Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula: Arengumaagide esinemised nõmme raadios.
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

Pahanduse tegijad leitud

 
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Võitlus
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Laup Okt 30, 2004 7:31 pm    Teema: Pahanduse tegijad leitud Vasta viitega

Milleks meie planeedi vastu selline huvi? Nüüd on aeg teada, et Galaktiline valitsus asub meie planeedil. Seda teadsid tulnukad, aga mitte inimesed. Galaktika poisid ei näita meile ennast. Selleks, et tulnukad saaksid galaktilisse valitsusse oli neil vaja palju, palju orje. Neil on vaja palju, palju energiat, et nende poisteni jõuda. Selleks on inimesed, keda massiliselt pumbatakse. Ja nüüd on ka teada, kes siis inimkonna maha parseldas. Need olid naiste maailma jumalad.
Muideks meie asume 16 maailma keskel. Nende maailmade vahel toimub energia vahetus. Ja üks nendest maailmadest ongi naiste maailm. Selle maailma ülesanne on arendada tajusid. Aga mida nad tegelikult teevad? Hävitavad neid. Ehk teisiti öeldes: torkavad inimestelt silmi peast ja loovad illusioone. Milline diil siis tehti? Naistele pakuti tulnukate poolt programme, kuidas orjastada teised maailmad. Vastutasuks võeti nende energia. Vahemärkusena naiste maailma jumalaid on 68 (Kõik ei ole mahamüümises süüdi). Nad on kõik naisterahvad. Muideks ka meie foorumis kirjutajate seas on naiste maailma jumalaid.
Seega kõik röövretked toimuvad läbi naiste maailma ja nende toetusel. (tulnukatel endal puudub energia). Miks valisid tulnukad oma baasiks naiste maailma? Naiste maailmal puudub otsene side põrguga. Nagu me teame, allub põrgu otse universumile. Seega põrgu jõude ei saa ära osta, orjastada jne.
Planeedi valitsuse otsus on hakata puhastama maailmu. Siiamaani oodati, et ehk tuleb rahval mõistus pähe. Aga oh ei, aina hullem orjastamine toimus. Kahjuks selle puhastamise käigus tuleb ikkagi teostada vennatapu sõda. Meie foorumi näitena: Ma lahkusin selleks, et mitte kakelda. Selle asemel, et mõista omasid vigu hakati kiusama hoopis teiste maailmade kodanikke. Lõpuks taheti isegi foorumi põhi tegijaid hävitama hakata. Seega olen tagasi ja valmis iga inimese, kes orjab tulnukaid maha killima. Pole vahet, kas oli sõber või kaitsealune. Seadus kehtib kõigi jaoks.
Meie baasid asuvad meeste maailmas. Naiste maailmal on otsene side meeste maailmaga. Nad asuvad ühes sageduses. Mul on küll kahju meeste maailma kodanike pärast. Nemad saavad kõige suurema rünnaku osaliseks. Aga tänu sellele saavad teised maailmad areneda. Ja kõige tähtsam on see, et laste maailma kodanikud pääsevad naiste maailma kodanike rüüsteretkedest. Lastemaailm on praega pandud ärimaailma akuks. Samas põrgujõud toetavad meeste maailma. Muideks tulnukad, kes satuvad põrgu, need lammutatakse taimedeks.
Ja nüüd olgu teile teada, et planeeti ei valitse mitte maaema, vaid ta on tegelikult meessoost. Maaema on tegelikult üks naiste maailma valitseja, kes on tahtnud saada kontrolli kõigi elava üle.
Ja planeedi valitseja võttis vastu otsuse, et naiste maailm jäetakse isolatsiooni. Elagu tulnukatega kahekesi ja orjaku nõrkemiseni. Muideks tulnukate röövid ei ole midagi muud, kui inimeste hingede transportimine naiste maailma orjadeks. Praeguseks elab naiste maailmas üle 80 % elanikkonnast. Kui kogu elanikkond jaotada 16 maailma vahel, siis tuleks ühe maailma kohta 6,25%. Loomulikult päästetakse need inimesed, keda on väe võimuga orjusesse viidud. Aga need, kes läksid vabatahtlikult, need jäetaksegi orjadeks.

Ma loodan, et saite aru, et ma ei süüdista naisi, vaid naiste maailma jumalaid, kes on kahjuks naissoost.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Natu
Külaline





PostitusPostitatud: Laup Okt 30, 2004 8:20 pm    Teema: Vasta viitega

Ma ei taha norida su kallal, aga süüdistamine iseenesest ei anna ju lahendit. Seega süüdistada ei ole mõtet. Pigem lahend leida ja probleem likvideerida. Ka kahetsus ei aita midagi.
Kui seadus kehtib kõigi jaoks, kas sa ise oled siis jällegi seadusest väljaspool? Ma ei tea, kust ma selle info sain, aga sinu enese naispoolus on tulnukate käes kinni. Või ma eksin?
Tagasi üles
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Laup Okt 30, 2004 8:27 pm    Teema: Vasta viitega

See info oli saadetud, loodud. Minu naispool on taastatud ja korda tehtud.
Muideks ma ennem rikkusin seadust. tegin Katusele järelandmist. Isegi valetasin tema kasuks. see maksis mulle kätte tulekahjuna tööjuures. nüüd ei tee Katusele enam ühtki järelandmist.

Sa ju peaks väga hästi teadma, et ma ei andesta noore maagi pedereerimist.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Natu
Külaline





PostitusPostitatud: Laup Okt 30, 2004 8:38 pm    Teema: Vasta viitega

Ma mõtlesin, et see noore maagi jutt su vastuses peaks käima ühte teise teemasse. Ja seda polnud minu jutus.
Ja huvitav on see, et kuidas see minu info sinu silmis alati väär on. Aga olgu pealegi.
Tagasi üles
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Laup Okt 30, 2004 8:52 pm    Teema: Vasta viitega

Sorry, ma tõesti ajasin teemad sassi.
vot see on, kui teed 10 asja korraga.

Tõesti Katus ja noor maag ei puutu siia . ma vaatasin, et beez värv.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Celtic
Külaline





PostitusPostitatud: Püh Okt 31, 2004 12:15 am    Teema: Vasta viitega

keda siin piinati sinu äraolekul?
Tagasi üles
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Okt 31, 2004 3:30 pm    Teema: Vasta viitega

Natu kirjutas:
Ma ei tea, kust ma selle info sain, aga sinu enese naispoolus on tulnukate käes kinni. Või ma eksin?
Nii, nüüd vastan Sulle uuesti, siis kui kõik rahulik.
Mina mõtlesin naispoole all seda osa, mis kehastudes anname kellegi teisele ära.
Kui me sünnime näiteks mehena, siis anname oma naispoole ühele naisele ja võtame vastu tema meespoole.

Sina mõtlesid naistemaailma teisikut. Jah, sellega on vahetevahel probleeme. Kuna naiste maailm on tulnukate kontrolli all, siis on jah inimeste naiste maailma teisikuid maha löödud ja vangistatud.
nagu oled tähele pannud, et ma eriti tajudest ei räägi. see on sellepärast, et meile võidakse luua väärpilte.
info kontrollimiseks on mul teised meetodid välja töötatud. Vabanda, kui ma neid ei avalikusta.

_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Virmaline
----------------------------


Liitunud: 22 Jan 2004
Postitusi: 293

PostitusPostitatud: Püh Okt 31, 2004 3:51 pm    Teema: Vasta viitega

Nii Trokoda, siin räägid sa sellest mille kallal ma pikalt olen juurelnud.
Ja need on eksitavad tajud. Möni asi on praeguseks kätte tulnud, kuid kui midagi näen vöi tajun, kontrollin neid, mida praegu oskan kindla süsteemi alusel. Samas väga palju asju on veel, mida ei oska kontrollida. On lihtsalt väga hea, et see lausejupp siia ära eksis- see kinnitab mu oletusi.
_________________
xxx
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Tõuk
Hall päike
Hall päike


Liitunud: 22 Okt 2004
Postitusi: 54
Asukoht: siin ja seal

PostitusPostitatud: Püh Okt 31, 2004 10:42 pm    Teema: Vasta viitega

Olukorrad mida ma kunagi pidasin tulnukaröövideks on juhtunud minuga pidevalt. Kas mind siis orjastakse pidevalt ja kuidas on üldse võimalik mitu korda orjastada kui juba ühekorra on tehtud? Ja veel, et miile järgi ma ära pean tundma, kas ma olen vabatahtlikult end orjastada lasknud?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Nov 03, 2004 12:46 am    Teema: Vasta viitega

Tõuk
kuna inimesel on palju hinheosasid, siis iga röövi korral viiakse üks hingeosa ära.
Aga on ka varjant, kus röövitud hingeosa saab lahti ja teda tullakse uuesti röövima.

Muideks täna vaatasin ma naiste maailma ja avastasin, et seal on üks osa hävinud.
paistab et see on tingitud sellest, et eile tõmmati naisi tilgatumaks tühjaks. alati, kui inimesi tõmmatakse egregoride poolt tühjaks on oodata uusi rünnakuid.
paistab, et nüüd tõmbasid inimesi liiga palju tühjaks, nii, et lausa naiste maailm hakkas lagunema.
aga noh, eks ole kuulda, millised nõiad vinguma pistavad.
muideks pereraadio kurtis, et rahvas peab kristlust vaenulikuks religiooniks. midagi on liikuma hakanud.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Selene
Külaline





PostitusPostitatud: Kolm Nov 03, 2004 9:39 am    Teema: Vasta viitega

Peaks hoopis mainima et lapsi tõmmatakse täiesti ebanormaalselt tühjaks juba umbes nädal aega või nii. Confused
Tagasi üles
amaya
Tumeroheline päike
Tumeroheline päike


Liitunud: 25 Mai 2004
Postitusi: 101

PostitusPostitatud: Kolm Nov 03, 2004 10:29 am    Teema: Vasta viitega

Kes on naiste maailma jumalad?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Tüünas
Arengumaag


Liitunud: 13 Märts 2004
Postitusi: 2299
Asukoht: omaette

PostitusPostitatud: Kolm Nov 03, 2004 10:41 am    Teema: Vasta viitega

mõned päevad tagasi mediteerisin voodis. tegin silmad lahti ja nägin, 2 tulnukat olid mu voodi jalutsis, üks üritas mu jalga puudutada. mu ärkamise peale nad ehmatasid ja tõmbasid "uttu". ma pol eenne neid näinud.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
elutuli
Hall päike
Hall päike


Liitunud: 6 Okt 2004
Postitusi: 50
Asukoht: endas

PostitusPostitatud: Kolm Nov 03, 2004 12:06 pm    Teema: Vasta viitega

Tsiteerin::
Peaks hoopis mainima et lapsi tõmmatakse täiesti ebanormaalselt tühjaks juba umbes nädal aega või nii.


Näen jah, et midagi toimub, aga ei saanud aru mis tegelikult toimub. Minu jaoks on see üsna võõras teema, pole sellega eriti tegelenud.
Kuidas kaitsta oma lapsi?
Ja kuidas valitakse keda rünnata, või võetakse kõik ette? Sama küsimus naiste kohta?

elutuli
_________________
dust in the wind
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
paadikapten
Beez päike
Beez päike


Liitunud: 2 Jan 2004
Postitusi: 230
Asukoht: Totaalselt perses ja karidel

PostitusPostitatud: Kolm Nov 03, 2004 8:52 pm    Teema: Vasta viitega

..
_________________
Maskid maha-mõõgaaeg on käes! Loobugem mittevajalikust ja tapke vaenlasi!
(üleskutse lindpriidele, mitte rõhujatele!)


Viimati muutis seda paadikapten (Teis Nov 30, 2004 8:20 pm). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
skyzer
Arengumaag


Liitunud: 10 Sept 2004
Postitusi: 1371

PostitusPostitatud: Nelj Nov 04, 2004 12:59 pm    Teema: Vasta viitega

paadikapten kirjutas:
Muuseas-olen ise juba mõnda aega vaimselt suht toss, tahtejõud julmalt maas ja psüühika paneb segast... Kas on see seotud käimasoleva jamaga või on minus muutusi toimunud...

Muide, sama toimub ka minuga juba nädal-kaks. Viitsimist pole midagi teha, jõusaalis käin harvemini, õppimine muutus keerulisemaks, midagi uut ja huvitavat ei toimu.
Elu on praegu sama hall nagu ilm väljas.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Celtic
Külaline





PostitusPostitatud: Nelj Nov 04, 2004 1:16 pm    Teema: Vasta viitega

skyzer kirjutas:
paadikapten kirjutas:
Muuseas-olen ise juba mõnda aega vaimselt suht toss, tahtejõud julmalt maas ja psüühika paneb segast... Kas on see seotud käimasoleva jamaga või on minus muutusi toimunud...

Muide, sama toimub ka minuga juba nädal-kaks. Viitsimist pole midagi teha, jõusaalis käin harvemini, õppimine muutus keerulisemaks, midagi uut ja huvitavat ei toimu.
Elu on praegu sama hall nagu ilm väljas.



kristluse süsteeme lammutatakse.... ja see annab endast tunda.
isegi kui kristlane pole on sellest süsteemist terve meie elu läbi imbunud.
Tagasi üles
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Nov 04, 2004 7:49 pm    Teema: Vasta viitega

Nüüd on siis teada, kuhu see naiste energia kanditakse. Nad üritavad lagunevat naiste maailma taastada.

Aga palun väga. Enamus targad ja 80% resursse on nende käes.
Mina oma kätt sinna külge ei pane.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Võitlus Kõik ajad on GMT + 3 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


© 2001, 2005 phpBB Group