Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula: Arengumaagide esinemised nõmme raadios.
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

12 Värvi maatrix
Mine lehele 1, 2  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Tokroda vanad teooriad
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Nov 03, 2004 1:57 am    Teema: 12 Värvi maatrix Vasta viitega

Rahva poolt on tulnud nõudmine, et ma kirjutaksin maatrixist.
Seda seletada on interneti teel raske, aga eks ma püüa.
Algatuseks annan ma tabeli
http://vaimumaailm.ee/images/tokroda/12varvi.htm
See on nüüd järjestatud maailmad lineaarselt, kuidas värvid jooksevad läbi erinevate maailmade.
http://vaimumaailm.ee/images/tokroda/Maailmad.jpg
Nagu näete, on värve 12. Seega inimesed jagunevad värvide järgi. Siit saame et värvi parameetri järgi jagunevad inimesed 12. inimesi eristatakse ürglätte värvi järgi. See on see, mis on tabeli ülemine ja alumine värv. Miks on see vajalik Question et inimesed teaksid, kuidas miskis maailmas olla.

Noh homme seletan näite varal. Näiteks võtan oma lemmiku Katus sõidab. Praegu tutvuge selle tabeliga.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Reede Nov 05, 2004 10:21 pm    Teema: Vasta viitega

Vaatamata Katuse püüdlustele segada mu teooria kirjutamist ma ikka tegin selle ära.

Selleks, et paremini aru saada, võtame konkreetse näitena Katus Sõidab. Kuna Katuse ürglättevärv on kollane, siis tema värvi muster on näha teises tulbas. Ülemine ja alumine värv on kollane. Vahemärkusena: tuleb arvestada ka seda, kas ta on andvas või võtvas pooles. Katus on võtvas pooles. Edaspidi nimetame teda Kollaseks.
Kollase inimese põhivärv on kollane. Ülejäänud värvid on esindatud igas maailmas. Kui selle inimese kõik värvid igas maailma on paigas, siis tekib tal otseside valgusjumalate maa ja ürglätte vahel. Selle inimese vägi kasvab ja ta on võimeline olema iseenda peremees. Tal on pääs planeedi infoväljadele. Aga me teame, et kes valdab infot, see valitseb maailma. Ja nüüd siis põhjus, miks meie eest on maatriksit varjatud. Kui inimene ei suuda ennast viia kooskõlla enda värvimustriga, siis ei ole tal otsest sidet infoväljadega ja ta peab seda paluma, saama teistelt. Aga nüüd saavad orjastajad anda neile endile kasulikku infot, varjatakse infot, mis on inimesele vajalik. Ja muideks teadlikult viiakse inimesi valgusmuster disharmooniasse.
Hakkame siis neid maailmu vaatama altpoolt.
ORANZ: Katuse väe värv on oran¾. Ma olen vägilaste maad ka orjade maaks nimetanud. Miks? Kui inimene on midagi lõhkunud, siis võetakse tal vaba tahe. Kuna orjade maal saab teha parandusi ja katuse värv on seal oran¾, siis saab ta parandad läbi mõistmise. Seega kui ta mõistab, siis paraneb ta elu. Kuidas katus õpib mõistmist? Läbi teenimise. Seda on näha ka elus. Ta teenib naiste maailma ja seda ta ka mõistab. Meid paganaid ta ei mõista, sest ta ei taha teenida puhastumist.
PUNANE värv asub tal põrgus. Punane on tasakaal. Ta leiab tasakaalu, kui tegeleb põrguga. Kui eitab põrgut, siis on ta ebastabiilne ja kõikuv. Aga tasakaalu loovad sõbrad. Seega tema sõbrad on põrgulised. Kui katus on energeetiliselt must, võõraid programme täis, siis hakkavad tema sõbrad teda piinama. Kui on ta puhas, siis ta sõbrad hoolitsevad ümbruse puhtuse eest.
LILLA värv asub naiste maailmas. Lilla on areng. Seega katus areneb naiste maailmas. NB. Kuna lilla on ka seksuaalsus, siis on kasulik katusel panna naisi, kes on heade tajudega. Teoreetiliselt peaks ta kiima minemagi naiste peale, kes suudavad hästi näha teisi reaalsusi.
PRUUN värv on isiksus. Kui katus on ise, siis saadab tema ettevõtmisi edu, aga kui ta omab väärisikut, siis ta ettevõtmised ebaõnnestuvad, või lohiseb kellegi teise tuule. Meeste maailm näitab teostust. Muideks meeste maailmas arendatakse hinge. Seega meeste maailm toodab armastust. Siit ka põhjus, miks ta ei oska väljastada armastust. Ta vihkab meeste maailma.
BEEZ asub tal laste maailmas. Kui inimesel on teisik lastemaailmas korras, siis ta saab uusi teadmisi. Bee¾ on hierarhia. Seega kui katus oskab panna teadmised õigesse tähtsusjärjekorda, siis kaovad tal vaenlased. Bee¾ näitabki vaenlasi ja toetajaid. Muideks ka teadmiste andjad tuleb panna õigesse järjekorda. Foorum on väga hea näide, tema valest teadmiste hierarhiast. Niikaua, kuni katus oli Tooroda vastu normaalne olid inimesed tema poolt ja toetasid teda. Nüüd, kui ta arvas, et ta on kõvem, siis muutusid osa pooldajaid tema vastaseks. Miks? Vale järjestus katkestab energia voo. Ta muutus andjast võtjaks. Seega ennem ta andis inimestele, mis põhjustas toetuse, nüüd ta imeb rahvalt, mis omakorda tekitab meelepaha.
TUMEROHELINE asub tal vaimumaailmas. Vaimumaailm on andmine ja võtmine. Ehk kasvatamine ja kasvamine. Vaimuga saab nimelt kasvatada. Tumeroheline on töö. Seega katuse vaim kasvab, kui ta töötab kasvatamisega. (kasvatada saab teadmisi, raha jne) Aga nagu me näeme, tegeleb ta hoopis maha tegemisega. Seega on oodata tema vaimu nõrgenemist ja tema osatähtsuse vähenemist.
HALL asub tal hingemaailmas. Hall on tõestus. Seega oma tõestused ja kinnitused saab ta läbi armastuse. Seega kui tal on armastusega probleeme, siis on ta valel teel.
VALGE. Selles värvis ei tohi inimene kedagi kuulata. Ta peab ise olema. Seega kogemused peab ta endale ise looma.
INDIGO Ta suudab siis õppida, kui tal puuduvad kompleksid.
SININE ta on kaitstud siis, kui ta on kooskõlas teistega, ümbrusega.
HELEROHELINE Tema elu on majandusmaailmas. Kui ta on oma elu korda seadnud, siis on ka majandusasjad tal korras. Seda tüüpi inimene kipub oma kodust tegema tootmishoone.

Vot selline oli väike seletus läbi kollase värvi.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Turkian
Arengumaag


Liitunud: 28 Dets 2003
Postitusi: 1149

PostitusPostitatud: Püh Nov 14, 2004 3:42 pm    Teema: Vasta viitega

Mille järgi seda vaadatakse kas keegi on andvas või võtvas pooles ja kuidas see tema tegemistes väljendub. Kas andvas pooles on meestemaailma isik (kes arendab teisi) ja võtvas pooles naistemaailma isik (kes arendab ennast)
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Katus Sõidab
Külaline





PostitusPostitatud: Püh Nov 14, 2004 10:24 pm    Teema: Vasta viitega

MK911 kirjutas:
Mille järgi seda vaadatakse kas keegi on andvas või võtvas pooles ja kuidas see tema tegemistes väljendub. Kas andvas pooles on meestemaailma isik (kes arendab teisi) ja võtvas pooles naistemaailma isik (kes arendab ennast)


Andmine ja võtmine kuuluvad ühte tervikusse. Mida kiirem on nii andmine kui võtmine, seda kiiremini energia sinust läbi käib ja seda rikkam oled. Kui läbivoolu kiirus on isiku jaoks liiga suur, hakkab ta kärssama -tulekahju tuleb appi liigkasumit tasakaalustama (näitena tulekahju firmas, kus Tokroda töötab; jõesängis näiteks uhutakse kaldad minema), kui aga liiga väike, tekib ummistumine ehk teiste isikute juurdumine/kinnijäämine sinusse.

Kui annad rohkem, kui mujalt juurde saad, kuivad ära, kui aga võtad rohkem, kui väjla annad, pead paisuma hakkama (üks ütlemata tore näide on Tokroda kõht).
Tagasi üles
ork



Liitunud: 20 Dets 2003
Postitusi: 1270

PostitusPostitatud: Püh Nov 14, 2004 10:34 pm    Teema: Vasta viitega

katus sõidab..ma protesteerin!
miks ei kasutata näidetena orki puudusi?..ahnust, naistelembust ja valelikkust?
kaua see korralagedus kestab siin?

paluks edaspidi mitte olla ühekülgne..ainult Tokrodat näiteks tuues.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Kait
Arengumaag


Liitunud: 14 Juul 2004
Postitusi: 296
Asukoht: pildil: mina jummel nokroodaga

PostitusPostitatud: Püh Nov 14, 2004 10:41 pm    Teema: Vasta viitega

ork kirjutas:
katus sõidab..ma protesteerin!
miks ei kasutata näidetena orki puudusi?..ahnust, naistelembust ja valelikkust?
kaua see korralagedus kestab siin?

paluks edaspidi mitte olla ühekülgne..ainult Tokrodat näiteks tuues.


eeh anna midagist niisama küllsis võetakse sind kahh näiteks!!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
Katus Sõidab
Külaline





PostitusPostitatud: Püh Nov 14, 2004 10:48 pm    Teema: Vasta viitega

ork kirjutas:
katus sõidab..ma protesteerin!
miks ei kasutata näidetena orki puudusi?..ahnust, naistelembust ja valelikkust?
kaua see korralagedus kestab siin?

paluks edaspidi mitte olla ühekülgne..ainult Tokrodat näiteks tuues.

Ehk sellepärast, et oleme Tokrodaga armastav paar? Tema niinimetatud naise rollis (mees peab võtma naise armastuse- ta ju tõestas, et olen võtja), ja samas oma joonealuse tekstiga ta näitab oma ambitsioone minu allutamiseks nii, nagu naisele kohane. Embarassed
Tagasi üles
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Esm Nov 15, 2004 1:22 am    Teema: Vasta viitega

MK911 kirjutas:
Mille järgi seda vaadatakse kas keegi on andvas või võtvas pooles ja kuidas see tema tegemistes väljendub. Kas andvas pooles on meestemaailma isik (kes arendab teisi) ja võtvas pooles naistemaailma isik (kes arendab ennast)
Siin on mõeldud seda, millise käigu peab inimene esimesena tegema.
Andja küigepealt annab ja siis võtab tasu.
võtja võtab kõigepealt tasu ja siis hakkab maksma.
seda on vaja, selleks, et tekiksid paarid. kui kõik annaksid, siis oleks kaos.
muideks siin samasugune efekt: kaks elektroni saavad olla ühel tasemel, kui nende spinnid on vastasmärgilised.
Kuidas vaadata? vaata, mida inimene valib. kas loomise või tarbimise.
Aga see ei ole ainuke, mille järgi vaadata. Aga algatuseks käib küll.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Esm Nov 15, 2004 1:38 am    Teema: Vasta viitega

Katus Sõidab kirjutas:
Kui läbivoolu kiirus on isiku jaoks liiga suur, hakkab ta kärssama -tulekahju tuleb appi liigkasumit tasakaalustama (näitena tulekahju firmas, kus Tokroda töötab; jõesängis näiteks uhutakse kaldad minema), kui aga liiga väike, tekib ummistumine ehk teiste isikute juurdumine/kinnijäämine sinusse.

Kui annad rohkem, kui mujalt juurde saad, kuivad ära, kui aga võtad rohkem, kui väjla annad, pead paisuma hakkama (üks ütlemata tore näide on Tokroda kõht).

Väike katus, Sa oled jälle puuse pannud. ma ei ole ahne. Ma olen elus palju raha teeninud ja ära kinkinud. Aga siis viskas mul nende näljaste toitmine üle. ja ma otsustasin teenida aint niipalju, kui vajan. ma muideks oskan väga hästi ja kõigest raha teha. Selliste zombide keskel lükka või labidaga raha kokku. aga milleks mulle näljaste pilv ümber? Õppigu ise tööd tegema. Aitab siin minu kukil elamisest.

OK eks ma siis räägi, millest see tulekahju. Mõrdiööbikud otsustasid mind rahaga piinama hakata. hakkasid kraane kinni tõmbama. Aga vint läks üle. (muideks mul on meeletu + saldo) ma olen paljudele raha loonud, aga pole selle eest tasu võtnud. Seega kraane kinni keerates lõhkes tasakaalu häire. peale seda tulekahju hakkas raha minupoole voolama. muideks mul tekkis muude asjadega meeletu raha tegemine. seega jälle läks mõrdiööbikutel kõik sitasti. Muideks katusepanijad süütasid. Huvitav kokkusattumus.

NB mäletad vormsi põlengut sammal aastal, kui oli ka vihterpalus.
ka meie maja ümbert põles. Tuli ei puutunud meid. Siis tekkisid Mul võimed. Ja tööjures oli sama. Tuli ei puutunud mind.

Katus Sõidab kirjutas:
Ehk sellepärast, et oleme Tokrodaga armastav paar? Tema niinimetatud naise rollis (mees peab võtma naise armastuse- ta ju tõestas, et olen võtja), ja samas oma joonealuse tekstiga ta näitab oma ambitsioone minu allutamiseks nii, nagu naisele kohane. Embarassed
Mul millegi pärast kuri kahtlus, et hoopis Sina oled naise rollis. Naine on ju võtja, mees andja.
joonealune tekst on konsanteering. tegelikult Sa ise allutad enda. ja mida mina sinna teha saan Question

_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.


Viimati muutis seda Tokroda (Esm Nov 15, 2004 1:45 am). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Katus Sõidab
Külaline





PostitusPostitatud: Esm Nov 15, 2004 11:42 am    Teema: Vasta viitega

Tokroda kirjutas:


Väike katus, Sa oled jälle puuse pannud. ma ei ole ahne.

OK eks ma siis räägi, millest see tulekahju. Mõrdiööbikud otsustasid mind rahaga piinama hakata. hakkasid kraane kinni tõmbama. Aga vint läks üle. (muideks mul on meeletu + saldo) ma olen paljudele raha loonud, aga pole selle eest tasu võtnud. Seega kraane kinni keerates lõhkes tasakaalu häire. peale seda tulekahju hakkas raha minupoole voolama. muideks mul tekkis muude asjadega meeletu raha tegemine. seega jälle läks mõrdiööbikutel kõik sitasti. Muideks katusepanijad süütasid. Huvitav kokkusattumus.


Kui inimesel on kuppel/pööning/pea lootusetult sassis, siis tema valduses olev hoone saab tulekahju tõttu kannatada ja see tulekahju algab katusest.

Oled oma pea kõikvõimalikku tarkusekräppi täis toppinud ja arvad, et oled tegija. Siit ka põhjus, miks nimetad mind väikeseks katuseks (selle taga on varjatud mõte, et kui teed teise väiksemaks, siis tundud endale suurem jai otsid lollikesi, kes selle konksu alla neelaksid).
Tagasi üles
Kati
Külaline





PostitusPostitatud: Esm Nov 15, 2004 11:55 am    Teema: Vasta viitega

hmm...
ma just lugesin ,et 'väike katus' ...nii armas Rolling Eyes
Tagasi üles
Katus Sõidab
Külaline





PostitusPostitatud: Esm Nov 15, 2004 11:57 am    Teema: Vasta viitega

Tokroda kirjutas:
Mul millegi pärast kuri kahtlus, et hoopis Sina oled naise rollis. Naine on ju võtja, mees andja.
joonealune tekst on konsanteering. tegelikult Sa ise allutad enda. ja mida mina sinna teha saan Question


Mees on armastuse võtja, naine jõu võtja.

Konstanteerida saab vaid fakti. Sinu unistus, et sul ustavad jüngrid oleks, ei täitu enne, kui sa ennast usaldama õpid. Huvitav on veel see, et kui eneseusaldus on õpitud, siis vajadus jüngrite järele kaob.
Tagasi üles
efu
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 24 Apr 2004
Postitusi: 1357

PostitusPostitatud: Esm Nov 15, 2004 12:10 pm    Teema: Vasta viitega

Hmm...ma jälle hakkasin siisn mõtlema, et miks katus nii kangesti siin sellest tokroda töökoha tulekahjust räägib.

äkki pistis ise tule räästasse...

tokroda peaks silmad lahti hoidma, sets tavaliselt süüdlane tuleb veidi aja pärast sündmuskohta tagasi. äkki luurab katuski seal ringi.

veel hullem ehk on püromaan...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Katus Sõidab
Külaline





PostitusPostitatud: Esm Nov 15, 2004 12:28 pm    Teema: Vasta viitega

efu kirjutas:
Hmm...ma jälle hakkasin siisn mõtlema, et miks katus nii kangesti siin sellest tokroda töökoha tulekahjust räägib.

äkki pistis ise tule räästasse...

tokroda peaks silmad lahti hoidma, sets tavaliselt süüdlane tuleb veidi aja pärast sündmuskohta tagasi. äkki luurab katuski seal ringi.

veel hullem ehk on püromaan...


Valguse jumalal on silmad lahti, kuidas sa siis seda ei tea?
...ja jüngrid on kadedad ning püüavad iga hinna eest punase kukega diili teha Rolling Eyes
Kuna põlemisel tekib valgus, siis on ehk kogu selle tulekahjuga valgustamise taga Valguse Jumal?

Tulekahju on põnev teema, aga Kapten Trummi kõht on veidike põnevam- teeks arvamusküsitluse, mis seal sees küll olla võib Question
Tagasi üles
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Nov 16, 2004 2:48 am    Teema: Vasta viitega

Ah, Katusel lihtsalt rahaprobleemid, sellepärast seal minu töökaha ümber tiirlebki?

Ma olen pikalt kirjutanud metafori all, mida teha, et pappi tuleks.
Aga mida väike Katus teeb?

NB ma ei tooda jüngreid.
Jünger on see, kes laulab teise laulu.
Jünger on see, kes toidab oma isandat.
Kuna mina kasutan oma jõudu, siis ma ei loo neid, isegi, kui keegi ka tahaks hakata minu jüngriks.

NB kellel jookseb prussakakari sabas? Kellel on mõtlemisvõimeline seltskond?

Aga katus, sulle soovitus. ära mediteeri minu peale. mu valgus ajab Sul pea sassi.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Katus Sõidab
Külaline





PostitusPostitatud: Kolm Nov 17, 2004 2:48 am    Teema: Vasta viitega

Tokroda kirjutas:
Aga katus, sulle soovitus. ära mediteeri minu peale. mu valgus ajab Sul pea sassi.


Su valgus on mannetu, ükskõik, mis nurga alt sa seda näidata üritad.
Pole selle peale tulnud, et sinule mediteerida. Avastasin, et mul veel arenguruumi, et ka vaevumärgatavatele valgustele tähelepanu pöörata, neid aktsepteerida. Tunnistan siin oma viga.
Tagasi üles
Celtic
Külaline





PostitusPostitatud: Kolm Nov 17, 2004 10:39 am    Teema: Vasta viitega

nagu kaks väikest last...
Tagasi üles
veidrik
Külaline





PostitusPostitatud: Kolm Nov 17, 2004 10:46 am    Teema: Vasta viitega

....kes otsivad oma vanemaid. (või juuri).
Tagasi üles
Arxos
Külaline





PostitusPostitatud: Kolm Nov 17, 2004 12:24 pm    Teema: Vasta viitega

celtic kirjutas:
nagu kaks väikest last...


ütles üks mees, kes vaatas peeglisse ja nägi seal kahte enda sarnast kujutist. Ta pani tähele, et mõlemad olid kergelt hägused ja tõmbusid vahel kokku ja siis olid jälle üksteisest eemal. Siis mees mõistis, et ta ise ongi need kaks väikest last seal peeglis... aga miks ta nägi neid kahekordselt ja häguselt ? ah ?
Ta mõistis järsku, et tal on ka hing ja vaim ning ta on nendega võrreldes kohe päris imik ja väike laps on tegelikult väga suur laps, kohe väga vana laps ka pealekauba

Aga celtic, lastelt on ka ju palju õppida ja väga vanad inimesed on tihti ka justkui väikesed lapsed ja mõni laps ei salli ka seda, kui koolis tuleb teda mõni suur tatikas õpetama ning kamandama. Vanadele inimestele tihti ei meeldi samuti, kui neid õpetatakse. Neile meeldib teisi ise õpetada, kuna nemad on ju kõige vanemad ja kõige targemad...
Tagasi üles
LAKMUS
Arengumaag


Liitunud: 30 Märts 2004
Postitusi: 252
Asukoht: EESTIS & kõikjal

PostitusPostitatud: Nelj Märts 31, 2005 9:35 am    Teema: Vasta viitega

Katus Sõidab kirjutas:
Tokroda kirjutas:
Mul millegi pärast kuri kahtlus, et hoopis Sina oled naise rollis. Naine on ju võtja, mees andja.
joonealune tekst on konsanteering. tegelikult Sa ise allutad enda. ja mida mina sinna teha saan Question


Mees on armastuse võtja, naine jõu võtja.

Konstanteerida saab vaid fakti. Sinu unistus, et sul ustavad jüngrid oleks, ei täitu enne, kui sa ennast usaldama õpid. Huvitav on veel see, et kui eneseusaldus on õpitud, siis vajadus jüngrite järele kaob.


sinus on niipalju infot et sa ise ei tea mis sellega pihta hakata-katus-kuid sinu enda sisemuses on tuhjus oled pimestatud ja selleks proovidki magesid nihutada aga asjata vaev-Tokroda-on ise oma jou looja tal pole vaja mojalt haarata.intrigreerjad on eelkoige vampiirid!!!ning tal pole vaja otsida kes teda kummardavad sest poolehodjad ja temale toetujad on olemas ja ei loobu temast!
vota klapid peast ja ara kudruta kana moodi pimeduses vaid opi valguse saabudes kuke moodi paeva kuulutama ja oigel ajal kirema ja oiges kohas kui vaja:)
_________________
pimedus ja teadmatus on enda hävitamine!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Tokroda vanad teooriad Kõik ajad on GMT + 3 Tundi
Mine lehele 1, 2  Järgmine
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 2

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


© 2001, 2005 phpBB Group