Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula: Arengumaagide esinemised nõmme raadios.
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

Energia vargus läbi Tokroda põrgu
Mine lehele 1, 2, 3, 4  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Võitlus
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Katus Sõidab
Külaline





PostitusPostitatud: Laup Nov 06, 2004 1:54 am    Teema: Energia vargus läbi Tokroda põrgu Vasta viitega

Inimese igatsus vabaduse järele on ülisuur. Paraku on mõiste vabadus enamiku jaoks lahti mõtestamata.
Vabadus on oskus suvalises olukorras toime tulla. Me ise siseneme pidevalt uutesse olukordadesse, sest vana ja äraõpitu ei paku enam pinget.
Uus olukord on esialgu tundmatu ja hirmutav, aga samas põnev. Seda hakatakse õppima, et selles toime tulla.
Siit saab järeldada, et vabadus on toimetuleku õppimise protsess.

Selleks, et midagi uut õppida, vajame õppematerjali ehk vahendeid ehk energiat. Ükski inimest ümbritsev energia ei ole asjata, vaid temale kogemuste omandamiseks hädavajalik.
Kui nüüd Tokroda soovitusel oma energia põrgusse ära anda, siis jääb inimene oma õppematerjalist ilma. See, kes oma õppematerjalist ilma on, see areneda ei saa ja jääb selle ringi vangiks. Vangis olles taipab inimene varem või hiljem, mida ta valesti tegi ja saab ka sellest kogemuse, et vähemalt seda viga mitte korrata.

See energia, millest inimene "vabatahtlikult" loobus, seda pumbati nii vasak- kui ka parempoolsesse Hallide maailma. Üks kõrgem dimensioon (kahjuks ei ole mul õigust seda veel täna avalikustada) aga omastas selle energia kõrgspektri.

Siit küsimus: kas ja kuidas on Tokrodast tehtud orjapidajate või kui see nimetus ei meeldi, siis manipulaatorite/energiavaraste valeinfo edastamise tööriist.

Mida meil sellest õppida on?
Mina isiklikult arvan, et ükskõik kus ja mis olukorras inimene on, tal on sellest alati midagi õppida. Seega: paanikaks pole mingit põhjust.
Tagasi üles
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Laup Nov 06, 2004 4:33 am    Teema: Vasta viitega

Ja põrgu võtab tõesti vale asja küljest. Mina näiteks ei taha teiste inimeste elu elada. ma tahan oma elu elada. Ja kõik, kes topivad oma elu mulle peale, need saadan põrgu. Muideks ma saatsin ka sinu ühe teisiku põrgu. Nimelt valge teadvuse. Kuna saatsid mulle kiire koos parasiitprogrammidega, siis põrgu seaduse järgi on igal inimesel õigus sissetungija põrgu saata, ma tegin seda. Oma teisiku saad sealt kätte, kui lähed ise talle piinade maale järgi. Aga selleks pead põrgut õppima armastama. Alles seal saad hakata oma teisikut muutma. Ja õige muutmise korral saad ta tagasi.

Seega valik on Sinu. Sa ei ole kohustatud põrgusse minema. Ja Sa võid kõik teiste õppetükid endale ahmida (loomulikult teiste vaba tahtel) Aga võõras õppetkk ei arenda, vaid raiskab aega, energiat.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Cyclamen
Lilla päike
Lilla päike


Liitunud: 30 Dets 2003
Postitusi: 454
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Laup Nov 06, 2004 5:53 am    Teema: Vasta viitega

põrgus sa ei kaota vaid hoopis saad energiat juude ... minule seal meeldis ja väljatulnuna tundsin ennast märkas teotahtelisema
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Arxos
Külaline





PostitusPostitatud: Laup Nov 06, 2004 6:19 am    Teema: Vasta viitega

Hmm...

Mis siis mina põrgus kaotanud olen... Igasugu kodeeringuid ja muud saasta, muud polegi nagu.

Samas Katus Sõidab, sinu meditatsiooni muusikad n. Sisekosmose puhastamise muusika, seal viiakse ka vist siis saasta ja kodeeinguid ära, aga mul pole sellest energiast kahju, mul pole neid kodeeringuid ja sitta vaja ju, parem on, kui ära võetakse.
Muideks aegajalt teen ka seda, mida sina ühes tekstis õpetasid, et visualiseerin ennast mesilaskärestiku peale ja lasen kõik üleliigse maasse.
Kas tuleks olla nii saamahimuline, et hoiad kahe käega isegi kodeeringuid endas kinni ?

Kasulik on, kui üleliigsed energiad kaovad ja n. kodeeringud on ju selgelt üleliigsed.
Samas tänu põrgule ei julge mind enam ükski vampiir tülitada, kui juhuslikult tuleb vargile siis lendab kohe, aga lähedased vampiirid ja nende bossid on küll vist mind väheke kartma hakanud...

Lihtsalt see lõik sinu postitusest:

Tsiteerin::
Selleks, et midagi uut õppida, vajame õppematerjali ehk vahendeid ehk energiat. Ükski inimest ümbritsev energia ei ole asjata, vaid temale kogemuste omandamiseks hädavajalik.


Et siis näiteks need kodeeringud on inimesele vajalik õppematerjal ?!
See tundub mulle isiklikult väga vale, kuna inimese kodeerimine on minu arvates väga alatu värk.

aga tõesti, ma ei aja siin meelega pada, kõik mis kirja panin on nii, nagu see mulle tundub ja tundub, et ma pole millestki valesti aru saanud.
Või tundub sulle, et põrgus võetakse inimestelt näiteks ka eluenergiat ? Su postitusel oleks nagu mingi varjatud sõnum.

Loodan, et kirjutad ka vastuse mu postitusele.
Tagasi üles
ork



Liitunud: 20 Dets 2003
Postitusi: 1270

PostitusPostitatud: Laup Nov 06, 2004 10:29 am    Teema: Vasta viitega

Katus Sõidab kirjutas:

Selleks, et midagi uut õppida, vajame õppematerjali ehk vahendeid ehk energiat. Ükski inimest ümbritsev energia ei ole asjata, vaid temale kogemuste omandamiseks hädavajalik.


saan nii aru, et Katus kardab, et põrgusse minnes inimene kaotab oma võimaluse saada õppetunni ja seega ka võimaluse saada targemaks (teadlikuks)...et ta kaotab seal selle vampiiri ja parasiitprogrammi mõju, samuti mingi hirmu või illusiooni.
talt võetakse n.ö. õppetund ära, kuna ta ei ole parasiidist või illusioonist ise suutnud vabaneda..ise suutnud mõista.
arvan, et tema mõttekäigus on iva..aga iva selles mõttes, et kui inimene saab oma probleemile VASTUSE TEISE INIMESE KÄEST...näiteks vaimselt õpetajalt või ka mõnelt nõiamoorilt või mustlaselt, siis minu arvates võetakse inimeselt õppetund ära.

sest kui põrgus olles puhastud, jõuad väga suurtele mõistmistele. seal olles tulevad vaimsed teadmised..mida teed elus valesti ja kuidas elu valesti mõistad. (virmaline on seda oma rännakutest põrgusse kirjeldanud).
kõigepealt: põrgus õpid tundma elu tegelikke seadusi. saad tead oma eluseaduste rikkumistest põrgu mingisse sfääri kinni jäämise abil.
siis su teisikud (ja teised abilised põrguteel) annavad sulle seletusi ja vastavad küsimustele. seal ei võeta ära midagi sulle kuuluvat..s.t. pead loobuma ainult laenatust ja varastatust.

Katus Sõidab! põrgus peab olema valmis loobuma võõrast..kas seda kardadki?

edasi...põrgu läbinud..siis mingil ajal peaks inimene jõudma välja ürglätteni. sellise energiani, mis on inimese olemuseks, algjõuks.
ja kui tagasi vaatad, siis pole sult ära võetud mingeid õppetunde...puhastumist ja õppimist on tõepoolest kiirendatud..aga loobuda pole olnud vaja millestki muust, kui üleliigsest.

kas seda on vaja karta? Katus Sõidab?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Kait
Arengumaag


Liitunud: 14 Juul 2004
Postitusi: 296
Asukoht: pildil: mina jummel nokroodaga

PostitusPostitatud: Laup Nov 06, 2004 10:37 am    Teema: Vasta viitega

eeeh ork ja tokrooda keri põrgu!!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
Katus Sõidab
Külaline





PostitusPostitatud: Laup Nov 06, 2004 11:51 am    Teema: Vasta viitega

Tokroda
Ma pole sulle mingit kiirt parasiitprogrammidega saatnud.
Sul on ju võimalus järjekordselt laveerida, et äkki see oli siis minu küljes olev parasiitprogramm, äkki tegid seda naistemaailma orjastajad, kes minu kuju võtsid jne.
Tagasi üles
Katus Sõidab
Külaline





PostitusPostitatud: Laup Nov 06, 2004 12:18 pm    Teema: Vasta viitega

Arxos kirjutas:

Et siis näiteks need kodeeringud on inimesele vajalik õppematerjal ?!
See tundub mulle isiklikult väga vale, kuna inimese kodeerimine on minu arvates väga alatu värk.

Loomulikult on alatu, ei vaidle üldse vastu.
Samas, kui sul seda kogemust ei ole, ei tunne sa seda ära, kui sinu suhtes seda kasutatakse.
Ja nüüd asja teine pool. Selleks, et sa seda ise enam külge ei tõmbaks, tuleb ära õppida alatuse filosoofia ehk sellest aru saada, misasi see alatus kui selline on. Kui sa selle kodeeringu lihtsalt ära annad ja aru ei saa, mida see sulle õpetama tuli, siis sa jäädki selle tasandi kodeeringuga võitlema, sest alati on neid, kes ikka ja jälle seda uuesti teha üritavad.
Mõtle, miks Tokroda oma jõuetus vihahoos lubas mind ümber kodeerida (ehk sellise tagamõttega, et ma talle enam vastu ei vaidleks).
Mis puudutab globaalset orjandussüsteemi, siis selle sisu on hoopis midagi muud, kui inimese vabal tahtel baseeruv orja/orjapidaja õppetundide õppimine ja puudutab üldkosmilist manipulatsiooni, kus inimesi (ja mitte ainult inimesi) taheti ära kasutada toitumise/energiatootmise eesmärgil ja seda nii, et inimkond poleks võimeline sellest välja tulema. Selle süsteemi järkjärgulise lammutamisega on tegelnud viimased 10 aastat eriti intensiivselt.
Iga üksikisiku õppetund praegu peaks olema oma orjapidaja/orja mentaliteedi tundmaõppimine.
Tagasi üles
Katus Sõidab
Külaline





PostitusPostitatud: Laup Nov 06, 2004 12:31 pm    Teema: Vasta viitega

Cyclamen kirjutas:
põrgus sa ei kaota vaid hoopis saad energiat juude ... minule seal meeldis ja väljatulnuna tundsin ennast märkas teotahtelisema

Ei eita sinu kogemust. Kui inimene mingist asjast lahti saab, siis on tal alati kergem. Kui sa aga aru ei saanud, miks sul see asi küljes/ümber/sees oli, siis olukord kordub ja iga järgmine kord topelt raskemini.
Soovitan vaadata mitte kaugele- nimelt Lilleorgu, kus nn. õndsad, kes kõik jumalale ära on andnud, koos vegeteerivad.
Tagasi üles
Katus Sõidab
Külaline





PostitusPostitatud: Laup Nov 06, 2004 12:40 pm    Teema: Vasta viitega

Ork

Olen märganud, et üritad pikemat aega näidata, et ma kogu aeg midagi kardan. Minu arvamus asjast: kui see sind häirib, siis on see sinu probleem.
Kas töötad teistest inimestest arvamuste kujundamise osakonnas?
Tagasi üles
ork



Liitunud: 20 Dets 2003
Postitusi: 1270

PostitusPostitatud: Laup Nov 06, 2004 12:43 pm    Teema: Vasta viitega

Te ei võtnud Tokrodat kuulda. Te ei tahtnud temaks saada. Nüüd pole muud valikut, kui teda teenida.
nii kirjutas Katus Sõidab.

mis mõtteid see tekitab.
Katus näeb foorumlasi lambukestena, kes pimesi Juhi järgi kuristikku komberdavad.
kustkohast selline mõttelaad?---kristlusest, fashismist, kommunismist ja muhameedlusest. üks partei, üks rahvas ja üks usk. ning üks juht. üks jumal.
see on ehtne valge võrgustiku inimese mõtteviis.
Katus Sõidab on valge võrgustiku kodeeringuid täis, kuigi omastarust peab kosmosesõdu ja on valge võrgustiku peaaegu hävitanud. (ei näe palki oma silmas..)

ma kahtlen, kas inimene, kes ei näe andas valge võrgustiku programme, suudab adekvaatselt vaielda. ..oma arvamust avaldada.
ta näeb maailma läbi ühejumala süsteemi ja arvab, et kõik teised on samasugused.

mida see tekst veel ütleb? Katus tahaks ise olla see ainuvalitseja, kellele foorum ja inimesed foorumis alluksid.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
ork



Liitunud: 20 Dets 2003
Postitusi: 1270

PostitusPostitatud: Laup Nov 06, 2004 12:46 pm    Teema: Vasta viitega

Katus Sõidab kirjutas:
Ork

Olen märganud, et üritad pikemat aega näidata, et ma kogu aeg midagi kardan. Minu arvamus asjast: kui see sind häirib, siis on see sinu probleem.
Kas töötad teistest inimestest arvamuste kujundamise osakonnas?


Katus, arvamust endast kujundad Sa ise..oma kirjutistega.
ja minu juttudele vastamisega ning neile vastamata jätmisega.

..kui hoolega loed, siis püüdsin sinu teooria ja antud teemasse postitatud teate üle arutleda.
kas sa ei võiks sama teha?..arutleme, äkki siis selgub tõde.
või vähemalt, kes on eksiteel.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Laup Nov 06, 2004 1:27 pm    Teema: Vasta viitega

Katus Sõidab kirjutas:
Tokroda
Ma pole sulle mingit kiirt parasiitprogrammidega saatnud.
Kahjuks sa ei kontrolli oma teisikuid. Aga ega Sa (siin mõtlen füüsilist inimest) pea ju seda uskuma. Mina sain sust sedasi lahti ja olen häppy. Sinu uskumine ei mõjuta minu olekut. Aga Sina, eitades seda ei arene. Aga see ju sinu vaba valik ja minul ei ole õigust sinu valikut muuta.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Katus Sõidab
Külaline





PostitusPostitatud: Laup Nov 06, 2004 1:38 pm    Teema: Vasta viitega

ork kirjutas:
Katus, arvamust endast kujundad Sa ise..oma kirjutistega.
ja minu juttudele vastamisega ning neile vastamata jätmisega.

..kui hoolega loed, siis püüdsin sinu teooria ja antud teemasse postitatud teate üle arutleda.
kas sa ei võiks sama teha?..arutleme, äkki siis selgub tõde.
või vähemalt, kes on eksiteel.

See, et ma endast ise arvamust kujundan, olen sellega nõus.
Samas näen, et igal isikul on asjast, minust ja sinust oma arvamus ehk nägemus vastavalt sellele, mis vaatenurgast ta asja parasjagu vaatleb.
Kui sina näed, et ma kogu aeg ja kõike (see jälle minu arvamus) kardan, siis lase käia.
Sinu kõikidele juttudele ma lihtsalt ajapuudusel vastata ei jõua ja ei pea vajalikuks. Mis arvamus sellest nii sinul kui teistel kujuneb (üks arvab, et ma ei vasta sellepärast, et ma kardan, teine jällegi sellepärast, et olen ülbe, kolmandal on sellest oma arvamus jne.), seda võime vaid arvata/aimata.

Kui palju sa nüüd minu antud teate üle arutlesid, siis sellest on näiteks minul oma arvamus.
Tagasi üles
Katus Sõidab
Külaline





PostitusPostitatud: Laup Nov 06, 2004 3:10 pm    Teema: Vasta viitega

ork kirjutas:
Katus Sõidab on valge võrgustiku kodeeringuid täis, kuigi omastarust peab kosmosesõdu ja on valge võrgustiku peaaegu hävitanud. (ei näe palki oma silmas..)

ma kahtlen, kas inimene, kes ei näe andas valge võrgustiku programme, suudab adekvaatselt vaielda. ..oma arvamust avaldada.
ta näeb maailma läbi ühejumala süsteemi ja arvab, et kõik teised on samasugused.

mida see tekst veel ütleb? Katus tahaks ise olla see ainuvalitseja, kellele foorum ja inimesed foorumis alluksid.


Näen asja niimoodi, et iga jumal ehitab endale meelepärast süsteemi sellest materjalist, mis tal kõige rohkem kasutada on. Valguse jumal kasutab oma õnne loomiseks valguse materjali. Seega saab valget võrgustikku luua tema, sest ta on valguse valitseja, selle jagaja jne.
Kes on selles foorumis kuulutanud ennast valguse jumalaks, kes on tema meeskonnas ja miks nad püüavad igati tõestada, et ma millestki aru ei saa?

Miks sina, ORK, oled veendunud, et ma tahan selle foorumi ainuvalitseja olla? Miks arvad, et kirjutan sellesse foorumisse selleks, et siin ülemvõimu saavutada?

Minu joonealune tekst on Tokroda joonealuse teksti tasakaalustamiseks.
Tagasi üles
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Laup Nov 06, 2004 4:43 pm    Teema: Vasta viitega

Katus Sõidab kirjutas:
Valguse jumal kasutab oma õnne loomiseks valguse materjali. Seega saab valget võrgustikku luua tema, sest ta on valguse valitseja, selle jagaja jne.
Näe, nüüd jõudsimegi tõeni. Kui mina olen valguse jumal, siis on mul ka võim vana valge võrgustik hävitada.
Seega paluks siis kristliku võrgustiku hävitamise au endale mitte võtta.

_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Arxos
Külaline





PostitusPostitatud: Laup Nov 06, 2004 6:18 pm    Teema: Vasta viitega

Asjalik vastus oli, aga oma meditatsiooni muusikatest sa ikka ei rääkinud...
Nendega võetakse ka kodeeringud inimestest ära ja nende algeenergia saadetakse kuhugi minema (siis vähemalt sisekosmose puhastamise meditatsioon).
Tagasi üles
Katus Sõidab
Külaline





PostitusPostitatud: Püh Nov 07, 2004 1:01 pm    Teema: Vasta viitega

Arxos kirjutas:
Asjalik vastus oli, aga oma meditatsiooni muusikatest sa ikka ei rääkinud...
Nendega võetakse ka kodeeringud inimestest ära ja nende algeenergia saadetakse kuhugi minema (siis vähemalt sisekosmose puhastamise meditatsioon).

Ja ei räägigi, sest see info on selle jaoks, kes ise pole veel sellele tasandile jõudnud, ohtlik.
Tagasi üles
Katus Sõidab
Külaline





PostitusPostitatud: Püh Nov 07, 2004 1:16 pm    Teema: Vasta viitega

Tokroda kirjutas:
Näe, nüüd jõudsimegi tõeni. Kui mina olen valguse jumal, siis on mul ka võim vana valge võrgustik hävitada.
Seega paluks siis kristliku võrgustiku hävitamise au endale mitte võtta.[/color]
Valge võrgustiku loojad olid ennekõike nn. valguse jumalad (inimeste kodeerimine läbi headuse). Ütle üks põhjus, miks nad pidid omaloodud süsteemi lammutama, kui nad selle kaudu ise toitusid? Kas pead neid päris soodaks?

Näita üks minu sõnum, kus olen endalt rinnast tolmu välja tagunud ja öelnud, et mina selle võrgustiku lammutasin.

Ja au, kui see endale krahmata, sellega ei ole midagi peale hakata. Sooja sellest ei saa, suppi keeta ei saa- pigem taotletakse, et teised (imetluseorjad, kuulsese narrid ja teised aupaistet noolivad ja seda kerjavad isikud) sind siis imetlevad ja sind selle eest kätel kannavad. Milleks siis endal jalad olemas on?
Tagasi üles
Kati
Külaline





PostitusPostitatud: Püh Nov 07, 2004 2:06 pm    Teema: Vasta viitega

Katus Sõidab.
mille järgi sina otsustad kus ja millisel tasandil keegi on? hetkel jääb mulje ,et soovid vaadata kusagilt kõrgelt teiste peale alla ja tunned mõnu sellest kõrgemast dimensioonist kuhu keegi ei näe. Mis dimensioon see on selline? väidaksin seda ,et kui asjast teadmine tõepoolest nii ohtlik oleks, siis ei oleks tark ka ohtliku asja ümbernurga mainimine.
kuna oled oma kuuluvuse arnenumate ja targemate kilda juba avalikustanud, siis võiksid paari sõnaga hakata valgustama ka neid
"ullikesi" kes veel ihaldatud kõrgustesse ei küündi.
hetkel jääb mulje ,et kasutad enda valduses olevat "salastatud infot" kuritahtlikult (loe: eneseupitamiseks).
Tagasi üles
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Võitlus Kõik ajad on GMT + 3 Tundi
Mine lehele 1, 2, 3, 4  Järgmine
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 4

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


© 2001, 2005 phpBB Group