Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula: Arengumaagide esinemised nõmme raadios.
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

Katuse ja Tokroda vaidlus.
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3
 
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Võitlus
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Turkian
Arengumaag


Liitunud: 28 Dets 2003
Postitusi: 1149

PostitusPostitatud: Esm Nov 01, 2004 11:51 pm    Teema: Vasta viitega

Poder kirjutas:
Ma julgen vahele segada. Te võite siin hierarhiat punnitada niipalju kui soovite. Hierarhia on VAHEND, ühiskondlik vahend. See jutt, et vaimses maailmas (julgen seda väljendit siinkohal kasutada) eksisteerivad mingid redelid, on teie arusaamaks kujunenud vist tänu muinasjuttudele inglitest/deemonitest. Julgen väita, et see ongi kristlik programm, kuna monoteistlikus süsteemis peab ka teistel vägevatel mingi koht olema. Oma hoolikas piiritlemises võib muutuda piiratuks. Vead on kerged tulema, kui pole paindlikku suhtumist. Paganlusest ei saa juttugi olla. Järjekorde püramiid, mis meid vabaks küll ei tee.

no vaata aga vaata kellel siin kristlikud programmid on, muidugi tahavad madalad kuulda sama mida piibel räägib et keegi pole kellestki tähtsam, väljaarvatud see kes neile selle illusiooni võimaldab, issand, sinu suhtumine on ikka hale ja tea ka seda et isegi ühiskond kukuks ilma eliidita kokku (kelle vastu need kelle vaimuvaesus nad õndsaks teeb (nagu piiblis kirjas), niiväga võitlevad) , mine uuri sotsiaalteaduseid kui ei usu.

Niiet ära räägi mulle siin nii lolli muinaskuttu et hierarhia on vaid ühiskonna vahend. Sa taevasse pole vaadanud, seal on Päike ja päikese ümber planeedid ja meie elame ühel neist. Ja inimesed sünnivad kuhu põhjus-tagajärg-seadus nad määrab, ühiskond seda ei vali. Ja üleüldse sina väike inimene ei vali mitte si**agi sina oled põhjus-tagajärg-seaduse tulemus ja hierarhia on see üks tähtsaim mis sul on, niiet austa seda.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Selene
Külaline





PostitusPostitatud: Teis Nov 02, 2004 10:05 am    Teema: Vasta viitega

Ma ei kavatse Sinuga siin kangutama hakata, teooria on Sinu rida Very Happy Ütlesin vaid oma arvamuse välja, et paljalt sellest siis nüüd kui kõrgel hierarhia redelipulgal mees on valik ei sõltu ja alati saab kõike võltsida, vähemalt minu jaoks. Loomulikult on areng esmatähtis, seda ei eitagi.

Õpetaja ja õpilase suhte kohta ütleks veel seda, et õpilasel on eelis noorema ea tõttu, et temas on uut inffi mida õpetajas veel ei pruugi üldsegi olla. Ja õpetajad üritavad oma vanu põhimõtteid rohkem või vähem valulikult ümber teha uue põlvkonna järgi (mitte kõik loomulikult). See kehtib iga eluala suhtes tegelt, ma ise vaatan et olen noortega võrreledes juba ajast maha jäänud mõnes mõttes. Wink
Tagasi üles
viplala
Arengumaag


Liitunud: 19 Juun 2004
Postitusi: 2042
Asukoht: sõawäljal

PostitusPostitatud: Teis Nov 02, 2004 11:53 am    Teema: Vasta viitega

Õpetamine võib olla üsna erinev protsess, aga mõne teema puhul otseselt õpetada ei saagi, saab õppijat aidata. Vastu saab võimaluse õppija värske pilguga asju näha.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Nov 03, 2004 12:54 am    Teema: Vasta viitega

Selene
Õpetamine koosneb 20 komponendist.
Aga sellest tulevikus, kui jõuame sammasteni. Praega põrgu tähtsam.

Muideks illusioone luuakse naisenergia pealt.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Võitlus Kõik ajad on GMT + 3 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3
Lehekülg 3, lehekülgi kokku 3

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


© 2001, 2005 phpBB Group