Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula: Arengumaagide esinemised nõmme raadios.
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

Kuidas must jumal sai.
Mine lehele 1, 2, 3  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Vaba teema
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Laup Nov 06, 2004 4:47 am    Teema: Kuidas must jumal sai. Vasta viitega

Ma mõtlesin, et räägiks siis, kuidas ma selle endas avastasin.

Ma panin juba ammu tähele, et rahvas mu ümber peegeldab mind. Näiteks kui ma läksin trenni ja mul oli paha tuju, siis kõik kurtsid, et täna halb päev. Sain röömustava sõnumi, siis järsku elavnesid ka teised. siis sain ma aru, et nad toituvad minust. Aga see ei häiri mind, ma ei tunne, et ma millegist ilma oleks jäänud.

Siis avastasin, et kui kuulusin mingisse meeskonda, siis see meeskond muutus parimaks. Koolis võitsime kõik võistlused.

Siis avastasin, et mul on ka firmade üle võim. Selle avastasin siis, kui mu tuttavad firmajuhid ajasid kopsu üle maksa. ma ütlesin, et keeran kraanid kinni ja eirasin neid. Nad läksid pankrotti. Siis õiendasid küll, et olen nende elu ära rikkunud.

Seega ma avastasin, et kui suudan selliseid asju teha, siis olen jumal. See pani mind mõtlema, et mida ma siis inimestele pean andma. Ja välja mõtlesin. Need on teadmised. Seega sai minust valguse jumal.

Kõige kihvtim on asjajuures see, et ma olen märganud, et siin on peale minu veel jumalaid.

Kui keegi tahab kirjutada, kuidas temast jumal sai , siis laske käia.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Cyclamen
Lilla päike
Lilla päike


Liitunud: 30 Dets 2003
Postitusi: 454
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Laup Nov 06, 2004 5:59 am    Teema: Vasta viitega

kas on võimalus, et inimene ei tunne endas jumalat ära... seda jumalat, keda Sina pead jumala all silmas?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Kait
Arengumaag


Liitunud: 14 Juul 2004
Postitusi: 296
Asukoht: pildil: mina jummel nokroodaga

PostitusPostitatud: Laup Nov 06, 2004 10:31 am    Teema: Re: Kuidas must jumal sai. Vasta viitega

Tokroda kirjutas:
Näiteks kui ma läksin trenni ja mul oli paha tuju, siis kõik kurtsid, et täna halb päev. Sain röömustava sõnumi, siis järsku elavnesid ka teised. Siis avastasin, et kui kuulusin mingisse meeskonda, siis see meeskond muutus parimaks. Koolis võitsime kõik võistlused.

Seega ma avastasin, et kui suudan selliseid asju teha, siis olen jumal.


eeh tokrooda jumal sedasi on minuga ja hästipaljute inimestega aga nad ajavad oma asju ega kaadutaet nad on jumalad ja puha!!!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Laup Nov 06, 2004 1:13 pm    Teema: Vasta viitega

Cyclamen kirjutas:
kas on võimalus, et inimene ei tunne endas jumalat ära... seda jumalat, keda Sina pead jumala all silmas?
Selles see poinnt ongi. Kogu ühiskond on loodud sedasi, et inimene eitaks enda jumalikust. Nii kui inimene seda teeb, saavad egregorid energia endale. ja kõige klassikalisem meetod on et hakatakse süüdistama, et oled ülbe, egoline jne.

Toon ühe näite veel. Ma leidsin usu süsteemis ühe jumala. Tõin sealt ta välja, ning kogudus lagunes.
Kuidas kogudus töötas. Papp imes jumalat, toitis rahvast jumala energiaga ja võttis tasu (annetused). Samas oli ta terve koguduse pannud seda jumalat kontrollima.

Nii, et täitsa mõtlema panevad asjad.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Varjuvaras
Pruun päike
Pruun päike


Liitunud: 16 Juul 2004
Postitusi: 316
Asukoht: Seal, kus sõnad ei kehti...

PostitusPostitatud: Laup Nov 06, 2004 2:58 pm    Teema: Vasta viitega

no ma ei tea... Vaevalt ma Tokroda mõttes jumal olen,sest pole siiani välja jaganud, mida ta kasutades eölava inimese kohat määrangut jumal silmas peab, aga iseenese jaoks defineerin ma end küll oma maailma jumalana. Mul on inimestega absoluutselt teistpidi kui tokrodal - inimesed peegelduvad minus ja see annab mulle nendega suheldes kummalise eelise...
_________________
Pakun oma jutunurka igaühele kellel on midagi öelda. ->Soovin osaleda
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Tiibuka
Tumeroheline päike
Tumeroheline päike


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 145

PostitusPostitatud: Laup Nov 06, 2004 3:42 pm    Teema: Vasta viitega

Varjuvaras kirjutas:
.. inimesed peegelduvad minus ja see annab mulle nendega suheldes kummalise eelise...


Millal Sa siis ise oled?

Eelise nendega suheldes, aga kuidas Sa iseendaga suhtled?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Varjuvaras
Pruun päike
Pruun päike


Liitunud: 16 Juul 2004
Postitusi: 316
Asukoht: Seal, kus sõnad ei kehti...

PostitusPostitatud: Laup Nov 06, 2004 4:01 pm    Teema: Vasta viitega

Siis kui olen üksi siis suhtlen ma iseendaga. Ja üksi olla võb ka rahvahulgas.
_________________
Pakun oma jutunurka igaühele kellel on midagi öelda. ->Soovin osaleda
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Laup Nov 06, 2004 4:33 pm    Teema: Vasta viitega

Varjuvaras kirjutas:
no ma ei tea... Vaevalt ma Tokroda mõttes jumal olen,sest pole siiani välja jaganud, mida ta kasutades eölava inimese kohat määrangut jumal silmas peab
Ma kahtlustan, et oled ingel ja seega jumal. Võibolla isegi üks naistemaailama jumalatest. Aga ma pole kindel. Eks elu annab kinnitust.

Jumal on see, kes areneb läbi andmise.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
went
Külaline





PostitusPostitatud: Esm Nov 08, 2004 11:37 am    Teema: Vasta viitega

Selles see poinnt ongi. Kogu ühiskond on loodud sedasi, et inimene eitaks enda jumalikust. Nii kui inimene seda teeb, saavad egregorid energia endale. ja kõige klassikalisem meetod on et hakatakse süüdistama, et oled ülbe, egoline jne.

Kas me mitte ise ei ole ühiskond?Kas see pole mitte hirme,et meid ei võeta punti jne,et siis oleme ju ikkagi iseenda vangid?
Ja keegi ju ei taha vabatahtlikult muutuda,selleks peab mingi põhjus olema
Tagasi üles
Arxos
Külaline





PostitusPostitatud: Esm Nov 08, 2004 3:28 pm    Teema: Vasta viitega

Varjuvaras kirjutas:
no ma ei tea... Vaevalt ma Tokroda mõttes jumal olen,sest pole siiani välja jaganud, mida ta kasutades eölava inimese kohat määrangut jumal silmas peab, aga iseenese jaoks defineerin ma end küll oma maailma jumalana. Mul on inimestega absoluutselt teistpidi kui tokrodal - inimesed peegelduvad minus ja see annab mulle nendega suheldes kummalise eelise...


Vanemad teemad abiks:
http://www.vaimumaailm.ee/viewtopic.php?t=153

Ja Tokroda on veel jumala mõistet ka foorumis defineerinud, aga lugejatel kipub see alati kahe silma vahele jääma
Tagasi üles
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Nov 09, 2004 2:39 am    Teema: Vasta viitega

went kirjutas:
Ja keegi ju ei taha vabatahtlikult muutuda,selleks peab mingi põhjus olema
inimesed tegelikult soovivad muutuda. Tõsi küll, probleem sunnib. Aga võltsõpetajad ei aita, vaid annavad vale suuna. siis süüdistatakse inimest.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Nov 09, 2004 2:45 am    Teema: Vasta viitega

Arxos kirjutas:
Ja Tokroda on veel jumala mõistet ka foorumis defineerinud, aga lugejatel kipub see alati kahe silma vahele jääma
Siin on ehe näide inimeste orjalikusest. Kui ütled sõna jumal, siis nad teavad, et tuleb kummardada. Aga kui ütled et mina olen jumal, siis programm on sassis, sest programm ütleb, et jumal on kaugel ja kättesaamatu. jumal ei ole kunagi omade seast.
Sa võid terve foorumi definitsioone täis panna, ega nad siis ka aru saa. programm ütleb Ei ole teist jumalat peale jehoova. Altekst mine tapa. Foorum ehe näide.
Seepärast ma kuulutangi ennast jumalaks, et aktiviseerida programme.
See, kes ma tegelikult olen, selles zombid iial aru saa.
Võbolla olen ma hoopis looja, aga võibolla manipulaator Wink
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Kait
Arengumaag


Liitunud: 14 Juul 2004
Postitusi: 296
Asukoht: pildil: mina jummel nokroodaga

PostitusPostitatud: Teis Nov 09, 2004 9:48 am    Teema: Vasta viitega

Tokroda kirjutas:
Võbolla olen ma hoopis looja, aga võibolla manipulaator Wink

eeh sull ei tule kumpki asi nii välja et meister oleks õhkutäis olet hoopis!! aga etseal punases kommida ei sa panen siia
Seda teevad firmajuhid, tehes alatud lepinguid. Vähe sellest, et pandaks endast kõrgemaid võileivahinna eest tööle, vaid ka seotakse kohustustega.
vaada ega keski käsi sull sellele lepingule alla kirjutada eks sa ikka tahtsit midagist saada kui alla kirjutasit jamis siis vinguda et alatu jaalatu ise tahtsid otsind siis parem possu või teind ise firma kas keegikeelas??!!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
Dmitri Petrjakov
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 24 Märts 2004
Postitusi: 3801
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Nov 09, 2004 9:59 am    Teema: Vasta viitega

Tuletaks meelde, et:
KÕIK SÜSTEEMID ja PROGRAMMID ON TÜHJAD.
KÕIK NAD ON OLEMISE UNE TUGIKS LOODUD.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
viplala
Arengumaag


Liitunud: 19 Juun 2004
Postitusi: 2042
Asukoht: sõawäljal

PostitusPostitatud: Teis Nov 09, 2004 10:41 am    Teema: Vasta viitega

Kristlasele ei olegi inimese ja jumala mõiste kokkupanemine nii võõras, see tundub ilmselt Kristusega võistlemisena. Paadunud materialisti ajab see mõte palju rohkem närvi.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
flywinter
Külaline





PostitusPostitatud: Teis Nov 09, 2004 12:29 pm    Teema: Vasta viitega

Jumal on tuletatud suurus. Tuletatud suurus on ka ruumala ja pindala. Aga ruumala ja pindala on jumalaga võrreldes põhisuurused. Pikkus ja laius on pindala suhtes põhisuurused. Vot.
Tagasi üles
Tüünas
Arengumaag


Liitunud: 13 Märts 2004
Postitusi: 2299
Asukoht: omaette

PostitusPostitatud: Teis Nov 09, 2004 1:15 pm    Teema: Vasta viitega

kas on või sulle tundub nii?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Kaaren
Tumeroheline päike
Tumeroheline päike


Liitunud: 24 Mai 2004
Postitusi: 146
Asukoht: kuskil maa ja taeva vahel lendamas

PostitusPostitatud: Teis Nov 09, 2004 1:55 pm    Teema: Vasta viitega

Flywinter: Sa võid endakohta kasutada vormi "tuletatud suurus", kuid mitte Jumala kohta, kes on absoluut! Palun kasuta väikest tähte kui sa ei räägi absoluudist, vaid jumalatest. Evil or Very Mad

Miski mis on absoluutne ja piiramatu ei saa sõltuda ajast ja ruumist. Või kuidas te võite rääkida ürgallikast???- Kas see on teie arvates piiratud ehk ammenduv? Mad Evil or Very Mad
_________________
el Greco: "Mil nihil placet!"
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Arxos
Külaline





PostitusPostitatud: Teis Nov 09, 2004 2:06 pm    Teema: Vasta viitega

Kaaren kirjutas:
Flywinter: Sa võid endakohta kasutada vormi "tuletatud suurus", kuid mitte Jumala kohta, kes on absoluut! Palun kasuta väikest tähte kui sa ei räägi absoluudist, vaid jumalatest. Evil or Very Mad


aga miks ei või ?
mina näiteks kirjutan kuidas tahan, see on absurdne, et keegi keelab teisi kirjutamast jumal väikese algus tähega, see on tõesi mõnes mõttes absurne.
Ja mõni saadab veel selle absoluudi ka hästi pikalt igasugustesse kohtadesse, aga temaga ei juhtu midagi. Selliseid inimesi on miljoneid.
Miks peab kedagi endast nii palju tähtsamaks pidama, ennast nii maha trampima ? Millegi ees palvetama jne. ?
Kas inimesed on nii tühised, et loodavad midagi enda arvates tohutult kõrget kummardades saada osa tema olemusest ? Sama nagu muusikute fännid, tahavad ka ju tükikest nende kuulsusest ja on veel eriti õnnelikud, kui neid juhuslikult kaameras näidatakase.
Tagasi üles
Kaaren
Tumeroheline päike
Tumeroheline päike


Liitunud: 24 Mai 2004
Postitusi: 146
Asukoht: kuskil maa ja taeva vahel lendamas

PostitusPostitatud: Teis Nov 09, 2004 3:15 pm    Teema: Vasta viitega

Arxos: on lihtsalt segadust tekitav, kui koguaeg lugeda jumal, kuid ei ole seletatud, mis kontekstis see on. Selles on sul tõsi et paljud inimesed elavad siiamaani, kuigi on Jumalat pilganud, samas kui teised on võibolla ainult ühe korra pilganud ja kohe selle kätte surnud. Kuna mina näen Jumalat kogu elu allikana, siis riivab see mind suuresti, kui keegi üritab mulle selgeks teha, et ta võib fiktiivne olla....

Sorry katus sõitis ära... oleks pidanud veidi rahulikumalt seletama. Tahtsin lihtsalt öelda et kui kasutada sõna jumal, siis võiks ka ära seletada, mis kontekstis see on.

Ja arxos sulle teadmiseks, ma ei kummarda Jumalat tükkidena, vaid- vähemalt üritan- tervikuna. Ning ma ei looda selle ees mingit tasu saada.
_________________
el Greco: "Mil nihil placet!"
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Vaba teema Kõik ajad on GMT + 3 Tundi
Mine lehele 1, 2, 3  Järgmine
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 3

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


© 2001, 2005 phpBB Group