Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula: Arengumaagide esinemised nõmme raadios.
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

Surnute energia mõju elavatele
Mine lehele 1, 2  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Võitlus
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
magistrant



Liitunud: 5 Nov 2004
Postitusi: 2

PostitusPostitatud: Teis Nov 09, 2004 11:09 pm    Teema: Surnute energia mõju elavatele Vasta viitega

On kellegil kogemusi? Milles nn point on ja kuidas sellisest negatiivsest energiast puhastatakse?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
mmetalheart
Tumeroheline päike
Tumeroheline päike


Liitunud: 7 Okt 2004
Postitusi: 184
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Nov 09, 2004 11:35 pm    Teema: Vasta viitega

ma saan aru, et surnutel on siis negatiivne energia? miks? nad on ju ainult tühi keha, nende vaim on juba kuskil mujal. seega peaksid nad olema nagu olematud vms?
_________________
kus vajuda võime üheks. ses verelombis. ja surma teeseldes.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
magistrant



Liitunud: 5 Nov 2004
Postitusi: 2

PostitusPostitatud: Teis Nov 09, 2004 11:47 pm    Teema: Vasta viitega

mmetalheart kirjutas:
ma saan aru, et surnutel on siis negatiivne energia? miks? nad on ju ainult tühi keha, nende vaim on juba kuskil mujal. seega peaksid nad olema nagu olematud vms?


Pidasin silmas nende hingede energiat, kes ei ole lahkunud elust normaalsel teel vaid läbi raske haiguse, enesetapu vms. Väidetavalt jääb selline hing siia poolsusesse kinni. Minu elu väidetavalt mõjutavad kahe surnud inimese energiad.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Nov 10, 2004 3:27 am    Teema: Vasta viitega

Surnu, kes pole saanud lahkuda lihtsalt tarbib, kulutab energiat.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Tüünas
Arengumaag


Liitunud: 13 Märts 2004
Postitusi: 2299
Asukoht: omaette

PostitusPostitatud: Kolm Nov 10, 2004 9:55 am    Teema: Vasta viitega

pange t'ähele, kui palju õnnetusi juhtub peale sugulase suremist.
surnu imeb elujõudu, aga elujõu kaotamine omakorda kutsub esile õnnetusi.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Itika
Heleroheline päike
Heleroheline päike


Liitunud: 13 Mai 2004
Postitusi: 810

PostitusPostitatud: Kolm Nov 10, 2004 12:56 pm    Teema: provokatsioon Vasta viitega

Aga mis sa teed, kui avastad, et kõik jutud järgmistest ja eelnevatest eludest olid suur bluff ja et kui endal võhma pole, siis aidaaa! Ka see variant on olemas, hoolimata reinkarnatsiooni informatsiooni levitajate hordidest... No mõned egregorid ju ikka üritavad ehitada neid struktuure (või illusiooni neist struktuuridest), kus vaim-hing peale surma võiks mingi aeg pesitseda, aga kui paljud neist on elujõulised?
_________________
Must Kaardivägi
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Goia
Valge päike
Valge päike


Liitunud: 9 Nov 2004
Postitusi: 38
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Nov 10, 2004 5:34 pm    Teema: Vasta viitega

Ma arvan, et asi seisneb vaid selles, kuidas surnud inimene surma on suhtunud. Kui ta oli tark ja mõistis, et surm on loomulik ja vajalik nähtus, siis läks ta edasi...kuhugi... Smile
Kui tegemist on inimesega, kes oli kinni maises elus(materiaalses mõttes), siis ta lihtsalt ei suutnud edasi minna ning loomulikult jäi ta oma "varanduse" juurde. Aga selleks, et siin püsida on vaja energiat. Ja seda võetakse järelikult omaksetelt.
Viis kuids inimene suri vist nii suurt rolli ei mängi.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Kadri0



Liitunud: 12 Nov 2004
Postitusi: 3

PostitusPostitatud: Esm Nov 15, 2004 10:24 pm    Teema: Vasta viitega

Tokroda kirjutas:
Surnu, kes pole saanud lahkuda lihtsalt tarbib, kulutab energiat.


Hmm..ma nüüd ei saa aru...
tegelikult mul on üks kogemus endal surnutega. Nimelt oma vanaemaga. Mainin ka ära, et mul on juba ammusest ajast huvi energaiate ja muu sellise vastu. Niisiis olen katsetanud mõndasi asju, aga kuna ma sellel alal juhm, siis üki ma ka midagi tõsist välja ei arenda. Põhjuseks on vajliku ja õpetliku informatsiooni puudumine ja natukse ka ajapuudus. Aga nüüd jah. Mul oli maailma parim vanaema, aga mina olin laps ja tema vastu ebaõiglane, ei täitnud ta kasku jne. Pealegi oli ta südamehaige. Kord kui meil jälle ütlmiseks läks (vist selle pärast, et ta ei luband mul multikaid vaadata, sest see oli põhiine tegevus peale kooli) malõin teda vastu kohtu või kuskile. Mitte kõvasti, olin ju väike, aga noh asi on ju põhimõttes. Ta hakkas selle peale nutma ja see jäi mulle alatiseks meelde. See jäi mulle alatiseks südame peale. Kord, kui ma vanematega koju sõitsin, proovisin ma temale mõelda ja konsentreerusin talle. Aega oli kõvasti ja midagi juhtus.Kas on võimlik oma hing kehast välja viia? Igatahes tundus nagu seda ma tegin vms. Seal autos, kõik muu ununes, kusjuures ma koolsin tyeglikut raadi omängimist, aga ma olin nagu kuskil mujal. Juhtus see, et ma tundsin vanaema enda juures, ma ei näinud midagi, silmad olid ka kinni, aga ma tundsin teda. Tundsin, et ta viibis minu juures, tema sellist kogu vms. Ma tean, et see oli tema. Ma suhtlesin temaga, mitte sõünadeks, aga kõik oli sõna-sõnalt selge. Ma palusin ta käest andeks. Ma ise nutsin, pisarad voolasid.Ta andis mulle andeks ja ütles, et ta armastab isa ja ema väga.Isegi mu käsi tõusis isenesest temna poole. Ta ütles ka et ta tuleb tagasi. Mul oli selline tunne, nagu ta tuleks kusagilt mujalt, teiselt tasandilt v ma ka ei tea. Ma ütlesin seda ka oma konservatiivsetele vanematele. Isal tuli sellepeale isegi pisar silma. Kusjuures, ma ei räägi kunagi vanematega midagi sellist, veel vähem oma tunnetest. See võttismul kohutavalt energiat.Ma olin pärast nii jõuetu, et raske oli isegi pead püsti hoida ja käed olid higised.Aga müstilisekson see ikka minu jaoks jäüänud. Seda ka, et ma näen inimeste ümber vahel värvilisi rõngaid, erinevad värvid vms.Olen sellest midagi kuulnud, et neil värvidel on üks tähendus jne.Üksa sendsitiiv ütles kord, et mul on tugevad väljad vms, noh ta ütles seda mu isale,isal tuleb pendliga ennustamine välja, vahel ta teeb seda ikka vist salaja. Tegelikut tahaks ma sellise asjaga väha tegeleda ja olen huvitatud, aga ma ei oska ka kuhugi pöörduda. Kardan, et ilma arenbdamiseta unustan selle vähesegi, mida oskan. Ja natuke on muutund ka peale seda, kui üks mets, kus ma käisin vahel, kui segaduses olin, ära langetati. Seal oli üks suur kivi jne. Tagasi tulles ma naeratasin ja kõik oli palöju selgem, aga nüüdma ei taha sinna minna, sest neile puudele ja sellele energiale tehti haiget. Tõin ühe väikse kivi akna peale koos sealsete puude okstega, see juba aastaid on, aga jah ma kolisin sellest toast ka teise, niiet ei viiibi ka sela enam....igatahes...tekib küsimus, kas mu vanaema on ikka siit maailmast lahkunud. Ma ei usu, et ta kuskil vahel oleks vms. Sest tegelikult oli kõik korras perega jne.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Goia
Valge päike
Valge päike


Liitunud: 9 Nov 2004
Postitusi: 38
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Nov 16, 2004 12:58 am    Teema: Vasta viitega

See, et sa siia foorumisse oled jõudnud on ka juba pisitilluke edasiminek
Very Happy

Mina isiklikult arvan samuti, et sinu vanaema siin tasaandil küll kinni pole.

Aga kas sa oma isaga oled sel teemal rääkinud? Tundub ju, et ta oskaks sind natukenegi aidata areneda. Sa võiksid endale ka pendli hankida. Ma leian, et on võimalik end mingi piirini täitsa ise arendada.
Aga nende sensitiividega tuleb ettevaatlik olla. Mõned võivad halba energiaga mõjutada. Exclamation
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Nov 16, 2004 1:40 am    Teema: Vasta viitega

Kadri0
Lugedes Su postitust, sain aru, et Su vanaema oskas inimestele süütunnet tekitada. süüdundes olev inimene tahab heastada ja laseb teise inimese teisiku enda sisse.
seega peaksid vanaema hingeosa enda seest välja ajama. kui seda ei tee, siis ei saa Sa ka enda elu elama hakata.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Kadri0



Liitunud: 12 Nov 2004
Postitusi: 3

PostitusPostitatud: Kolm Nov 17, 2004 7:24 pm    Teema: Vasta viitega

Tokroda kirjutas:
Kadri0
seega peaksid vanaema hingeosa enda seest välja ajama. kui seda ei tee, siis ei saa Sa ka enda elu elama hakata.

Aga miks Sa arvad, et ta on ikka veel mu sees?Kas see võib mu senist elu mõjutada?Mis selle vastu teha saab?

Goia - Isaga ma ei julge sell teemal rääkida, mingisugune müür on ees, ma ei tea, mis ta sellest arvata võiks ja kuidas suhtub.Ma arvan miskipärast, et ta ei räägiks mulle sellest.Seda ta rohkem omaette teeb, niiet ega keegi tiagi. Tema jaoks see midagi kohutavalt tõsisti.Võin muidugi küsida ta käest.
Teemat muutes, siis siia foorumile jõudsin juhuslikult, lugesin teemasi ja postistusi, siis tuli tahtmine sõna sekka öelda.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Nov 18, 2004 1:43 am    Teema: Vasta viitega

Kadri0 kirjutas:
Aga miks Sa arvad, et ta on ikka veel mu sees?Kas see võib mu senist elu mõjutada?Mis selle vastu teha saab?
Su jutust õhkus vanaema isikukultust.
Kadri0 kirjutas:
Goia - Isaga ma ei julge sell teemal rääkida, mingisugune müür on ees, ma ei tea, mis ta sellest arvata võiks ja kuidas suhtub.Ma arvan miskipärast, et ta ei räägiks mulle sellest.Seda ta rohkem omaette teeb, niiet ega keegi tiagi. Tema jaoks see midagi kohutavalt tõsisti.Võin muidugi küsida ta käest.
Ma soovitan rääkida ja kuula, mis tal õelda.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Celtic
Külaline





PostitusPostitatud: Nelj Nov 18, 2004 10:42 am    Teema: Vasta viitega

mmetalheart kirjutas:
ma saan aru, et surnutel on siis negatiivne energia? miks? nad on ju ainult tühi keha, nende vaim on juba kuskil mujal. seega peaksid nad olema nagu olematud vms?



kui inimene sureb loomulikku surma... ehk siis vanadusse siis tema energia tasapisi hääbub. seejärel lahkub kehast hing.
kui aga inimene sureb ootamatult... enneaegselt... siis hing küll lahkub kuid see eluenergia mis kehas oli... jääb alles. ja see energia otsib endale väljundit.
inimesed tavaliselt tunnetavadki seda energiat.

miks on see negatiivne?
siin tuleb mängu juba tundja enese alateadvus. energia mida ta tunnetab on tuttavlik, kuid samas ta teab et selle omanik on surnud. alateadlikult kardab aga inimene kõike mis on võõras... käivitades oma kaitsemehhanismid. seetõttu on ka vahel surnu juures olles paha tunne... tunne nagu rusuks miski hinge. tegelikult on aga tema energiajäägid kõikjal meie ümber.

nii vaimud...
tegelikult pole need vaimud mida nähakse.
on osa inimesi kes suudavad oma energiat rohkem kasutada kui teised. sel juhul on ka nende energeetiline keha rohkem "inimene." on juhtumeid kus see energia saavutab taseme kus tal tekib omaette teadvus. peale inimese surma aga energiakeha teadvus elab oma elu edasi... need ongi need varjud, hõiked, hääled, mida kuuldakse kohtades kus keeg on oma elu vägivaldselt kaotanud.
Tagasi üles
Tüünas
Arengumaag


Liitunud: 13 Märts 2004
Postitusi: 2299
Asukoht: omaette

PostitusPostitatud: Nelj Nov 18, 2004 11:42 am    Teema: Vasta viitega

"loomuliku" hääbumise puhul on iseloomulik, et vanainimene üritab ümbrusest igal viisil energiat hankida. siin lähevad käiku kõik alateadlikud nõiaoskused ja oma lapsed lapselapsed on esimesed ohvrid. peaasi et kauem elaks.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
jaanikam
Valge päike
Valge päike


Liitunud: 19 Mai 2005
Postitusi: 14

PostitusPostitatud: Reede Mai 20, 2005 6:41 pm    Teema: Vasta viitega

Paraku olen nõus,et kui inimene ei taha surra, võtab kellegi endaga kaasa ja teeb palju meelehärmi siit minnes. MInu isa oli arst ja oli valmis surema,,,alati kui ennast jälle ise, kodus olles oli elustanud kirjutas mulle, et uskumatult suur on inimese elutahe. Tegelikult tahab surra, kuid kui aeg on käes haarab käe ampulli järele ja tuleb jälle tagasi.

Peale tema surma aga oli nagu kerge ja puhastav olla. Ma tundsin ,et ta on läinud. Ta elas teises riigis ja vahest tunnen ma ,et pean minema ja ta haual käima,,surnuaed oli tema jaoks oluline.

Äi aga ei tahtnud surra ja kui tema suur pere koguned tema loodud koju ,,,(suri 13a. tagasi) tunnen ,et ta on seal ..ja see tekitab minus hirmu!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
jaanikam
Valge päike
Valge päike


Liitunud: 19 Mai 2005
Postitusi: 14

PostitusPostitatud: Reede Mai 20, 2005 6:42 pm    Teema: Vasta viitega

Paraku olen nõus,et kui inimene ei taha surra, võtab kellegi endaga kaasa ja teeb palju meelehärmi siit minnes. MInu isa oli arst ja oli valmis surema,,,alati kui ennast jälle ise, kodus olles oli elustanud kirjutas mulle, et uskumatult suur on inimese elutahe. Tegelikult tahab surra, kuid kui aeg on käes haarab käe ampulli järele ja tuleb jälle tagasi.

Peale tema surma aga oli nagu kerge ja puhastav olla. Ma tundsin ,et ta on läinud. Ta elas teises riigis ja vahest tunnen ma ,et pean minema ja ta haual käima,,surnuaed oli tema jaoks oluline.

Äi aga ei tahtnud surra ja kui tema suur pere koguned tema loodud koju ,,,(suri 13a. tagasi) tunnen ,et ta on seal ..ja see tekitab minus hirmu!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
my



Liitunud: 16 Aug 2004
Postitusi: 6

PostitusPostitatud: Teis Mai 24, 2005 11:55 am    Teema: Vasta viitega

Aga kuidas on lihtsalt liiga noorelt surnuga?
Mõned päevad tagasi olid minu klassiõe matused. Inimene 30-aastaselt vähki suri. Kogu see protsess alates tema olukorra teadasaamisest paar kuud tagasi, seejärel 3 nädala eest surmateade, ja nüüd see tuha muldasängitamise protseduur - on mind rohkem tühjaks imenud kui mõne oluliselt lähedasema inimesega juhtunud jamad. Lootsin, et matustega saab asi konkreetse lõpu, aga kogu see tseremoonia veel tühjemaks tõmbas. Viiimased päevad olen elanud seletamatu eksistentsiaalse hirmu all. Põhjus muidugi ka selles võib olla, et paralleelselt ka mingite oma isiklike asjadega mõtlematult energiat raisatud. Kuna keskendumisvõime on nullilähedane, siis ei tule mingist asja mõttega läbitöötamisest halligi välja. Ühesõnaga paanikaosakond töötab täiega ja väljapääsu ei näe. Kuidas seda leida, kas keegi oskab öelda?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
tuuleluud
Punane päike
Punane päike


Liitunud: 16 Aug 2004
Postitusi: 573
Asukoht: tartu

PostitusPostitatud: Teis Mai 24, 2005 11:58 am    Teema: Vasta viitega

Ära lase end ka sinna hauda kaasa tõmmata. Surnutel on see komme. Tänapäeva matusekombed toetavad seda igati, tõmmates lähedastelt energiat kuis jõuavad. Lase tal minna.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
my



Liitunud: 16 Aug 2004
Postitusi: 6

PostitusPostitatud: Teis Mai 24, 2005 12:56 pm    Teema: Vasta viitega

aga kuidas end kõige paremini kaitsta saaks? tundub, et olen htekel tegutsemisvõimeline vaid väga materiaalsel tasandil Sad
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Arxos
Külaline





PostitusPostitatud: Teis Mai 24, 2005 1:00 pm    Teema: Vasta viitega

my kirjutas:
aga kuidas end kõige paremini kaitsta saaks? tundub, et olen htekel tegutsemisvõimeline vaid väga materiaalsel tasandil Sad


Katsu võimalikult palju see sõbra surm enda jaoks ära lahendada, mida rohkem igatsed, seda rohkem segad sellega ka surnut... Vahel isegi nii, et igatsetakse surnut nõnda taga, et hoitakse teda sellega kinni, ta ei saa "ära minna".
Tagasi üles
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Võitlus Kõik ajad on GMT + 3 Tundi
Mine lehele 1, 2  Järgmine
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 2

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


© 2001, 2005 phpBB Group