Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula: Arengumaagide esinemised nõmme raadios.
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

nüüdse põlvkonna arvamus maagiast, nõdustest, jumaltest jne
Mine lehele 1, 2  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Erinevad teemad
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
prt1
Hall päike
Hall päike


Liitunud: 8 Okt 2004
Postitusi: 86

PostitusPostitatud: Teis Nov 09, 2004 8:14 pm    Teema: nüüdse põlvkonna arvamus maagiast, nõdustest, jumaltest jne Vasta viitega

siia trükkige kõik mis te arvate praeguse põlbkonna suhtumisest ja arvamusest maagiassse. mina arvan et iga põlvkonnaga muutub suhtumine sellese järjest ateistlikumaks ma võtan seda omadest kogemustest näiteks mina olen oma klassis ainuke (37 õpilast) kes usub sellisesse asja ja para klassides(2 klassi) on ka ainult 1-5 ja sellistesse ajatesse uskujat peetakse veidrikeks, aga noh mind eriti ei kotti see arvamus.
_________________
Talking to yourself when nobody is home you can fool yourself that you came in this world alone
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
valkyrie
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 24 Aug 2004
Postitusi: 1126

PostitusPostitatud: Kolm Nov 10, 2004 12:48 am    Teema: Vasta viitega

esimene võlusõna mille ma õppisin oli "palun"
_________________
Muna jaoks on kana kõigest moodus teha teist muna
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Cyclamen
Lilla päike
Lilla päike


Liitunud: 30 Dets 2003
Postitusi: 454
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Nov 10, 2004 1:34 am    Teema: Vasta viitega

kui sa nüüd mõtled praegust noort põlvkonda, siis minu kodune isiklik järelkasv suhtub sellistesse asjadesse lausa süvendatud huviga. ja teab ta kõvasti rohkem, kui mina tema vanuselt. praegu on muidugi sellist materjali ja kirjandust palju rohkem saada. ning ajad ju kah hoopis teised.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Arxos
Külaline





PostitusPostitatud: Kolm Nov 10, 2004 1:37 am    Teema: Vasta viitega

Elagu internet, ilma selleta saaks neist asjadest vähe teada ja antud teemaline avaldatud kirjandus ju ka kontrolli all ning teoste sisu meelega valeks muudetud jne.
Tagasi üles
valkyrie
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 24 Aug 2004
Postitusi: 1126

PostitusPostitatud: Kolm Nov 10, 2004 1:56 pm    Teema: Vasta viitega

prt1 :
Tohib küsida mis klassis käid?

Mina enda koolis olen täheldan et kuskilt tänavuse 8nda klassi ja allapoole pealt läheb piir kus need lapsed kes üles kasvavad, need on teistsugused. Suhtumine ellu on järsult teisenend. Mina ei oska elu sees öelda mida nad üldse mõtlevad.
Ja minu teada ikka väga palju 15-18 aastasi suhtuvad maagiasse jms-sse väga avatult.
_________________
Muna jaoks on kana kõigest moodus teha teist muna


Viimati muutis seda valkyrie (Kolm Nov 10, 2004 5:53 pm). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
prt1
Hall päike
Hall päike


Liitunud: 8 Okt 2004
Postitusi: 86

PostitusPostitatud: Kolm Nov 10, 2004 3:08 pm    Teema: Vasta viitega

just 8ndas ma käingi
_________________
Talking to yourself when nobody is home you can fool yourself that you came in this world alone
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
väike
Hall päike
Hall päike


Liitunud: 7 Nov 2004
Postitusi: 92
Asukoht: gloobus

PostitusPostitatud: Kolm Nov 10, 2004 5:30 pm    Teema: Vasta viitega

oleks see vaid ka minu koolis nii.... Rolling Eyes
Tsiteerin::

Ja minu teada ikka väga palju 15-18 aastasi suhtuvad maagiasse jms-sse väga avatult.


minu klassis on sellised inimesed, kes kui nad seda foorumit loeks, arvaksid et siin on vaimuhaiged inimesed. keegi ei usu maagiasse. kõik on sellise... kahtlased.... eriti pealiskaudsed inimesed. ma olen *vist* oma klassis ainuke, kes sellistesse asjadesse austavalt ja uskudes suhtub.
Rolling Eyes
_________________
//
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum AIM Aadress Yahoo Messenger MSN Messenger
valkyrie
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 24 Aug 2004
Postitusi: 1126

PostitusPostitatud: Kolm Nov 10, 2004 5:51 pm    Teema: Vasta viitega

Ega ei saagi kohe kõike korraga näkku näidata. Kuigi ma olen nooremast peast alati tundnud tõmmet selliste asjade poole, siis nähes suvel seda foorumit esimest korda siis ma mõtsin et kari fantaasiarikkaid idioote on siin koos.
Järkjärgult. Küsid midagi, mainid mõne arvamuse, arendad sellest teema..sealt on juba näha kuis inimene nö paranormaalsesse suhtub.
Ma arvan et ka tunnetab ära inimesi. Ma vesteldes saan väga tihti aru mõne isiku võimalikust huvist vaimsete asjade vastu kuigi teema pole võibolla isegi seotud. Ja see valmistab ainult rõõmu.
_________________
Muna jaoks on kana kõigest moodus teha teist muna
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
prt1
Hall päike
Hall päike


Liitunud: 8 Okt 2004
Postitusi: 86

PostitusPostitatud: Kolm Nov 10, 2004 6:29 pm    Teema: Vasta viitega

koolis on alati nii et kui ma küsin kelleltki kas sa paranormaalsusse usud siis alati vastatakse "ära ütle et sina sellesse(märgime siis ühe pehmema sõna kõvasti peahmema) jamasse usud" ainult paar inimest on sellised ke usuvad
_________________
Talking to yourself when nobody is home you can fool yourself that you came in this world alone
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
valkyrie
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 24 Aug 2004
Postitusi: 1126

PostitusPostitatud: Kolm Nov 10, 2004 6:38 pm    Teema: Vasta viitega

ära küsigi otse, selle peale inimesed kohe löövad risti ette Very Happy
eriti on veel nooremast peast see ka, et kui kõik arvavad et see on nõme siis ma arvan ka et on nõme Ära muretse, aega kui palju veel Very Happy
Arenda hoopis iseend
_________________
Muna jaoks on kana kõigest moodus teha teist muna
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Tõuk
Hall päike
Hall päike


Liitunud: 22 Okt 2004
Postitusi: 54
Asukoht: siin ja seal

PostitusPostitatud: Kolm Nov 10, 2004 6:47 pm    Teema: Vasta viitega

Ma küll ei arva, et huvi või uskumine väheneks vaid arvan ka, et pigem suureneb praegu. Ma ise olen 19 ja mul tuttavaid ikka jagub, kes tõsiselt ja ka neid, kes kasvõi mingil määral usuvad maagiasse. Ma ise ei usu ju ka tegelikult yhtegi asja täielikult peale iseenda. Praegu on minu meelest lihtsalt infot nii palju, et raske on analüüsida, mida üldse vaja uskuda oleks. Aga ma arvan, et leidub praegusel ajal üha rohkem noori, kes mõistavad, et asjad ei käi kõik nii ja ainult nii nagu meile püütakse selgeks teha igal pool. Nii koolis kui ka mujal elus. Aga võib ka vabalt olla, et need kes seda varjatud maailma meie eest varjavad, on ülesandega toime tulnud ja järelkasvul on silmaklapid kindlalt peas. Kuigi samas oleks see vist liiga isekas arvamus, et mina olen viimane uskuja.

*Suht keeruline ja mõtetu jutt tegelt nagu tänane päevgi oli mulle.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
ärkaja
Külaline





PostitusPostitatud: Nelj Nov 11, 2004 9:54 pm    Teema: Vasta viitega

valkyrie kirjutas:

Mina enda koolis olen täheldan et kuskilt tänavuse 8nda klassi ja allapoole pealt läheb piir kus need lapsed kes üles kasvavad, need on teistsugused. Suhtumine ellu on järsult teisenend. Mina ei oska elu sees öelda mida nad üldse mõtlevad.


Kas need mitte nn indigolapsed pole.
Tagasi üles
valkyrie
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 24 Aug 2004
Postitusi: 1126

PostitusPostitatud: Nelj Nov 11, 2004 11:44 pm    Teema: Vasta viitega

sul võib õigus olla Wink
_________________
Muna jaoks on kana kõigest moodus teha teist muna
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
prt1
Hall päike
Hall päike


Liitunud: 8 Okt 2004
Postitusi: 86

PostitusPostitatud: Reede Nov 12, 2004 9:11 am    Teema: Vasta viitega

kes on muidu indigiolapsed?
_________________
Talking to yourself when nobody is home you can fool yourself that you came in this world alone
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
valkyrie
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 24 Aug 2004
Postitusi: 1126

PostitusPostitatud: Reede Nov 12, 2004 10:12 am    Teema: Vasta viitega

www.indigolapsed.ee
_________________
Muna jaoks on kana kõigest moodus teha teist muna
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Tüünas
Arengumaag


Liitunud: 13 Märts 2004
Postitusi: 2299
Asukoht: omaette

PostitusPostitatud: Reede Nov 12, 2004 10:34 am    Teema: Vasta viitega

üldiselt on "huvi'" suur. aga sarnaneb eso(teerilise)turismiga. kogemust võetakse nagu seiklust ja parem kui saaks vaadata/kogeda kellegi teise kogemust.

kui vaadata näiteks muusikavideode pildipoolt , on nad täis esoteerilist sümboolikat, mida vaevalt kõik mõistavad. olgu see rammstein, vanillaninja või keegi kolmas. aga võimalik, et alateadvus püüab sümbolid kinni.

tõsiselt endaga tegelda tahavad päris vähesed, eriti raugeb nooremate huvi. näiteks kui tantsutunnis oli teemaks saatan, oli 2 inimest. lähemale saab inimesele, kui rääkida(/praktiseerida) tervisest, rahast, sexist, perest. ja samas loodetakse, et ma nüüd kuulan ja siis saan ratsa rikkaks ja kohe leian kena mehe jne. praktikaid kardetakse.

kuskil castaneda raamatus oli lugu, kus DJ tõmbas jalaga maha joone ja palus astuda õpilasel üle selle. õpilane oli seda tegemas, aga dj ütles, see pole lihtsalt joon, sellest üle astudes jätad joone taha enesetähtsuse ja vabandused. siis lõi õpilane kõhklema ...

meie endaga on samuti. kipume võtma vaimsust nagu meelelahutust. et lähen töölt koju ja "tegelen vaimsusega", tehes seda samuti nagu telekat vaadates. aga soov ennast arendada peab röövima meid täiega. nagu tokrodal, et energiasammas on hingekettal ja nõuab armastust.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
skyzer
Arengumaag


Liitunud: 10 Sept 2004
Postitusi: 1371

PostitusPostitatud: Reede Nov 12, 2004 2:25 pm    Teema: Vasta viitega

Nii see ju on, kui küsid laste käest, kas sa usud paranormaalsusesse? Vastus on tavaliseslt selline: hakkan uskuma siis kui kogen seda enda peal.
Kui hakkad nendele näitama igasuguseid teaduslikke artikkleid internetis, raamatuid, ei hakka nad seda uskuma ikkagist. Nende arust on nad maailmailma keskpunkt, kogu info peab minema läbi nende, et mingeid uusi järeldusi tegema.

Mina ka ei hakkanud tegelema sellega täitsa juhuslikult. Inimene ei saa teha nii, et tuleb pähe hakata tegelema sisemaailmaga. Et alustada sellega, ta peab selle kohta mingi artikkli lugema või kellegi suust kuulma.
Mina isiklikult sattusin HV foorumis MK911 poolt tehtud Astraalrändamise teemasse ja lugesin seda nii huviga, et kohe hakkasid mind sellised asjad huvitama. MK911 mainis ära veel vaimumaailma foorumi ja külastasin seda. Ning kui ma siia esimest korda tulin, ei olnud mul sellist mõtet nagu keegi mainis eelpool et siin on väärastunud fantaasiaga inimesed.

Alguses tõmbas ligi siin foorumis sellised teemad nagu juhtruum, praktiline maagia ja astraalseiklused. Peale selle foorumi avastamist hakkas mulle selles valdkonnas ülimalt suur kogus infot tulema. Tahtsin koguaeg neid asju proovida, mida siin foorumis mainitakse, tahtsin saada selgeks kõike üleöö Embarassed Loomulikult see ei tulnud välja... isegi tänani. Praegu saan hakkama ainult Lucid Dreaminguga, umbes 1 kord nädalas tuleb välja.

Ega ma ei avastanud üleloomulikke asju alles siis kui avastasin selle foorumi. Aastaid enne seda ja praegugi vaatan ma Discovery kanalit. Seal tuleb vahest juttu kummitustest, poltergeistist, telepaatiast, tulnukate röövimisest jne. Vaadates neid saateid, sain oma teaduslikud algteadmised varjatud maailmast.

Kui hakkasin seda postitust kirjutama, oli mul hulganisti mõtteid, mida tahtsin ära mainida. Kuid kirjutasin ainult 50%, sest teised mõtted lihtsad kadusid ära.

Ahjaa, kes püüavad teistele tõestada paramaailma, siis soovitan alustada sellist juttu, et hakka rääkima unenägudest. Aja sellist juttu, et sa suudad vahet teha reaalsusel ja unenägudel, sa kontrollid oma unenägu ja teed seal ükskõik mida sa tahad. Iga noor tahaks ju saada märja unenäo osaliseks Smile Ütle veel, et Lucid Dreamigust saab astraaltasandile projekteeruda. See on siis selline nähtus, kui sa lähed oma teadvusega oma kehast välja, ja saad oma toas või väljaspool seda vabalt ringi liikuda ja läbi suvalise mateeria läbi minna.
Kui hakkavad sellised asjad inimesel välja tulema, on võimalus et teda hakkavad teised rännakud ja paranormaalsed nähtused huvitama.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Tõuk
Hall päike
Hall päike


Liitunud: 22 Okt 2004
Postitusi: 54
Asukoht: siin ja seal

PostitusPostitatud: Reede Nov 12, 2004 3:13 pm    Teema: Vasta viitega

Tsiteerin::
Nii see ju on, kui küsid laste käest, kas sa usud paranormaalsusesse? Vastus on tavaliseslt selline: hakkan uskuma siis kui kogen seda enda peal.
Kui hakkad nendele näitama igasuguseid teaduslikke artikkleid internetis, raamatuid, ei hakka nad seda uskuma ikkagist. Nende arust on nad maailmailma keskpunkt, kogu info peab minema läbi nende, et mingeid uusi järeldusi tegema.


Aga miks ma peaksin uskuma mingit "teaduslikku" ajakirja, artiklit või raamatut, või hoopis interneti foorumit. Siis ma oleksin võinud ennast kohe ära lasta ristida ja mingit piiblit hoopis järgima hakata. Kõike tuleks võtta teadmiseks aga ei tohiks mingitest võõrastest teadmistest lähtuda pidevalt.

Hea on muidugi inimestes äratada huvi unenägude kaudu lähenedes aga ma arvan, et tekiks suurem huvi peaks mingid klõpsud peas ära käima ja mingit selguse hetke heast peast kogema.

Aga mida minagi tean, ma ju ei ole mingi maag ise.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Kait
Arengumaag


Liitunud: 14 Juul 2004
Postitusi: 296
Asukoht: pildil: mina jummel nokroodaga

PostitusPostitatud: Reede Nov 12, 2004 4:17 pm    Teema: Vasta viitega

Tõuk kirjutas:
Aga mida minagi tean, ma ju ei ole mingi maag ise.


eeh või sina pole mitte miski siukse arvamise pärast ju peed lohku tõmmataksegi kirikus ja igastes sektites siin kahh vaata natike ringi ja ära õpi kõike pähe ega vaata aint mis meeldib kasuta ikke oma oma pead kahh!!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
Leemo
Külaline





PostitusPostitatud: Reede Nov 12, 2004 9:32 pm    Teema: Vasta viitega

Kait.
Huvitav, kui palju siis Sina meil oma pead kasutad Question
mul millegi pärast tunne, et sinu pea asemel on sinu ema pea.
Tagasi üles
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Erinevad teemad Kõik ajad on GMT + 3 Tundi
Mine lehele 1, 2  Järgmine
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 2

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


© 2001, 2005 phpBB Group