Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula: Arengumaagide esinemised nõmme raadios.
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

Katuse ja Tokroda vaidlus.
Mine lehele 1, 2, 3  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Võitlus
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Laup Okt 30, 2004 5:46 pm    Teema: Katuse ja Tokroda vaidlus. Vasta viitega

Selleks, et mitte läbustada teiste teemasid, tegin siia uue teema.

Katus Sõidab kirjutas:
Energia on info ja seda olen kätte saanud ja saan ka edaspidi, olenevalt sinu tahtest.

Infot saad Sa naiste maailma valguse jumala käest. Aga sa tahad enamat. Muideks käisid pidevalt minu teadvuses ka. Vanasti lasin Sul seal vabalt käia. Nüüd sulgesin sinu eest selle. Seega globaalseid teadmisi Sa enam ei saa. Kas sulle pole õeldud, et me oleme sarnased. Kui kaks inimest on sarnased, siis on üks teise koopia. Kasutab teise teadvust. Seega üks kasutab teise teadmisi. Nüüd on küsimus, kumb, kumma teisik on. Otsustada on lihtne. Kvaliteet näitab selle ära.
Katus Sõidab kirjutas:
Muuseas, saatsid mulle täna öösel paraja pasa kaela, lootes, et see mind hävitab. Panin sellele lillekesed kasvama- päris ilus juba praegu.
Mina pole Sulle midagi saatnud. Ma kordan veelkord, et võtsin kaitse maha. Kui ma sulle oleks midagi saatnud oleksid maoli maas. Ma ei leia, et sa midagi nii hirmsat oled teinud, et sind ründama peaksin. Seega jõudu tööle. Nüüd pead iseennast enda jõuga kaitsma. Ja kui oled kellegile liiga teinud, siis on see sinu probleem.
Katus Sõidab kirjutas:
Lõpeta teiste eest otsustamine ära, et kes mida suudab ja kes mitte. Ma näen seda tagamõtet läbi, miks nii teed. Kui sa arvd, et nimetades teise isiku võimetuks ja kõik selle peale käsi plaksutavad ja sind selle tõttu võimekaks pidama hakkavad, siis nii see ei ole (kuigi tõele au andes on see sul osaliselt õnnestunud).
Tuletame meelde Vormsit. Seal rääkis üks poiss luustikest. Väga asjalik jutt oli. Sina olid see, kes tegi selgeks, et oled parem (läbi lillede). Muideks see poiss suutis ilusti selle lolli olukorra, mida Sina oma egost tekitasid ära lahendada.
Ja üldse, kui sind huvitab, kes on kõvem poiss, siis teeme asjad selgeks. Kõvem on see, kes näeb laiemalt. Erinevad inimesed, kes näevad ühe asja erinevaid tahke on võrdsed ja neid nimetatakse erinevate parameetritega. Võrdleme siis meie teooriaid. Ma ei ole õelnud, et sa annad valet infot. Sa annad infot, mis hõlmab naiste maailma. Jah see, et väidad, et mees tiirleb naise ümber on naiste maailmas. Teistpoolt, mis on meeste maailm on asjad vastupidi. Nad on paraleelsed maailmad. Siit tulebki nüüd sinu kõva mehe probleem. Sinu tase võimaldab näha üht maailma. Aga tahad liikuda kõigis enamates maailmades. Selleks, et seda teha, peadki teistelt energiat saama. Kui sulle ei anta, võtad jõuga. Arvad, et ma ei märganud, et läksid Venezialt seda ahmima. Ja karistuseks jätan su enda toetusest ilma.
See, et sa põrgut ei taju on ju kinnitus, et oled naiste maailma kodanik. Ja siit ned sinu rünnaku probleemid. Ma muideks kirjutan täna sellest.
Katus Sõidab kirjutas:
Siltide teistele külgekleepimine näiteks laiatarbekaup, lasteõgija, saba keerutavad ahvid jne. on lugejate programmeerimine ja tavaliselt enda huvides.
Jah sina võid pahandust teha ja mina ei tohi seda sulle näidata. Kuhu me oleme jõudnud. Mis tahad mind moraaliga paika panna?
Katus Sõidab kirjutas:
Lapse kaitsmine on nende vanemate ülesanne. Ära ennast nüüd liiga isaks kah mõtle, et kõigile ( sinu arust lastele) kaitset pakud. Mis puudutab kaitset arengutasandite nn. rünnakute eest, siis inimesel on sünniõigusega sisekosmose kaitse olemas ja teatavasti ammu enne seda, kui sina ilmavalgust nägid.
Need noored nõiad, kes on minu ümber, on minu vaimsed lapsed. Ma hoiatan siin veelkord, kui neid puudud, siis annan sulle tõesti kolakat.
Katus Sõidab kirjutas:
Ennu ja sinu vahele ma pole ennast kordagi toppinud. Tegelesin selle osaga, mida ta tervele laagrile tegi.
Ennul oli laagrist savi. Aitab sul võõraste sulgedega ehtimast. Jätsid rahva ühest kogemusest ilma. Seega kasu asemel tõid kahju. Jälle sinu kõva mehe probleem.
Katus Sõidab kirjutas:
Foorumi juhtimise volitusi sa pole mulle kordagi andnud- miks pidin siis seda tegema?
Ei annud, Sa ise võtsid. Jah adminni koha andsin küll. Ja siis kukkusid strateegiliselt valesid liigutusi tegema. Ja ma lasin Sul võtta. Tahtsin lasta sSul tegutseda, et ise näeksid, et Sa ei ole nii võimas, kui arvad.
Katus Sõidab kirjutas:
Ja enda suhted Ork-iga korrasta ise ära, ma ei lase ennast sinna vahele toppida. Miks ütled "isegi" Ork-iga ei saa sa hakkama? Kas pead teda endast niipalju äpumaks?
Jälle tahad mulle oma viga külge pookida. Sa pole vist aru saanud, et kuninga meeskonnas on värav. Ork on minu värav. Värava ülesanne on testida kuninga ja tema meeskonna veapunkte + ta kaitseb segajate eest. Siin pidasin silmas seda, et selleks, et mind rünnata, pead orkist mööda minema. Orkist sa mööda ei saanud. Nagu Sulle meeldib võrrelda, siis selle teo puhul on näha, et ork on kõvem mees, kui sina. Aga tegelikult on Sul enda väravaga probleeme. Sa oled Argovile annud käsu energiat kokku tassida (vaimu tasandil). Kuigi tegelikult oleksid teda pidanud õpetama oma meeskonda kaitsma. Loomulikult Argovi hing ei ole rahul. Sa oled pannud teda valesid asju tegema.
Katus Sõidab kirjutas:
Ma pole kusagil rääkinud, et ma süsteeme teen, veel enam, et ma neid teha ei oska.

Ma meenutan sulle seda õigel ajal.
Aga nüüd hakkan pidevalt Sind võrdlema, kui kõva poiss oled. Ja igal pool.

_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Laup Okt 30, 2004 8:22 pm    Teema: Vasta viitega

Katus.
Ma soovitan minu kallal mitte nõiduda. mitte sellepärast, et mul paha oleks, vaid sa tõmbad ju enda ümber olevad inimesed energiast tühjaks.
Sa ju paned teiste (naiste) jõu pealt.
Siis muutuvad Su järgijad veel nõrgemaks ja lollimaks.

NB: Mul on põrgu jõud seljataga. Nojahh, aga ega seda sulle rääkida maksa, nagunii Sa sellest aru saa.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Natu
Külaline





PostitusPostitatud: Laup Okt 30, 2004 8:55 pm    Teema: Vasta viitega

Kui nüüd rääkida Veneziast noore maagi kontekstis, siis ma eile üüsel nägin teda unes ja rohelised leegitsevate silmadega kääbusmehikesed, umber sõrmepikkused, ronisid mööda ta selga üles ja need kohad, mida nad puutusid, muutusid roheliseks. Aga need olendid olid nagu luukad mitte tulnukad, ainult rohelised. Või on seegi väärinfo?
Tagasi üles
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Laup Okt 30, 2004 9:07 pm    Teema: Vasta viitega

Aga sellekohta ma ei oska midagi õelda.
minule hetkel tundmatu sagedus.

Kui oli see heledam roheline, siis tean, milliste elukatega tegemist.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Katus Sõidab
Külaline





PostitusPostitatud: Püh Okt 31, 2004 11:08 am    Teema: Re: Katuse ja Tokroda vaidlus. Vasta viitega

Tokroda kirjutas:
Aga nüüd hakkan pidevalt Sind võrdlema, kui kõva poiss oled. Ja igal pool.[/b]


See näitab, kui armas ma sulle olen. Vaata, et su naine armukadedaks ei muutu, et mulle nii palju aega kulutad. Rolling Eyes
Tagasi üles
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Okt 31, 2004 3:03 pm    Teema: Vasta viitega

Ja, Katus ma võtan su oma tähelepanu keskpunkti. mõrdiööbikud tegid sinust relva minu vastu. Ma kasutan su ära. ma programeerin Su ümber. Teen sust mõrdiööbikute tapamasina.

See on mul lihtne. Sa eitad inimese juhtruumi olemust. Seega Sa ei juhi ennast. Ja sul pole vahet, kes sind juhib.

Oled pannud tähele, et siit foorumist põgenevad kõik peedistajad, nagu rotid hukkuvalt laevalt.

Milles point. See on põrgu, mida nad kardavad. See on tõestus põrgule.
Kontrollitud elus.
Nüüd ole kõva mees ja tõesta oma väide, et põrgu on seksuaalsus.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Poder
Lilla päike
Lilla päike


Liitunud: 11 Veeb 2004
Postitusi: 432
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Püh Okt 31, 2004 4:02 pm    Teema: Vasta viitega

Minul isiklikult on hoopiski ähmane aimdus, et Ork on tegelikult hoopis kangem vennike kui Tokroda. Ega siis see, kes kõige rohkem jutlust peab, veel kõige tegijam pole.
_________________
Kui teid huvitavad minu usulised tõekspidamised, siis uurige järgi Püha Joosepi koduleheküljelt
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Okt 31, 2004 4:28 pm    Teema: Vasta viitega

Kui ork on Tokrodast kangem, siis las olla, see ei sega mind.
Muideks mõnes punktis ongi ta parem.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Natu
Külaline





PostitusPostitatud: Püh Okt 31, 2004 5:06 pm    Teema: Vasta viitega

Need olendid Venezia seljal olid külma rohelist tooni, tumedam.
Maismaa looduses sellist tooni ei kohta. Meres on vahel.
Tagasi üles
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Okt 31, 2004 6:59 pm    Teema: Vasta viitega

Värvi spektri järgi otsustades peaksid need olendid segama sisu nägemist.
Järelikult need olendid ei lase inimesel otsida mehi, kellel oleksid asjalikud programmid.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Natu
Külaline





PostitusPostitatud: Püh Okt 31, 2004 7:04 pm    Teema: Vasta viitega

Kas sisu segajate olemasolu tähendab ka seda, et Venezia esitatud meestemaailmateooria oli väär?
Tagasi üles
ork



Liitunud: 20 Dets 2003
Postitusi: 1270

PostitusPostitatud: Püh Okt 31, 2004 7:09 pm    Teema: Vasta viitega

Poder kirjutas:
Minul isiklikult on hoopiski ähmane aimdus, et Ork on tegelikult hoopis kangem vennike kui Tokroda. Ega siis see, kes kõige rohkem jutlust peab, veel kõige tegijam pole.


aitähh, Põrer!
..oled leidnud koha mu südames.
..oled saanud mu jüngriks!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Okt 31, 2004 7:10 pm    Teema: Vasta viitega

Natule
Ma pakun sellise varjandi.
Ta kirjutas selle teooria. Nüüd avastati, et keegi on midagi avastanud ja talle saadeti need olendid peale.

Väga sarnane minu kogemustele. hakkasin mingist maailmast kirjutama, siis saadeti selline laviin sitta kaela, et jäi järg kirjutamatta. Eriti segatakse teooriat sammastest kirjutada.

ja samas see sitt tuleb läbi nende inimeste, kes loevad seda teksti.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
efu
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 24 Apr 2004
Postitusi: 1357

PostitusPostitatud: Püh Okt 31, 2004 7:16 pm    Teema: Vasta viitega

ork kirjutas:
Poder kirjutas:
Minul isiklikult on hoopiski ähmane aimdus, et Ork on tegelikult hoopis kangem vennike kui Tokroda. Ega siis see, kes kõige rohkem jutlust peab, veel kõige tegijam pole.


aitähh, Põrer!
..oled leidnud koha mu südames.
..oled saanud mu jüngriks!


Haa, pakun, et Põder lihtalt nalja pärast moosib Orki. Ja Ork läks naiivselt kohe liimile...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
ork



Liitunud: 20 Dets 2003
Postitusi: 1270

PostitusPostitatud: Püh Okt 31, 2004 7:18 pm    Teema: Vasta viitega

efu kirjutas:

Haa, pakun, et Põder lihtalt nalja pärast moosib Orki. Ja Ork läks naiivselt kohe liimile...


(ma soovitan kontrollida allteksti!)...kahju, et Põder seda loeb..ja ei saa enam liimile minna.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
efu
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 24 Apr 2004
Postitusi: 1357

PostitusPostitatud: Püh Okt 31, 2004 7:21 pm    Teema: Vasta viitega

Ne ponjal! mozhet bõt ja durak, a ne ponjal.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Natu
Külaline





PostitusPostitatud: Püh Okt 31, 2004 7:32 pm    Teema: Vasta viitega

Tsiteerin::
ja samas see sitt tuleb läbi nende inimeste, kes loevad seda teksti.
Tead, nende lehekülgede avamisel oli juba tunda negatiivset impulssi enne teksti sisusse süvenemist. See ei saanud tulla lugejatest.
Ja kus oled siis sina - vanem vaimne juht ja õpetaja Veneziale, kes sa peaksid teda kaitsma, et lased kääbusmehikesed oma õpilase kallale? Eriti kui sa veel ette teadsid oma kogemuste põhjal, mis teda ees ootab.
Tagasi üles
Tiibuka
Tumeroheline päike
Tumeroheline päike


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 145

PostitusPostitatud: Püh Okt 31, 2004 8:34 pm    Teema: Vasta viitega

Natu kirjutas:
Tsiteerin::
ja samas see sitt tuleb läbi nende inimeste, kes loevad seda teksti.
Tead, nende lehekülgede avamisel oli juba tunda negatiivset impulssi enne teksti sisusse süvenemist. See ei saanud tulla lugejatest.
Ja kus oled siis sina - vanem vaimne juht ja õpetaja Veneziale, kes sa peaksid teda kaitsma, et lased kääbusmehikesed oma õpilase kallale? Eriti kui sa veel ette teadsid oma kogemuste põhjal, mis teda ees ootab.
Kõik, mis ei tapa, teeb tugevaks!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Kati
Külaline





PostitusPostitatud: Esm Nov 01, 2004 10:49 am    Teema: Vasta viitega

/me teeb natu ees sügava kummarduse.

Tänan tähelepanu eest ,Natu.
Kohe nii hoos oled.
Ma tunnen ennast tänu sellele juba palju turvalisemalt. Tean ,et vähemalt üks hoolas silmapaar jälgib mind pidevalt.
Tagasi üles
Natu
Külaline





PostitusPostitatud: Esm Nov 01, 2004 11:01 am    Teema: Vasta viitega

Võta heaks!
Aga tegelikult hüpati mulle ennist turja sinu pärast ilma põhjuseta ühe teise teema all. Sellest algas mu tähelepanu üldse. Nii et täna kedagi teist.
Tagasi üles
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Võitlus Kõik ajad on GMT + 3 Tundi
Mine lehele 1, 2, 3  Järgmine
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 3

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


© 2001, 2005 phpBB Group