viitega

Nii see vist õige koht postitamaks oma muret Rolling Eyes Mu õde ja vend surid siis 13 ja 12 aastat tagasi..uppusid kodukoha järve...nagu olen hiljem mõistnud, oli see minu ema süü osaliselt ja õe asemel oleksin pidanud mina olema, miks nii? Aga õde oli ju mu ema lemmik laps ja mida muud siit järeldada...ükskord ema jälle maani täis oli ja tal kästi oma tööd teha ning lapsi kasvatada, ütles ta, et jätku teda rahule, laske oma elu elada ja koristage need lapsed mul jalust...
Olgu, see selleks, kuid fakt on, et üks õppis esimeses klassis ja teine teises klassis ja nende surma vahele jäi mingi õrn pool aastakest ainult. Peale venna surma ma isegi tajusin teda kodus, kui magasin ja sellepeale üles ärkasin, et keegi mu voodiserval istus(hiljem nägin ka unes seda, et ta vaatas sealt jääaugust välja ning ütles, et temaga kõik korras), kuigi korter täiesti tühi oli. Kas võib olla, et nad ikka veel minuga ning sellest ka mu energia puudus..haigusi otseselt ei kurda, kuid hambad lagunevad jubeda kiirusega juba mitu aastat...oh ei teagi kohe, mis moodi siis ennast aidata, jõudu oleks rohkem tarvis, sest mul ju omalgi nüüd pisi tipsike Very Happy
Mul on ka veel üks hirm, kuna minu vanaemal suri ära õnnetuste läbi kaks last(kolmas suri peale sündi 2 nädalat), mu emal on surnud kaks last õnnetult...siis tekib küsimus,,,mis saab minust, ma olen ju kolmas põlvkond selles õnnetus jadas...olen ka kuulnud mingit needuse juttu, kuid ei mäleta enam, kelle käest ja mis täpselt oli
Oeh, sai siis nüüd pikk ja segane jutt ning loodan, et keegi saab aidata,,,kuhu siis veel sellise murega pöörduda, ühtegi maagi ega nõida ka ise ei tea.... Confused
_________________
kui liiga kaua vadata põhjatusse, hakkab põhjatus lõpuks sind vaatama...
-F.Nietzche-
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Võitlus Kõik ajad on GMT + 3 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2
Lehekülg 2, lehekülgi kokku 2

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


© 2001, 2005 phpBB Group