Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula: Arengumaagide esinemised nõmme raadios.
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

2. Sfäär. Piinade maa.

 
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Põrgu
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Esm Nov 01, 2004 4:45 pm    Teema: 2. Sfäär. Piinade maa. Vasta viitega

Vaatleme põrgut läbi ¹amanistliku pildi. Kui oleme põrgu esimeses sfääris, siis uks teise sfääri on hõõguv laava. Hüpates laavasse hüppame kanalisse, mis on ukseks teise sfääri. Esimesest sfäärist vaadatuna ongi laava põrgu teine sfäär. Nüüd, kui tunneme laavas valu, piinasid, siis on meil võõrad universumiga disharmoonias olevad programmid sees. Kui see tuli ei kõrveta, siis omame enda või siis on meis võõraid, aga universumiga harmoonias olevad programmid. Nüüd võime supelda seal rahulikult. Kui meil on olemas, välja arenenud teise sfääri teisik, siis satume uude maailma. Praegu lasen teil, foorumlased kirjeldada seda uut maailma. Kui inimesel puudub teisik, siis ta supleb laavas rahulikult, aga ei satu sinna uude maailma.
Seega teises sfääris puhastatakse inimesi orjastavatest, purustavatest programmidest. Inimene, kellel on teisik teises sfääris, teda ei saa orjastad ega programmeerida. Seega siit mõistate, miks inimkonnale on loodud illusioon, et põrgu on halb. Kui inimene halvustab põrgut, siis ta on hävitanud oma teisiku ja ta ei ole võimeline puhastuma kodeeringutest ja orjastavatest programmidest. Seega on ta sõnakuulelik zombi. Inimene, kellel on teise sfääri teisik saab kohe aru, kui hakatakse temaga manipuleerima. Muideks inimene, kes tunneb hirmu laava ees, see peaks arvestama sellega, et see ei ole tema hirm. See on mingi orjastaja hirm, kes kardab oma saagist ilma jääda.
Nüüd vaatleks, kuidas orjastajaid, kodeerijaid tõmmata põrgu. Kodeerija programmeerib valgusega. Kuidas see käib? Võetakse teadvusest mudel ja saadetakse teise inimese hingekettale kiir. Kui teadmine on kooskõlas universumiga, siis suudab see teadmine elada iseseisvalt. Kodeerija info on disharmoonias universumiga Tema programm ei suuda iseseisvalt elada. Ta hukkub. Selleks, et see programm ei hukkuks, peab jääma side Zombi ja programmeerija vahele. Seega on nad ühendatud kiirega. See kiir aktiviseerib zombi hinge. Näiteks, kui programmeerija tahab, et zombi midagi teeks, siis saadab programeerija läbi kiire käsu. Nüüd tekib zombile lambist tunne, et ta peab midagi tegema, aga ei ole nagu põhjust, miks ta peab seda tegema. Seega kõik, kellel tekivad tunded, emotsioonid ilma põhjuseta, peavad teadma, et neil on orjastaja kukil ja vabanema temast.
Kuidas seda teha? Minge põrgu, võtke tükike laavat, tehke sellest kuul ja tooge see kuul teiste maailmade teisikutesse (siin peate kasutama eranditult oma maailma põrgulaavat) ja pange nende sisse. See kuul tõmbab kõik kodeerinud, mis on pandud teie teisikute sisse põrgu. Ja sama tehke seda ka oma hingekettaga. Tegelikult siin peate teisest sfäärist 12 erinevast osast tooma materjali ja tegema sellest kuuli, mis veereb teie hingekettal. Vastaval juhul puhastab ta ainult osadest programmidest. Muideks hingekettal muutub see hõõguv kera mustaks kuuliks, nagu must auk. See hakkab endasse imema kõiki saadetud programme põrgu. Kui tunnetame seda musta kuuli oma kehas, siis peab ta asuma peas. Must auk saadab läbi ruumi hüppe kõik programmeerija teadvuse osad põrgu. Kuidas see toimub? Kuna orjastajal on kiire side teie hingega ja oma teadvusega, siis tõmbab see must kuul selle kiire koos orjastaja teadvusega (õigemini osa teadvust. See, mis on seotud antud kiirega) põrgu. Nüüd tunneb orjastaja valusid ja piinasid. Ta kaotab võime teisi juhtida. Ja teie saate vabaks oma hingepiinadest, te muutute tasakaalukamaks ja emotsioonid ei mölla mingi tühiste asjade pärast.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Arxos
Külaline





PostitusPostitatud: Esm Nov 01, 2004 5:23 pm    Teema: Vasta viitega

Eilse kolimisega on siis osad postitused vist ära kadunud...

See laavakera muutub inimese teisikus tõesti mustaks keraks, mina näen seda süsimusta auguna, mille ümber on kergelt heledam piirkond, mis pöörleb ja liiguks nagu augu sügavusse, igatahes imeb see kera tõesti...
Eile panin "laavakera" enda teisikutesse, ühest teisikust hakkas see robinal mingit võrgustikku imema...

See laavapall tuleks panna siis igal tasandil eksisteeriva teisiku sisse (nii palju kui teil neid teisikuid on) ja samuti erinevate maailmade teisikute sisse (meestemaailm, naistemaailm, vaimumaailm, lastemaailm jne.)

Eile panin ka selle laavakera oma sisemaailma... Hakkas küll tegutsema. Peaks äkki panema ka igasse sisemaailma ruumi (juhtruum, kehastujaruum jne.) eraldi Rolling Eyes

EDIT: ja seda maailma tajun ma nii, et kõik on hästi hele, maapind oleks nagu heledast kristallist ja samas on ebatasane, siis saab minna mingi "rännakule", kus on nagu igasugu nähtamatud lõksud... Kes selle läbib, sellega on selles maailmas OK. Üritab nii kaua/(arendab ennast ja likvideerib valet suhtumist), kuni enam lõksudesse kinni ei jää...
Mingi suur hele kera on taevas ka, mis neid asju seal arvatavasti kontrollib ja sealt pudeneb ka uusi inimesi, kes on siis (arvatavasti) valmis selleks sfääriks. Kes üritab ennast kuskile nurka ära peita, see saab ikka lõksudelt omad tonksud
Tagasi üles
Virmaline
----------------------------


Liitunud: 22 Jan 2004
Postitusi: 293

PostitusPostitatud: Esm Nov 01, 2004 7:49 pm    Teema: Vasta viitega

Lugesin seda teooriat ja otsustasin vaatama minna. Läksin aeglaselt selle laava sisse, et teada saada kas pöletab vöi ei. Ei pöletanud, üsna varsti läksin üleni selle laava sisse ja jöudsin välja laava pöhja. Sealt algas teine maailm. Üks saatja oli mul vastas ja me läksime edasi. Äkki saatja küsis, kas sa ei mäleta seda kohta. Vaatasin ringi, aga midagi tuttavat seal polnud. Jöudsime kohta kus oli palju inimesi. Saatja ütles, et need on hinged kes puhastuvad valeöpetustest. Ja alles siis ma möistsin miks ma seda kohta ära ei tundnud- tol ajal polnud mu silmad veel avatud. Kuid siis laava pöletas- ja hirmsalt pöletas. Üle ühe öö ma olin kuumuses, kuid ma ei möistnud , et läbisin seda laavajöge, et puhastuda . Saatja ütles, et kes selle paiga on läbinud tunneb alati ära valeöpetuse. Selles paigas on mul neli saatjat. Praegu ma ei tahtnud rohkem edasi minna, tulin ära.
_________________
xxx
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
tuuleluud
Punane päike
Punane päike


Liitunud: 16 Aug 2004
Postitusi: 573
Asukoht: tartu

PostitusPostitatud: Reede Dets 17, 2004 3:23 pm    Teema: Vasta viitega

Esimesed kogemused põrgusse minekuga olid esimesel tasandil üsna rahulikud, nägi valgete kogudena erinevaid veidraid loomi ja kui minus oli kellegi võõrast energiat, siis nägin seal ka selle inimese jõuloomi. Teise tasandi laavasse minekuga valuprobleemi polnud, ainus probleem oli, et kui olin mingi jama enda sisse tõmmanud, siis jäin ise kuidagi selle jama kohale rippuma ja vaatasin, kuidas see laavasse vajus, kuigi oleks ise ka tahtnud sinna ronida. Muidugi pingutades sain ise kah pärast sinna.
Viimasel ajal on mul põrguga probleem. Hakkan kukkuma kohe päris põhja. See on veider. Nagu oleks mingi põhjatu auk, kus tasandeid ei ole. Nagu tühi liftiśaht. Kusjuures kõrval on tasandite piirjooned eristatavad. Põhjas on valgus. Sealt ajasin paar korda igasugu saasta välja. A alumistele tasanditele pole veel sisse läinud. Käinud olen kolmandal, sealt paistis nats neljandat ka, see oli kõik.
Mingi päev läksin yhe teise inimese põrgusse ja nägin kah seda auku, aint et seal oli iga tasandi juures nagu lambike, päris põhjas oli aga suur valgus. Vahel on jälle nii, et lähen valguseni päris põhja, aga siis tuleb inff, et see pole SEE valgus ja ta on ka natsa määrdunuma värviga ja selle varjus on natukene heledat valgust ka, mis tundub tõeline. Seda toites suutsin ma mingi osa musta valgust ära põletada.
Oikuipikk postitus tuli.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Laup Dets 18, 2004 3:03 am    Teema: Vasta viitega

Muideks põrgu all olev maailm on laiali lammutatud. pisike killuke on alles.
Õige valgus näitab õigete valitsejate teadmisi.
Võltsvalgus orjastajate valgus.
Muideks selles alumises maailmas võisteldakse. Parim saab jumalaks.
Võltsvalgusega valitsejad on teinud sohki.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
lola
Arengumaag


Liitunud: 20 Nov 2006
Postitusi: 477

PostitusPostitatud: Kolm Veeb 21, 2007 1:10 am    Teema: Vasta viitega

ma käisin ka yxkord teises sfääris
tekkis hirm ja siuke tunne, et tahaks plehku panna aga ei saanud.
sis järsku vaatasin, et mina magan rahulikult laavas
ja siis kuskil alumises laavas (mitmekorruseline laava oli järelikult Rolling Eyes )
mingid kollid kisasid. järelikult kollid kartsid, mitte mina.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
lola
Arengumaag


Liitunud: 20 Nov 2006
Postitusi: 477

PostitusPostitatud: Kolm Veeb 21, 2007 1:13 am    Teema: Vasta viitega

aga seoses sellega et teisikute sisse ja hingeketale laava viimisega.......ma mõtlesin, et kui mina lähen põrgu sis kõik teisikud ja kettad särgid värgid lähevad ka automaatselt põrgu - kogu kupatusega,yleni, ikka põrgu.

aga järsku hoopis lasen kõikidel teisikutel põrgus ära käia, mitte ei vii neile laavat.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Veeb 21, 2007 3:43 am    Teema: Vasta viitega

Jah, kõik tuleks sinna pesusse saata.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
lola
Arengumaag


Liitunud: 20 Nov 2006
Postitusi: 477

PostitusPostitatud: Laup Aug 11, 2007 9:44 pm    Teema: Re: 2. Sfäär. Piinade maa. Vasta viitega

Tokroda kirjutas:
Tegelikult siin peate teisest sfäärist 12 erinevast osast tooma materjali ja tegema sellest kuuli, mis veereb teie hingekettal.


ma ei saa hästi pihta.
2 sfääri teisik koosneb 12 osast ehk siis 12 hingeosast.
ja kas siis igast hingeosast tuleb miskit võtta ja sellest kuul kokku teha.
või järsku hoopis laava omab 12 erinevat elementi,millest teisik valmistab kuuli

minu meelest teisik korjas siit ja sealt miskit ning tegi sellest kuuli. aga kust ja mida ta korjas,ma aru ei saand


Question
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Põrgu Kõik ajad on GMT + 3 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


© 2001, 2005 phpBB Group