Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula: Arengumaagide esinemised nõmme raadios.
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

Valge. MUNTKGOLIDEEN = parasiitprogrammide hävitaja.
Mine lehele 1, 2  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Põrgu
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Nov 02, 2004 11:40 pm    Teema: Valge. MUNTKGOLIDEEN = parasiitprogrammide hävitaja. Vasta viitega

Üks õpetaja kohustus on anda oma õpilastele, alamatele juhendid. Seda on vaja selleks, et inimene, kes alustab uut tööd, ja kellel ei ole kogemusi saaks teostada oma ülesande veatult. Sest, kui inimene ei tea, kuidas teostada, siis hakkab ta katsetama palju erinevaid variante. Kõik valed variandid on ju mõttetud tööd, mis raiskavad ressursse ja aega. Juhendaja juhendid peavad olema selged, arusaadavad, nad ei tohi sisaldada liigseid, ülearuseid tegevusi.
Õpilaste teadmastust kasutavad mõningad õpetajad alatult ära. Kuidas nad kuritarvitavad oma võimu?
Kui kirjutada juhendeid, siis saab juhendite sisse kirjutada parasiitprogramme. Mis need on? Need on lisalõigud. Kuidas nad kajastuvad. Selleks, et saavutada mingi eesmärk on vaja teostada mingi tegevus. Parasiitprogramm on lisa tegevus, mis teostab kellegi teise eesmärki. Seega parasiitprogrammiga tegevusjuhendi järgi teostab inimene enda ja parasiid töö. Seega parasiitprogrammiga juhend paistab olema õige, aga ta kurnab inimest, ning tema areng aeglustub.
Vaatleks siis eluliselt parasiitprogramme. Võtame kasvõi firma töögi. Selleks, et midagi luua on vaja kindlaid tegevusi, et toota väärtusi. Aga nüüd on vaja riigil kontrollida, et ta maksab makse. Selleks on loodud raamatupidamine. Väikefirmades iseenesest poleks vaja üldsegi raamatupidamist vaja, sest firma omanik peab niigi arvet ja kalkuleerib, plaanib ise. Nüüd on loodud raamatupidamissüsteem, läbi mille saab riik kontrollida firma tegevust. Ja kes selle kinni maksab? Ikka firma omanik. Seega firma omanik teeb oma tööd ja kontrollija töö. Kõik kes on kasvõigi FIE-d teavad, kui tülikas ja aega raiskav tegevus on aruannete kirjutamine. See tekst ei olnud üleskutse loobuma makse maksma, vaid näide süsteemi toimemehhanismidest.
Vaatame teist näidet: mees tahab endale naist. Naist saab siis, kui on mehel valgus. Naised armuvad ju meeste valguse peale. Aga ühiskonnas on loodud väärarusaamad, et selleks, et võita naise süda, peab olema uhke auto, palju raha jne. Nüüd mees, selleks, et naist saada teenib mees hoopis majandusmaailma, selle asemel, et arendada välja omi programme, sisu, mis kõditab naise hinge ja paneb teda armuma.
Kolmas näide: Inimene on huvitatud vaimsest tarkusest. Nüüd on loodud illusioonid, et seda saab läbi raskuste ja kaugelt. Sellasemel, et minna kohaliku nõia juurde, minnakse kaugele maale. Selle käigus kasutatakse turismifirmasid ja transpordi firma teeneid. Selleks, et maksta nende teenuste eest on vaja jälle teenida majandusmaailma. Või siis teine asi, luuakse illusioon, et vaimsuseks on vaja pühakodasid. Jälle teenime ehitusfirmasid, jne. Aga keegi ei tule sellepeale, et vaimsuse kasutamiseks ei ole vaja füüsilisi jubinaid. See on puhas ballast ja selle käigus teenitakse võõraid, kellelt me ise midagi vastu ei saa.
Seega kõik, kes lisavad õigetesse juhenditesse lisasid, mis paneb inimest teenima teisi, tuleb saata põrgu teise sfääri. Need on teadmised, mis koormavad ja pidurdavad arengut ja aitavad kasvatada parasiite.
Miks inimesed tahavad parasiitprogramme. Võtame kasvõi näiteks meeste naiste suhted. Kui üks osapool tahab pidevalt kasutada vastassugupoole teeneid, aga ise ei taha koguaeg tasuda, siis luuakse truuduse lisa. Pead elu lõpuni teenima oma abikaasat, missest, et said ainult ükskord tasu. Nüüd pead ühe hüve eest elulõpuni looma teisele hüvesid.
Muntkgolideeni seadus: Ei tohi karistada, ega premeerida oma territooriumist väljaspoole jäävat.
Mida me teeme karistamise ja premeerimisega. Me viskame energiat oma maailmast välja. Seega kaotame resursse, energiat, jõudu. Kui me teeme seda oma maailma piires, siis läheb see energia taastootmisesse, ehk on ringluses.
Toome näiteid: kui inimene püüab koguaeg teisi inimesi õpetad, kuidas elada, siis annab ta oma energia teistele. Energia kaoga jääb oma keha energia vaakumisse, mis on eeldus haigustele.
Sama kehtib ka perekonnas. Kui kutsume teiste lapsi korrale või imetleme neid, siis automaatselt anname ära energia, mis peab kuuluma oma lastele.
Sama kehtib ka riigiisadele. Kui nad tegelevad välisasjadega, tegelevad teiste riikide siseasjadega, siis kandivad rahva jõudu välismaale.
Sama kehtib ka usunditega. Millise rahva usundit me kummardame, seda rahvast me toidame.
Kui me tegeleme, iseendaga, oma perega, oma rahvaga, siis me ei kaota energiat, vaid muudame teda kvaliteetsemaks. Kvaliteedi tõusuga hüppame uuele tasandile ja saame energiat juurde. See tuleb valgusjumalate maalt.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Katus Sõidab
Külaline





PostitusPostitatud: Kolm Nov 03, 2004 1:48 am    Teema: Re: Valge. MUNTKGOLIDEEN = parasiitprogrammide hävitaja. Vasta viitega

Tokroda kirjutas:
Üks õpetaja kohustus on anda oma õpilastele, alamatele juhendid.

Õpilane ei ole alam.

Tokroda kirjutas:
Kvaliteedi tõusuga hüppame uuele tasandile ja saame energiat juurde. See tuleb valgusjumalate maalt.

Ja kõhukene muudkui paisub...

Ja valgusjumalad, et energiat jagada , peavad enne selle oma alamate, õpilaste (nagu sinu jutust aru pidin saama) käest ära nillima. Ja et asi kenasti tasakaalus oleks, siis peab õpilane oma valgustajat jumalat kõvasti kummardama ja ümmardama. Muidu jumalad vihastavad ja visakavad õpilase kui jobu lihtsalt prügikasti.

See, et nn. ülendumisega energiat juurde saab, on minu arusaamade järgi illusioon. Nn. läbitud õppetunni lõpus toimub taipamine ehk mosaiigi viimase killu kokkupanemise tagajärjel tekib asjast tervikpilt.
Selleks, et midagi õppida, on vaja vahendeid (energiat). Kui õppetund on lõpetatud, siis neid vahendeid enam vaja ei lähe ja inimene viskab need endast välja. See ongi põhjuseks, miks peale asjast arusaamist tekib alati kergendustunne.

Energia plahvatusliku vabanemise tagajärjel tekib kuumalaine (keha läheb kuumaks, ülekuumenemise vältimiseks lülitab keha teadvus sisse higistamismehhanismi ehk jahutuse) ja põsed värvuvad punaseks Embarassed . Näiteks, kui olete midagi varjanud ja keegi selle saladuse ootamatult päevavalgele tirib, siis see energia, mida varjamiseks kasutati, see vabaneb plahvatuslikult. Tekib illusioon, et saite energiat juurde.
Tagasi üles
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Nov 03, 2004 2:23 am    Teema: Vasta viitega

Katus, õppida saad ainult siis, kui teed ennast väiksemaks.
Ülevalt antakse, alt võetakse. Ma saan aru, et Sinu ego ei luba väike olla. ja seepärast Sa uut infi ei saagi. ja pead teisi maha tegema selleks, et oma positsiooni säilitada.
Ole rahulik, sinu positsiooni ma ära ei võta, aga mõrdiööbikuid poogin küll.
Ja Sinu segamine ei sega mul neid pookida.

Muideks, Sind kummardatakse ja noogutakse. mina suudan olla inimestega võrdne. Oled pannud tähele, et ma suudan teha ruumi teistele, mida Sinujuures ei ole märgata.

Kui arened, siis tõused. vaim kasvab. Tõusuga suurenevad võimalused ja ka energia. Vot nii.

katus sõidab kirjutas:
mosaiigi viimase killu kokkupanemise tagajärjel tekib asjast tervikpilt.
No tee üks süsteem, tervikpilt siis valmis. Ma pean siin silmas ise tegemist, mitte teistelt laenatud.

tead, miks inimesed, kaasaarvatud sina kardavad heararhiat. Nad ei tohi näha jumalate heararhiat. nad peavad teostama mõrdiööbikute kunstlikku heararhiat. Nad ei tohi näha arengu heararhiat, nad peavad olema orjuse heararhias.

Paistab, et sa seda teemat ei lugenud. Just praegu eksisid munkgholideni seaduse vastu.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Katus Sõidab
Külaline





PostitusPostitatud: Kolm Nov 03, 2004 2:28 pm    Teema: Vasta viitega

Tokroda kirjutas:

Ülevalt antakse, alt võetakse. Ma saan aru, et Sinu ego ei luba väike olla. ja seepärast Sa uut infi ei saagi. ja pead teisi maha tegema selleks, et oma positsiooni säilitada.

Sinu pikaajaline probleem ongi selles, et sa pead ennast ülemiseks ja seega automaatselt teistest tähtsamaks, targemaks, magnetiseerivamaks (näiteks naiste suhtes, kus sa oled ise kirjutanud, et kui üks mees foorumist oleks koos sinuga naiste keskel, siis see mees jääks kuivale), võimsamaks jne. Ma ei tegele sinu mahategemisega. Pigem kõrgsfääride illusioonidest Maa peale tagasitoomisega.
Sa ajad minu ego segi minu isiksusega. Isiksust ei saa väiksemaks teha.


Tokroda kirjutas:

Muideks, Sind kummardatakse ja noogutakse. mina suudan olla inimestega võrdne. Oled pannud tähele, et ma suudan teha ruumi teistele, mida Sinujuures ei ole märgata.

Mõned tõesti kummardavad ja noogutavad- aga sulle lohutuseks, et see läheb aja jooksul mööda. Samas on eriarvamusi ju palju, sest iga isik vaatleb asju vastavalt sellele, mida ja kuidas ta momendil vajalikuks peab. Näiteks kirjutas üks foorumlane, et ma olen monstrum, teine peab mind arenemisvõimetuks, kolmas SUUREKS EGOKS jne. Ja huvitaval kombel on neil oma maailmast vaadeldes õigus.

Mis puudutab teistele ruumi tegemist, siis kõigil on oma arenguruum olemas. Miks ma peaksin neile seda juurde tegema? Arvan, et arengu seisukohalt lähtuvalt peavad nad seda ise tegema.

Ma ei ole kindel, et sa suudad inimestega võrdne olla. Oled ju ennast tituleerinud (või siis premeerinud) valgusjumala staatusesse ja pasundad igal pool, et see jumal on inimestest kõrgem, arenenum (alltekstina ehk tagamõttena kumab välja, et teistest parem) ja sina vaeseke PEAD seda lolli karja õpetama.
Tokroda kirjutas:

Kui arened, siis tõused. vaim kasvab. Tõusuga suurenevad võimalused ja ka energia. Vot nii.

Tegemist ei ole tõusuga, vaid tegutsemisruumi kasutamisõiguse laienemisega (nii sisse-kui väljapoole, nii üles-kui allapoole ehk sügavuti). Selle õigusega käib kaasas suuremate energiakoguste kasutamisõigus.

Tokroda kirjutas:
tead, miks inimesed, kaasaarvatud sina kardavad heararhiat. Nad ei tohi näha jumalate heararhiat. nad peavad teostama mõrdiööbikute kunstlikku heararhiat. Nad ei tohi näha arengu heararhiat, nad peavad olema orjuse heararhias.


Olen ma kusagil maininud, et hierarhiat kardan või eitan? See on sinu arvamus. Suvaline arvamus võib olla kas tõene või väär. Kui arvad, et sinu arvamus on ainuõige (ainujumala sündroom), siis vaata foorumi seda osa, kus on sinu teooriad, millest asja ei saanud.
Tagasi üles
Tobarot-Litaana
Beez päike
Beez päike


Liitunud: 21 Dets 2003
Postitusi: 270

PostitusPostitatud: Kolm Nov 03, 2004 3:02 pm    Teema: Re: Valge. MUNTKGOLIDEEN = parasiitprogrammide hävitaja. Vasta viitega

Katus Sõidab kirjutas:

Võimuvõitluses osalev isik, keda kasutatakse tööriistana, saab küll osa energiat endale, aga vastutasuks PEAB ta keskelt paksuks minema. Kui Tokrodat vaadelda, siis jääb mulje, et ta kõht on kui KAPTEN TRUMMIL.


mind hakkas see kapten trummi teooria huvitama, küsiks siis isiku kohta nimega Argov.

Küsimus siis järgmine: Miks Argov nii suur on ja mitte ainult keskelt ? kas on see tingitud siis sellest, et ta on kellegi tööriist ? kuna mulle on jäänud mulje, et Argov on katuse hea sõber ja truu jünger siis loogiliselt võttes peaks olema Argov Katuse tööriist....

tekib kohe ka uus küsimus, milleks on vaja Katusel tööriista, kas siis ise kohe üldse hakkama ei saa ?? kohe kahju on vaadata inimest ja mida ta on siis pidanud läbi elama Katuse nimel.... julm, julm, julm maailm on see kus elame Confused
_________________
Revolution: la grandeur d'un peuple
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
Katus Sõidab
Külaline





PostitusPostitatud: Kolm Nov 03, 2004 3:11 pm    Teema: Re: Valge. MUNTKGOLIDEEN = parasiitprogrammide hävitaja. Vasta viitega

Tobarot-Litaana kirjutas:


mind hakkas see kapten trummi teooria huvitama, küsiks siis isiku kohta nimega Argov.

Küsimus siis järgmine: Miks Argov nii suur on ja mitte ainult keskelt ? kas on see tingitud siis sellest, et ta on kellegi tööriist ? kuna mulle on jäänud mulje, et Argov on katuse hea sõber ja truu jünger siis loogiliselt võttes peaks olema Argov Katuse tööriist....

tekib kohe ka uus küsimus, milleks on vaja Katusel tööriista, kas siis ise kohe üldse hakkama ei saa ?? kohe kahju on vaadata inimest ja mida ta on siis pidanud läbi elama Katuse nimel.... julm, julm, julm maailm on see kus elame Confused


Kui Argoviga tuttavaks sain, oli ta veel massiivsem kui praegu. Rolling Eyes
Tagasi üles
Virmaline
----------------------------


Liitunud: 22 Jan 2004
Postitusi: 293

PostitusPostitatud: Kolm Nov 03, 2004 5:36 pm    Teema: Vasta viitega

Kui see üldse kedagi huvitab ja kellelegi korda läheb.
Mulle meeldib just see, et Tokroda areneb koos selle teooriaga mis talle kätte tuleb ja mida ta inimestele jagab. Ka see ,et ta suudab enneaegse, vöi "aiataha" läinud teooria körvale jätta.
Liiga palju olen näinud öpetusi - öpetajaid mis-kes on löpuni valmis ja ei toimi vaid tapavat inimesi.
_________________
xxx
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Arxos
Külaline





PostitusPostitatud: Kolm Nov 03, 2004 6:36 pm    Teema: Vasta viitega

Ühes teemas kirjutas Tokroda nii ja defineeris ära jumala mõiste, arvatavasti selle pärast, et inimestel on lihtsalt see piibli definitsioon liiga eemaldamatult ajude vahel.

Tokroda kirjutas:
miku-wu kirjutas:
Mõndade asjade suhtes olen ma skeptiline...Tokroda, tõesta ka skeptikutele et oled jumal! Very Happy
Vaata, saa ennist mõtete lugemise teema all ütlesid, et sul puudub eelarvamus.
See siin on ehe näide, et oled kõrvuni selle küüsis.
Esiteks pole Sa aru saanud sellisest mõistest nagu jumal. Jumal on inimene, kes tuleb muutma inimesi. Ja ka teadlane on jumal. Ta anab inimestele uued teadmised, mille käigus muutub inimeste elu. Ka mokunstnik on jumal. Ta loob moe, mille järgi inimesed käivad jne.
Mida Sina arvasid jumalaks? Oleks veel see sinu arvamus, aga oh ei see ju puha kristlaste mõtteviis. Sul puudub mõiste. Ja kuna puudub mõiste, siis ei saa ju tõestada ega ümber lükata. Aga miks ütlen, et oled programeeritud? Vaata, siin on üks väike psühholoogiline nipp. Inimene otsib alati kõige vägevamat, kelle külje alla pugeda. Kristlased kuulutavad ennast kõige vägevama esindajaks. ja on annud inimestesse programmid, et kui ilmub mõni tugev tegija, siis tuleb teda iga hinna eest maha teha. Seda Sa ka tulid tegema. Mitte uurima, mida ma õelda tahan.
Seega ära nüüd vingu, kui Sind kristlaste orjaks süüdistan
.


Ja milles on siis probleem ?!
Kuskil ta tõi ka BabaJi näite, et selle hingejupid on nüüd mööda maailma laiali ja isegi hing pandi kuju sisse kinni...
Ja mis kasu oleks sellest, kui sa oled mingi guru, keda inimesed kummardavad, on see nii suur nauding ?
Ma ei ole kuskil lugenud, et Tokroda oleks midagi sellest rääkinud, et jumalaid (nüüd võiks natuke ülespoole kerida ja igaks juhuks lugeda veel seda Tokroda postitust) peab kummardama, nende poole palvetega pöörduma jne.
Kui keegi tunneb, et on kõrgem kui Tokroda ja teda häirib see et Tokroda ennast Valguse Jumalaks nimetab, siis on ju võimalik ennast ja Tokrodat võrrelda ja ennast näiteks mingi taseme Loojaks kutsuda, see võimalus on ju olemas.

Kui Tokroda oleks ennast näiteks Valguse Isandaks nimetanud, siis oleks kõik rahul olnud ja poleks kedagi häirinud ?

Ja tõesti, Tokroda kohtleb teisi nagu võrdseid. Kui ma Tokrodaga algul kokku sain, siis ta kohe päris alguses ütles ka, et mul on vist see viga, et ma soovin tohutult kedagi järgida.
Võiks ju rünnata parem tegelikke orjastajaid ja lasta ühel väga tõsisel vabastajal rahulikult orjastajate vastu võidelda, minu arvates kõik jama ei ole veel siit planeedilt likvideeritud.
Samas tundub mulle, et Tokrodale nagunii eriti vastu ei saada

ja loomulikult teevad orjastajad kõik selleks, et kõik teised omavahel tülli ajada ja sõdima panna.
Tagasi üles
Katus Sõidab
Külaline





PostitusPostitatud: Kolm Nov 03, 2004 7:07 pm    Teema: Vasta viitega

Virmaline kirjutas:
Kui see üldse kedagi huvitab ja kellelegi korda läheb.
Mulle meeldib just see, et Tokroda areneb koos selle teooriaga mis talle kätte tuleb ja mida ta inimestele jagab. Ka see ,et ta suudab enneaegse, vöi "aiataha" läinud teooria körvale jätta.
Liiga palju olen näinud öpetusi - öpetajaid mis-kes on löpuni valmis ja ei toimi vaid tapavat inimesi.


Inimtüübid on tõesti erinevad.

Üks räägib, mis teab. Kui teab...
Teine teab, mis räägib. Kui räägib...
Tagasi üles
Tobarot-Litaana
Beez päike
Beez päike


Liitunud: 21 Dets 2003
Postitusi: 270

PostitusPostitatud: Kolm Nov 03, 2004 7:53 pm    Teema: Vasta viitega

katus ma ei saa sust üldse aru, mille eest sa üldse sõdid siin ?

muideks su teoorial olen ka puudusi leidnud, ühesõnaga mis on õige ?

õige teooria on see mis elus töötab, kui ei tööta siis on vale.

Toon näite: su Kapten Trummi teooria kohe üldse ei tööta, paksuks ei lähe inimene mingil juhul orjastamise ja tööriistaks olemisest. (kindlasti on erandeid aga seal mängivad juba muud asjad rolli)

Paksud inimesed on alatasa pehme iseloomuga, (näiteks see tüüp kes välja hääletati "Baarist" ja on seda ka Argov) pigem on neil midagi kinni jäänud, energiad ei käi läbi, hoitakse millestki kinni, ka muretsemine peaks põhjuste hulka kuuluma.... muideks olen näinud elus rohkem ülimalt kõhnu inimesi orjastate rollis.

Kurat tehke silmad lahti ja vaadake veits endi ümber ringi.... vot selline on minu arvamus asjast
_________________
Revolution: la grandeur d'un peuple
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
Katus Sõidab
Külaline





PostitusPostitatud: Kolm Nov 03, 2004 8:07 pm    Teema: Vasta viitega

Tobarot-Litaana kirjutas:
katus ma ei saa sust üldse aru, mille eest sa üldse sõdid siin ?

muideks su teoorial olen ka puudusi leidnud, ühesõnaga mis on õige ?

õige teooria on see mis elus töötab, kui ei tööta siis on vale.

Toon näite: su Kapten Trummi teooria kohe üldse ei tööta, paksuks ei lähe inimene mingil juhul orjastamise ja tööriistaks olemisest. (kindlasti on erandeid aga seal mängivad juba muud asjad rolli)

Paksud inimesed on alatasa pehme iseloomuga, (näiteks see tüüp kes välja hääletati "Baarist" ja on seda ka Argov) pigem on neil midagi kinni jäänud, energiad ei käi läbi, hoitakse millestki kinni, ka muretsemine peaks põhjuste hulka kuuluma.... muideks olen näinud elus rohkem ülimalt kõhnu inimesi orjastate rollis.

Kurat tehke silmad lahti ja vaadake veits endi ümber ringi.... vot selline on minu arvamus asjast

Tore, et sul on enda arvamus. Miks sa siis minu arvamuse vastu sõdid?
Rääkisin vaid ühest paksuksminemise põhjusest. Tegelikkuses on neid põhjusi palju rohkem, mõned põhjused tunduvad esmapilgul lausa absurdsed.
Kui tegelesin paksuse põhjuste uurimisega, siis tuli üks huvitav mõte: Buddha on ju paks. Mõtlesin, et otsiks venna üles ja küsiks ta käest, miks siis nii kõrge isa paks on. Minu üllatuseks oli ta äkki minu ees. Tema ette ilmus kandiline laud. Ta tõmbas oma kõhunahal oleva tömbluku lahti ja lauale pudenesid kuldmündid. Tema kommentaar peale seda: "Aga minu rahvas pole selleks veel valmis..." .
Tagasi üles
Virmaline
----------------------------


Liitunud: 22 Jan 2004
Postitusi: 293

PostitusPostitatud: Kolm Nov 03, 2004 8:34 pm    Teema: Vasta viitega

Katus Sõidab kirjutas:
Ta tõmbas oma kõhunahal oleva tömbluku lahti ja lauale pudenesid kuldmündid. Tema kommentaar peale seda: "Aga minu rahvas pole selleks veel valmis..." .

Sellist pilti olen ma näinud, kuid seekord raiusin kuju pooleks, samamoodi pudenes kuldmünte.
_________________
xxx
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Tobarot-Litaana
Beez päike
Beez päike


Liitunud: 21 Dets 2003
Postitusi: 270

PostitusPostitatud: Kolm Nov 03, 2004 8:53 pm    Teema: Vasta viitega

oh ei katus, räägime asjadest, mille eest/nimel sõdid ??? meil kõigil on silmad peas, mõnel rohkem mõnel vähem aga nägevus on siiski olemas....

kaua võib ümber nurga juttu ajada ??
_________________
Revolution: la grandeur d'un peuple
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
Katus Sõidab
Külaline





PostitusPostitatud: Kolm Nov 03, 2004 10:41 pm    Teema: Vasta viitega

Tobarot-Litaana kirjutas:
oh ei katus, räägime asjadest, mille eest/nimel sõdid ??? meil kõigil on silmad peas, mõnel rohkem mõnel vähem aga nägevus on siiski olemas....

kaua võib ümber nurga juttu ajada ??


Kui silmad peas, siis näed isegi.
Kui minu jutt tundub sulle nurga tagune, siis võiksid nurga tagant välja tulla.
Ja Tokroda on ju vägagi otse välja öelnud, et olen mördiööbikute tööriist, et olen naistemaailma vang, et varastan (nillin) teiste energiat, et nullin noori nõidasid, et olen tema töökahal toimunud tulekahjus süüdi, et ei saanud foorumi juhtimisega hakkama jne. Peale selle on ka Ork minu kohta nii mõndagi värskendavat öelnud. Lõppkokkuvõttes on ju tegemist valguse jumala meeskonnaga, kust mind olevat välja visatud (kuigi ma ei ole ise ennast selle meeskonna liikmeks pidanud- vähemalt tulihingeliseks mitte, pigem vaatlejaks).
Miks ma selle peale täpsemat/konkreetsemat infot ei anna, sellele pead ise vastuse leidma.
Tagasi üles
Devil
Tumeroheline päike
Tumeroheline päike


Liitunud: 14 Juun 2004
Postitusi: 125
Asukoht: Hell

PostitusPostitatud: Kolm Nov 03, 2004 11:15 pm    Teema: Vasta viitega

kuid sa tahaksid sinna kuuluda ja see sind häiribki.
On näha, et see süsteem töötab ja keegi ei ole kusagil sunnitud olukorras.
Samas siin on ka teine tõde peidus... liitlastes peitub jõud. Ei ole olemas lolli juhti kellel on palju liitlasi. On olemas loll juht kes on alati üksi ja ilma liitlasteta. Sellest olen juba ammu aru saanud, et üheskoos on suurem võimalus areneda kui üksinda. Milleks inimene vajab sõpru? Milleks aga mees naist ja naine meest? Kui kõik on olemas, siis saadab seda inimest ka edu. Kui kusagil midagi logiseb... ei ole ka midagi head loota. Ühendad väed ja liigutad mäed. Isekas inimene muidugi ütleks et saaks ka üksinda sellega hakkama. Parem aga oleks teha grupi tööd ja hiljem öelda et vot näed... üheskoos tegime ära. Seejuures ennast mitte eriti esile tõstes. On muidugi loomulik et igas grupis on oma juht ja tema on nii või naa teistest sipake kõrgemal.
Kuid kas tasub jälle siin foorumis hakata arutama selle üle, et kes on kõige vägevam. Parem ehk mõtisleda mis gruppi ja mis teadmisi keegi omandada tahab... ja kellelt tahab. Seejuures ilma kedagi maha tegemata. Inimene otsustab ikka ise. Kui teeb vale otsuse, siis oma vigadest õpitakse.
_________________
See on kõigest minu arvamus!
Tänan tähelepanu eest!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Katus Sõidab
Külaline





PostitusPostitatud: Nelj Nov 04, 2004 12:43 am    Teema: Vasta viitega

Devil kirjutas:
kuid sa tahaksid sinna kuuluda ja see sind häiribki.
On näha, et see süsteem töötab ja keegi ei ole kusagil sunnitud olukorras.
Samas siin on ka teine tõde peidus... liitlastes peitub jõud. Ei ole olemas lolli juhti kellel on palju liitlasi. On olemas loll juht kes on alati üksi ja ilma liitlasteta. Sellest olen juba ammu aru saanud, et üheskoos on suurem võimalus areneda kui üksinda. Milleks inimene vajab sõpru? Milleks aga mees naist ja naine meest? Kui kõik on olemas, siis saadab seda inimest ka edu. Kui kusagil midagi logiseb... ei ole ka midagi head loota. Ühendad väed ja liigutad mäed. Isekas inimene muidugi ütleks et saaks ka üksinda sellega hakkama. Parem aga oleks teha grupi tööd ja hiljem öelda et vot näed... üheskoos tegime ära. Seejuures ennast mitte eriti esile tõstes. On muidugi loomulik et igas grupis on oma juht ja tema on nii või naa teistest sipake kõrgemal.
Kuid kas tasub jälle siin foorumis hakata arutama selle üle, et kes on kõige vägevam. Parem ehk mõtisleda mis gruppi ja mis teadmisi keegi omandada tahab... ja kellelt tahab. Seejuures ilma kedagi maha tegemata. Inimene otsustab ikka ise. Kui teeb vale otsuse, siis oma vigadest õpitakse.


Järjekordne minu eest otsustaja, kes teab, mida ma tahan või mitte. Või mida ma tean ja mida ei tea.
Tagasi üles
Devil
Tumeroheline päike
Tumeroheline päike


Liitunud: 14 Juun 2004
Postitusi: 125
Asukoht: Hell

PostitusPostitatud: Nelj Nov 04, 2004 6:23 pm    Teema: Vasta viitega

SEE OLI KÕIGEST MINU ARVAMUS!

Do it! Twisted Evil
_________________
See on kõigest minu arvamus!
Tänan tähelepanu eest!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Celtic
Külaline





PostitusPostitatud: Nelj Nov 04, 2004 6:33 pm    Teema: Vasta viitega

tegelt on kummaline see et inimesed päriselus on hoopis teistsugused kui foorumielus. katus näiteks pole grammigi selline nagu ta on siin. ja olen kindel et seda pole ka tokroda või kes iganes siit foorumist.

inimestele meeldib teha järeldusi teistest paljalt lugemise põhjal. see aga mida siia foorumisse too isik kirjutab on vaid murdosa sellest kes ta on.
mul kulus sellest arusaamiseks siin foorumis 6 kuud.
Tagasi üles
Katus Sõidab
Külaline





PostitusPostitatud: Nelj Nov 04, 2004 9:00 pm    Teema: Vasta viitega

Devil kirjutas:
SEE OLI KÕIGEST MINU ARVAMUS!

Do it! Twisted Evil

Ja ka minu arvamus.
1:1?
Tagasi üles
Katus Sõidab
Külaline





PostitusPostitatud: Nelj Nov 04, 2004 9:06 pm    Teema: Vasta viitega

celtic kirjutas:
tegelt on kummaline see et inimesed päriselus on hoopis teistsugused kui foorumielus. katus näiteks pole grammigi selline nagu ta on siin. ja olen kindel et seda pole ka tokroda või kes iganes siit foorumist.

inimestele meeldib teha järeldusi teistest paljalt lugemise põhjal. see aga mida siia foorumisse too isik kirjutab on vaid murdosa sellest kes ta on.
mul kulus sellest arusaamiseks siin foorumis 6 kuud.


Päriselus räägib/suhtleb inimene sinuga otse, ilma et teised segaksid. Foorumis ta suhtleb paljudega korraga. Siit tulebki see erinevus, sest suhtleja üritab end kõigile arusaadavaks teha. Kuidas ja kas see kellelgi õnnestub, seda on huvitav jälgida.
Tagasi üles
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Põrgu Kõik ajad on GMT + 3 Tundi
Mine lehele 1, 2  Järgmine
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 2

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


© 2001, 2005 phpBB Group