Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula: Arengumaagide esinemised nõmme raadios.
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

Eluiga. 1. valem.
Mine lehele 1, 2  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Põrgu
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Laup Okt 30, 2004 3:21 am    Teema: Eluiga. 1. valem. Vasta viitega

Nüüd on aeg siis esimene sfäär kokku tõmmata. Nagu te teate, annavad loojad eluenergia, mis annab meile eluea. Tühjuse jõud võtab selle, kui aeg küps. Inimese, egregoride, larvidel ja muul elaval on eluiga määratud valemiga. See valem on lihtsustatud kujul. Kui minna täpsemaks, siis võibolla oleks selle valemi tegelik pikkus terve lehekülg.
Eluiga = Em/VD
E on siin energia kogus.
m on siin hingeosade arv, egregori liikmete arv
V ruumala, mida ta hõlmab
D on hälve. Erinevus looja ja elusolendi võnkumises.

Seega iga elusolend saab kaasa sünniga mingi energia. Kui ta seda kingib ära, siis tema eluiga lüheneb. Tööga saab ta juurde tekitada.
Igal inimesel on teisikud ehitatud erinevatesse maailmadesse. See annabki massi, hinge kaalu.
V võiks olla enesetähtsus.
D on siis inimese energeetika erinevus universumist.
Mida see valem näitab. Kui me oleksime % kooskõlas universumiga, siis elaksime igavesti. Õigemini samakaua, kui universum Mida rohkem meil hingeosasid töökorras, seda kauem elame. Ja enesetähtsus vähendab meie eluiga.
Vaatleks nüüd seda teaduse maailmas ja egregoride puhul. Loomulikult teadmised on inimeste seas, seega saavad eksisteerida ainult koos teadmistega.
Teadmine, mis on tõde, kooskõla universumiga, see teeb valemi liikme D nulliks. Seega eluiga ei sõltu enam muudest parameetritest ja ta elab igavesti (inimeste sees) Aga kui egregor ei esinda tõde, siis peab ta säilimiseks pikendama oma eluiga. Ja siit saamegi aru, miks ususektidel on vaja palju liikmeid. Ta pikendab eluiga. Inimestelt tõmmatakse energia ära. Ka see pikendab eluiga. Ainuke viga on see, et nad ei saa oma enesetähtsust eriti vähendada, inimesed lihtsalt ei märka, egregori, kui ta liiga väike on. Ususüsteemid on juba tagasi tõmmanud. Nad sureksid kohe ära, kui ei vähendaks oma tähtsust, ruumala. Monousundite eluiga hakkab juba lõpule jõudma, seepärast nad tõmbavadki ennast kokku.
Seega, kui valemi eluiga ja elatud eluiga saavad ühtseks, võrdseks, siis sureb inimene, egregor ära.
Seda valemit suudab näha ja mõjutada enda eluiga see inimene, kellel on täiuslik põrgu esimese sfääri teisik. Tal on välja arendatud kõik 5 aspekti.

Miks selline asi on universumi poolt loodud? Hälvetele on antud kindel aeg muutumiseks. Kui seda seadust poleks, siis puuduks inimestel soov muutuda. Ja terve universum oleks väärakaid täis.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Gerdenel
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 25 Okt 2004
Postitusi: 3086

PostitusPostitatud: Laup Okt 30, 2004 6:54 pm    Teema: Vasta viitega

Kuidas mahuvad siia sisse õnnetusjuhtumi korral surnud ja enesetapjad?
Kas sellel on mingi seos teisikutega või on ka võimalik, et kaasa saadakse väga väike kogus eluenergiat, nii et surm saabub juba lapseeas?
_________________
kui praktik pole nõus teoreetikutega, siis on ta usklik loll, sest teoreetikud teavad alati paremini, ilma proovimatagi, sest nende arvamusi on rohkem ja need on sarnased. Very Happy
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Laup Okt 30, 2004 7:18 pm    Teema: Vasta viitega

Siin on tegemist biovampiirlusega.
Kui inimene on kaotanud liiga palju energiat, siis on õnnetused kohal. Muideks me olme rääkinud surmainglitest. need on inimesed, kes tõmbavad teisi kapitaalselt tühjaks (nad ise on kanalid egregoridele) nene ümber surevad inimesed.
Jah on ka variante, kus laps saab vähe energiat kaasa.

Enesetapja ju tapab end, sest eluisu läinud. pole elamiseks energiat.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
miku-wu
Hall päike
Hall päike


Liitunud: 6 Juun 2004
Postitusi: 96
Asukoht: olematu

PostitusPostitatud: Püh Okt 31, 2004 10:49 am    Teema: Vasta viitega

ma nüüd täpselt ei tea kas haigused käivad kah siia alla. Miks on inimestel erinevad haigused, vähk, gripp jms ning kuidas on lood Hiv'iga? Selle võid saa saada ju ka bussiga sõites a la.
_________________
ﺑﮑﻅﻺﻹﻻקּ$
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Gerdenel
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 25 Okt 2004
Postitusi: 3086

PostitusPostitatud: Püh Okt 31, 2004 11:28 am    Teema: Vasta viitega

Lisaks siia, et palju ju räägitud ka, et mõtte jõul saab haigusi ravida, et haigused tingitud mõtetest ja tegudest. Saab ravida jah, aga kelle energiat siis kasutatakse ja miks ühtede puhul toimib, teiste puhul mitte.

Ja kui paika peab väide, et narkoosi all sünnitajad (kergema vastupanu teed läinud) annavad lastesse edasi programmi-probleemi eest tuleb peitu pugeda ja seetõttu on levinud narkomaania ja alkoholi tarbimus, just kui põgenemisviis. Kuivõrd üldse on laps mõjutatud ema programmidest?
_________________
kui praktik pole nõus teoreetikutega, siis on ta usklik loll, sest teoreetikud teavad alati paremini, ilma proovimatagi, sest nende arvamusi on rohkem ja need on sarnased. Very Happy
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Varjuvaras
Pruun päike
Pruun päike


Liitunud: 16 Juul 2004
Postitusi: 316
Asukoht: Seal, kus sõnad ei kehti...

PostitusPostitatud: Püh Okt 31, 2004 1:16 pm    Teema: Vasta viitega

miku-wu kirjutas:
... kuidas on lood Hiv'iga? Selle võid saa saada ju ka bussiga sõites a la.


HIV bussiga sõites??? Mida sa seksuaalkasvatuse tundides tegid? HIV ülekandeks on vaja õhuvaba kontakti haige inimese kehavedelikega. Rolling Eyes
_________________
Pakun oma jutunurka igaühele kellel on midagi öelda. ->Soovin osaleda
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Okt 31, 2004 3:12 pm    Teema: Vasta viitega

miku-wu kirjutas:
ma nüüd täpselt ei tea kas haigused käivad kah siia alla. Miks on inimestel erinevad haigused, vähk, gripp jms ning kuidas on lood Hiv'iga? Selle võid saa saada ju ka bussiga sõites a la.
Haigus tuleb inimesesse siis, kui tal on mingi hingeosa puudu ja sinna on (inimese hinge) tulnud energeetiline vöörkeha.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
miku-wu
Hall päike
Hall päike


Liitunud: 6 Juun 2004
Postitusi: 96
Asukoht: olematu

PostitusPostitatud: Esm Nov 01, 2004 5:56 pm    Teema: Vasta viitega

Varjuvaras kirjutas:
miku-wu kirjutas:
... kuidas on lood Hiv'iga? Selle võid saa saada ju ka bussiga sõites a la.


HIV bussiga sõites???


Ohjah, see on lihtsalt mingi suvaline näide. Teoorias võid sa selle saada ka köhaga! Lihtsalt % on see võimalus 0,01. Pealegi võib bussis olla mõni terav koht kuhu kõik oma käe katki tõmbavad, ajuvabasid varjante on ohoo kui palju
_________________
ﺑﮑﻅﻺﻹﻻקּ$
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
miku-wu
Hall päike
Hall päike


Liitunud: 6 Juun 2004
Postitusi: 96
Asukoht: olematu

PostitusPostitatud: Esm Nov 01, 2004 6:00 pm    Teema: Vasta viitega

Tokroda kirjutas:
Haigus tuleb inimesesse siis, kui tal on mingi hingeosa puudu ja sinna on (inimese hinge) tulnud energeetiline vöörkeha.
Aga kuidas on võimalik oma hingeosa tagasi saada? Huvipärast tahaks teada kui palju neid hingeosasid kokku ültse on? Kas need hingeosad on seotud kuidagi minu vigadega?
_________________
ﺑﮑﻅﻺﻹﻻקּ$
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Arxos
Külaline





PostitusPostitatud: Esm Nov 01, 2004 6:16 pm    Teema: Vasta viitega

Tokroda kirjutas kuskil teemas, et hingeosasid peaks olema kokku 972, kui mul nüüd valesti meeles pole...
Ja minu arusaamade järgi võivad hingeosad olla kaotsis ka näiteks eelmistes eludes tehtud vigade ja väärtegude tõttu...
Tagasi üles
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Nov 02, 2004 11:48 pm    Teema: Vasta viitega

miku-wu
Hingeosa saad automaatselt siis tagasi, kui hakkad kasutama seda omadust, mis oled teiste survel endas maha surunud.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Devil
Tumeroheline päike
Tumeroheline päike


Liitunud: 14 Juun 2004
Postitusi: 125
Asukoht: Hell

PostitusPostitatud: Teis Nov 02, 2004 11:52 pm    Teema: Vasta viitega

mina olen tähele pannud, et just need inimesed kes kõige rohkem halavad ja teistelt kaastunnet nuruvad... nemad kardavad surma kõige rohkem. Kui viia nende jutt surmale, siis nad kangestuvad ja hakkavad veelgi rohkem halama. See mida nad sellega saavutavad... ongi just teiste inimeste kaastunne ja sellega kaasnev energia. Saades energiat pikeneb nende eluiga. Rohkem nagu primitiividele ja reptiloididele kohane käitumine.
Inimesed kes elavad õiget elu, ei mõtle eriti surmale.
Kui aga inimese elus toimub suurem muutus ja energiakadu on suur, siis sellel inimesel on ka mõttes automaatselt enesetapu mõtted. Sellisel juhul kas inimene hakkab sama moodi halama ja teistelt kaduma läinud energiat ammutama või siis teebki endale otsa peale.
Seletamatuks jäävad ehk sellised äkkilised surmad, kus inimese elus on kõik korras, inimene on õnnelik ja siis äkki...
kristlased muidugi ütleksid selle peale, et jumal kutsus seda inimest enda juurde... noo, kristlane ahju selle peale.
Selleks et inimesega midagi juhtuks, selleks peab temas olema piisavalt negatiivset energiat. negatiivne tõmbab negatiivset jne. Kuid kas on võimalik et satutakse mingisse negatiivsesse energiavoogu ja ollaksegi sündmuste keerises väikese ajaga. Tagajärjeks oleks a-la stiilis mingid füüsilised/vaimsed kahjustused vs. surm.
Üldjuhul ma ei saa hetkel aru mis on surmas halba. See kes sureb... temale on ju kama kaks. Kuid inimesed tema ümber just kannatavad kõige rohkem. Muideks just inimeste emotsioonide puhangus vallanduv energia on meeletu ja vampiirid on kohe platsis... energia imetakse koheselt ära ja alles jäävad murest murtud inimesed, kes nutavad kadunukest taga. Kusjuures see kes kõige vähem energiat ära annab... see kõige vähem aega ka inimest taga nutab... lepitakse lihtsalt olukorraga ja minnakse oma eluga edasi.
Olen "uuesti sündides" püüdnud alati emotsioonid kõrvale jätta. Neutraalse suhtumisega inimest ei ole võimalik nii kergelt lollitada ja temalt ei ole võimalik ka energiat näpata nii lihtsalt...
hmz... kell on juba palju ja peaks magama minema.
Pea on mõtteid täis ja siia võibki neid kirjutama jääda...
_________________
See on kõigest minu arvamus!
Tänan tähelepanu eest!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Nov 02, 2004 11:57 pm    Teema: Vasta viitega

kiire äkksurma põhjustab, kas kiire energia kadu, või inimene ei saa aru, et energia hakkab otsa saama.
Ühel hetkel järsku otsas.
Muideks ka doonori kadumine võib tekitada järsk surmasid.
On üks tavapära vanade inimeste juures. kui sureb üks, siis läheb ka teine. Siin kasutati kahepeale ühe inimese eluenergiat lõpuks.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Devil
Tumeroheline päike
Tumeroheline päike


Liitunud: 14 Juun 2004
Postitusi: 125
Asukoht: Hell

PostitusPostitatud: Kolm Nov 03, 2004 9:35 pm    Teema: Vasta viitega

Siis ikkagist ma ei ole enda mõtisklustega väga valele teele sattunud.

Doonorit mainides tuli mul üks hetk suvest meelde.

Seoses tööülesandega käisin suvel taru ülikooli kliinikumis vere osakonnas. Koht kus tehti vereülekandeid. Sinna ruumi sisenedes oli tunne nagu keegi tahaks mind seal ära lämmatada. Tohutu energia vargus käis seal. Olin sunnitud selles ruumis olema 10min ja selle aja jooksul tundsin kuidas energia minust välja voolab. Pidin sealt kiirelt minema pääsema. Tehnikud, kes seal oma 8h veetsid olid lõpuks kutud. Järgmisel päevaks olid mõlemad haiged.
Tegemist oli siis lihtsalt verega. Inimesed kes seal läheduses lamasid ja kellele tehti vereülekandeid... ei saanud mitte lihtsalt verd vaid nad võtsid ka meeletult energiat teistelt, kellelt vähegi võtta oli.
_________________
See on kõigest minu arvamus!
Tänan tähelepanu eest!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Kayaman
Sinine päike
Sinine päike


Liitunud: 24 Nov 2005
Postitusi: 946

PostitusPostitatud: Esm Jan 16, 2006 8:33 pm    Teema: Vasta viitega

Devil kirjutas:


Muideks just inimeste emotsioonide puhangus vallanduv energia on meeletu ja vampiirid on kohe platsis... energia imetakse koheselt ära ja alles jäävad murest murtud inimesed, kes nutavad kadunukest taga. Kusjuures see kes kõige vähem energiat ära annab... see kõige vähem aega ka inimest taga nutab... lepitakse lihtsalt olukorraga ja minnakse oma eluga edasi.
Olen "uuesti sündides" püüdnud alati emotsioonid kõrvale jätta. Neutraalse suhtumisega inimest ei ole võimalik nii kergelt lollitada ja temalt ei ole võimalik ka energiat näpata nii lihtsalt...
hmz... kell on juba palju ja peaks magama minema.
Pea on mõtteid täis ja siia võibki neid kirjutama jääda...


mis te arvate sellest, kui näiteks kuskil hukkuvad noored iniemsed ja sellest kirjutatakse lehtedes. internetis. seal ju ka halatakse ja tuntakse kaasa. kellele selline energia läheb?
mingi eile oli delfis artikkel kus kirjutati kuidas 4 noort inimest tulesurma surid. lugesin siis kommentaare ja oi kuidas halamist ja nuttu. kas see energia läheb kõik delfile v Confused
ja mis te arvate kas see on normaalne, et ma lugesin läbi, mul oli, korra kahju, aga kui kommentaare lugesin ja kõik haalsid ja nutsid, siis ma lihtsalt tundisn et mul ei ole nagu midagi halada ja nutta. ja tekkis miskisugune situatsioon, nagu ma oleks südametu inimene, et mul ei ole tahtmist nendega koos halada?? et kes /mis seda kaastunde asja reguleerib, et osadel on asjast pohhuj ja soad halavad.
ohh sai nüüd ükss segane jutt, aga äkki saite poindile pihta. ?

ja ma sie elan üldse põhimõttel, et ära armasta kedagi v midagi nõnda suurelt, et tema kaotust üle ei ela. ma usun et kui mul ükskõik lähedased ära surevad v nii , mul 0leks korra kahju, aga ma ei hakkaks nutma jne. samas kõik ümberringi nutavad ja ma nagu mustlammas eis aa pisarat silma. tekib selline rõve olek nagu kõik vaataksid ja vihkaksid et noh sul pohuj jne. ma ei eta kuidas seda kirjeldada, aga rõve on ju endast vastu tahtmist nuttu ka välja punnida. aga jah see ongi vist see, et peab Ise olema mitte tegema nii nagu üldsus teeb.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Pole olemas
Lilla päike
Lilla päike


Liitunud: 23 Okt 2005
Postitusi: 409

PostitusPostitatud: Laup Jan 06, 2007 5:38 pm    Teema: Vasta viitega

Jah, kellele läheb energia, kui meedia kaudu tekitatakse inimestes hala ja kaastunnet ?
Või vastupidi, ongi platsis need halajad, kellel ise on vaja energiat tõmmata ? Aga sel juhul, kellelt nad seda tõmbavad ? Leinavatelt lähedastelt ?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
yaman
Külaline





PostitusPostitatud: Laup Jan 06, 2007 7:31 pm    Teema: Vasta viitega

Tokroda kirjutas:
Siin on tegemist biovampiirlusega.
Kui inimene on kaotanud liiga palju energiat, siis on õnnetused kohal. Muideks me olme rääkinud surmainglitest. need on inimesed, kes tõmbavad teisi kapitaalselt tühjaks (nad ise on kanalid egregoridele) nene ümber surevad inimesed.
Jah on ka variante, kus laps saab vähe energiat kaasa.

Enesetapja ju tapab end, sest eluisu läinud. pole elamiseks energiat.


Kuskohast saab lugeda surmainglitest?Kuidas end kaitsta nende vastu,kuida kaitsta omi lähedasi?
Tagasi üles
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Laup Jan 06, 2007 7:36 pm    Teema: Vasta viitega

Neist tuleb eemale hoida.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
yaman
Külaline





PostitusPostitatud: Laup Jan 06, 2007 7:41 pm    Teema: Vasta viitega

zhe kirjutas:
Jah, kellele läheb energia, kui meedia kaudu tekitatakse inimestes hala ja kaastunnet ?
Või vastupidi, ongi platsis need halajad, kellel ise on vaja energiat tõmmata ? Aga sel juhul, kellelt nad seda tõmbavad ? Leinavatelt lähedastelt ?


Arvatavasti sellele,kelle ees aladeadvuses"esinetakse"selle nutuga,kellega tuntakse kambavaimu.Näiteks kui ollakse kirikus ja tuntakse kiriku "tuge" siis töenäoliselt sellele egregorile.Kui aga ollake lihtsalt perekeskis,siis jaguneb see ühtlaselt perevahel ja kui kõik on suutnud lahkunu vabaks lasta,loovutanud sellejagu energiat mis on "võlgu",sedasi ollakse üksteisele toeks,sest on ju asju,tegemisi mis lahkunuga ka pooleli jäid(seda ma mõtlesingi võla all osaliselt).Või siis vaata rahvusegregori,kui näiteks estonia uppus,eks see tõi kõik hetkeks kokku ja andis järelemõtlemist,ühtlustumist.Vaadake eestlased ongi rasketel aegadel suutnud püsima jääda.
Tagasi üles
akk
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 29 Dets 2004
Postitusi: 6324

PostitusPostitatud: Laup Jan 06, 2007 10:43 pm    Teema: Vasta viitega

Surmast arusaamine eeldab teistsugust mõtlemist ja teadvusseisundit. Tavateadvusega mingi defineerimine ei ole reaalsus. Aga surma mõistmiseks tuleks teadvus tõsta kõrgemasse süsteemi mille eluiga on inimesega võrreldes pikem. Sest kõrgema abil on võimalik tajuda madalamat. Ja neid kõrgemaid süsteeme on kirjeldatud - meie päiksesüsteemis on need kõrgemad meist kaugemalejäävad planeedid.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Põrgu Kõik ajad on GMT + 3 Tundi
Mine lehele 1, 2  Järgmine
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 2

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


© 2001, 2005 phpBB Group